Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość Coz
Witam Jeżeli ktoś poszukuje prasy ręcznej do dwuetapowego wyciskania to podaję namiar gdzie udało mi się to w końcu kupić. honda-1978@o2.pl Taka sama jak polecana w klinikach na Węgrzech czy w Meksyku. Niestety nie mają w sprzedaży tych ściereczek. Z tego co wiem to można je dostać na stronie Norwalka. Chyba że ktoś wie gdzie można je dostać w Polsce?? To będę wdzięczny za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszkimyszki
kolektyw 1200zł?! Kurcze..... ja pozostaje przy sokowirówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekwirtualny
Dużo jest dyskusji o wyciskaniu soków, jednak nikt nie podzielił się doświadczeniami z wykorzystania innych funkcji tych wyciskarek. Oferują je np. Matstone 6 in 1, Omegi - mielenie, homogenizowanie, wyciskanie oleju (z dodatkową przystawką), makarony itd. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosinowa
Jesliby ktos był zainteresowany suplementami do terapii Gersona proszę o emaila na n.roeder@wp.pl. Sprowadzalismy je ze Stanów niestety długo mama z nich nie korzystała, za póxno juz było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek_38_01
Odnośne wyciskarki Matston 6 w 1, to dowaidywałem się w sklepie puregreen.pl o przystawke do wyciskania oleju. Powiedzieli mi że jest bardzo awaryjna i jej nie sprowadzają - przynamjmiej szczerze... ogolnie z wyciskarki jestm bardzo zadowolony - niezawodna i bezawarujna. Uzywa tylko do soków bo makaronów nie chce mi się robić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaamis79
Terapia sokowa to świetna sprawa, , ja na początku miałam najtańszą wyciskarkę do soków (taką: http://www.terapiasokami.pl/pl/p/Wyciskarka-reczna-Healthy-Juicer-kolor-srebrny/103 ), ale ostatnio sprawiłam sobie nowinkę, też z tej samej strony, ale już lepszą i muszę przyznać, że efekt jednak jest o wiele lepszy a soki smakują fantastycznie! Dodatkowa nowa wyciskarka ma młynek do zbóż - coś genialnego. P.S Też dostaliście przy zakupie waszych wyciskarek specjalne receptury i pomysły na kuracje oczyszczania organizmu? Ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaseczkowaAnia
hehe, jakbyś zgadła - ja też kupowałam sprzęt na tej stronie www.terapiasokami.pl i dostałam od nich za darmo dużo wskazówek fajnych - zresztą nawet bez kupowania najpierw poczytałam porady zdrowotne apropo terapii Gersona i dopiero wtedy zakup wyciskarki, a już te dodatkowe darmowe receptury były bardzo miłą niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia212
Witam, chętnie odsprzedam wyciskarkę Matstone 6 in 1 która dostałam w prezencie a właściwie nie używam / 2 razy używana / cena 550 zł . Mieszkam w okolicy Krakowa. Tel 605 22 55 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaBorowicz
A ja jestem w szoku bo weszłam sobie na tą stronę terapiasokami.pl i poczytałam tekst o różnicy między sokowirówką a tymi wyciskarkami (bardzo czytelnie to tabelką zrobili) : http://terapiasokami.pl/pl/n/44 i powiem, że nie miałam pojęcia, że babciowa sokowirówka wcale szczytem do wyciskania owoców nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.puregreen.pl
Drodzy forumowicze, Mamy coś co może zainteresować niektórych z was. Nowa wyciskarka pionowa z dodatkowym korpusem do homogenizacji - Cooksense HD. Sprzęt został już przez nas przetestowany i jesteśmy pod dużym wrażeniem - jednym słowem POLECAMY - oto link do sklepu: http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-sokow -cooksense-hd.html W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo ludzie!!!!!!!!! czy wy nie widzicie że to jest naciaganie na produkty (wyciskarki). Gerson zył w latach 1881-1959, jakie wyciskarki on miał ?????!!!!!!!!. Ludzie sitko , tartka i do roboty. Gerson napewno ni emiał wyciskarki za 10000 zł . Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mckane
Witam, ostatnio na allegro pojawiły się wyciskarki w relatywnie niskich cenach ok. 400zł http://allegro.pl/turbo-sokowirowka-wyciskarka-nowosc-hit-cenowy-hit-i2547141515.html z opisu wynika iż posiada ślimak i kosz z ultemu oraz wolnoobrotowy silnik indukcyjny. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć opinii użytkowników na jego temat. Czy ktoś z forumowiczów może ma doświadczenie z tym wyciskaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l4mer
