Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Lekar juz w sob rano powiedzial ,ze wiekszosc dziewczyn jak spoznia im sie okres tak naprawde jest w ciazy i dochodzi zwyczajnei do poronienia. Jutro ide sprawdzic ostateznie czy wszystko sie oczyscilo i rano jeszcze mam betke sprawdzic. Mysle ,ze ze wzgledu na slub w maju odpuscimy sobie teraz starania. Ja nie mam juz sily , poza tym juz obroniona musz eposzukac normalnej stalej pracy i wtedy po slubie bedziemy zachodzic w ciaze ;-) Tk sobie mysle... bo kochanie mowi ze zrobimy tak jak postanowie ;-) Zobaczymy za pre dni jk sie owu zcznie czy cos mi nei odbije i dalej sie starac nie bedziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka dasz troche?:) Poznanianka dokladnie, mi tez lekarz mowil, ze tak jest ze duzo kobiet nawet nie wie ze byla w ciazy tylko mysli ze sie okres opoznil. A wiele jest takich przypadkow, ja poronilam w 6 tygodniu i w tak wczesniej ciazy to ten plus, jak mozna to tak nazwac, ze organizm sie sam oczyszcza i nie musisz miec zadnego zabiegu. Dobrze ze tak podchodzisz, spokojnie ulozysz wszystko i zajdziesz w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jest tam kto? jeszcze tylko 8 stronek do setki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki gdzei sie ukrywacie, co tu taka cisza;) a ja widze, ze raz z malej ten swoj nick raz z duzej pisze;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale pewnie juz nikogo nie ma :( Ja dzis umowilam sie na wizyte na przyszly poniedzialek, g. 19 :) Moj gin na poczatek rozmowy powiedzial, ze nie spodziewal sie ze sie tak szybko odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem :) to super, zaskoczylas go:) ale fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja tez jeszcze jestem gratuluje i mam nadzieje ze wszystkie niebawem oglosimy taka nowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja to padam z nog i juz uciekam pusto tu dzis bylo..... dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, ja tez uciekam no dzis zero ruchu na forum, moze jutro bedzie lepiej:) kolorowych snow kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no to ja was zaskoczę o godzinie 00:41:) :P własnie wróciłam z pracy miałam inwenturę a mąż jest na nocce,więc co tu robić oczywiście,że na kafeterie zajżeć a co tam że już nikogo niema,zaspokoje swoje sumienie,że coś tam dzisiaj napisałam:P pozdrawiam wszystkie,ja jutro z rana a własnciwie to już dzisiaj idę ok 8-ej do szpitala na usg ,bo czuję jakies dziwne bóle pewnie owulacja pełnymi krokami sie zbliża a moja lekarka pracuje do wieczora w szpitalu i nie mam kiedy do niej jechac prywatnie na monitoring,to kazał a mi wjechac na odzdiał:) a co tam wizyta prywatna ale na oddziale szpitalnym:)no ale co zrobić boję się czekać do środy,żeby nie przegapić tego mojego nieszczęsnego pęcherzyka i w odpowiednim momencie podać ten pregnyl,bo jak dzisiaj mnie cały dzień bolał prawy jajnik tzn że w nim rośnie pęcherzyk i jak dojdzie do 18 mm to dostanę zastrzyk na pęknięcie:) ale się rozpisałam:P to co....spadam spać:)dobrej nocy wszystkim i karaluszki pod poduszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! oj ja już wczoraj wieczorem nie dałam rady pisać bo mąż mi zajął kompa:o ale dziś jestem:D no to katia5 życzę pękniętego pęcherzyka:D:D kingap no to się gin zdziwił hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochane mam w niedziele planowaną @ jak wcześniej nie dostane żadnych plamień to rano w niedziele będę testować:D:D dodam, że zawsze 2 dni przed @ mam brązowe plamienia potem jeden dzień nic i potem @:o któraś z was też tak ma???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Cathlen ja mam identycznie z tymi plamieniami! Wlasnie sie zastanawialam czy to normalne, ale podobn tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieńdoberek.Byłam w szpitalu i niestety moja pani doktor miała bardzo ciężki poród,czekałam godzinę i się nie doczekałam,napisałam jej sms-a że wpadnę do niej jutro do gabinetu więc nadal los moich pęcherzyków jest niewyjaśniony:( ale myślę,żę jutro nie będzie za późno na pregnyl-okaze się zrobiłam test na owu i druga kreska jest jeszcze blada więc dobry chyba mam czas:) kingap daj znać co tam u ciebie się wyjaśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mila10 jak ja będę w najbliższym czasie u gin. to jej powiem żeby mi w tym czasie co mam plamienia zrobiła badania hormonów a co:D:D ja zawsze jak już mam plamienia to wiem że po wszystkim:o:o że @ lada dzień będzie:o ale czy to normalne? nie wiem i będę się upierała żeby to wyjaśnić :) w końcu chodzi nam o jedno dzidzie:D:D:D:D:D:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia5 to powodzenia życzę żeby w końcu jutro się udało obejrzeć twoje pęcherzyki:D:D coś mnie dzisiaj radocha przepełnia:D:D jakaś schiza albo co?:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. ja tak po skrócie napisz,e bo nie mam siły. byłam dziś u lekarza laryngologa, zbadał mnie porządnie, słuch wszystko i niby ok jest, podobno nie mam barotraumy.. dał mi skierowanie do neurologa chyba coś od tego uderzenia jak wsiadałam po % do samochodu coś w głowie tam gdzie się uderzy lam pod uchem i od ego mi probmieniuje, ale nie wiem co mam wizyte w piatek, strasznie sie boje i cierpie, bo non stop boli. heh. to tyle z moim narzekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku to smutne że nadal boli :o ale zbadaj się porządnie bo z głową nie ma żartów. Nie zrozum mnie źle ale ja w dzieciństwie miałam wypadek samochodowy i przeszłam operację głowy-trepanację czaszki i lekarze mnie cały czas przestrzegają że mam uważać na głowę i jak mam jakieś dolegliwości to zaraz badają czy to nie następstwa,np.jak mam zawroty głowy, silne bóle. O zdrowie trzeba dbać!!!!! :D:D ale dość porad bo pomyślicie że jakaś mądralińska jestem HEHE :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie, ze pójde sie zbadac, wizyte mam w piatek. tylko mam nadzieje ze rtg nie beda mi robic, kurde az tak dowalilam w to ucho ze cos mi sie uszkodzilo? jakies nerwy czy cos. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) widze, że nasze forum świeci pustkami. eh.. a ja dalej czekam na @, jem ten duphaston i nic w piatek kończe opakowanie, takze mysle ze niebawem nadejdzie. Tylko qrcze dostałam wysypki na brzuchu i na szyi i strasznie swędzi,czytałam ulotkę i tam jest napisane, ze alergiczne reakcje wystepują rzadziej niz u 1 na 100 pacjentów. Ja to mam szczescie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bettinka to faktycznie nie wesoło:o ja też czekam na @ chociaż miałam cichą nadzieję że jednak nie będzie. Niech przyjdzie i zacznę drudi cykl z Clo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom nie wesoło, to juz 55 dc i nic, bolą mnie od czasu do czasu jajniki i piersi mam juz nabrzmiałe a tu nic tylko latam co chwile do łazienki, bo mysle ze to juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×