Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam ochotę na rybę.

Mrożone ryby- ile z ich wagi to woda ??????

Polecane posty

Gość mam ochotę na rybę.

Wiecie może? Czy jeśli kupię 3kg mrożonego morszczuka to otrzymam po rozmrożeniu 2 kg ryby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
mrożone ryby to pomyłka obecnie Nigdy nie wiesz co się objawi spod grubej warstwy glazury lodowej (czasem i 1/3 wagi) Najczęściej coś na granicy zjadliwości niestety :o Naprawdę apeluję, szukajcie sklepów rybnych, gdzie sprzedają ryby świeże, szukajcie tych najmniej przetworzonych, czyli najlepije w cąłości, późneij ewentualnei bez bebechów, później bez głów, później bez skóry...a na końcu mrożonych. Pytajcie sprzedawców, kiedy są dostawy, zamawiajcie dorodne sztuki, w końcu jesteście klientami ;) Wg mnie szkoda kasy na lód i rozciapaną rozmrożoną rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę na rybę
Masz rację,tylko,że ja akurat mieszkam w malutkiej miejscowości i do najbliższego sklepu rybnego mam ok 40 km jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
no to zonk, niestety :( kup trochę tej ryby, rozmroź i zobacz jak się prezentuje, czy warto kupować 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka b.
im tańsza... albo promocja :D tym mniej ryby w lodzie ogólnie to oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię ryby, ale po tym co ostatnio mi się przydarzyło nie wiem kiedy zdecyduję się na kupno mrożonej. Kupiłam półtora kilograma i po rozmrożeniu nie wystarczyło na obiad dla czterech osób! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem można wyczytac na opisie, że glazura 30% np. albo 20% - czyli teoretycznie tyle jest wody ale ja bym liczyła pół na pół wody i mięsa w tym, co sie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę na rybę
Czyli ta jak myślałam,żeby mieć 2 kg czystej ryby to muszę kupić 3kg mrożonej... niezły wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary, ale ryby tak samo oszukane i tak samo mrożone. ;) Kupione dzisiaj ryby mrożone, w ilości dokładnie 1,65kg. \ Po rozmrożeniu waga - UWAGA: 620g Czyli w zasadzie glazury ponad 60%! Nigdy w życiu mrożonego g****a. O wyglądzie po rozmrożeniu już nie piszę, szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak nie ma w pobliżu rybnego to warto raz na jakiś czas wybrać się do rybnego-kupić swieże i zamrozić sobie samemu na zapas ale i tak nie ma to jak nie mrożona. te mrożone kupne są ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×