Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość Mareeek14
Niewątpliwie wyciskarka soków i zdrowa dieta łączą się ze sobą. Zdecydowanie lepszy i zdrowszy jest sok wyciskany niż ten z którym mamy do czynienia w sklepach. Można o tym poczytać np. tutaj pierwszalitera.pl/wyciskarka-soku-i-zdrowa-dieta/ . Terapii Gersona nigdy nie stosowała, ale myślę że każdemu człowiekowi który chce odżywiać się zdrowo, przyda się wyciskarka do soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Probowalem zarowno wyciskarke pozioma,jak i wyciskarke pionowa.Wg. mnie lepsze efekty i komfort daje wyciskarka jednoslimakowa pionowa.Szczegolnie widac roznice w wyciskaniu zielonych produktow(natka pietuszki,pokrzywa itp.).Poza tym w ciagu dnia wyciskarke pionowa wystarczy przeplukac,a dopiero na koniec dnia rozebrac i umyc.Dodam,ze nie musi to byc droga wyciskarka.Ja uzywam ta :http://www.terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense i jestem zadowolony,a parametry tez ma b.dobre jak te drozsze wyciskarki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam super wyciskarke, tylko ze nie dawala rady z twardymi warzywami i w koncu sie zepsula ;/ szukam czegos wartego uwagi, co nie popsuje sie po paru uzyciach. widzialam u znajomej fajny sprzet ktory bardzo zachwalala, bo daje rade zrobic sok nawet z marchewek itp. zalezy mi zeby nie trzeba bylo sie bawic z myciem i obsluga byla super latwa. nie wiem, czy warto szukac czy zdecydowac sie na polecany evergreen. ma ktos, korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresh and Eco
W cenie 1290zł polecamy sprawdzony sprzęt od producenta który jest na rynku od ponad 40 lat HUROM Wyciskarka Hurom HA to protoplasta wszystkich wyciskarek teraz w odświeżonej formie. https://www.freshandeco.com.pl/hurom-ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my mamy w domu wyciskarkę firmy KALORIK, dość często użytkujemy, póki co jest bezawaryjna :) Zamawialiśmy bezpośrednio ze sklepu e-kalorik.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
Według Was jest różnica jakościowa między tymi wyciskarkami za ok 1,5 tys zł a tymi za 3-4 tys zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarko19
Ja mam taką Wyciskarka do soków HUROM HR sprawdza się bardzo dobrze;) mimo iż kosztuję 4000tyś to jest warta swojej ceny;) Ale ja nie tylko piję soki bo dla mnie sok to taka słodycz i piję raz na tydzień;) ale dodatkowo dieta oraz suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl ale nie tylko dieta, suplementacja i soki bo również ruch dużo ruchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
i co ta wyciskarka ma takiego, że trzeba na nią wydać aż 4 000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi999
ale dalej nie wiadomo dlaczego jest taka droga? i czym się różni od tańszych? tanśze też mają slimak, sito itp. po co oprócz szpanu dać 4000zł , zamiast 800zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian45
Czasem płaci się tylko za markę, chociaż dobrze sprawdzić opis. Ale można znaleźć sporo tańsze modele. Wystarczy sprawdzić sklepy, gdzie sprzedają wyciskarki https://www.ekosklepbio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie najlepiej iść do jakiego sklepu stacjonarnego co maja kilka modeli. U nas w Krakowie jest taki jeden niestety tylko. W jednej Galerii sprzedają Kuvingsa jeszcze, ale to Pan go tam tak zachwala, że prawie jeszcze ta wyciskarka sprząta i gotuje sama. Nie wierzę jak ktoś sprzedaje tylko jeden sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavek
Zapomnaiłem napisać gdzie ten upust :-) Na stronie hurom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
Czyli oprócz wyglądu i marki właściwie nie ma różnic, a cena dużo większa. Z tego co porównywałam, to wyciskarka Muke jest bardzo tania, a ma dużo sit i nie ma Bisfenolu A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fum
ja dziękuję za taki upust.... z 3 tys ... nie ma co gadać i porównywać , muke jest tańsze o połowe , a niczym sie nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka0912
Długo się wahałam nad zakupem blendera molekularnego, bo na mój budżet to odczuwalny wydatek. Znalazłam opcję bezpłatnej prezentacji produktu: http://ronic.pl/blender-molekularny/ Czy ktoś się kiedyś w ten sposób umawiał i może mi powiedzieć, czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Owczarz
Jeśli chodzi o niedroga i niezawodną wyciskarkę to ja polecam https://www.eujuicers.pl/wyciskarka-vidia-sj001-burgund , kupiłam ją 3 miesiące temu i jestem ogólnie zadowolona. Cena niewygórowana jak za urządzenie tej klasy, funkcje ok. Czasem nie radzi sobie tak bardzo z miękkimi owocami, ale sprzedawca rzetelnie mnie o tym informował, więc nie mam pretensji. Na pewno w życiu nie kupię już badziewia z marketu, wcześniej używałam "wyciskarki" z Lidl'a i reklamowałam ją parę razy, aż w końcu oddali pieniądze. Wniosek tak, że czasem warto jednak dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna_1976
A ja polecam zakup w tej samej firmie, tylko Omegi 8004. Użytkuję ją już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Obsługa w sklepie fachowa i pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
Ja jak będę kupować to tylko pionową. Łatwiej taką przechowywać i słyszałam, że wygodniej się myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pinezka514, to istatne ,żeby sprzęt miescił się w szafkach,czy napólce, żeby był wymiarowy;] muke jest idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
To pewnie zależy jakie ma się szafki. Jak sprzęt ładnie wygląda, to można go w sumie na wierzchu trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinup999
ja nie lubię trzymać na wierzchu. Jeżeli ma odpowiednie wymiary to do szafki, z całym osprzętem. Ja muke myję pod biezącą wodą ale można też wstępnie przepłukać szklaną czystej wody wlewając do otworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_1980
To zależy jaka kto ma kuchnię. Ja mam akurat dużo miejsca na blatach i na jednym z nich trzymam swoją czerwoną Sanę poziomą. Wygląda świetnie, a ten chromowany pojemnik na wytłoczki dodaje jej elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
No właśnie jak ktoś ma miejsce, to nawet fajnie jak stoi na wierzchu taka wypasiona wyciskarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi pomogli ludzie z terapiasokami.pl tworza bezpłatne Centrum dla ludzi chorych na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka pewnie ;) Jak się ma to takim sprzętem trzeba się pochwalić. Ja swojego Huroma alpha też nie chowam tylko trzymam na blacie, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×