Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Cześć. Ten Greenis 9900 to chyba inna linia i też mnie nie przekonuje. Z tego co napisał mi producent, to w przypadku usterki urządzenia wysyłają nowe urządzenie lub konkretną zepsutą część na wymianę. Dopytam jeszcze o szczegóły. P.S. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to będę na dniach zamawiać, więc proszę o informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikasai
Do okuri27 Tak, ja jestem, tylko prosiłabym o więcej szczegółów (który to dystrybutor, czy wystawi rachunki osobno, dokładne warunki gwarancji włącznie z kosztem transportu zepsutego urządzenia), może być na maila. Jak tu się można kontaktować nie podając danych publicznie, zalogowanie wystarczy? Wybrany model to zielony F-9010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uikasai, mara1 i innych zainteresowanych. W tej chwili mam kontakt bezpośrednio z producentem tego sprzętu z Chin, stąd tak niska cena ~800pln (kontakt nawiązany po moim mailu z dopytaniem o wyposażenie- zaczęliśmy rozmawiać i doszliśmy to możliwości bezpośredniego zamówienia). Wszyscy inni sprzedawcy to tylko dystrybutorzy którzy zamawiają hurtem od niego i sprzedają w Polsce/Rumunii itd. Zazwyczaj sprzedaje on ilości od 200 sztuk wzwyż, jednak jest w stanie wysłać do 4 "próbek" (DHLem, więc teoretycznie tylko kilka dni czekania). Jest to oczywiście pełnowartościowy produkt wedle jego zapewnień. Nie wiem czy wystawi rachunki osobno, chyba bardziej nastawia się na współpracę z firmą niż sprzedaż detaliczną. Twierdzi jednak że: "If there is some serious problems with our samples, we will just send a new one for you." Odchodzą zatem koszta transportu zepsutego urządzenia. Płatność Paypalem, zatem jest bezpieczeństwo tego że nie stracimy środków. Mój mail to okuri27pl Proszę o kontakt gdyby ktoś się zdecydował, szukam 2-3 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zastanawiam się nad zakupem wyciskarki i po głowie chodzą mi dwa modele - Omega VRT 402 i Hurom HG (HU-600). Czy ktoś z Was ma testował któreś z wymienionych modeli? Mógłby coś polecić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka1
Bardzo proszę o poradę - zastanawiam się nad kupnem Kuvings B6000 lub Hurom HG 2G, tyle że Kuvings robi lody :) i smoothie, na pewno będę też robić mleko kokosowe, migdałowe itp. Będę wdzięczna za pomoc ponieważ jest to spory wydatek dla mojego budżetu i nie chciałabym się rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam zlemer juice maker jp 1500 - używana kilka razy, u mnie stoi może komuś się przyda natkamaka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polenera
Ja ostatnio się na nią zdecydowałam. Szczerze powiedziawszy to lekko nie było szczególnie w 2 oraz 3 dniu kiedy czułam okropny głód. Pod koniec tygodnia nie było tak źle ;) Stosowałam tydzień. Również czytałam o tym polecanym przez Gersona sprzecie ale nie było mnie na niego stać. Jest to jednak duży wydatek Wyciskarkę ostatecznie zamówiłam tutaj: http://www.eujuicers.pl/pl Dwuślimakową. Właśnie polecaną do terapii Gersona. Angel 5500.Prawie 4000 zł ale jest bardzo porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tania wyciskarka to matstone. Kosztowała mnie dziewięćset , a jest taka sama jak te poziome za 2 tysiące. Nie widzę różnicy w jego soku z takim huromem czy innymi kuwingsami. http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-soków-matstone-6-in1-kość-słoniowa.html Zobaczcie sami, cena niska i jeszcze jest uznawana za jedną z najlepszych z tych najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_b_b
Przymierzam się do zakupu wyciskarki. Początkowo skłaniałem się ku Omega Sana za ok 1650zł. Jednakże okazało się, że mam możliwość zakupu po bardzo preferencyjnej cenie ( ok 620zł) wyciskarkę wolnoobrotową Philipsa HR1880. Różnica jest więc spora. Proszę o jakieś informacje na temat tego modelu Philipsa. Ja wiem, że pewnie większość powie, że lepiej dołożyć i kupić lepszą itp. Ale czy warto dopłacać w moim przypadku aż 1000zł? Nie sądzę, że Philips zrobił jakieś byle co. Wszelkie za i przeciw mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okuri27 - napisz proszę czy udało się ściągnąć wyciskarki ? jak z użytkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten, kto kupuję tę wyciskarkę z zamiarem wrzucania do całych, czy marchwi - jak filmach reklamowych - niech przestanie marzyć. Jabłka trzeba ćwiartować, marchewki wg producenta, ciąć na na drobne plasterki i moczyć w wodzie 30 min., jak wiele innych produktów. Sok z jabłek jest gesty, musowaty. Wyciskanie dużych kawałków marchwi grozi zatrzymywaniem się pracy silnika i powstaniem "fusów" na dnie soku. Sok jest lepszy niż z sokowirówki. W porównaniu z innymi wyciskarkami, duży otwór jest dużą zaletą; tam trzeba produkty rozdrabniać na kosteczki. Przygotowanie produktów i wyciskanie soku zabiera mniej czasu niż w sokowirówce. Podczas pracy urządzenia drobne drgania i ruchy. Jest cicha, podczas pracy tylko mruczy delikatnie. Kto używał sokowirówki, doceni to zapewne. Nieraz wylot pulpy się zapycha od skórek winogron, czy gniazd jabłek, ale to się rzadko. Wrzucanie winogron całymi kiściami albo jabłek z ogonkami czy truskawek z szypułkami spowoduje to na pewno. Ogółem praca przy tym urządzeniu należy do przyjemnych, bo to dobra wyciskarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona2
