Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość afibronkaaiiq

witam , jest tu ktoś kto bierze ten lek? ile na nim schudłyscie? ja go biore od 1,5 miesiąca , tydzien temu zaczęłam 15 i schudlam tylko 5 kilo:( troche mnie to dziwi ze tak malo, trzymając diete:( moja kolezanka z pracy schudła 8 kilo w miesiąc( na zelixie czyli zamienniku) , i startowala z dużo mniejszej wagi od mojej , co jest nie tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szania24
czesc biore afibron od miesiaca i jestem zadowolona schudłam 9 kg moze masz za mało ruchu przy tym trzeba cwiczyc to waga szybciej leci w dół.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamDam
Witam Ja biorę Afibron 15 od ok. 25 dni. Schudłam 7kg. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Zero skutków ubocznych:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) moja kolezanka sie na tych tabletkach odchudzala widac byl efekty juz po 2 tygodniach. zazdroszac jej tez poslzam po recepte do lekarza ;) waze okolo 67kg przy 167cm wiec mam troche cielska do zrzucenia od jutra zaczynam brac te tabletki. mam wykupiony AFIBRON 15mg jak bedzie skuteczny-oczywiscie z dieta cwiczeniami i kosmetykami przejde powoli na 10mg no ale musze zobaczyc co i jak. mam nadzieje ze bedzie wporzadku. napisze za jakis czas jak mi idzie. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mija 1 dzien ;) jestem w szoku jesc sie nei chce ;) czuje sie wporzdaku ! jem oczywiscie dla przyzwoitosci zeby nie popasc w bledne kolo... jeszzce tylko 3 tyg i bede super laska hehe nie no a tak serio bardzo ciekawia mnie efekty. startuje jednak z 65kg przy 167cm ;) tak w 2 miesiace kolo 10kg bym chciala sie pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
z tego co piszecie ten lek jest dostępny tylko na receptę?a w jakiej cenie?i ile jest ich w opakowaniu i ile trzeba brac dziennie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijaaaa_oŁ_jeee
slyszalam o tym. dziala tak samo jak zelixa albo meridia. szykuje sie zeby isc po recepte. moze ktos stosował jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grekia
A jaki ma przeciwwskazania? Podnosi ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijaaaa_oŁ_jeee
z tego co wiem to podnosi... dla mnie to bardzo dobrze bo mam za niskie.. no takie typowe ciaza wrzody itd itp Afibron jest lekiem stosowanym pomocniczo (w połączeniu z dietą) przeciwko otyłości. Stosowanie leku jest wskazane tylko u tych pacjentów, u których metodami niefarmakologicznymi nie uzyskano zmniejszenia masy ciała w stopniu wystarczającym. O zastosowaniu leku decyduje wyłącznie lekarz. Stosowanie leku powinno być częścią kompleksowego leczenia pod kontrolą mającego doświadczenie w leczeniu otyłości. Pacjent pozostaje w ścisłym kontakcie z przychodnią lekarską. Lekarz będzie sprawdzał postępy (mierząc masę ciała) i kontrolował bezpieczeństwo leczenia. DAWKOWANIE Doustnie. Tabletki należy połykać w całości, popijając szklanką wody, niezależnie od posiłku (z jedzeniem lub na czczo). Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Po odstawieniu leku konieczne są dalsze konsultacje lekarza prowadzącego. Warunkiem utrzymania zmniejszonej masy ciała po odstawieniu leku jest utrwalanie u pacjentów w trakcie leczenia sybutraminą właściwych nawyków żywieniowych zgodnie z zasadami leczenia otyłości, gdyż w przeciwnym razie dojdzie do ponownego zwiększenia masy ciała. W czasie stosowania leku unikaj picia alkoholu. Należy również pamiętać, że picie alkoholu jest sprzeczne z zaleceniami dietetycznymi. Z powodu braku wystarczających danych leku nie stosuje się u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia oraz u osób powyżej 65 roku życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijaaaa_oŁ_jeee
wogole zagladałam na inne fora. Nakreciłam sie. chceeee schudnac. stratuje z 70kg przy 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada.
