Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość szybkariposta
czado wyciskarka muke nie ma nozykow, tylko takiego slimaka, ktory robi pulpe i wyciska sok wysokiej klasy materialy, i praktycznie z reswztek nie ma juz czego wycisnac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
aha, czyli wszystko co wartosciowe trafia do szklanki.? ale to wychodzi gęsta papka,czy sok? sumiennie polecasz?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufencja
Ja sie bym sie przerzuciła na soki ekologiczne. CO myslicie np o najbardziej znanych firmach? marwit? Rabenhorst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam zelmer juice maker praktycznie nieuzywana bo nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anangana
Mam do sprzedania wyciskarkę Oscar 1000 jeszcze na gwarancji. Moim zdaniem najtańsza i najlepsza w swoim przedziale cenowych. Pierwsza bez toksycznych elementów (warto sprawdzać ) . Sprzedaję bo przez ostatnie 2 lata byłam w podróży i znowu jadę i ni jak zabrać wyciskarkę, a czasem przedałaby się ojj bardzo http://allegro.pl/wyciskarka-soku-oscar-da-1000-na-gwarancji-i6012196532.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fufencja, to nnie lepiej zrobić samemu taki marechewkowy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkariposta
dokladnie, nie widze sensu placic po kilka zl za mala porcję soku, w sumie niewiadomego pochodzenia i skladu, kiedy taniej jest kupic owoce i warzywa i samemu zrobic sok, w domu, w wyciskarce >>> czado 2016.02.24 aha, czyli wszystko co wartosciowe trafia do szklanki.? ale to wychodzi gęsta papka,czy sok? sumiennie polecasz?;]>> gesty sok, taki jakby przecierowy, czyli sok z miązszem niejako, a w pulpie dostaje praktycznie suka masa i np skorki tak, muke polecam, ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie Hurom, mam porównanie bo chłopak ma Kuvings i u niego ten sok wychodzi dziwny jakby z pianą? Jednak coś się ta technologia różni, moim zdaniem Hurom jest bezkonkurencyjny, robi ładny klarowny sok, sprzęt chodzi cichutko łatwo się myje nie zacina, same plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeglarz70
Spotkałem się na targach z wyciskarką Alfa 3g. Napisane było na reklamach że to prawdopodobnie najlepsza wyciskarka na świecie. W internecie kosztuje 2500 a sprzedawca proponował mi 1500 zł. Jak myślicie to dobra okazja? Ma ktoś jakieś opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
szybkariposta"gesty sok, taki jakby przecierowy, czyli sok z miązszem niejako, a w pulpie dostaje praktycznie suka masa i np skorki tak, muke polecam, ja jestem zadowolona" ale oprócz ogromu witami, to jest to tez szybszy sposób na stworzenie soku, niż obieranieeee tego wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wlasnie muke, szwagierka ma hauron, i porownywalysmy soki, i zdecydowanie z muke sa lepsz, fajniejsze i smaczniejsz,e i ciszej pracuje i latwiej sie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Kubicki
Witam serdecznie. Zapraszam na stoisko promocyjne W Centrum handlowym Bonarka w Krakowie w piatek i sobote 18-19 Marca 2016 promocja na Kuvings B6000 rabat + prezent dla każdego kupującego. Jest tez wyjątkowa oferta raty 0% W razie pytań prosze o kontakt Artur Kuvicki 607077374 Ewentualnie mail: arturkubicki990@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muke jest super, mam ją dopiero pare dni, ale jestem mega zadowolona, dla każdego zrobi pyszny sok, nawet mąż się przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsoki
wczesniej miałas sokowirówkę? mocno rózni się produkt końcowy w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artekles