ja teraz własnie robię sobie detoks sokami i więcej się interesuje na ten temat rzeczami. Zamówiłam sobie taką kurację na curattio. Piję drugi dzień i się super czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Interesuje mnie najnowszy model Angel jednak stal, z ktorej jest zrobiona ma nikiel i chrom,w większym stopniu niż starsze modele. Ogolnie chyba stal jest lepszym materiałem od plastiku, jednak na nikiel jestem uczulona, gdy noszę kolczyki pokryte niklem ropieją mi uszy, a zażywanie chromu czytałam, że jest rakotwórcze. Proszę o odpowodź jakąś osobę obeznzną w temacie, nie mogłam też znaleźć informacji na temat stali typu 304, z której są zrobione starsze modele Angel i 316, chodzi mi o ilość niklu i chromu w nich. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminikauuuu
Hurom albo Kuvings lepszych marek wyciskarki nie ma. Jak macie kupić to tylko tej marki, gwarantuję będziecie zadowoleni na pewno, nie ma lepszych a jakie soki pyszne zwłaszcza na śniadanko. Jeśli jednak nie jesteście do końca przekonani to poczytajcie o nich na http://www.wycisnijsok.pl/ a na sto procent zdecydujecie się na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_88
A co sądzicie o wyciskarce Sana 707? Czytałam o niej wiele dobrego, jednak w moim otoczeniu nie ma nikogo kto użytkuje wyciskarki. Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam zlemer juice maker jp 1500 - używana kilka razy, u mnie stoi może komuś się przyda natkamaka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamen
Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem TEMAT i jeśli już wrzucacie tutaj swoje nawiedzone teksty to niech one DOTYCZĄ TEMATU. Temat dotyczy pier........ WYCISKAREK. Wchodzę tu bo z racji przejścia na dietę sokową muszę takie urządzonko kupić. Co dostaję? Na 34 stronach dostaję typowy dla Polaków BEŁKOT o soczkach, o metodach, a o wyciskarkach prawie ZERO informacji. Stado baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamen
>Ten, kto kupuję tę wyciskarkę z zamiarem wrzucania do całych, czy >marchwi - jak filmach reklamowych - niech przestanie marzyć. >Jabłka trzeba ćwiartować, marchewki wg producenta, ciąć na na >drobne plasterki i moczyć w wodzie 30 min. To jest KONKRETNA odpowiedź, która coś sensownego wnosi. Siedzę w temacie od 6 godz. Cześć z Was poleca np. wyciskarki pionowe, bo to taka rewelacja. Zależy jakie. Nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić że tan mały trybik wykonany z tandetnego plastiku w tańszych rozwiązaniach rozpadnie się na kawałki po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Huroma HH 2G rzeczywiście w instrukcji pisze żeby ciąć owoce na mniejsze częśći żeby się zmieściły do szyjki ale jak stosuję się do przepisu użytkowania to działa bez zarzutów. Nie zacina się ani nie robi żadnych problemów a soki są świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greenise też nie jest najgorszy. Tańszy a podobny bo podróbka chińska ale jak kogoś nie stać na Huroma to może spokojnie uderzać po tą bo też nie robi zbytnich problemów i działą na podobnej zasadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Hurom HH 2G, jest rewelacyjnym urządzeniem, ślimak w środku przeciska warzywa i owoce a nie miażdży jak w wypadku blenderów czy sokowirówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinka91
Bardzo duży wybór wyciskarek znajdziesz na http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 Ja myślę o zakupie jednoślimakowej w przyszłym miesiącu. Co prawda nie muszę przechodzić terapii ale zmieniam nawyki żywieniowe na zdrowsze i chcę pić więcej zdrowych soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkariposta
polecam nową wyciskarkę muke, mam ją od paru tygodni jest super, bardzo wydajna, łatwa w obsłudze, elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
muke, nie znam ,powiedz cos wiecej, ile kosztowała, jak się czysci, czy dużo soku wychodzi i jak sie trzymają nozkyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal078
Uzywałem Norwalka 275 przez ponad rok. Jest to jedyna polecana wyciskarka do terapii Gersona. Działa na zasadzie prasy która pod ciśnieniem wyciska sok z pulpy. Wyciskarka jest bardzo dobra. Duża wydajność, soki najwyższej jakości, super klarowne. Wyciska wszystko. Minus? Koszt (za używana z USA zapłaciłem 8 tys pln), duża i głośna (porównaniu z tym co Man teraz). Jeśli planujesz terapie gersona Norwalka jest pierwszym wyborem. Aktualnie od 2 lat używam Kuvings'a B6000. Niektóre wpisy na jej temat sa po prostu śmieszne i wynikają z braku doświadczenia lub niewłaściwym jej użytkowaniem. Jeśli masz świeże produkty (lub dobrze przechowywane) soki sa bardzo dobrej jakości, gęste i super w smaku. Wyciskarka jest bardzo cicha (sokowirowka przy niej to czołg). Ma największy otwór i najmocniejszy na rynku silnik 240W przez co można wyciskać sok bez krojenia ma kawałeczki produktów jak jest to w innych pionowych wyciskarkach. Nie zapycha sie sitko tak w tańszych modelach (testowałem sprzęty za około 1200 pln). Słabiej radzi sobie z zielonymi liśćmi w porównaniu do wyciskarek poziomych, ale to norma (przez 6 miesięcy uzywałem GreenStar). Ogólnie jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam. Na jednym z blogów o wyciskarkach - kuvingsjuicers.pl znalazłem kod rabatowy (nie wiem czy jeszcze działa ale można spróbować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Omega? Nie czytałam całego topiku, zaraz przeczytam, uzywaja jej vitarianie i chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×