Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuuuuuuuuczekinternational

Nienawidze UK..

Polecane posty

Gość gość
dziś No widzisz, to co tu jeszcze robisz? nie pojmuję takich Polaków, jak Ty. są tu, latami, jęczą , narzekają, nic im się ie podoba... to wyjedź. proste!! Zwłaszcza, że - jak piszesz - byłaś w 40 krajach (w co śmiem wątpić). Ja od 9 lat mieszkam w Szkocji. i jestem absolutnie zachwycona, zakochana w Edynburgu. Mimo że oczywiście dostrzegam wady i absurdy UK, to czuję się tu znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Ty polski śmierdzielu. W każdym twoim wpisie to samo o tym jak dobrze jest w PL a to gooowno prawda. Przyjmij do wiadomości że PL to czarna dziura w doopie Europy. Tak tutaj jest od Mieszka I I nigdy inaczej nie było. Anglia to 1000-letnia tradycja. Rody szlacheckie i królewskie z udokumentowaną historią. Anglicy to konstruktorzy o niezrównanej sławie. Nie ma samochodu który można porównać z angielskimi konstrukcjami nie mówiąc już o angielskim przemyśle zbrojeniowym. I to wszystko jest w angielskich rękach a nie tak jak w PL sprzedane za bezdurno. Angielskie atomowe łodzie podwodne najlepsze na świecie, samochody najlepsze, muzyka najlepsza, budownictwo najlepsze. Wszystko co robi UK jest najlepsze albo przynajmniej w czołówce światowej. A wy polaczki-cebulaczki niczego nie potraficie. Macie tylko montownie, które też nie są wasze. Czego się dotkniecie to sp/ier/do/lo/ne na amen. Cały świat się z was śmieje bo jedyne co potraficie to zawodzić kościelne pieśni i pier/do/lić kumety o waszym bohaterstwie i pseudo-patriotyzmie. I te wasze kretyńskie miesięcznice! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigrol! Ty polski śmierdzielu. W każdym twoim wpisie to samo o tym jak dobrze jest w UK a to gooowno prawda. Przyjmij do wiadomości że UK to czarna dziura w doopie Europy. Tak tutaj jest od Krola Artura I nigdy inaczej nie było. Polska to 1000-letnia tradycja. Rody szlacheckie i królewskie z udokumentowaną historią. Polacy to wojownicy o niezrównanej sławie. Nie ma potrawy który można porównać z polskimi kulinariami nie mówiąc już o polskim przemyśle spozywczym. I to wszystko jest w polskich rękach a nie tak jak w UK sprzedane za bezdurno. Polskie budownictwo najlepsze na świecie, samochody najlepsze, muzyka najlepsza, przyroda najlepsze. Wszystko co robi PL jest najlepsze albo przynajmniej w czołówce światowej. A wy brytolaczki-cebulaczki niczego nie potraficie. Macie tylko imigrantow, które też nie są wasze. Czego się dotkniecie to sp/ier/do/lo/ne na amen. Cały świat się z was śmieje bo jedyne co potraficie to zawodzić islamskie pieśni i pier/do/lić kumety o waszym bohaterstwie i pseudo-patriotyzmie. I te wasze kretyńskie puby! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj no tak jak zwykle tylko przepisujesz po kims, idiota ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy tez bzdury piszecie , ze niby taka Anglia posiada niewiadomo jaki przemysl. W dzisiejszych czsach to nic nie nalezy do danego kraju, globalny swiat, globalna gospodarka. To ,ze akurat jakas firma ma siedzibe czy zaklad w danym kraju to czysta kalkulacja. Zmieni sie koniunktura to przeniosa sie gdzie indziej. Tradycja, rody szlacheckie, historia - Jaki to ma zwiazek z naszym zyciem? Poczucie dumy za obcy kraj? No ludzie....to farsa, urodzic sie Polakiem a pokochac tradycje innego kraju. Moze nam sie zyc lepiej, wygodniej ale duma, przywiazanie? To mniej wiecej tak jakby urodzic sie w Krakowie i kibicowac Wisle a pozniej przezucic sie na Legie bo ma lepsze wyniki. Od pewnych rzeczy sie nie ucieknie, urodziles sie Polakiem i jestes Polakiem, urodziles sie Kowalski i tak juz zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnych rzeczy sie nie ucieknie, urodziles sie Polakiem i jestes Polakiem, urodziles sie Kowalski i tak juz zostanie... - niekoniecznie. ja jestem Polka, I nie wypieram sie tego, moje dziekco mowi piekna poprawna polszczyzna, dbam o to. ale tez czuje sie w Szkocji jak w domu, naprawde kocham to miejsce, to moj dom jest teraz, nie Polska. nie kocham na zasadzie jakiegos tam patriotyzmu, ale np udzielam sie w roznych spotkaniach, akcjach lokalnych, czy dyskusjach politycznych, popieram konkretne partie polityczna, wiem co sie dzieje w gospodarce itd. Nie czuje sie Szkotka, jestem Polka, ale w sumei lubie sie okreslac mianem "obywatelka swiata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w szkocji antypolska szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli sama potwierdzasz , ze korzeni do konca sie nie usunie, i bardzo dobrze. Jakbys nazywala sie Szkotka to by wygladalo komiczne i dla Polaka i dla Szkota. CZujesz