Zakupiłem oryginalną wyciskarkę Hurom HH 2G na rynku wtórnym. Była trochę używana i problemem okazała się przepuszczająca uszczelka pojemnika na sok. Niby drobiazg, którego samodzielna wymiana to sekundy. Jednak jak się okazało po kontakcie z Hurom Polska, to nie taka prosta sprawa. Najpierw trzeba wypełnić pełen formularz zgłoszeniowy na ich stronie, podając dowód zakupu, którego niestety nie posiadałem, bo poprzedni właściciel zagubił. W związku z powyższym, nie mogłem przejść tej procedury, więc zadzwoniłem osobiście celem zamówienia wspomnianej uszczelki, a tu kolejna ściana. Aby zamówić ten drobiazgu Hurom Polska każe przysłać urządzenie, na miejscu sprawdzą czy produkt jest oryginalny i ewentualnie wymienią wadliwy element. Totalny bezsens, bo wysyłka w tą i z powrotem to niemały koszt i ryzyko uszkodzenia, nie mówiąc o pozbawieniu się sprzętu. Dla mnie to zwykłe naciąganie, bo element, który kosztuje paręnaście złotych, docelowo wyniósłby ponad sto. Pani, która prowadziła rozmowę zasłaniała się procedurami, które wymusił Hurom Korea i walką z podróbkami. Nic bardziej kłamliwego, bo na oficjalnej stronie Hurom.uk można bezproblemowo zamówić te uszczelki, co oczywiście zrobiłem, nie wdając się w dalsze dywagacje z twardogłowym polskim dystrybutorem. Łączny koszt zamówienia z przesyłką (kupiłem dwie w tym jedną na zapas) to 46 zł (zależny od kursu walut). Reasumując, gdybym wiedział jak wygląda współpraca z firmą Hurom w przypadku tak błahych problemów, nigdy nie zdecydowałbym się na tą markę. I tu przy okazji pytanie do dystrybutora, czy nie znacie powszechnej zasady marketingu, że jeden zadowolony klient przyprowadzi do Twojej firmy kolejnych sześciu kupujących. A jeden niezadowolony sprawi, że jedenastu nigdy nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywanna
Ja polecam wyciskarkę kuvings świetna sprawa, wyciskam sok również z liści naprawdę się sprawdza. Bardzo dużo czytałam o wyciskarkach na stronie http://wycisnisok.pl i jest najlepsza a ponadto na stronie można skorzystać z fajnych przepisów na soczki i koktajle. Do wyciskarki można dokupić dodatkowo sita do koktajli i lodów https://www.hurtmedyczny.pl/kuvings-sitka-do-koktajli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - mam podobne wrażenia z kontaktu z dystrybutorem huroma… chciałem kiedyś żeby mi przysłali chocby w pdf instrukcję ksiazeczke z przepisami bo zgubilem a chcialem dac mamie ze sprzetem, to potraktowali mnie jak jakiegos oszusta …. dziwni ludzie, mają sprzęt który sam się sprzedaje ale słoma jeszcze z butów nie zniknęła… odradzam puregreen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak konkurencja widzę na kafeterii szaleje, już na 4 temacie czytam te same bzdury na temat Huroma... że wam się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi gościu, wystarczy napisać do nich na stronie chociażby fb, widziałam sama jak wysyłałi na życzenie książeczke bo dziewczyna dostała po ang i nie było problemu, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artekles
Do Gosiaczek553 A czy Ty jesteś u nich na liście płac, że podważasz konkretne wpisy osób niezadowolonych. Na jakiej podstawie sądzisz, że to nieuczciwa konkurencja? Takie zachowanie świadczy o Twoich biznesowych powiązaniach z Hurom Polska. Mój wpis znalazł się raptem w dwóch miejscach, a Twoje głaskanie sytuacji jest co najmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Cześć wszystkim. Chciałam się przywitać i przy okazji dodać swoich parę groszy... Jakiś czas temu też szukałam sokowirówki żeby trochę poprawić swoje odżywianie. Zaczęłam czytać różne fora, opinie i recenzje i sokowirówkę od razu odrzuciłam. Jak się okazało, nie jest to to, czego szukam. Wówczas nie wiedziałam jeszcze jaka jest różnica między sokowirówką a sokowyciskarką. Dlatego też zaczęłam od początku poszukiwania nowego urządzenia, a że zbliżało się niedługo moje małe święto i mąż zapytał - co chce na prezent - od razu przyszła mi do głowy