Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dlaczego źle? to dobrze moze zacząc cie bolec dopiero później :) albo mozesz miec tylko delikatne muskanie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik ewidentnie ten cykl masz inny prawda? :) normalnie mam przeczucia normalnie takie mam :D :D :D az mi sie gębusia smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, swiecuje od jakiegos czasu albo poduszki podkładam pod tyłek :) mój to miał taki ubaw na poczatku ze masakra nie mógł sie uspokoic :D ale jak mu powiedziałam dlaczego tak robie to mi sam zaczą poduchy podkładac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zawsze sie opieralam nogami i pupa o sciane,nie robilam pelnej swiecy,a teraz zrobilam:D myslalam ze padne ze smiechu,nie mowiac o moim skarbuchu:P bylismy wstawieni,bo tyle czasu sie nie widzielismy to i drineczek byl na dobry nastroj,i jeszcze ta swieca hehehe.ale bylo smiechu!!!!!!!!!!:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam co do dnia niestety,ale tak do dwoch trzech dni,pomalu sie stabilizuje.jeszcze z rok temu mialam co 32 dni jak w zegarku,wczesniej to roznie - od 28 do 36.a teraz wraca do normy.mam tak od 32 do 35 dni.oczywiscie sa wyjatki co jakies kilka miesiecy.jak zaczelismy starania pol roku temu to mialam ponad 40 dni.:o ogolnie 32-35 sie mieszcze. jutro jest 34 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieca podobno pomaga - a przynajmniej nie zaszkodzi ja robic.... :) bo lepiej zeby te żołnierzyki dłuzej maszerowały w środku a nie na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku :) a folik bierzesz albo inne witaminki? bo ja biore feminatal MetaFolin 800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam kwas foliowy przez jakis miesiac,ale wtedy jak nie zaszlam to jakos sie negatywnie nastawilam i nie biore :o wiem ze powinnam. a ty? poza tym zadnych innych witamin nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o pozycje to podobno sa te które sa najlepsze ale najlepsze sa dla nas te które po prostu lubimy :) bo przeciez o przyjemnoś chodzi tu przedewszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to najbardziej lubimy po bozemu hehehe.i to nie z lenistwa,bo w trakcie sa rozne inne,ale zawsze tak konczymy,jest najprzyjemniej,a moze to blad?:P moze powinnismy w innej pozycji zapladniac heheD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore ten feminatal zbiór witamin z dobrze przyswajalnym folikiem, za duzo sie nasłuchałam na studiach o tych wadach i zaczełam brac zaraz jak zaczelismy sie starac. Jedna tableteczka dziennie - nie zaszkodzi :) a w nastepnym cyklu jezeli teraz sie nie uda zaczne brac jeszcze wiesiołek bo cos słuz mam słaby a jest podobno pomocny :) mój tez łyka wiesiołek ale z całkeiem innego powodu, ale to tez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno najlepsza jest od tyłu ale nam jakos do gustu nie przypadła wiec nie stosujemy ;) jej jak ma byc to bedzie... bez przesady ;) w wiem ze bedzie w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy mój łyka bo ma problemy skórne wiec na to zalecił mu lekarz, ale podobno wiesiołek tez porawia kondycje zołniezyków ;) podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie udac nie ma wyjscia innego :) i to juz moze w rtym miesiacu :D a tobie to moze juz sie udało kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro rano o 10:25 jade do siebie.wiec juz nie pogadamy:( a do pracy mam na 15:00. nie wiem ile tam bede,mowila ta pani doktor ze kilka godzin.mam stres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×