Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Kasieńka nie denerwuj się, tak to już jest z tym gadaniem. Ja ostatnio nie wytrzymałam i powiedziałam mojej teściowej pare słów, bo juz myślałam że oszaleje. Ona to z wielką przyjemnościa stała by nade mna i patrzyła co i ile jem,czy zdrowo, czy nie dźwigam czasem ciężarów, normalnie MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
mnie to denerwuje bo albo wypowiadaja sie osoby ktorym po ciazy zostalo dobrych pare kg i do tej pory ich nie stracily albo osoby ktore cala ciaze sie odchudzaly i mialy przez to z nia problemy ale oczywiscie po porodzie pozostaly szczuple. nie chce byc nie mila i niegrzecznie odpowiadac ale niewiem jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslalas?
ze z brzuchem bedziesz wygladac jak nimfa? i wszyscy beda sie zachwycac? :O:O:O baby w zaawansowanej ciazy sa ohydne, taka prawda, niewazne co wam sie wydaje:o wielce oburzona paniusia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Długo sie nie odzywałam ale własnie dzis wrócilismy ze szpitala :( Tydzien temu w poniedziałek na wizycie kontrolnej okazało sie ze Filip wogóle nie przybrał na wadze przez 2 tygodnie, do tego badanie krwi wykazło zaawansowana zółtaczke i zapalenie wątrąby :( potem to juz szpital, odział zakźny.... po 2 danich trace pokarm którego i tak m iałam niewiele i prawdopodbnie mały sie nie najadał a ze jest leniuszkiem to nie dawał zadnych oznak ze jest głowdny.... w 3 dniu Zaczyna wymiotować Bebilonem... dzien i noc... spada jeszcze z wagi... no i przeleżelismy odseparowani od swiata 8 dni... teraz juz wyniki sie poprawiły, Mały jest na butelce Nutramigenu ale i tak jeśc nie chce, powinien zjadac 100 a ledwie udaje sie 60 -70 i to nie zawsze - poprostu niejadek! teraz za tydzien kontrola i jezeli nie edzie przybierał na wadze znów szpital :( nawet nie chce myslec :( jutro jedziemy do rodziców na wiesc odpoczac psychicznie i fizycznie no i zeby Mały pooddychał troche swieżym powietrzem... mówie Wam ostatnie 8 dni to był koszmar! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniulek!! najwazniejsze ze sie jego stan poprawia. nawet sobie nie wyobrazam ile nerwow was to kosztuje, tyle czasu w szpitalu z maleństwem. może przez te upały też sie dziecku nie chce jesc, nie wiem, no ale jak dorosłemu sie nie chce to co dopiero takiemu maluszkowi. bedzie dobrze, no bo nie ma innej opcji! :) a Fifi pojedzie do babci na wieś to apetytu nabierze :) wy tez odpoczniecie troche. trzymam kciuki za to zeby sie szybko sytuacja poprawila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
kiniusia zycze zdrowka dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,kinia wszystko będzie dobrze:)Ja wróciłam z urlopu i na samą myśl że w poniedziałek idę do pracy robi mi się nie dobrze,ale muszę jakoś ciekawie wykorzystać ostatnie dni urlopu:)Chciałam sie pochwalić,że wczoraj usłyszałam wspaniałą wiadomośc,że mój brat zmajstrował maluszka:D niby wpadka,ale jakby nie było radośc niesamowita,w końcu ma 35 lat:D OJ!!!!!!!Bydzie weselicho:D a i moja mamcia w końcu babcią zostanie,bo juz się bała że się z żadnej strony nie doczeka:)Pozdrawiam,buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kiniusia trzymam kciuki za malucha, juz napewno wszystko bedzie dobrze. Musi byc dobrze, ale wyobrazam sobie ile sie nastresowalas... trzymaj sie mocno, i Ty i malutki. Katia opowiadaj jak bylo na urlopie, wypoczeta jestes ? no i gratulacja, bedziesz ciocia ;)) u mnie bardzo spokojnie, narazie odpoczywamy przed rozpoczeciem badan z angielska sluzba zdrowia, wszystko od wrzesnia, narazie czekamy na urlop, i wakacje w poslce ;) chyba sie zaczynam odprezac, bo przestaje odczowac kiedy mam owulacje. W poprzednium miesiacu mialam tylko chwilowy bol jajnikow a w tym wogole. Mam nadzieje ze to skutki odprezenia i wyluzowana a nie jakiegos zamiesania w organizmie, no i mam nadzije ze ta owulacja wogole byla. W tym miesiacu mielismy z moim M troszke dni bez siebie czego wynikiem byly dluzsze przerwy w przytulankach, wiec na czas kiedy wydaje mi sie ze powinnam miec owulacje wypadalo