Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość kasik_1982
NO I SIĘ SKOŃCZY BO ZOSTAŁO MI 10 TABLETEK A15.BYŁAM DZIŚ U LEKARZA I Z PRZYKROŚCIA MNIE POINFORMOWAŁA ŻE NIEDA RADY NA NASTĘPNE OPAKOWANIA AŻ SPRAWA SIE ROZWIĄŻE.MIMO TEGO NIE PODDAM SIĘ ZA DUŻO MNIE TO KOSZTOWAŁO DIETKA I ĆWICZENIA ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik: ja również byłam wczoraj u lekarza i przepisał mi bez problemu. kupiłam również bez żadnych kombinacji. mam pytanie: czy bierzecie tabletkę na czczo czy podczas posiłku? o której godzinie? czy odczułyście jakieś negatywne skutki łączenia jej z kawą? Ja mam już nawyk, że rano piję kawę, później koło 12 drugą, pierwszy posiłek jem dopiero koło 14-15.. nie wiem za bardzo jak to zgrać, żeby było dobrze, czy muszę/powinnam jeść śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela298
witam ja dczisiaj zaczęłam czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela298
dodam ze ważę 71 przy wzroście 170, chcę schudnąc 10-12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaa
hotaru85 - ja czuje się źle gdy wypiję kawę.Na poczatku tak nie było - piłam 2-3 dziennie. Z czasem zaczęło tak się dziać. Wczoraj wypiłam dosłownie pół kubeczka lurki i już czułam się jak otępiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaa a a
Zmierz może ciśnienie , z tym trzeba uważać... Jak będzie za wysokie ,kup kawę bezkofeinową. Koleżanka miała wysokie, a nie chciała odstawić tabletek,to przeszła na bezkofeinową mówiła ,że też da się pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 700setka
Ja biorę te tabletki juz od 4 miesięcy i 11 dni i efekty rewelacyjne :)schudłam 18,5 kg :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
Cześć. Przy łykaniu Afibronu czy innego tego typu "świństwa" serce jest bardzo obciążone i powinno się brać potas dla jego wzmocnienia. Od kilku dni łykam Aspargin.Lekiem tym uzupełniamy niedobór potasu, który podawany jest przy niemiarowościach i nadpobudliwościach serca, przy zagrożeniu zawałem itd. Poprostu wzmacnia serce. Zawarty jest tam również magnez. Powiem Wam iż ustało mi kołatanie serducha. Wydaje mi się że osoby pijące kawę przy Afibronie jak najbardziej powinny to łykać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitkafitka: dzięki za radę, dzisiaj kupię. 700setka: gratuluję efektów, naprawdę super wynik, mogę zapytać ile wynosiła waga początkowa? chciałabym mniej więcej wiedzieć ile schudnę przez 4 miesiące przy wadze 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie, jak się czułyście w pierwszych dniach? ja dzisiaj wzięłam drugą tabletkę i jakoś tak.. spodziewałam się pobudzenia, większej ilości energii, uczucia ciepła.. a tu nic :D a to pobudzenie by się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem jak z tymi waszymi Afibronami (ja biorę Lindaxa - jeden czort) na ulotce wyraźnie pisze, by nie łączyć ze środkami (lekami) zmieniającymi stężenie potasu i magnezu... no ja bym Asparginu (potas z magnezem) nie brała. Biorę małą dawkę magnezu - może nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
hotaru85 - poczekaj, poczekaj - ja poczułam coś dopiero po 4-5 tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek2010
witam.Właśnie wzięłąm 6 tabletke iiiiiiiiiiii 3 kg mniej.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek2010
oby tam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
Lusiaaaaaaaaaaa Z całym szacunkiem Lusiaaaaaaaaaaa, ale ulotce Afibronu nie ma nic napisane odnoście potasu i magnezu. Z tego co piszesz bierzesz Lindaxa. Moim zdaniem przy tym leku jakim jest Afiborn, który bardzo osłabiaja pikawkę, wypłukując z organizmu potas, który jest bardzo potrzebny do dobrego funkcjonowania pracy serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak czytam wasze problemy to jestem zaskoczona ze wogule co nie kturym lekarz wypisuje te recepty maja nadwagi jesli mozna tak napisac 5 kg i uwazaja sie grube ja mam wzrostu 175 i waze 112 kg to jest problem i bylo duzo gadani zanim dostalam recepte a naprawde jestem zalamana ale ja tak waze przez leki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_1982
hotaru 85.niewiem jakim cudem dostałaś recepte i dlaczego tak jest że w jednym mieście jest zakazane a w drugim nie?Co do kawy to dużo pije i jak narazie nic się ze mną nie dzieje a afibron biorę już 21 dzień i schudłam jak narazie 5 kg.Myślę ze moge byc zadowolona bo jak sie szybko chudnie to też nie dobrze,a co do jedzenia to powinnaś zjadac śniadanie chociażby lekkie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaa
