Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
korci mnie troche zeby zrobic i juz wiedziec zeby nie zastanawiac sie i nie latac do lazienki przy kazdym odczuciu ze to juz dostalam. mam ten test quick vue niby powinien wykryc ciaze w dniu spodziewanej nawet wieczorem jak to powiedziala paniusia w aptece ale narazie tylko na niego patrze i mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kasienka, wiem jak korci zeby zrobic tescik ale ja bym Ci radzila jedak poczekac. Moze test wykrywa wczesniej ale jednak z porannego moczu najlepiej ;) czekam na wiesci i napewno beda szczesliwe ;);) ja juz na urlpiku. Wlasnie sie relaksje przy kawce i sprawdzam co na swiecie slychac a zaraz pedze odwedzac kolezanki ;) rano juz bylam na adaniach hormonow. Nie spodziewalam sie ze to takie drobie - ale trudno, posprawdzam i bede widziala co i jak. Jutro jeszcze wizya u gin i ewentualny monitoring, chociaz zastanawiam sie czy czasem nie mam cyklu bezowul bo nic nie czuje, a zawsze byo kucie jajnikow albo podbrzusza i pieri - a teraz nc. Owul powinna byc juto albo w srode weic... hmm. Zobaczymy co pokaze usg. Cos ostatnio poznanianka znikla nam. Mam nadzieje ze niedlgonapisze co u niej. Poznanianka wracaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się o dzidziusia od roku i jak do tej pory nic... Jest mi coraz trudniej.... Moze w tym cyklu nam się uda... Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Ziarenko lnu :) no widzisz my wszystkie tu próbujemy i staramy sie i nawzajem podtrzymujemy sie na duchu :) naprawde to pomaga- jezeli masz o chote to wpadaj do nas pogawedzic i wpisz sie w tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ta pogoda mnie zabija spalabym 24 na dobe...i nic mi sie nie chce ach to lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja to nic dzis nie czuje....jakby mi ktos czyms ciezkim w glowe przywalil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka a ja czuje ze cos bedzie :) byłoby super :) sennosc to dobry objaw przeciez :) ;) ;)jutro zrób koniecznie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) znów nikogo nie ma.... :( jakos nie mozemy dotrzec do tej 100 stronki :) nie dobrze.... kingap i co powiedział gin? pisz szybko!!! i wpisuj sie do tabelki numer 2 :) :) :) kto wie moze kasienka tez dołaczy :) Układzik wracaj!!! POznanianka gdzie jestes? wróc do nas bo tesknimy... Reszta dziewczynek zameldowac sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisze.. z nerwów to zaczełam pakowac w siebie czekoladki... pół bombonierki juz wszamałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozmawiam sama ze soba :) czekoladki zjedzone... nie powiem ze mi po nich jest lepiej :) wręcz przeciwnie - mdli mnie ;) ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D wróciłam po pracy :D:D:D kingap napisz co tam u gina!!!! witam ziarenko lnu z nami raźniej :D:D my też cały czas się staramy i zobaczysz wystaramy się wszystkie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia nie jedz tyle czekoladek!!! bo kilosów przybędzie hehe:D:D a tak poważnie to wcinaj ja właśnie batona pożarłam hehe:D:D a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi, przy usg lekarka zobaczy czy jest owulacja lub czy juz oo niej ? monitoring to jest badanie usg ? moze to glupie pytanie ale nigdy nie robilam monitoringu i w sumie nie wiem. Jutro ide i hciaabym wiedziec czy musze pytac ocos wiecej czy jak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen no w koncu ;) super ze jestes bo ju normalnie za na stepne pudełko chyba sie chyce :) cathelen jezeli w ciagu 1-3 dni temperatura wzrasta o 3 kraski to znaczy ze owulacja juz była tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna.s.1 