ludzie nigdy nie zaczyna sie od razu od dawki 15mg:o zaczyna sie od 10mg a jak nie skutkuje to przechodzi sie na 15. Chwytacie sie odchudzania a kompletnie sie nie znacie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada.
wogole cos takiego jak ulotka czytacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co lekarka mi przepisała od razu 15. i powiedziała ze z czasem zeby zmnijszyc do 10 po pierwszym opakowaniu. JA sie na odchudzaniu moze zbyt dobrze nie znam ale raczej doktor ma na ten temat jakeis pojecie ;) sama sobei recepty nie wypisalam bez wczesneijszej rozmowy ;) jak do tej pory jest super ;) oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia81
Witam:-) od 4 dni łykam to " CUDO ", 1 dziennie rano o stałej porze a na efekt muszę troche poczekać. Moja waga to 68kg. przy wzroście ok.165 cm. Jak narazie na wagę nie staję bo nie chcę się smucić.Skutki uboczne które mnie gopadły to suchość w ustach i nie wiem dlaczego ale nie smakują mi fajki. A to narazie początek, co będzie dalej czas pokarze. Wiem jedno MUSZĘ SCHUDNĄĆ. Zyczę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafka
Witam, Mam 172 cm wzrostu i biorę Afibron już 13 dzień - jak na razie schudłam 5 kg. Na początku fatalnie się czułam, w ogóle spać nie mogłam (max.4 godz) na dobę, nie wspominając o bardzo złym samopoczuciu. Jedynie obawiam się ewentualnego efektu powrotu wagi, jak przestanę go zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- wszystko super, tylko co będzie jak odstawicie lek? myślałyście o skutkach ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) w ciagu 9 dni ubylo mi prawie 3kg musze przyznac ze zastanawialm sie co bedzie pozniej... no ale wlasnei jestem na etapie uczenia sie zdrowego odzywiania. wiem ze jak odstawie te tabletki zaczne czuc glod, bo w tym momencie oon zanika. wiec wydaje mi se ze nic innego mi nei pozostaje jak poprostu zdrowo sie odzywiac no i cwiczyc. do swej diety planuje wlaczyc cwiczenia, ale nie ukrywam owszem mam duzo ruchu staram sie byc aktywna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafka
Czy któraś z Was miała okres podczas brania Afibronu? Czy przebiegał on normalnie, czy jakoś dłużej/ krócej? Mi się zaczął właśnie, ale coś jest nie tak bo ostatni miałam 14 dni temu:/ Ile dni trwała u Was miesiączka? mam przekichane, bo za trzy dni wyjeżdżam z chłopakiem na wakacje... a on już zasugerował mi "zajęcia" na noc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia81
Z tego co wiem ten lek można brać nawet 2 lata a to sporo czasu by wejść w nawyk i mniej żreć:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowiczka2009
