Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
kiniusia wszystkiego naj naj naj naj i spelnienia marzen :) hej dziewczynki co tam slychac? ja kiepsko sie czuje bardzo dokuczaja mi mdlosci martwie sie troche jak to bedzie na weselu ale licze na to ze bede tak zestresowana ze zapomne o mdlosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek, kasia 🖐️ :) wredniak to jest najgorsze,ze sie czeka i czeka i mysli o tym a gowno z tego wychodzi ?:( mam takiego doła ostatnio ze juz mi sie nie chce probowac:( a z milszych tematow - kasienka ciesz sie mdlosciami bo my tu wszystkie tylko o tym marzymy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
poczekajcie jeszcze miesiac gora dwa(wiecej czasu wam nie daje) to same zobaczycie jak to fajnie. najgorsze jest to ze jak nie zjem to mi nie dobrze a jak zjem to jest jeszcze gorzej. dobrze ze teraz wakacje mam to non stop spie zeby nie czuc tych mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiem co czujecie,ja też po woli mam dośc tych starań,ale postanowiłam,że odpuszczę sobie dopiero wtedy kiedy już nic nie będzie sie u mnie polepszać,czyli jeśli się okaże,że ta moja niepłodnośc jest chwilowa i da się ją wyleczyć,to zacznę sie starac na nowo,ale teraz nie mam po co sie starać,skoro mam pieprzone niepękające pęcherzyki:( coś czuję,że długa droga przede mną jeszcze:( najbardziej mnie ciekawi co sie wydarzy w moim cyklu tym razem,czy po odstawieniu clo coś się polepszy czy też popieprzy jeszcze bardziej;/a potem to juz sama nie wiem co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D przybyłam :D:D kiniusia wszystkiego najlepszego i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń :D:D:D🌻🌻🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiacu dunga dunga co 2 dni, albo codziennie i musi sie udac!! zapraszam na 28dni.pl w\ktorej wyslac zaproszenie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE !!! :D Dziekuje bardzo za zyczonka, za wszystkie :) mam nadzieje ze wszystko sie spełni :) Ja dzis z mezusiem sobie jeździłam i bylismy na obiadku w reseuracji tak swiątecznie :) Widze tu troszke przybyło wpisów, bardzo dobrze bo cos sie ostatnio grzebiemy z tymi stronkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku ale za ta stronke sie płaci chyba? ja byłam tam zalogowana ale wiem ze tylko miesiac za darmo chyba tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek masz dobry plan ;) a no własnie mam pytanko do wszystkich dziewczynek łacznie z układzikiem :) bo zaczełam sobie pisac przy okazji temperatury w które dni było dżigi dżigi ;) i stwierdziłam ze moze to za rzadko... co 2 co 3 dzien... hm.... Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem... w necie czasem dziewczyny pisza ze powinno sie codziennie a gdzie niegdzie pisze ze nie bo żołniezyki nie zdazą sie wzmocnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochaniutkie ja po weselu superowo się czuję zabawa się udała :D:D było git:D:D tylko wiecie co w ten weekend miałam te dni ;) w sobotę i wczoraj coprawda były przytulanka ale jakoś nie wierzę w ten cykl. Dzisiaj rano byłam u gina i powiedział ,że juz po owulacji i trzeba teraz czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my robimy dżigi dżigi (hahahahahahahahahahahhahahaha:D) kiedy nam przyjdzie ochota.raz jest tak ze codziennie,a raz tak ze raz w tygodniu.nie umiem jednoznacznie odpowiedziec.kiedy mam dni plodne staramy sie co drugi dzien,ale od teraz tak juz nie bedzie.nie bedziemy celowac w te dni.czytalam artykul - ktoras z dziewczynek zapodala na forum,ze im czesciej tym lepiej,wbrew obiegowej opinii o regeneracji plemnikow.podobno sa jakies nowe badania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia mój gin powiedział, że najlepiej co dwa dni bo jeżeli częściej to nasienie nie jest takie wartościowe i żołnierzyki słabsze są:D:D ponoć jeżeli w ciągu 24 godzin były 3 przytulanka to 3 już jest bez żołnierzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak przyjdzie ochota, bo bezv sensu sie zmuszac bo juz trzeba - wtedy to napewno nic nie wyjdzie... i tu sie zgadzam z toba układzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. ja tez bym sie na wesele przeszła :) po naszym weselu, mielismy 6 wesel co tydzien :) układzik wiesz co kasienka ma teraz weselicho to sie wprosimy? a co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen napisala o tym weselu i mi sie zachcialo jakiejs imprezy.juz chyba z rok nigdzie nie bylismy:( tylko praca,starania,praca,starania,problemy i w kolko to samo. sory,jakis mętny nastroj wprowadzam na forum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×