Mckane, też jestem ciekawy. Wygląda jak omega vrt350 czy hurom hu-100 - pewnie jakaś chinska firma kupiła licencje ... (choć niby german line) Pytanie o jakość? Zelmer robi też coś podobnego - ale jakość chyba niebardzo ... Z tego co widzę też tylko 2 lata gwarancji - gdzie u konkurencji to jest 10 lat. Poczekam na opinie kogoś kto używa. Ale cena rewelacyjna! Filmik z dźwiękiem jak ta wyciskarka radzi sobie z marchewką też coś powie :) Pzdr l4mer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majni
Witam ! Jeśli ktoś jest zainteresowany Witamina B17 (Amigdalina) jestem w stanie załatwiać dużo taniej niżeli ktoś chciałby zamawiać z USA. mini@onet.eu - proszę zainteresowanych o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plissken
Witam, chcę sprzedać swoją wyciskarkę Omega 8006. Z braku czasu leży, może komuś się przyda. Link do aukcji http://tinyurl.com/9j8bnw3 Z poważaniem, Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_lover
Hi! I've bought recently juicer Zelmer JP 1500. I've processed some apples and got Apple sauce :lol I suppose that the main problem is in stainer. It has a huge holes. I want to know if anyone tried to put Coway CJP-01 stainer into Zelmer JP 1500? If tried, please e-mail me hnspost@gmail.com. Thank U!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neuron1410
Odpowiedź z instytutu o ich zdanie na temat wyciskarek Książkę 'Gersona' również przeczytałem. Oprócz soku , bardzo ważne jest odcięcie się od chemii , która tworzy aby zarobić a nie leczyć , żywić i ubierać - choć jak się uda przy tym to dobrze... Dear Pawel, Please dont mind the last email; I accidently sent it. Anyhow, thank you for your support and interest in the Gerson Therapy and for contacting us. We strongly recommend using the Norwalk juicer, which is the most effective grind and press machine on the market, and the one we have had the most success with. The price of the Norwalk juicer is approximately $2,400 new, and used Norwalks (though hard to find) cost less. The next-best alternative is to buy the Champion juicer, but only use it as a grinder, and buy a separate hydraulic press. This option usually costs around $600 for both machinesless if you find a used Champion. For healthy people (or non-cancer patients) following the Gerson diet, it is not strictly necessary to buy a heavy-duty juicer like the Norwalk. There are several other options which would be acceptable. For more information about which types of juicers are best for the Gerson Therapy, read the Gerson Guide to Juicers at http://gerson.org/gerpress/gerson-guide-to-juicers/. I hope this information is helpful, and if you have any other questions please dont hesitate to contact me. Warm Regards, . Jeśli chodzi o sok. Objętość jest bardzo ważna . Jednak wydaję mi się , że jakość najwązniejsza. Tutaj podaję link do testów (choć pewnie na zlecenie Norwalk'a: http://www.norwalkjuicers.com/nutrition/ Najlepiej mieć dostęp do badań chemicznych z soków wyciśniętych danymi rodzajami wyciskarek. Dogłebna analiza chemiczna również wykaże zapewne zawartość toksycznych zanieszyszczeń przy zachowaniu sterylności instytut badającego :)- taka idylla w sporach. Jednak, czy rozgraniczy związki, które ulegną przeobrażeniu w inne, np w wyniku działania stali ?.. mój typ na dzień dzisiejszy to: Jeśli mam budżet kupuje norwlka - bo ludzie zdrowieją dzięki temu Przy mniejszych środkach , champion i prasa.... ew. zastąpić championa czymś co wolniej się obraca, nie utlenia soku. Poza tym polece od siebie diete Gracie...Dieta sprawdzona, ludzie żyją po niej długo w zdrowiu i sprawności. http://graciediet.com/ Właśnie zamówiłem książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i juz nic nie wiem:( tutaj w Niemczech gdzie mieszkam w tzw. tescie towarow "Stiftung Warentest" wygrala Green Star. Ale tez tyle negatywnych opinii tutaj czytalam. Na drugim miejscu byla Champion, ale ona nie radzi sobie z ziolami, zielenina itp. Chcialabym jakas polecic osobie naprawde ciezko chorej, wiem, ze nie stac jej na ta najdrozsza amerykanka. Ale nasuwa sie pytanie - lepiej sprobowac zrobic ta terapie z jakakolwiek wyciskarka, czy lepiej nie probowac wogole bo nie ma sie tej wlasciwej? Ja dla mnie osobiscie kupie chyba omege albo ta najnowsza Oskar. Ale czy moge to tej chorej osobie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pisze sama ze soba tra lalala la :) CHyba Jednak zdecyduje sie na nowa Green Star Elite. Wiem, ze miala tu negatywne opinie ale w testach wyszla najlepiej i jakies tam badania laboratoryjne soku tez wyszly bardzo dobre, wiec nie wiem jak to sie ma do tych magnesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt08
