Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

cześc dziewczynki musze sporo nadrobić:)odebrałam w końcu naprawiony komputer z serwisu,bo juz mnie szlak trafiał:P niestety zaraz wybieram się do pracy i wrócę dopiero po 23-ej a bedzie to ciężki dzień,bo jutro święto,więc jak to w marketach bywa ludzi będzie masa a pracowników mało,to się trochę nabiegam,aż mi się niedobrze robi na samą myśl,ale jakoś tak nie moge się zebrać żeby poszukać lepszej pracy:(-jakoś przeżyję,obiecuję,że jutro nadrobię zaległości i sie odezwę:) jeszcze tylko chciałam powitać nową koleżankę,którą zdązyłam przeczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewczyny ja już po pracy :D:D siedze i odpoczywam:D:D układzik wyjechał a kiniusia co z tobą??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) cos sie zgrac nie mozecie :) raz cathlen jest raz mila :) ja wczoraj byłam w pracy i wróciłam o 22 dopiero, dzis sie wybieramy do rodzinki w odwiedziny al wieczorkiem sie odezwe :) Wiecie w tym cyklu chyba znów bedzie lipa... dzis jest mój 24 dc, a temperatura ani mysli wzrastac... skacze jak pimpong ;) przed wczoraj miałam 36,6 i myslałam ze bedzie wzrastac a tu dzis 36,2... normalnie dziwne to dla mnie zwarzajac na to ze od 5 dni biore duphaston i nawet jak owulacji nie miałam to po tym duphastonie temperatura powinna wzrosnac a tu normalnie skoki raz w dół raz w góre... tak wiec nie licze na nic w tym cyklu... no trudno... martwia mnie tylko te moje cykle bez owulacji... ale zobaczymy.. nie długo jedziemy na urlopik wiec moze relax i ciepłe słoneczko pomoze :) i wszystko wróci do normy :) ale sie rozpisałam :) miłego weekendziku dziewczynki, wypoczywajcie i nie musicie pisac na forum w weekend bo jak taka pogoda to przed kompem nie ma co siedziec ale... za to.... w poniedziałaek wszystkie sie mi tu melduja!!!!!!!! :D SŁYCHAC ? :D podrowionka i bużka dla was :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) KAzda chyba ma udany weekend, bo na forum cisza:) buziaki moze jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) widze ze wziełyscie sobie do serca to co napisałam na poczatku weekendu :) wszystkie wypoczywały:) tylko mila próbowała cos pisac ale w szybko zrezydnowała, ale teraz juz po weekendzie i wszystkie dziewczynki sie melduja ;) CZEKAM NA WAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Oj Kinusia chyba tak, Twoje slowa byly przewodnie w ten weekend :) U mnie dzis nawet ok,zjadlam juz sniadania i modle sie, zeby mdlosci troszke mnie dzis oszczedzily. Ide zaraz do pracy, jestem nauczycielka , wiec od wrzesnia zaczynam pelna para. A musze zaczac wczesniej, bo czeka mnie jeszcze siedzenie w komisji egzaminacyjnej. I chyba zdecyduje sie dzis pogadac z dyrektorem o ciazy. Pozdrawiam i zycze milego dnia. Odezwe sie wieczorkiem, jak bede miec wiecej czasu. a Wy nadrabiajcie, nadrabiajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap witaj :) no to bedziesz miała pracy od września :) ale przeciez i tak do konca roku nie bedziesz pracowac? to odezwij sie jak wrócisz, ja tu jestem na posterunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop jestem na posterunku!!! witam wszystkich:D:D:D:D kiniusia ty to masz dar organizatorski i twoje słowa są siłą przebicia :D:D tak dalej a niedługo 200 stronka hehe :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tu w koncu kogos spotkac ;)kingap była ale poszła :( co słychac u ciebie cathlen? ja robie pranie i ogólne porzadki :) bo nam sie troche mieszkanko zaniedbało ;) a potem mam plan isc złozyc papiery do szkoły :) na farmacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok ale łapię coraz większego doła bo biorę clo i nic ten cykl też już nici bo temp. spadła:o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę ogarnąć mieszkanko po weekendzie bo jeszcze dziś znajomi przyjdą :D ale pisz kinia będę tu cały czas zaglądać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz kawkę piję:D:D mam pytanie nie wiesz przypadkiem czy można kawę pić w czasie starań??? bo kofeina może mieć jakiś negatywny wpływ na wczesną ciążę??? Mówił ci gin o tym bo mi nie ale gdzieś to chyba usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie mozliwe dzis jest mój 26 dc... jeszcze dzis i jutro biore duphaston i za dni powinna pojawic sie @... chyba mnie owulka omineła w tym miesiacu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja niby miałam wszystko dobrze i nie udało się:o moja gin powiedziała że jeszcze tylko 2 cykle mogę brać Clo a potem nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do kawy to mnie nic nie mówili ale kofeina napewno nie słózy początkiem ciazy... ale wiem tez ze mała kawka z duza iloscia mleka to tez nie zbrodnia przeciez :) chociaz powiem ci ze ja przy pierwszej ciazy wogóle nie piłam kawy bo na sama mysl mi sie nie dobrze robiło tak samo było z parówkami a je uwielbiałam :) mne tesciowa powiedziała ze wczasie ciazy organizm sam odrzuca to co niezdrowe dla dziecka - w moim przypadku to sie zprawdziło ;) ale nie wiem czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec ze smutami :D jak tam weekendzik minął bo ja się tak zjarałam na słońcu że ledwo siedze a w nocy spać nie mogę:D czerwona jestem że masakra :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas piszecie o tym clo, a mój gin nic mi takiego nie zaproponował tylko histroskopie czy jakos tak to usg macicy zeby sprawdzic czy jest ok. ale ja jeszcze licze w nastepnym miesiacu bo jedziemy na urlopik i sie wyluzuje a potem bede myslec. Cathlen ty masz doswiadczenie w mierzeniu tempki, zuwarzyłm ze dwie temperaury były bardzo niskie 36,2 i to był nagły spadek, zauwarzyłam ze były one wtedy kiedy dzien wczesniej byłam bardzo zmeczone bo wracałam do domu o 22.00 po 2.5 godziny jazdy w busie - czy takie zmeczneie wpływa na temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja teściowa chyba ma rację bo moja mama mówi tak samo:D one starsze doświadczone:D:D:D no a mi kawa tak smakuje że ho ho więc chyba nici z dzidzi w tym miesiącu:o ale mam czasami wyrzuty sumienia że piję tą kawę chyba skończez tym od następnego cyklu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczenie wpływa ale to raczej miałabyś wyższą temp. ale jeżeli przespałaś minimum 3 godziny bez przewy i potem mierzyłaś temp. to nie powinno mieć wpływu nic . 3 godz. snu to jest minimum aby temp. była wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze zawsze między 6 a 6.30 rano nastawiam budzik mierze a potem dalej spać:D i tak jest najlepiej o tej samej porze. a ty o której mierzysz??? i pamiętaj nie można przed tym wstawać z łóżka chodzić albo coś robić a potem mierzyć bo to już daje inny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mówie cie tamja tewmpka to nomalnie wyglada jak góry Alpy :) z 36.6 na 36,2 i potem znow 36,5, i znów wdół... normalnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jak dostaniesz @ i potem zobaczysz następny cykl jaki będzie:D a jak będziesz u swojego gina to powiedz mu żeby ci dał coś na wywołanie owulacji, że słyszałaś o takich tabletkach Clo, które stymulują owulację:) zobaczysz co ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×