Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Witajcie kochane! Wredniaczku kochana! Trzymam kciuki za wizytę i oby Wasze maleństwo rosło zdrowe i duże. Napewno wszystko będzie dobrze, a termin marzec-jak nalepszy :) Układziku cieszę się bardzo, ze w zyciu osobistym pozytywne zmiany, teraz tyko do szcęscia brakuje fasolinki. Nie poddawaj się- walcz!!! Uda się napewno! kasienka...dużo cierpliwosci w lezeniu, wszystko dla dobra syneczka!!! katia...musi byc dobrze! anna...a moze w tym rodzinnym zamieszaniu bedzie powod do wielkiej radosci? Trzymam kciuki!!! Kinia, dobrze ze maluszekprzybiera na wadze, zdrowka zycze!!! Bettinka.. uwielbiałąm czuc ruchy malenstwa, i w ogole ciaza to dla mnie piekny stan. A u mnie...no cóz. Wszytsko ok. Oliwcia wypoczywa z dziadkami w Bieszczadach, tesknie za nia niemilosiernie. Ale przynajmniej odpocznie troszke przed przedszkolem. Martynka zdrowa, duża, w niedziele miała chrzciny. 23skonczy juz 5 miesiecy! A ja 20 wrzesnia do pracy, na szczescie zostawiam ja w rekach mojej mamy. Alez mi sie nie chce...dobrze mi tak gotowac, prac i nianczyc dziewczynki:) No ale pieniazki...same nie przyjda. Buziaki dla Was dzoewczyny. Trzymajmy ten topik bo fajny jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
kingap milo ze do nas zajrzalas :) ciesze sie ze twoje dziewczynki zdrowo rosna:) no coz ja leze tak jak mi kazano. nudno juz wszystko mnie boli od tego lezenia. no i ostatnio zupelnie stracilam apetyt jem jeden posilek dziennie i od czasu do czasu wcisne w siebie jakies owoce lub warzywa. a co tam u reszty dziewczynek? ukladziku ciesze sie ze w twoim zyciu zmiany na lepsze moze teraz wam sie uda zycze tego z calego serca :* odzzywajcie sie czesciej dziewczynki bo niedlugo naszemu topikowi grozi zupelnie wymarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) kingap fajnie ze wszystko ok u Was:) u mnie wszystko dobrze przytyłam dopiero 2 kg a jem późne kolacje (wczoraj to nawet o 24 jadlam bo myslalam ze zwariuje z glodu) a i mój brzuch wcale nie jest jakichś ogromnych rozmiarów (97 cm - 24 tydzień), ale dzidzia kopie juz mocno. Wszyscy mi mówią ze ładnie wygladam bo rośnie tylko brzuszek. Maluszek waży i mierzy tak jak trzeba więc chyba nie mam sie czym martwic. odświeżam: Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......33tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............24tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............10tc..............16.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......35tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............24tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............10tc..............16.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ciesze się, że u was ok ja w czwartek mam wizyte, strasznie się boje :( od ostatniej wizyty minął już ponad miesiąc a ja nawet nie wiem, czy serduszko bije i czy dzidzia sie rozwija, w czwartek to ja chyba na zawał zejde.. Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......35tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............24tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............11tc..............16.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek - ty sie tyle nie stresuj bo to nie jest dobrze w ciazy.musisz myslec pozytywnie, nie masz podstaw do zadnych obwa, malenstwo rosnie zdrowo- o tym jestem przekonana na milion procent!!!!❤️ kingap - jak ten czas leci!! twoje pociechy juz takie duze :) a my jeszcze nawet nie zdazylismy "zaskoczyc" :) kasienka - tobie zycze wytrwalosci, bo lezenie moze i jest przyjemne ale nie przez tyle czasu i nie dlatego ze ktos nam kazal.musisz byc dzielna dla malenstwa :) i masz racje - piszmy duzo i czesto,zeby nam sie temat rozwijal a nie znikal :) bettinka - trzymasz forme widze:) i dzidzius idzie w twoje slady - tez ma wymiary idealne :) kinius - odezwij sie choc jednym zdaniem!! ❤️ wiem tylko ze w sobote byly u kiniusiów chrzciny :) a dalej cisza w eterze. pewnie sie nie moga Fifim nacieszyc :) u mnie bez zmian, jak pisalam wczesniej - @ przyszla, martwi mnie tylko bo jest jakas dziwna.zazwyczaj mam dlugie @, ok.6 dni. w tym cyklu mialam 3 dni, glownie bylo to brazowe plamienie, czwartego dnia calkiem ustalo, a dzis - 6 dzien - znowu wrocilo :o nie wiem co o tym myslec. jakies hormony musialabym zbadac,ale jakie?? jak ktos wie to moze podpowie. tym czasem ide robic leczo, mam wielka cukinie mniam !! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) układzik a badalas sobie kiedys progesteron ? z tego co sie orientuje brazowe uplawy lub okres moga byc spowodowane niskim progesteronem. Ajesli nie mialas krwi w miesiaczce to moze warto zrobic test ciazowy ? moze to nie byla miesiaczka ? ;) katia co u Ciebie ? dziewcyny potrzebuje porady, w tym cyklu bralam olejek z wiesiolka a wyczytalam ze może os przedłuzyc faze poowulacyjna. Zdazylo się to wam kiedy bralyscie ? Robilam testy owulacyjne w tym cyklu i dzis jest 16 dzien - zawsze w tym dniu mialam juz @ a jak narazie nic i nie mam zadnych objawow przed @, nic, zupelnie... niechcesie ludzic ze moze sie udalo, bo wiecie jak to z tymi rozczarowaniami... Napiszcie prosze czy u Was cos sie przesunęło po tym olejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania u mnie wszystko po staremu.Przestałam sie starać,jak zwrócicie uwagę na naszą tabelkę,to zauważycie,że mój staż w staraniach jest najdłuższy i nadal nic,także musi tkwić jakiś problem,którego nie jestem w stanie odnaleźć.Mamy teraz bardzo krucho z kasą,bo pomagamy w spłacie kredytu bliskiej osobie w rodzinie i to nas trochę obciąża,także mogę zapomnieć o jakichkolwiek prywatnych wizytach u lekarzy a na kasę chorych same rozumiecie,w tych sprawach nie da się .Mieliśmy plany na przyszły rok podejść do in vitro jak już wcześniej pisałam,ale niestety te plany też odpadły,ponieważ jesteśmy zablokowani na 3 lata w banku i nie będziemy w stanie spłacić kredytu który musielibyśmy wziąść na cały program.Więc mam coraz większego doła,nie jestem w stanie nic zrobić a czas leci.Wszystkie koleżanki,które powychodziły za mąż później od nas mają już dzieci,a część jest w ciąży,tylko ja zostałam,ale tak już musi być,widocznie nam nie jest dane bycie rodzicami:(Dobra nie będę wprowadzać już smutnej atmosfery w ten topik.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) bylismy u gina w czwartek, nasza kruszynka ma 38,6mm :D jest sliczna :)) Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......35tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............24tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............12tc............14.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK katia - bardzo mi przykro, że tak wszystko się układa, jakby na zlość człowiekowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia przykro mi ogromnie, mam jedak nadzieje, ze juz wkrotce zla karta sie odwroci!!! Trzymam kciuki!!! No cisza tu jakas nastala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) katia przykro mi ze tak pod gorke macie, trzeba wierzyc ze powoli sie pouklada. Wiem jak to jest, ciaze dookola, dzieciacki sie rodza a u nas tez ciągle nic. tez mnie to dobija, u nas minelo poltorej roku ale mam wrazenie ze to wieki. Teraz jestem w polsce i zrobilam prolaktyne, wynik 62 przy normie do 25 wiec wreszcie dostalam bromergon i maam cicha nadzieje ze cos sie ruszy, ze problem w tym tkwi bo jesli nie to nie mam innychpomyslow, pozostaje caly cykl bbadan w angli panstwowo a to podobno trwa wieki ;/ trzymaj sie mocno, musimy wierzyc ze i nam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna współczuje Ci ze musisz brac te ohydne tabsy, ja je bralam i chodziłam po nich jak na haju. Zawroty glowy, mdlosci. Tragedia, no ale czego się nie zrobi dla fasolki :) Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......35tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............25tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............12tc............14.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka ja nie mam zadnych skutkow ubocznych. Balam sie je brac, spodziewalam sie ze bedzie zle, ale nic, moze troche wiecej chce mi sie spac. Wiec nie jest zle ;) Ale gdybym nawet miala leec plackiem to i tak bym je brala, mam nadzieje ze pomoga ;) A jak je bralas to zaszlas w ciaze ? czytalam ze one nawet pomagaja nie tylko obnizaja prolaktyne. Ciekawe... mam nadzieje ze pomoga i wreszcie bede w ciazy ;) Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ....... nie wiem ...............32.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......35tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............25tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............12tc............14.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Bromergan, na poczatku było kiepsko, ale po tygodni, zadnych skutkow nie mialam po miesiacu brala prolaktyne zbiłam, z 32 na 4 :P jakos tak nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadlam 1,5 opakowania a potem przerwalam bo sie okazało że jestem w ciąży i juz nie musialam (@spóźniała sie jak zawsze ale coś mnie tkneło wtedy,zrobilam test i wyszly II kreski) Do dziś nie wiem czy to psychika czy tabletki, tabletki raczej bralam za krótko bo w połowie kwietnia zaczelam. Tak szczerze mówiąc jak lekarz mi potwierdził ciążę to juz tym sobie glowy nie zaprzątałam taka radość była i jest :) Życze Ci z całego serca II kreseczek na teście, a teraz po tych tabsach jest to bardziej mozliwe. 