sokowyciskarka. Porównując wiele urządzeń, których na rynku znalazło się naprawdę sporo, trafiłam na jedno, które odpowiada mi zarówno pod względem wyglądu jak i tego co ma w środku (zawsze myślałam, że im coś jest szybsze/mocniejsze tym lepiej, a tu jest zupełnie odwrotnie) - nazywa się Alfa 3G czy jakoś tak. Znalazłam je na stronie jakiegoś sklepu i bardzo mi się spodobało. Super sprawą jest dla mnie przystawka do LODÓW czego w innych urządzeniach nie widziałam. Do tego dłuuuuga gwarancja (chyba 12 lat) więc nie muszę się martwić że coś się zepsuje. Z takich zalet które jeszcze zauważyłam, to ma duży w porównaniu z innymi otwór do którego wrzucam produkty, dzięki czemu nie muszę ich kroić w drobną kostkę. Co do ceny - też wydawała mi się przystępna, szczególnie za takie parametry. Osobiście bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafranza
Czyatałm gdzies ze najlepsze sa te wyciskarki wolnoobrotowe bo nie podgrzewają się przy wyciskaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decklen
Alfa 3g to to samo co SKG 2088 i jeszcze kilka innych chińczyków. Z nie których wpisów aż czuć ze to sprzedawcy :) Ja osobiście chyba wybiorę Cooksensa hd8801B bo dość z tych porównujących filmów dobrze wypada a i cena 1300 jest ok do tego ultem i podwojne ostrze nie ustępuje huromowi i nie zapycha sie jak kuvings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Figlarek
Gdybyście chcieli poradzić się jaką wyciskarkę kupić to odradzam sklep www.terapiasokami.pl Oczekiwałem od sklepu profesjonalizmu oraz rzetelnej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania droga mailową. Pani Elżbieta Perdjon (jak się podpisała) usilnie chciała abym zadzwonił lub żebym podał jej nr telefonu to oddzwoni. Mailowo nie była w stanie udzielić mi żadnej konkretnej odpowiedzi. Niestety jestem zapracowanym człowiekiem i nie mam czasu na długie rozmowy telefoniczne. Jestem rozczarowany jakością obsługi bo pomimo zadanych konkretnych pytań w trzech wiadomościach nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi poza dziwnymi wymijającymi, tak jak by Pani Elżbieta bała się pisać tego co myśli. A może woli rozmawiać, bo to co mówi oczernia innych lub wcale nie jest skuteczną terapią? Nie wiem, nigdy się nie dowiem bo nie skorzystam z usług tego sklepu. Skutecznie mnie zniechęcił do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Artekles teraz ty szukasz dziury w całym, ja jestem wyczulona i strasznie mnie denerwuje oczernianie na prawdę dobrych produktów, tak samo obronię Hurom jak i Juiceme czy Greenis bo uważam że są równie fajną alternatywą dla czegoś droższego, mam wyrobione swoje zdanie którego nie zmienie,a twoja sytuacja poprostu wydała mi się dziwna, jeśli nie miałam racji i nie oczerniasz bezpowodu ok, przyznaję się do błędu, ja żadnej sytuacji nie głaszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artekles
Do gosiacze553@ Staraj się zatem odróżnić oczernianie od względnie merytorycznego opisu problemu, który kogoś dotknął. Proponuję również zmienić stopień wyczulenia na nieco niższy, bo twoje wypowiedzi niewiele wnoszą do tematu oprócz niepotrzebnego odbiegania od wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to twoje obrażanie huroma jest stricte związane z terapią gersona, jak już jesteśmy w kwestii odbiegania od wątku, proponuję zacząć od siebie ;) nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, najnowszy model Kuvings C9500 w promocji do 15 lipca w cenie 2050 zł lub z przystawkami 2220zl . Oferta + raty 0 % + 3?X ksiazka z przepisami na soki ważna na stoisku w galerii Bonarka w Krakowie oraz wysyłkowo na terenie Polski. Wysyłka bezpłatna. W razie pytań proszę o kontakt Artur Kubicki 607077374 lub mail: arturkubicki990@icl oud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×