hi. a wioec tak stosowalam afibron. schudlam na nim 17kg bez efektow ubocznych w tym momencie dalej trzymam wage ale minelo dopiero kolo pol roku... zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej. efektow ubocznych u mnie nie bylo- no moze te sluchosci w ustatch- no ale dzieki temu duzo pilam. okres przebiegal normalnie tak jak inne czynnosci typu sen, potrafilam sie skoncentrowac, hmmmm no i nie musialm tyle kawy dziennie pic :) afibron pomogl mi nauczyc sie zdrowego odzywiania. NIE GŁODZIŁAM SIE !!!! jadlam normalnie oczywiscie w malych porcjach z naciskeim na warzywa. czasami cwiczylam. teraz czuje sie swietnie nie ejstem otluszczona, jestem zadbana POKOCHALAM SIEBIE !!!! pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaki
WITAM WSZYSTKIE ZDESPEROWANE KOLEŻANKI! DZIEŃ 13.07.09 JEST PRZEŁOMOWYM DNIEM -OSTATNIA SZANSA NA ODCHUDZANIE ,JAK TO SIĘ NIE POWIEDZIE -ODPUSZCZAM. OD 1 LIPCA POSTANOWIŁAM PONOWNIE SIĘ ODCHUDZAĆ ALE TERAZ ZMIENIAM SYSTEM ŻYWIENIA I MOJĄ DIETĘ POSTANOWIŁAM PODWOIĆ -AFIBRONEM ,KTÓRY KUPIŁAM 23.07 I OD WTEDY STOSUJĘ. OD 1.07 DO 22.07 POZBYŁAM SIĘ 2KG. A PRZEZ 3 DNI STOSOWANIA AFIBRONU -1KG. DIETA MOJA OPIERA SIĘ NA 3POSIŁKACH , BO PRZY AFIBRONIE NIE CHCE SIĘ ZBYTNIO JEŚĆ I NIE MA OCHOTY NA SŁODYCZE ,CO BYŁO MOJĄ ZMORĄ! ALE NATOMIAST WIECZOREM CZUJĘ LEKKI GŁÓD ,COŚ BY SIĘ WTRĄCIŁO ,ALE ROBIĘ WSZYSTKO ABY NIE ZACZYNAĆ PODJADAĆ. CO NAJWAŻNIEJSZE PO AFIBRONIE NIC MI SIĘ NIE DZIEJE, NIE MAM ŻADNYCH DOLEGLIWOŚCI TYLKO SUCHOŚĆ W USTACH PRZEZ 3 GODZ. PO ZAŻYCIU TABLETKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaki
JESTEM W SZOKU JAK CZYTAM CO PISZE -DIETOWICZKA- JA TEŻ BYM CHCIAŁA TYLE SCHUDNĄĆ ,BO MAM 168 CM. I WAŻYŁAM PRZED ROZPOCZĘCIEM DIETY 86 I COŚ TAM, WIĘC LEKKA KOBYŁKA, A NA WCZASACH W MAJU JAK BYŁAM W EGIPCIE TO CZUŁAM SIĘ PRZY TYCH WSZYSTKICH LASKACH JAK FOKA. UPAŁ 35 STOPNI A JA STRÓJ 1 CZĘŚCIOWY I BLISKO WODY ŻEBY NIE TRZEBA BYŁO SIĘ ZBYTNIO POKAZYWAĆ. A CO CHODZI O EFEKT JOJO ,TO WIEM Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA ŻE TRZEBA ZMIENIĆ ODŻYWIANIE ,BO OKRES W KTÓRYM ZAŻYWA SIĘ RÓŻNE SPECYFIKI NA ODCHUDZANIE JEST PO TO ABY SIĘ ODCHUDZIĆ I PRZESTAWIĆ. JA PO DIECIE CAMBRIDGE SCHUDŁAM 8 KG. PRZEZ 2 TYG. "LOKI NA MÓZGU" JAKA BYŁAM SZCZĘŚLIWA! ALE MO SZCZĘŚCIE NIE TRWAŁO DŁUGO ,TYLKO OK.2 MIESIĘCY,BO WŁAŚNIE NIC NIE ZMIENIŁAM! A DRUGI RAZ TEJ DIETY NIE DAŁAM RADY ZROBIĆ- BLE! ŻEBY POPRAWIĆ TO CO SPIEPRZYŁAM. TERAZ PRZYNAJMNIEJ MOGĘ NORMALNE DANIA JEŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTAKI
NO MOJE DROGIE MINĘŁO 3 DNI I MIMO ŻE SIĘ PILNUJE Z JEDZENIEM I DUŻO PIJĘ WODY ,WAGA STOI W MIEJSCU.WCZORAJ TROCHĘ POĆWICZYŁAM I CHYBA MUSZĘ TEGO SIĘ TRZYMAĆ. PLUSY JAKIE DAJĄ TABLETKI TO TO, ŻE NIE MAM OCHOTY NA SŁODYCZE I SMAŻONE POTRAWY , MINUSEM NATOMIAST JEST TO, ŻE NIE MOGĘ SIĘ WYPRÓŻNIĆ I NIEZROZUMIAŁE TO DLA MNIE JEST,BO JAK PIJĘ 3L WODY TO NIE POWINNO BYĆ PROBLEMU. POZA TYM CZUJĘ SIĘ NORMALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTAKI
