Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Dziewczyny ale jestem roztrzęsiona! wchodze rano do pracy, patrze a tu włamanie! 😭 zaczęłam panikować, wyrobali mi drzwi i brame od magazynu, kase zabrali. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi ;) poobserwuje to troche i zobaczymy co bedzie w ciagu dnia. Tez mi przyszlo do głowy ze to może nie @ ale naewt nie chce sie nakrecac ale tescik dzis kupie zeby miec na rano w razie czego. zmykam. milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja niestey nic ci nie doradze bo nie mierze temperatury :( ale moze układzik ma racje moze to nie to co myslisz..... :) a z tego co wiem to niewielka ilosc krwi moze sie pojawic w trakcie zaknieżdzenia... wiec moze..... :) układziku to ci zycze powodzenia z kotkiem w autobusiku :p weś sobie jakies woreczki :) :) :) Żartuje ;) ja juz zmykam miłego dnia Wam zycze dziewczynki - odezwie sie wieczorkiem :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczku, no to piekny poczatek dnia, faktycznie! Wspolczuje nerwow:( Aniu, dziwny ten skok, i to w terminie@, tem w tym czasie zawsze spada o pare kresech....kup tescik i jutro sprawdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek i co teraz? bedziesz miala jakies problemy w zwiazku z tym? to znaczy glupie pytanie,wiadomo ze to nieciekawa sytuacja ale chodzi mi o to czy ty masz jakies straty i klopoty czy tylko twoj szef..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItjacie dziewczynki:) Wredniaczku co za okropny poczatek dnia!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co wczoraj bylam z mezem w kinie na tej komedii Kac Vegas, jak nie bylyscie a lubicie sie posmiac to polecam;) Dawno sie tak nie usmialam jak wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila jak randeczka zmezem sie udala?:) a ja czekam i czekam i sie nie moge doczekac mojego:) dopiero dzis wieczorem wyjezdza do domku.bedzie jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. policja juz pojechała. mam dośc na dzisiaj. ja nie mam z tego powodu problemow, jedynie co, ze kasa zginela. ale to juz szefa problem. heh. lece bo mnie szef woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM!!! Ale nie da sie opisac mojego dzisiejszego stanu heheheh chyba jeszcze nigdy tak sie nie bałam swiadoma ilu rzeczy nie umiem ;-) Ale udało się ;-) Wredniak współczuje tego widoku! Ja bym sie pewnie bała ,ze Ci włamywacze są gdzies w budynku i czatuja na mnie ;-P W kazdym bądź razie jestem juz obroniona ;-P i zaraz po egzaminie pojechalismy z kochaniem na pobranie krwi. O 15 jedziemy po wyniki tej bety srety i oby byly dobre bo znowu sie zarycze. A jeszcze wieczorem kolacja z rodzicami więc lepiej zeby byly prawidlowe bo inaczej jej nei przezyje . Własnei sobie uswiadomiłam jaka straszna ze mnie maruda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wiedzialam ze tak bedzie:D ale radocha nie?!:D napisz koniecznie potem jak beta sreta wyszla! jeszcze raz gratulacje PANI MAGISTER KAROLINA POZNANIANKA:D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE POZNANIANKA ,tj. MGR POZNANIANKA :D:D:D:D:D:D cieszę się że już masz to za sobą bo teraz skupisz się na maleństwie🌻 zobaczysz wyniki dzisiaj będą dobre czuję to:D no i wspaniałej kolacji życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wredniaczku to straszne co sie rano stało poznanianko gratuluje z calego serca i wierze ze z Beta bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ukladizku randka sie udala:) A film jak juz wspomnialam bardzo fajny! Wredniczaku to dobrze, ze Ty nie masz zadnych nieprzyjemnosci:) Poznanianka - GRATULACJE PANI MAGISTER!!!:) teraz tylko trzymamy kciuki za bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik a Ty juz jutro raniutko bedziesz ze swoim ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie kochana, ze nie mozesz sie doczekac, prze to tez pewnie czas Ci sie dluzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak to @, nie wytrzymalam i zrobilam test w pracy i nieszczesna jedna kreska, a krew leci na potege wiec... wiadomo. Nie daje mi spokoju tylka ten skok temperatury ;/ Za niedlugo mam wuzyte zamowiona u ginekologa i bede robic jakies badania to sie dowiem czy wszystko oki. Dziewczyny doradzcie jakie badania powinnam zrobic, zupelnie nie wiem jakie powinno sie robic. Wiadomo usg i cytologie to na bank, ale co jeszcze moge? slyszalam o hormonach... ale jakie najlepiej sprawdzic ? Jeszcze sie zupelnie tym nie interesowalam a chcialabym, to zalatwic przez urlop w polsce. Zastanawia mnie tez czy powinnam prosic lekarza o np luteine czy on sam mi przypisze ewentualnie.. I jeszcze jedno pytanko, czy jak chcialabym monitoring to placi sie za kazda wizyte osobno czy za calosc jednorazowo - wiecie jak to wyglada? dawno nie bylam na szczegolowych badaniach, zwlaszcza tego typu i nie bardzo wiem jak to wyglada. ZXawsze usg i cytologie i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ochłonęłam. Poznanianka gratki!!!🌼 co do ucha to wczoraj nie bylam u lekarza, bo mnie nie bolało to ucho, se mysle, ze kropelki pomogly, a tu kuzwa zaczelo mnie w nocy bolec, dzisiaj juz ide na stowe. obiecuje. niedlugo koncze prace. nawet nie mam kiedy was poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna s a na ile bedziesz w Polsce? Ja wlasnie ostatnio sobie robilam badania, moja gin mi dala na rozne badania, ale kazde w odpowiednim dniu cyklu, sie robi na hormony i inne i niestety podczas urlopu sie ze wszysktimi nie wyrobilam akurat:( ale nie pamietam co w ktorym dniu... Wredniaczaku koniecnzie dzis marsz do lekarza z uszkiem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×