Witam! Mam zamiar w najbliższym czasie kupić wyciskarkę do soków. I zastanawia mnie czym różni się wyciskarka pionowa od poziomej oprócz tego, że w pionowej rzadko kiedy używa się popychacza ? Bardzo zainteresowała mnie wyciskarka Hurom HU-400 . Co o niej sądzicie? Jakie inne wyciskarki są według was godne uwagi i polecenia ? PS: Jestem totalnym laikiem w sprawach wyciskarek więc proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriello
witajcie ponownie :) mija już rok odkąd mamy swojego Huroma. od tamtej pory pijąc soki straciłem minimum 8kg (a nie zamierzałem) a moje jelitka pracują dużo lepiej, ciuchy wiszą :D. pijąc te soki zmniejsza się łaknienie i gust na smaki. nie wprowadzałem żadnej szczególnej diety, sok piję zawsze przed jedzeniem jakies 20 min. podstawa to burak, marchew, jabłko, imbir, pomarańcza a reszta to czego dusza zapragnie i portfel pozwala (ananas, papryka, kiwi). kiedyś jak się porwałem na wypad 50km rowerem bez formy to rano przez zakwasy nie wstałem a teraz na drugi dzień nie czuję, że gdzieś byłem rowerem. trudno w to uwierzyć ale tak na mnie to działa ;) nie duście kasy bo i tak wydacie na jakieś drogie TV a w tych czasach chorować = bulić za leczenie które nie działa. maszyna nie tania ale bardzo trwała. Polecam ograniczyć mięso i piec własny chlebek (razowy). na efekty trzeba poczekac min. 3 mies. pozdrawiam gab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt08
Mógłbym się dowiedzieć jaki model owego Huroma państwo posiadacie ? Czy przez ten rok nie było żadnych awarii ? Czy według Państwa jest to dobra firma jeżeli chodzi o wyciskarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriello
matt08 Mamy ten model : http://www.eujuicers.pl/pl/katalog/sokowirowki-i-wyciskarki/dla-domu/wyciskarki-jednoslimakowe/hurom-chrom Przez ten rok wycisnęliśmy chyba setki kg owoców i ważyw a maszyna nie pokazuje prawie nic zużycia. Ale trzeba rozsądnie użytkować :) . To co pokazane jest na filmikach to najlepsza droga do zamęczenia maszyny(ładowanie całej grubej marchewy itp i maszyna aż jęczy i zwalnia. Ja kroje marchewki wzdłóż na ćwiartki a jak marchewa wielka to jeszcze drobniej tak samo z burakiem. Najbardziej dostaje na nich i aroni którą koniecznie trzeba mieszać z czymś bardziej śliskim (pomarańcza, jabłko) bo w wyciskarce robi się z niej twardy i przywierający "brykiet". Ananas ma włukna które blokują wylot pulpy więc mieszam z czymś twardym np. marchewką . Dzięki takim sposobom nasza maszyna ma się tak nie męczy i sądzę że to jej przedłuży życie... Ogólnie włukniaste łodygi kroję na 3cm odcinki. Wszystko to kwestia obserwacji i wniosków. Myć zaraz po wyciskaniu i nie szorować szorstką stroną gąbki do naczyń ani niczym ostrym bo osad będzie przywierał mocniej do matowej powieszchni. Od czasu do czasu osad łatwo zeskrobać paznokciem :D (moja metoda). Szczotka z zestawu mało praktyczna, lepiej kupić zwykłą do zębów i zwężyć o połowę wtedy dojdzie w zakamarki wylotu soku ;) . Doczytałem się, że Hurom to te same materiały co Omega tylko z innym logiem i oczywiście ceną . Jeśli miałbym znowu dokonać wyboru kupiłbym tę samą wyciskarkę. Na 1kg marchewki wyciska tylko kieliszek mniej soku od wyciskarki za 3000. Nie wątpię że inne maszyny są dobre ale wiele zależy od użytych materiałów i użytkowania. Zanim wybrałem maszynę spędziłem sporo czasu na porównaniach, od tego czasu napewno przybyło innych modeli. Pozdrawiam Gab. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nida3
Witam! Zazdoszczę tym, co kupili wyciskarki Hurom lub Omega!. Ja tydzień temu kupiłem wyciskarkę Zelmer JuiceMaker JP1500 i przy wyciskaniu soku z marchi dzisiaj mi padła. Wybieram się jutro z reklamacją do punktu . Wygląda na to, że za słaby silnik. Przy jabłkach nie było problemu. - Co tańsze, to niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik_olika
ka kupiłam ostatnio wyciskarkę ze względu na syna. I nie żałuję. Do tej pory korzystałam ze starej metody mojej mamy i babci: tarka i pielucha. Mąż długo mi męczył, ze to strata czasu, żeby kupić wyciskarkę. Po długich namowach dałam się skusić na wyciskarkę Omega 8004. I wcale nie żałuję! Synek uwielbia soki ze świeżych owoców, a i my z Mężem się skusiliśmy na eksperymenty ze smakami. I zauważyłam, że dużo lepiej się teraz czuje, mam więcej energii, zdrowszą cerę... Żałuję, że nie dałam się skusić wcześniej. A sprzęt Omega jest najwyżej jakości. Wart ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×