Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

witam dziewczynki! Ja oczywiscie po przerwie, no nic dopadaja mnie mdlosci i co ja zrobie. Na szczescie czuje ze mijaja. zreszta od przyszlego poniedzialku szykuje sie do pracy, koniec laby!!! bylam dzis u dyrektorki, bo w pon nie bylo jej i przyjela bardzo milo ta wiadomosc, powiedziala, ze sie spodziewala wkrotce takiej informacji. Umowe mam na stale, etat caly wiec narazie luz. Poporacuje do momentu, na ile bede miec sile. Lece wykapac Oliwcie i polozyc ja spac. Buziole dla wszytskich. Przeczytalam o zmanach koloru wlosow i tatuazu. Odpisze konkretnie pozniej. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam rocznice slubu, ale moj maz idzie do pracy na noc:( dopiero w sobote uczcimy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap też bym chciała mieć mdłości:D z tego powodu co ty:D to super że wracasz do pracy i że twoja dyrektorka tak do tego podeszła:D:D mila nie smutaj się do soboty tylko jeden dzień ci został:D:D:D:D będzie super napewno:D co się odwlecze to nie uciecze:D:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia narazie nici z blondu nie wyszły:(mam jeszcze za ciemne włosy żeby je pokryć blondem:) całe życie byłam blondynką a potem mnie wzięło na czarny a teraz znowu poprzez brąz i rudy dochodzę do jaśniejszych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo witam!!! jestem dziś pierwsza???:D:D:D:D:D weekendzik się zbliża:D a ja mam dzisisaj straszne bóle po prawej stronie brzucha:o jak stanę na nogę to taki ból od brzucha do ramienia:o @ dopiero na poniedziałek ale takie bóle mam pierwszy raz:omasakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! dziewczynki nie bylo mnie, bo mialam kłopoty z netem :/ a dziś jak tylko weszłam na neta to sie dowiedziałam ze moja znajoma która w Anglii mieszka urodzila synka, jestem w ogromnym szoku bo nic nie mowila ze jest w ciaży. a ja nie wiem czy cos z tego bedzie w tym miesiacu, narazie obserwuje śluz i czekam na dni plodne. w poniedzialek ide zrobic te badania na prolaktyne i pewnie na piatek sie umówie do gin. tak bym chciała,żeby wszystko było ok. ale sie rozpisałam, musze nadrobic zaleglosci w czytaniu. pozdrawiam i caluje was gorąco :* buziaki odezwę się później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia5 ja też myślę o inseminacji w łodzi, czytałam że koszt to 700zł, ale wcześniej wydaje mi sie że trzeba mieć porobione hormony. U mnie jest problem z nasionkami męża a ze mną sama nie wiem, owulka jest a reszta coz nie mam pojecia. Też farbowałam włosy z czarnego na czerwień i nic mi niew wyszło tylko połowa włosów mi odpadała(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia moi znajomi też mają problemy z dzidziusiem i robili inseminację w Poznaniu tylko,że lekarz nawet nie sprawdził czy pęcherzyk pekł czy nie,także nic z tego nie wyszło a poza tym jej mąż miał tak słabe nasienie że bez żadnych leków dopuścił ich do insem.Teraz podejmują się właśnie w Łodzi i tam dosyć,że jestes pod stałą kontrolą lekarza,masz obserwowany cykl to jeszcze robia wszystko co w ich mocy żeby polepszyc te nasienie itp,tyle że własnie koszt wynosi od 600 do 900zł a w Poznaniu zapłacili 400 ale co z tego skoro i tak nie było szans na poczęcie!!ja nie mam żadnych hormonów porobionych ale pierwszy jaki zbadam to prolaktynę,bo podobno jesli jest ona podwyższona to pęcherzyki nie pękają,więc może i u mnie tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:)wczoraj zakończyłam a dzisiaj zaczynam:)pewnie nie spotkam tu nikogo,no bo przecież mamy weekend:D ja niestety mam niepełny bo dzisiaj na 15 do pracy do 23-ej,ale jutro sobie odbiję,bo mam odpust u brata a tam sa zawsze niezłe zabawy:) byłam juz dzisiaj na usg i okazało się,że mój wielki gigantyczny pęcherzyk pękł!!!!!!!!!więc teraz nie wiem o co chodzi,no ale wyraźnie widać na zdjęciu że było pęknięcie tyle że on miał ponad 3 cm i na necie wyczytałam,że takie duże to już są torbiele,ale moja gin powiedziała,że torbiele nie pękają tylko się ewentualnie wchłaniają a tu ewidentnie widać,że to pękł pęcherzyk,więc więcej nadziei przyszło