przytulanko po kilku dniach przerwy - uznlismy, ze skoro takich przerw nie stosowalismy wczesniej, to tym razem napewno nam sie uda ;)) a co tam ,wierzyc sobie mozemy, a jak sie nie uda to trudno, i tak juz sie przygotowalam ze jeszcze troche poczekamy, zanim ktos znajdzie co nam dolega i cos na to zarazdzi czego wynikiem beda 2 kreski na tesciuku ;) pozdrawiam dziewczynki ;) trzymajcie sie, w te upaly to musi byc ciezko naszym dziewczynkom z brzuszkami. Trzymajcie sie mocno i uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej co tu taka cisza? chyba ten upal daje sie we znaki wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......29.07.2010..............31.......dolnosl. /uk wredniak...........13............01.07.2010.......... ..24.........P-C cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855........32tc..............15.09.2010.........Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........ch opczyk Bettinka87.............18tc............15.12.2010........ .....??????...... URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......29.07.2010..............31.......dolnosl. /uk wredniak...........13............01.07.2010.......... ..24.........P-C cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855........32tc..............15.09.2010.........Dziewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlopczyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chłopczyk Bettinka87.............20tc............15.12.2010............??????...... URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁEK kiniusia77.....................18.06.2010............FILIPEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......29.07.2010..............31.......dolnosl. /uk wredniak...........13............01.07.2010.......... ..24.........P-C cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855........32tc..............15.09.2010.........Dziewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlopczyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chłopczyk Bettinka87.............20tc............15.12.2010............??????...... URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁEK kiniusia77.....................18.06.2010............FILIPEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......29.07.2010..............31.......dolnosl. /uk wredniak...........13............01.07.2010.......... ..24.........P-C cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855........32tc..............15.09.2010.........Dziewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlopczyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chłopczyk Bettinka87.............20tc............15.12.2010............??????...... URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁEK kiniusia77.....................18.06.2010............FILIPEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nie wiem za bardzo co pisac bo sie u mnie za bardzo nic ciekawego nie dzieje,chodze do pracy na te smieszne pol etatu,szukam czegos innego w miedzyczasie,teraz w weekend sobie pogrilowalam,mielismy jechac nad jeziorko ale sie pogoda popsula u nas.za to na poczatku sierpnia wybieram sie nad morze :) juz sie nie moge doczekac bo ostatnio bylam kilka lat temu.niby mieszkam blisko,bo jakies 120 km od miedzyzdrojow,a jednak zawsze jakos nie po drodze hehe.. dzis mam do pracy na 10,wiec jeszcze tylko dopijam kawke i śmigam. i wiecie co hehe, cos dziwnego sie dzieje,bo mi piersi urosly - normalnie o rozmiar!! zadnej ciazy nie podejrzewam,nic w tym stylu,tylko mi sie rozmiar zmienil :D dziwne nie?? pozdrawiam goraco i naszym przyszlym i obecnym mamusiom zycze zdrowka i wytrwalosci w te upaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