monitoring to dopochwowe usg i gin będzie widział dojrzewające pęcherzyki albo że jest już po owulacji to wszystko pokaże . kiniusia a kiedy temp. ci wzrosła ??? jaka masz teraz, tzn. dzisiaj rano jaka miałaś??? mierz zawsze mniej więcej o tej samej porze rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie jestem po @, a pytam zeby wiedziec tak na przyszłosc... bo lekarz kazał mi wziasc duphason wtedy kiedy temperatura nagle wzrosnie o miniumum 3 kreski w ciagu 1 dnia lub do 3 dni bedzie wzrastac. Ale z tego co piszesz to wyzsza temp juz jest po owulacji? kupiłam sobie tez testy na owulacje wiec bede testowac.... :) dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia ja ci podam temp. mojego ostatniego cyklu. 1.36,5 2.36,3 3.36,5 4.36,5 5.36,6 6.36,6 7.36,5 8.36,7 9.36,6 10.36,5 11.36,6 12.36,6 13.36,5 14.36,4 (owulacja-miałam monitoring) 15.36,7 16.36,8 17.36,9 18.36,8 19.36,9 20.36,9 21.36,9 22.37,0 23.37,0 24.37,1 25.37,1 26.36,8 27.36,8 28.36,7 potem 1 dzień cyklu następnego bo @ przyszła i temp. rano 36,5. Ale rozpiska:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie, tylko o tym ze jak wzrosnie temperatura, powiedział mi ze jak bym nie zauwazyła takie wzrostu lub z jakiegos powodu nie udało bymi sie zauwazyc to mam brac od 18 dc do 27 (10 dni), z tego co mówisz o temp. to pewnie zaraz po owulacji... bo duphason pomaga w zagniezdzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen81 dzieki ;) jakies mam duze obawy przed ta wizyta jutro... echh zobaczymy. kurcze mamprobemy z klawiatura i polykam literki i dopiero zobaczylam ze wczesniej wyszlo \"chcialam\" przez samo h... ;) ale nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiniusia nie wiem co ci poradzić może zacznij brać od tego 18 dc a jak wzrośnie szybciej i będzie się utrzymywała przez 3 dni to zacznij wtedy. przez parę cykli poobserwujesz temp. i potem będzie łatwiej bo u ciebie jak pamiętam zaczyna się wszystko normować:D:D będzie dobrze zobaczysz:D:D nie ma układzika to ja ci to powiem USZY DO GÓRY!!! hehe anna.s.1 nie bój się wizyty to nic nie boli a zobaczysz wyjdziesz spokojniejsza i pewniejsza:D:D a literkami się nie martw ja też czasami gubię :D:D dobranoc kochane ide spać bo jutro o 6 pobudka🌻🌻:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja tylko na moment bo usypiam na stojaco. Po wizycie u lekarza: pecherzyk jest w jamie macicy, ma 4,5 mm. Nie widac jeszcze serduszka bo to przełom 4 i 5 tygodnia. 10 sierpnia kolejna wizyta i wtedy bedzie cos wiecej i widac i wiedziec. Pozwolcie, ze zapisze sie do drugiej tabelki wlasnie po tej wizycie. Wolalabym widziec juz maluszka i bijace serduszko. Jutro rano Was poczytam. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap super wiesci :) ;) ;) gratulacje :) Tylko nas nie zostawiaj!! pamietaj!!!:) ja uciekam tez spac, mezus mi zasna na kanapie a ja mam co do niego pewne plany dzisiaj ;) jutro cały dzien mnie nie bedzie ale wieczorkiem sie zjawie :) KASIENKA PISZ CO WYSZŁO !!!!! :) Dobrej nocki, buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
u mnie bez zmian @ nadal nie ma oby nie przyszla. bo jak bedzie tak samo jak w tamtym miesiacu to bedzie ciezko... :( jutro z rana testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej sa dwie kreski... :) ale w sobote zrobie jeszcze jeden dla pewnosci :) dzis bede sie widziec z narzeczonym ale nic mu nie powiem.dopiero w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka widzisz miałam nosa ze cos tam masz :) :) :) super !!!!!!!! WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka super!!!!!!!!!!!! boze jakby ja tak zobaczyla dwie kreski to bym zawału dostała chyba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×