BĘDĘ OPISYWAĆ DALSZY PRZEBIEG MOJEGO ODCHUDZANIA Z AFIBRONEM ,BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ ,ŻE NIEPOTRZEBNIE SIĘ TRUJEMY , TAKIE SAME EFEKTY PEWNIE PRZYNIESIE SAMA DIETA PLUS TROCHĘ RUCHU ,ALE ZOBACZĘ CO SIĘ DALEJ BĘDZIE DZIAŁO ,BO JEST JESZCZE 2TYG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia81
hej, mija 10 dzień od kiedy łykam afibron i słuchajcie, ubyło 2 kg. Oby tak dalej. Czuję się dobrze i nawet ta suchość w ustach mija, już mi tak nie dokucza jak z początku. JEST OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafka
Ja w 16 dniu zrobiłam sobie przerwę w afibronie, bo przestałam go "czuć" i miałam atak "łakomstwa jednodniowego". Dzięki niemu schudłam 7 kg. Bez afibronu jem więcej ale waga nie wzrasta... co jest olbrzymim plusem. Jutro wrócę do brania leku, bo w końcu mam jeszcze do zrzucenia troche kilogramów. Moja obecna waga to 62kg przy 172 cm wzrostu. PS. ja dopiero załatwiłam się w 9 dniu, także zatwardzenie to chyba norma podczas brania tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTAKI
NIE PISAŁAM DŁUGO ALE NIC SZCZEGÓLNEGO SIĘ NIE DZIAŁO ,WAŻNE TYLKO JEST TO, ŻE OKRES MIAŁAM NORMALNIE JAK ZAWSZE W TYM SAMYM TERMINIE BEZ ŻADNYCH NIESPODZIANEK. W 3TYG. PRZESTAŁAM ODCZUWAĆ SUCHOŚĆ W USTACH, A CO DO WAGI STRACIŁAM OD POCZĄTKU 5KG.-ZOSTAŁO JESZCZE 1,5TYG.WIĘC MYŚLĘ ŻE Z 2KG. JESZCZE SIĘ POZBĘDĘ. ĆWICZYŁAM W TYM CZASIE MOŻE Z 2 RAZY Z BRAKU CZASU NIE DAŁO SIĘ WIĘCEJ, PEWNIE BYŁYBY LEPSZE EFEKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafka
Hej, Ja biorąc przerwy w afibronie schudłam jeszcze 3 kg. Najlepsze jest to, że mam wilczy apatyt, co trzeci dzień wezmę jedną tabletkę, a moja waga albo spada albo stoi w miejscu. W OGÓLE NIE TYJĘ- żrąc prawie pół wiadra jedzenia dziennie. Jedynie to może mnie żołądek boleć. Uważam, że przy Afibronie należy, wręcz trzeba dużo ćwiczyć, wtedy zwiększa się zdolność organizmu do przetwarzania pokarmu w energię. Ja codziennie ćwiczyłam ponad godzinę. Wcześniej, przed odchudzaniem jak zjadłam o jedną kromkę chleba więcej to budziłam się z dodatkowym kilogramem, a ja zawsze zjadałam nie więcej niż 1000 kcal. Miałam tragiczny metabolizm, a raczej jego brak. Dziewczyny- ćwiczcie przy Afibronie, a po odstawieniu go, same będziecie "chudnąć w oczach". Dodam, że obecnie ćwiczę co trzeci dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi 22
Hey, mam pytanie. Czy przyjmowanie Afibronu będzie miało jakiś wpływ na wyniki badań? W jakich badaniach sładniki Afibronu będą wykrywalne? W zwykłej morfologi, czy w innych też? Bardzo Was proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×