kitkafitka - u mnie pisze tak.. Kiedy zachować szczególną ostrożność:..... "w przypadku jednoczesnego stosowania leków, które mogą wpływać na stężenie potasu i magnezu w krwi" - to cytat.... I Afibron i Lindaxa i Meridia - to jeden czort - wszystkie zawierają 15 lub 10 mg sybutraminy chlorowodorku jednowodnego - reszta to substancje pomocnicze (również cytat z ulotki).... osobiście byłam zdziwiona, bo biorę magnez co dziennie a raz na jakiś czas łykam Aspargin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja startuję z Afibronem 15. Mam 160cm i 69kg, receptę mam od lekarza. Jedynym badaniem które zostało mi wykonane to pomiar ciśnienia. Dziś rano wzięłam pierwszą tabletkę. Suchości w ustach nie czuję, serducho bije normalnie tylko cos mi się chyba w głowę robi... mam lekki problem z koncetracją ale za to ile energii ;) ważyć się zaczne po ok. tygodniu. Dziś na wszelki wypadek idę jeszcze do okulisty bo wyczytałam że Afibron podwyższa ciśnienie wewnątrzgałkowe. Miałam w rodzinie przypadki jaskry więc wole nie ryzykować, choć póki co z moimi oczkami wszystko w porządku. Trzymam kciuki za wszystkich;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek2010
droga madziaro ja też mam troche nadwagi tzn teraz ważę 78 kg jeszcze sześć dni temu ważyłam 81 kg.Teraz mam 32 latka 6 lat temu ważyłam 50 kg byłam bardzo szczupła po porodzie 70 kg a następnie zamiast schudnąć dobiłam do 81 kg.Czuję się strasznie a najgorsze jest to ,ze tak kilogram po kilogramie wcale tego nie odczuwaałam aleeeee zdjecia nie kłamią byłam z córą na basenie mama zrobiła mi zdjęcie to się popłakałam SZOK wtedy weszłam na wagę i znowu SZOK 81 kg.Poszłam do lekarza zrobiłam wszystkie badania i przy okazji okazało się ,,że mam zmiany w kolanach-lekarz powiedział ze muszę schudnąć bo nogi nie wytrzymują. Biorę afibron i naprawdę mało jem zero ziemniaków ,chleba,słodyczy. Nie ćwiczę naprawdę na to nie mam już czasu.Przeprosiłam się z wagą i codziennie sie wazę.Zycze Tobie ,innym i sobie wytrwałości i obyśmy na lato znowu były laseczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaa a aa
Mi multiwitaminę i magnez kazała brać lekarka, chyba wiedziała co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beticzelo
Witam drogie koleżanki ;) Zaczęłam zażywać Afibron jakieś 16 dni temu, lekarka przepisała mi 15-stki i ogólnie jestem zadowolona, ale szczerze mówiąc działają słabiej niż meridia. Jedynym plusem jest to, że są tansze. Schudłam przez te 16 dni jedynie 3 kg. Przy meridii po 14 dniach schudłam 5 kg. Ogólnie powiem tak: i jedno i drugie jest skuteczne, ale przy afibronie mam zdecydowanie gorsze samopoczucie i nie mogę spokojnie spać w nocy, ciągle się budzę. Jak tylko zjem więcej niż dzień wcześniej odrazu wymiotuję :( Oczywiście wiadomo, że na każdego tabletki będą działały inaczej, ale poleciłabym wszystkim meridię bo po pierwsze lekarka powiedziała, że jest lepsza :P a po drugie czytałam artykuł o szkodliwości tych lekow na wątrobę i meridia wypada o wiele lepiej. Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkim kluskom powodzenia ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestia83
a czy słyszałyście że te tabletki mają zniknąć ja też je biore i jestem bardzo zadowolana ale słyszałam że mają je przestać produkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_1982: żadnym cudem, może po prostu jeszcze informacja nie dotarła do tych osób ;) evik84: ja też chcę mieć dużo energii!! oddaj mi trochę! :D dzisiaj trzecia tabletka, idę zaraz na bieżnię, zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
Lusiaaaaaaaaaaa to ja już nic nie rozumiem. Skoro to są te same leki to dlaczego ulotki są różne? Niedługo idę do lekarza to się zapytam i dam znać. A tak wogóle to jak na początku stosowania straciłam 3 kg, tak waga od kilku dni stoi. Moja przygoda z Afibronem trwa już 14 dni!!!!! Jem niewiele, dużo piję i o co chodzi? Może ktoś mi odpowie? beticzelo widzę że mamy taki sam problem, jeśli chodzi o zrzucanie zbędnych kilogramów. Jeśli chodzi o samopoczucie to nie odczuwam zmiany. Nie mam problemów ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
mam ochotę pieprznąć ten Afibron w diabły, skoro nie ma efektów...... to po co się truć. To jakaś masakra. Plusem jest to, że przynajmniej nie tyję Ale to nie tak miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaa
kitkafitka - a ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitkafitka: uważasz, że 3kg w 2 tygodnie to mało? moim zdaniem to idealne tempo, ja bym się cieszyła z takich efektów. mi lekarka mówiła, że afibron działa dopiero wtedy, kiedy się ćwiczy, jak to określiła "daje turbodoładowanie w spalaniu tłuszczu", czyli ty spalasz jeden kilogram a on dodatkowo drugi. ale samo się nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaa
ja też słyszałam, że trzeba ćwiczyć... słyszałam również, że jeśli już kiedyś się brało tabletki tego typu - następne działają już znacznie gorzej. ja ćwiczę tylko 2 razy w tygodniu - callanetics (po godzinie) - tyle z reguły powinno się go ćwiczyć. Może kurcze też za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
Lusiaaaa ćwiczę. Staram się codziennie na ile to jest możliwe z 2,5 letnimi bliźniakami. Jedno na głowie, drugie na brzuchu. Staram się robić 100-150 brzuszków dziennie. Z motylkiem 100 powtórzń na nogi, 100 na ręce no i jakieś tam jeszcze wygibasy. Może za to mało? hotaru85 zastanawia mnie to że w pierwszym tyg brania spadłam te 3 kg a w kolenym tyg NIC NIC NIC. Czy to normale? A może przestały działać. Biorę je pierwszy raz. Z góry ślicznie dziękuję za pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×