w tym cyklu,choć ja i tak w to nie wierzę,ale wiecie jak jest nadzieja,to już połowa sukcesu:) mój przypadek potwierdza,że kobieta to ciężki temat do zgryzienia,bo ja sama nie pojmuję swojego organizmu:)wszystko mam inaczej niż wszycy,ale moja lekarka powiedziała mi że były bardziej skomplikowane przypadki i się udało:)więc mam się nie przejmować wielkością tych pęcherzyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po weekendzie:D:D:D:Ddość optymistycznie zaczynam ale nie mam dobrego humoru bo @ właśnie dzisiaj przyszła tak jak miała być:o już w sobotę ryczałam w poduchę jak zaczęłam plamić:o a wczoraj nie było nas w domu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???............... wstawiam tabelkę i uaktualniam moje dane:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś tu kuka:D niech coś napisze bo mam wrażenie że zostałam sama:o ...............albo przesadzam:o 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia5, kinia, bettinka gdzie wy jesteście??? wracać!!!! już weekend się skończył:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dhehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???............... Hej dziewczynki. Uaktualniam tabelke. W sumei nei wiem czy bedziemy sie starac ( wiadomo slub ) no i akurat w owulacyjny weekend bedziemy na weselu szefa i u rodzinki mojego K. ,ale z drugiej strony nadal sie nie zabezpieczamy wiec kto wie ;p Poza tym, straszna ta moja nowa praca i juz szukam nowej. Obym zdazyla zanim sami mnei zwolnia albo poddam się i pierwsza odejde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj puściutko tutaj!!!!!!! dziewczyny się ociągają!!!!!!!!!!!!!!gdzie wy balujecie tak długo?????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jestem:) Mam troche duzo w pracy, ale obiecuje, ze dzis po pracy nadrobie zaleglosci, bo faktycznie pustki tu:( Mi sie zaczal tatuaz goic i strasznie swedzi! a drapac nie mozna, ale ladnie sie goi i nic nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) cathlen wszytko ok ze mna tylko w wekend bylismy u rodziców, w piniedziałam=k byłam cały czas w pracy (fucha) a dzis jest u mnie cały dzien przyjaciółka i jakos tak głupio mi było siadac przed kompem... jutro tez mnie nie bedzie cały dzien ale od czwartku juz bede pico do naszego tematu to... dostałam brazowe plamienia zamiast @, tak wiiec potwierdziło sie to co przypuszaczął brak owulki... tak wiec szansa na nastepny cykl... STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........19-20.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,ale tu pustki sie porobily ostatnio. Ja dzisaj podjelam wazna decyzje i zwolnilam sie sama z pracy! Po 9 dniach od jej rozpoczecia ;-) I jestem starsznie sczesliwa ;p Niestety musze szukac dalej ,ale lepsze to niz TA konkretna praca. Bede juz szukac z glowa i sama walic drzwiami i oknami do firm, dzialow i placowek kt mnie interesuja ,a nie czekac na marne ogloszenia w prasie i internecie bo z nich i tak nic nie wynika... Buziole i milego dnia wszystkim zycze PS> Wczoraj urodzila zona mojego kuzyna. Ma 30 lat od 4 sie starali, dwa poronienia w 2gim trymestrze miala juz za soba wiec cudownie ,ze teraz im sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka to gratuluję odwagi :D:D jestem ciekawa jaką minę miał twój szef:D:D:D:D ja jutro będę gdzieś popołudniu na forum bo rano do pracy mam:D:D właśnie byłam teraz sobie wykupić receptę na Clo:o:o ciąg dalszy starań............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :D Oj troszke mnie tu nie było, ale jak widze to nie tylko mnie... cathlen widze ze ty twardo podtzymujesz topik i bardzi dobrze - taki dobry wirtualny duszek z ciebie :D ja sie odezwe do waz póxniej tylko sniadanko sobie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kiniusia! JA mam teraz laski dylemacik bo w sob przypada owulka i nie wiem starac sie czy nie??? Wiem,ze to troche glupkowaty pomysl i nikt poza nami dwojgiem nei bylby chyba zachwycony ,ze akurat teraz sie na to decydujemy ( slub za dokladnei 9 miesiecy :P no i brak stalej pracy ...) pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×