dzieki ukladziku ta wytrwalosc sie napewno przyda bo ciezko wytrzymac :) a wczoraj u mnie bylo tak fajnie bo tylko 24 stopnie az sie chcialo na powietrzu posiedziec a juz dzis tak bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja tez tu nie zagladam, za czesto bo staram sie więcej odpoczywac, w sobote bylismy na weselu potem poprawiny same wiecie jak to jest. No ja tez sie wybieram nad morze pod koniec przyszłego tygodnia :) na 10 dni, ale jeszcze nie wiemy dokladnie do jakiej miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) ale cisza nam tu nastała, mamuśki pewnie zajęte przy maluszkach a nasze panie w ciąży pewnie odpoczywaja sobie z dala od komuterkow ;)) Niewiele nas już zostało - tych ciągle czekajacych na ciaze, wiec przypomne troszke zaciazonymjak to bylo kiedy wszystkie jeszcze sie staralysmy i zastanawialyśmy się nad każdym mruknieciem naszego organizmu ;)) hi hi ja wlasnie jestem w fazie nakrecania sie na maksa ze tym razem sie udalo ;)) a co tam, nic mi innego nie pozostalo narazie niz mocno wierzyc, a ze w tym cyklu mam jakies zawirowanie to sobie poczytalam i oczywiscie wymyslilam ze to moze byc ciaza ;))) do @ jeszcze tydzien, a od okolo 3-4 dni po owilacji zaczely mnie bolec jajniki, nie mocno, ale je czuje, raz jeden, raz drugi, lzej lub mocniej, czuje juz ciagniecia podbrzusza chwilami - te takie jak na @, ciagniecie w pachwinach - no ale przez ten dlugi okres staranek pewni nie raz juz to mialam ;)) jedyne co jest wczesniej to pobolewanie nog gora i pleców - to mialam przed sama miesiaczka. I teraz sie zastanawiam czy to znaczy ze @ przyjdzie tye wczesniej, czy moze cos innego... ;) dziewczynki przyponijcie jeszcze raz, bo u niektorych to bylo tak dawno, jakie mialyscie objawy najwczesniejsze ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
aniu moje najwczesniejsze objawy to byl bol jajnika z ktorego mialam owulacje no i zylki na piersiach...... dopiero potem test i II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! u mnie to bylo tak, ze bolały mnie jajniki jak na @ (nawet kolezanka mi mowila ze napewno nie jestem w ciazy skoro mnie tak bolą), piersi też wrażliwe jak przed @ no i potem zylki a raczej żyły na nich wyszły hehe no i oczywiście spóźniająca się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) dzieki za odpowiedzi ;) fajnie tak poczytac i ponakrecac sie, nawet jesli sie znowu nie udalo to chociaz mam te dni do @ w ktorych moge sie połudzic ;) rozne te miesiace sa, raz nie chce sie myslec, raz mysli sie az za duzo ;) W tym miesiacu pierwszy raz nie czułam kiedy mialam owulacje, tzn nie bolaly mnie jajniki, z czego sie ucieszylam, bo pomyslalam ze moze mi sie wreszcie wszystko poukladalo, zaczely bolec dopiero pare dni temu i wtedy naszly mnie dziwaczne mysli ze moze jednak .... wreszcie... ;)no nic, jak co miesiac poczekamy. Piersi tez mnie juz bola, ale to nie nowosc, w zasadzie czuje sie jak przed @ w kazdym innym miesiacu, tylko jajniki nie zawsze bola ;) koncze bo wymyslam za duzo juz ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......29.07.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............32tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........ch opczyk Bettinka87.............20tc............15.12.2010........ ....??????...... wredniak...............7tc..............16.03.2011........???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku nareszcie sie odezwałaś :) serdecznie CI gratuluje i witam w drugiej tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) ile razy chce Wam tu cos skrobnac to Mały sie budzi :) U nas sie juz powoli wszystko normuje, Filip sie wział w koncu za jedznie i zacza przybierac na wadze ... ufff... ulga... teraz jestesmy u rodziców na wsi ale w piatek juz wracamy do siebie do bloku i skoczy sie spanie na świeżym powietrzu :( co do mne to walcze ze zbednymi kilogramami i zostało mi jeszcze 5 i jakos staneło i nic niżej nie chce zejsc :( a co najgorsze to brzuszek jeszcze mam dosc spory i nie moge sie dopiec w zadne spodnie z przed ciazy :( po wizycie kontrolenej u gina zabieram sie ostro za brzuszki juz postanowione :) A tu widze ze tabelka numer 2 sie powieksza :) super !!! Wredniaczku napisała bys cos wiecej :) Anna ty tez mam nadzieje w druga tabelke wskoczysz? :) co do objawów to własnie mnie plecy bolały i podbrzusze... no i to dziwne uczucie w pachwinach.... i to było za nim zrobiłam test :) A wy ciezarne jak sie macie?kasienka bettinka asia ? teraz pogoda sie pogoraszyła to dla was lepiej bo upały dały Wam sie we znaki... Postaram sie odzywac czesciej o ile mój królewicz mi pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki niestety, nawet nie moglam sie poludzic za dlugo. @ przyszla i to duzo wczesniej niz powinna, znowu mi sie cykl rozlegulowal ;( Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............32tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........ch opczyk Bettinka87.............20tc............15.12.2010........ ....??????...... wredniak...............7tc..............16.03.2011....... .???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam dziś na usg połówkowym, wszystko w porzadku, dzidzia rośnie zdrowo :) no i pokazał co ma między nogami :) armata byla czyli bedzie synuś :) jutro wybieramy sie na wczasy, mielismy jechac nad nasze morze ale ze wzgledu na pogode wybieramy sie do Bułgarii, lekarz nie mial przeciwwskazań także odpoczne w ostatnie wakacje :) pozdrawiam, buziaczki odezwe sie po powrocie Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............32tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........ch opczyk Bettinka87.............21tc............15.12.2010......chłopczyk... wredniak...............7tc..............16.03.2011....... .???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie wszystko dobrze, wizyte mam w polowie sierpnia dopiero, ech nie wiem, czy sie doczekam :) Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............32tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........ch opczyk Bettinka87.............21tc............15.12.2010......ch łopczyk... wredniak...............8tc..............16.03.2011....... .???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻🌻🌻 deszcze u nas zapowiadali a tu prosze - od rana mi slonce zaglada przez okno i sie tym sposobem obudzilam:) wczoraj musialysmy z kolezanka po godzinach wrocic jeszcze do pracy,i ten fakt nas tak dobil ze potem poszlysmy na piwo sie odstresowac:) a tu widze pustki, wszystkie dziewczynki maja pewnie urwanie gwizdka z dzieciaczkami lub sie urlopuja,a nasze brzuchate to nie wiem,chyba zbieraja sily :) anna przykro mi ze sie nie udalo, wiem co czujesz :( kinia ty sie nie stresuj duzym brzuszkiem hehe.dopiero co urodzilas, jeszcze go zgubisz.nie wszystko od razu :) bettinka to u was tez synuś :) tak patrze w ta tabelke, i statystyka jest korzystna dla chlopczykow na naszym forum,jak byscie sie umowily hehe :) wredniaczek jeszcze dwa tygodnie do wizyty, jak sie czujesz, wez sie w koncu wypowiedz pelnym zdaniem :D jak to zrobiliscie ze sie udalo ??:P ja sie za godzinke zbieram do pracy,jutro tez pracuje,a potem mam kilka dni wolnego i zamierzam wypoczywac do gory brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............ok. 15.05.2010... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............34tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......30tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........ch opczyk Bettinka87.............21tc............15.12.2010......ch łopczyk... wredniak...............8tc..............16.03.2011....... .???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK betinko gratuluję chłopca, sami mężczyźni nam się bedą rodzić, tylko kingap urodziła córeczkę, no i u mnie bedzie mała księżniczka, jak by to zaokrąglić do statystyki ogólnokrajowej :) he he to moja gwiazda będzie miała powodzenie. 3 chłopców na 1 dziewczynkę :) a ja wczoraj byłam na usg. Niunia rośnie ma już 2,5kg, a mamusia stoi w miejscu, przez miesiąc przytyłąm 0,5kg, a w sumie przybyło mi 6kg, także źle nie jest. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik 2 tygodnie do telefonu do gina hehe mam nadzieje, ze odrazu zapisze mnie na wizyte, co zrobilam, ze sie udalo?? :) sama nie wiem.. miesiac przerwy a podczas tej przerwy eM wcinam lek, i po tym sie udalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
super ciesze sie wredniaczku ze i tobie sie udalo. ja powoli kompletuje wyprawke... do tej pory przytylam 13 kg sporo ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×