sie tam jak w domu i Swietnie, moze na emeryturze poczujesz sie w jak w domu np. w Hiszpani albo Melezji. Nie zmieni to faktu, ze w kazdym tym miejscu bedziesz caly czas Polka. Co innego dzieci-one juz mentalnie sa inni, szkola i otoczenia rowniez wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Gnij w szkocji antypolska szmato. // /z wielka przyjemnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś .. tak, dzieci to co innego, zwlaszcza urodzone za granica lub takie, ktore przyjechaly za granice bardzo wczesnie. Moje dziecko jest w wieku w ktorym umie juz sie jakos okreslic (ma 10 lat) , tu urodzone, I mowi ze czuje sie zarowno Polish jak I Scottish. mimo ze oobje rodzice to Polacy. A Szkotom sie podoba jak tak mowi, bo tutaj poczucie "national identity" jest inaczej odbierane jak w Polsce, nie az tak doslownie, wyraznie. oczywiscie uogolniajac. Bo na pewno znajda sie jacys prosci ograniczeni Szkoci, ktorym sie cos takiego nie spodoba. ale ja sie otaczam ludzmi na poziomie, kulturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkocja to region UK zalezny od niej, ciagle pada tam i tysiace ciapatych, jak dobrze ze niedlugo wychodza z UE. Cala Europa sie z nich smieje co wyprawiaja obecnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala Europa to sie smieje z WESTMINSTER .. to po pierwsze a po drugie to siemiej sie z POLSKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przeciez ty nienawidzisz Unii, to co tak ryja cieszysz/ masz rozdwojenie jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I nie rozumiem co z tego ze UK/Szkocja wyjda z UE? normalnie zloze wniosek o settled status, zapalce 60 funtow I mam prawo stalego pobytu na dokladnie takci hsamych warunkach jak Brytyjczyk. wystarczy odowodnic odpowiednio dlugi pobyt I to ze sie pracowlao. tyle. Moge tez zlozyc podanie o obywatelstwo, jak sie mi zachce, ale na razie nie planuje. A Ty sie dalej glupio ciesz :) na ra, wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam pecha urodzić się w tym parszywym kraiku zwanym PL. Ale błąd już naprawiony. Jestem dumną obywatelka GB. I doopie mam Polaków i Polskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam pecha byc się w tym parszywym kraiku zwanym UK . Ale błąd już naprawiony. Jestem dumną obywatelka PL. I doopie mam UK i brytoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie niezla beka na lotniskach z mieszkajacych w uk gdy beda musieli stac w standardowej kolejce do odprawy jak reszta trzeciego swiata a ja w ekspresowej bede pomykać jako obywatel UE :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie niezla beka na lotniskach z mieszkajacych w uk gdy beda musieli stac w standardowej kolejce do odprawy jak reszta trzeciego swiata a ja w ekspresowej bede pomykać jako obywatel UE ......... przeciez ciebie nawet na Ryanair nie stac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stac mnie na drogie linie (np LOT, duma Polski :) ) a ty musisz latac tanimi liniami dla biedoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tlumacz bezrobotny zalosny cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie zaprzeczaj bezrobotny zalosny emigrolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezrobotny zalosny emigrolu ... tak sie skalda ze mam prace pracuje 35 godzin tygodniowo mam roczna pensje 26,210 GBP , nie w LOnydnie, lecz srodkowa Anglia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pfha.....ja mam wiecej niz 26k w PL...myslalas ze zaimponujesz a sie osmieszylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wiecej niz 26k w PL... //// halo halo, zapomniales chyba, ze ty zawsze przeliczasz 1:5 wiec musisz miec 26 tysiecy x 5 czyli 130 tysiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie musi, to nie zlotowka kosztuje 5 funtow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś musi musi bo on zawsze tak przelicza, jak chce cos "udowodnic" :) wiec niech bedzie K O N S E K W E N T N Y chyba ze nie zna znaczenia tego slowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... a zlotowka NIGDY nie bedzie droga... natomiast funt jest byl I bedzie w top 10 (a nawet w top 5) world major currencies :) obok USD, EUR, CHF, JPY , CHF, CAD I innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zapadla cisza ... zresztą, bingol pojęcia nie ma co to za waluty tu został wymienione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funt za rok po brexicie bedzie tak mocny jak papier toaletowy. Złotówka bedzie mocarzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09 nadajesz się do księgi Guinnessa za szczyt kretyństwa :) i utopijne wizje wspaniałej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×