3mam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......36tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............25tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............12tc............14.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK ja mam nadzieje ze bedzie ok i wszystkie staraczki beda mialy malucha. ja juz powoli zaczynam sie pakowac tzn maly jest juz spakowany a ja tak czesciowo...zaczynam sie powoli bac porodu ale postanowilam rodzic bez znieczulenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka cytalam ze nawet w pierwszym miesiącu brania prolaktyna moze tak spasc ze mozna juz zaciazyc ;) moze u Ciebie tak podzialalo ;) ja sie nie nastawiam na takie cuda, mam tylko cichutka nadzieje ze to w tej prolaktynie tkwil problem, zobaczymy... wredniak, co lekarz mowil na tak niska prolaktyne kiedy juz Ci spadla ? kasienka to juz tuz tuz ;) ale super, juz niedlugo obaczysz swojego maluszka ;)) ciekawe co u Asi i Madzi, Asa tez juz przy koncu ;)) ale fajnie macie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, że lepiej miec niska prolaktyne, niz za wysoka, bo niska (za niska nawet) nic nie przeszkadza w zajściu w ciąże, a wysoka tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ale tu pustki zaniedbujemy sie dziewczyny strasznie...ja bylam dzis na usg moj synus to ok 2400g szczescia. grubaska to chyba z niego nie bedzie....a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z usg genetycznym? na czym takie badanie wyglada? kazdy lekarz takie usg wykonuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) oj dawno mnie tu nie było... z góry przepraszam i obiecuje poprawe :) Mały spi wiec skrobne Wam co nieco :) U mnie kołowrotek a od wrzesnia to bedzie jazda bez trzyamnki :) Zaczynam praktyki przez cały miesiac i musze dodatkowo przygotowywac sie do zaległych zaliczeń na październik z 4 przedmitów. A Filip juz w dzien coraz mniej spi i potrzebuje coraz to wiekszej uwagi. Tak wiec musze kogos szukac do opieki na 3-4 godziny, a jak tu zostawic takie maleństwo :( Mały sie obudził wiec dalsza czesc napisze póxniej, jak przeczytam zaległe posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIA, nie możesz sie poddawać. Wiesz jak policzyc ile my sie staralismy to bedzie koło 3 lat... tyle ze wiesz ze u nas był inny problem i tez nie wiemy dlaczego dwie poprzednie ciąze nie udało mi sie utrzymac a ta trzecia prawie bez problemu. Ja iwże z Wam sie tez uda i zajdziesz w ciąze w najmniej oczekiwanym momencie :) ja ci to mówie :) WREDNIACZEK, ja nie byłam na badaniach genetycznych bo uznalismy ze jezeli nawet cos bedzie nie tak to i tak bedziemy kochac nasze maleństwo. A co do samego badania to najpierw jest to zwykłe usg tylko na leprzym sprzęcie i bardziej szczegółowe, mierzy sie wtedy malenstwo, długość konczyć kręgosłupa, serduszko o ile juz można je dokładnie zbadac a jezeli sa jakies wątpliwosci to wtedy dostaje sie skierowanie do specjalisty do poradni genetycznej i wtedy lekarz robi jeszcze raz usg (zawyczaj w 3D) a potem zleca pobranie płynów owodniowych i sie je bada ale to juz całkiem w skrajnych przypadkach. ASIA I KASIENKA wy juz na koncu :) trzymam kciuki zeby porody szybko poszły i bez komplikacji :) Wspanałe i nie zapomniene uczuce przytulic takie maleństwo :) KINGAP To twoja córa juz duża :) jakas fotke bys podesłała tej swojej ksiezniczki a najlepiej obu ksieżniczek :) Co do prolaktyny to ja nie napisze Wam za wiele bo moja była w normie wiec nic na obnizenie nie brałam. Fotek Wam nie wysyłam na poczte bo na NK pewnie widziałyscie mojego brzdąca wiec nie bede ich dublowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak bede miala badania, zalatwilam sobie za darmo Badania genetyczne: program profilaktyki wad wrodzonych płodu, USG i badanie krwi (PRISCA, CRP, PCT, OB) i program profilaktyki porodu przedwczesnego USG i toksoplazmoza. Czyli usg i pobranie krwi. bardzo sie boje, a to juz jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......36tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............26tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............12tc............14.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................3.............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......21.08.2010..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa asia19855..............35tc...........15.09.2010......Dzi ewczynka....... Kasienka221487.......36tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............26tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............12tc............14.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×