Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuuuuuuuuczekinternational

Nienawidze UK..

Polecane posty

Gość Niekoniecznie na polakow
Ale jak juz sie podjelo jakas decyzje to sie teraz nie placze jak male dziecko: chce do mamusi! trzeba bylo sie zastanowic zanim sie wyjechalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wypowiedzi wyzej: a nie przyszlo ci do glowy,ze ktos mogl zakladac,ze w UK mu sie spodoba i bedzie zadowolony?Z tego,co obserwuje u ludzi,wiekszosc zyla w euforii tuz po przyjezdzie,dopiero po jakims czasie przychodzi moment zadumy i tesknota..Czy to tak trudno zrozumiec?Jedni sie swietnie odnajduja na emigracji,innie nie.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lyzka na to niemozliwe
Jednego nie rozumiem. Jak mozna wziac mortgage w kraju w ktorym jest komus tak zle, beznadziejnie, w kraju ktorego sie nienawidzi. Po co? To pytanie do autorki bo to ona pisala, ze wziela mortgage rok temu a teraz chce wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo ma depreche jak napisala
A depreche to sie leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslo kakaowe
ze mna bylo odwrotnie, po przyjezdzie depresja, bo nie znalam jezyka i musialam wykonywac rozne smieszne prace, dopiero po 3 latach zaczelam normalnie zyc, ale to bylo juz dosc dawno. Dzis nie wyobrazam sobie mieszkania w Polsce, kocham Londyn, lubie fakt, ze nie mam sasiadow, ze nikt nie zaglada mi po katach, lubie nature anglikow i ogolnie europejczykow. Tu jest moj dom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddfdfgyhuliko
a w czym to przeszkadza?ze wzielo sie kredyt?nikt cie nie pyta ile chcesz tu zostac:)poza tym ja sprzedalem wlanie mieszkanie z kredytem i nikogo to nie dziwi ani tez nie mialem z tym trudnosci,ze jestem Polakiem.Dziwni tu ludzie pisza.To normalny kraj..w pewnym sensie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nierozumiecie ze tam jest tylko egzystencja tak samo jak w polsce tylko ze tam niejestescie u siebie bylem tam 4 razy i niemoglem sie przemoc sorry za bledy orto za dlugo siedzialem w tym angielskim szambie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie wszytskie kraje w ktorych nie mieszkam :) zwiedzac je lubie ale zyc nigdyyyy !!!!! UK nie lubimy bo tyle prostakow biednych z polski najgorszych dziadow tam zamieszkalo ktorzy teraz choc wychowali sie w Polsce i dzieki niej nauczyli sie przetrwania to pluja na Polske a tak UK kraj jak kraj jak kazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam w Polsce żyje się z***biście, chociaż chciałabym przez pewien czas pomieszkać w Wielkiej Brytanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam w Polsce żyje się z***biście, chociaż chciałabym przez pewien czas pomieszkać w Wielkiej Brytanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:49 Nie miałeś pomysłu na siebie/kwalifikacji/zawodu (niepotrzebne skreślić) to teraz obwiniasz kraj. Prawda jest taka, że ktoś zaradny da sobie radę nawet w Polsce ale problem w tym, że ten kraj rzuca kłody pod nogi i trzeba mieć znajomości tam gdzie trzeba. Inaczej za jazdę rowerem po dwóch piwach wylądujesz w pierdlu a synek/córka znanego tatusia potrąci człowieka i dostanie co najwyżej zawiasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihanka
porazka ,weszlam tu z mysla ze przeczytam cos co pomoze mi podjac decyzje czy wracac do Anglii ... Polacy ,czy to w Anglii czy w Polsce wszedzie tacy sami a wszedzie mysla ze sa z jakiegos powodu wyjatkowi jedni bo sa tacy polscy a inni bo sa tacy angielscy Ja wyjechalam 10 lat temu do Anglii .Praca dla tego kraju doprowadzila mnie do choroby . Teraz zadne miejsce nie jest moje ani Polska bo ja sie zmienilam,ani Anglia bo tak na prawde to nigdy nie byl moj kraj i cokolwiek bym nie robila to juz zawsze bede emigrantka czy to w kraju czy za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie tez w UK nie podoba.... Planuje wyjazd do innego kraju :) W UK jest chamstwo jak cholera i nienawiść do Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pakuj mandżur i s********j stąd ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 O tacy jak ta k****a :D chamstwo i nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, wszędzie inny problem, raju nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to zlepek nieuków , i innych patologów z całego świata .... Naprawdę ktoś mądry chce tam emigrować ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie się tam gdzie są pieniądze. Czyli np Szwecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to brudny kraj. Pelen myszy, owsikow i wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szwecji jest prawo szatiatu i praca tylko dla fizycznych zbieranie jagod malowanie domow itp czyli ponizej kwalifikacji. Lepiej w PL zatrudnic sie w biurze i miec na start 4000 i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie praca w biurze to szacunek otoczenia :) a nie jakas fizyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brudna to masz ci/pe :D mieczaki je/bane :D kocham Cie UK!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000 w plu na start :D chyba groszy :D bingol skoncz pierd/olic te farmazony. kazdy wie jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domopodobne rudery :D ale pocieszaj sie tepaku obesrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze , ale ostro. ja tu sie czuje jak ryba w wodzie. Skonczylam studia , podyplomowki , znam angielski , wyszlam za maz , urodzilam syna i corke, mam swietna prace, dochody , mam samochod z klasy SUV, dom i domek w Hiszpanii. W Polsce nie mialam nic, wyjechalam jak stalam , bo jestem z domu dziecka.;-( Ja tu zapuscilam korzenie i czuje sie jak u siebie, jak ryba w wodzie. Jak ktos ma takie negatywne emocje , to lepiej aby wrocil do domu do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie umialas. Kto pracuje ten ma w PL. Zycie jak w madrycie i trzykrotnie tansze. Miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie umiałam ?.a skąd wiesz? Jasnowidzem jesyes?W Polsce jest słodko tak tak.miałam studia skończone w pl.tutaj tez skończyłam i mam brytyjski paszport. A co ty umiesz ?masz się czym pochwalić? Czy tylko jadaczka umiesz klapac? I tu w Anglii bardzo dużo Polaków odniosło sukces.Ale takim jakim ty to nigdzie dobrze nie będzie "miodzio" zmień swoją postawę, po której widać, że jesteś nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KuwaPolakom nigdy nie dogodzisz, to po chuj tu siedzicie jak wam tak zle. Jedzcie do Polski , a nawe6t Australii. Ten kretyn co pisze , ze ta oosoba nic nie miala. Bez komentarza -polski przyglup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek37d
Prawde napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawdę napisał" i sobie przytakuje schizofrenik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×