Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość kasik_1982
WITAM DZIEWCZYNY.JA OD 6 DNI BIORE AFIBRON 15 I SCHUDŁAM JUZ 2 KG OCZYWIESCIE STOSUJE NISKOKALORYCZNĄ DIETĘ I ĆWICZE PO 15 MIN.DZIENNIE PIJĘ BARDZO DUZO WODY.MAM WYSOKIE CIŚNIENIE BO PIJE DUZO KAWY (UWIELBIAM KAWKE) I NIEMAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH POZATYM ŻE NAPRAWDE CHCE SIĘ DUŻO PIĆ.JESTEM ZDZIWIONA,ŻE NAPRAWDE NIE CHCE SIĘ TAK JEŚĆ,BO ZBYTNIO W TO NIE WIERZYŁAM CO PISZĄ DZIEWCZYNY, ALE PO NAMOWIE ZNAJOMEJ KUPIŁAM AFIBRON I ANI TROCHE NIE ŻAŁUJE.CHCE DODAC ŻE WAZYŁAM 90 KG PRZY WZROŚCIE 156 A TERAZ WAŻE 88 I NAPRAWDE JESTEM ZADOWOLONA.POLECAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM , BO WIEM ŻE BARDZO CHCECIE SCHUDNĄĆ.KOLACJE JADAM DO 18,A NAPRAWDE LUBIŁAM SOBIE POJEJŚĆ A WIECZORAMI TYM BARDZIEJ.TRZYMAM ZA WSZYSTKICH KCIUKI.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka3
Witam Panie czy ktoś ma może do odsprzedania Afibron podaje mój mail jopek1976@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co juz brałaaaa
witam ja dzis wziełam 1 tabletke i juz odczuwam skutki uboczne.Zaczeła mnie bolec prawa noga tzn łydka - podejrzewam ze krązenie sie odezwało bo jak brałam kiedys zelixe to samo miałam. Pozatym czuje sie jakas przybita i jak leże odczuwam w klatce piersiowej takie mocne pulsowanie serca.Nie wiem czy brac dalej czy przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1301
Lepiej odstaw.A na początek zmierz ciśnienie. Trzeba pamiętać o braniu witamin ,mi lekarz polecił brać chociaż musujące multiwitaminy i magnez. Nie wiem czy dlatego ,że mam prawie 40 lat, czy tak trzeba przy Afibronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiak
Witam wszystkich ! mam 171 i waże 65 kg, sądzicie że moge brac Afibron ?? bo czytałam że trzeba miec sporą nadwage kupiłam opakowanie 10mg bez recepty, ale troche obawiam się skutkow ubocznych, czy ktos z Was bral Afibron przy podobnych proporcjach wagowych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyeveline
ja tez tak ja ty mam nie dużo kilogramów do zrzucenia(174cm-64kg)i postanawiam go wziasc ,ale tylko na 2 tygodnie. i zobacze jak to bedzie wygladac-jesli sie bede zle czula to poprostu go odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza01
Hej!!! Mam pytanie. Brałam przez dwa miesiące Meridie 15 i czułam się dobrze, żadnej suchości, zawrotów nic. schudłam 10 kg. Teraz zaczynam brać Afibron i boję się trochę, bo w ulotce napisali o zanikach pamięci... Może mi ktoś powiedzieć czy jest to częsty objaw??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_1982
PIERWSZY RAZ SŁYSZE O ZANIKACH PAMIECI BIORĄC AFIBRON , MYSLE ŻE TO NIE PRAWDA.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj podjęłam decyzję : odchudzam się!! Kupiłam magiczny afibron i dzisiaj 1-sza tabletka. Wzrost 164 - waga 116kg. Wierzę że chociaż setkę w dół pokonam :) Nie mam silnej woli, więc sięgam po specyfik. Może potem będzie łatwiej. Kiedyś brałam Adipex - fajnie schudłam, a jeszcze lepiej przybrałam po kuracji. Pocieszam się że Afibron można brać rok, więc nawyki mniejszego "pożerania" jedzonka może zostaną na dłużej? :) "Lepiej coś robić nic nie robić nic" - więc będę łykać magiczne tabletki i czekać na efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj podjęłam decyzję : odchudzam się!! Kupiłam magiczny afibron i dzisiaj 1-sza tabletka. Wzrost 164 - waga 116kg. Wierzę że chociaż setkę w dół pokonam :) Nie mam silnej woli, więc sięgam po specyfik. Może potem będzie łatwiej. Kiedyś brałam Adipex - fajnie schudłam, a jeszcze lepiej przybrałam po kuracji. Pocieszam się że Afibron można brać rok, więc nawyki mniejszego "pożerania" jedzonka może zostaną na dłużej? :) "Lepiej coś robić nic nie robić nic" - więc będę łykać magiczne tabletki i czekać na efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj podjęłam decyzję : odchudzam się!! Kupiłam magiczny afibron i dzisiaj 1-sza tabletka. Wzrost 164 - waga 116kg. Wierzę że chociaż setkę w dół pokonam :) Nie mam silnej woli, więc sięgam po specyfik. Może potem będzie łatwiej. Kiedyś brałam Adipex - fajnie schudłam, a jeszcze lepiej przybrałam po kuracji. Pocieszam się że Afibron można brać rok, więc nawyki mniejszego "pożerania" jedzonka może zostaną na dłużej? :) "Lepiej coś robić nic nie robić nic" - więc będę łykać magiczne tabletki i czekać na efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza01
Wracając do zaników pamięci to może źle to sprecyzowałam - napisali o "utracie pamięci krótkotrwałej" - żywcem z ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Od poniedziałku biorę Zelixe. Moje zmagania z wagą trwają odkąd pamięcią sięgam, próbowałam już chyba wszystkiego, diet, ćwiczeń, głodówek, ale nic nie pomaga, udaje mi się schudnąć max 5kg i koniec waga staje jak zaczarowana. Jak waga staje w miejscu to moja silna wola pęka i przestaje się stosować dietę. Zawsze starałam się prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia, ale później studia i praca zaczęły mnie ograniczać, brak czasu na regularne posiłki jedzenie w biegu byle czego, i objadanie się po powrocie do domu, brak czasu na cwiczenia to sprawiło, że przybyło mi jeszcze dodatkowych kg. Dziś ważę 96kg przy wzroście 166cm!!:( Naczytałam się o tych tabletkach tyle ze w końcu się skusiłam i wybrałam do lekarza po receptę, Dziś wzięłam 4 tabletkę, skutków ubocznych nie odczuwam praktycznie żadnych, tylko przy większym wysiłku pojawia się suchość w ustach, ale w zamian nie czuję praktycznie głodu, mogłabym nie jeść cały dzień:) Na wagę stanę po tygodniu zażywania tabletek i wtedy zobaczymy jaki da to efekt :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie! czy ktoś ma do odsprzedania afibron 15 lub meridię. Jestem w trakcie pierwszego opakowania afibronu i chcę przedłużyć odchudzanie jeszcze o miesiąc. Proszę o kontakt: ansu13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaa
a ja mam złą wiadomość. Afibron zostaje wycofany ze sprzedaży na parę miesięcy - w Unii będą robili jakieś testy - lekarz mi nie wypisał, bo powiedział, że i tak u siebie w mieście już tego nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha28
witam ja nie biorę od 4 dni tabletek w poniedziałek miałam bardzo wysokie cisnienie we wtorek obudziłam sie z obrzękiem lewej łydki cały dzień utrzymywał się ból i uczucie zdretwienia jutro ide do lekarza obrzęk się powiększył i noga sinieje pokazała sie tez żyła podejrzewam u siebie zakrzepice tylko teraz nie wiem czy to przez afibron czy przez tabletki anty kiepsko ze stresów zaczynam żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle o ileeee
dziewczyny taka jeste prawda dieta i cwiczenia i bedzie dobrze.tez w to nie wierzyłam i brałam te super leki zelixa czy meridia. Zaczełąm rok temu ........przez 2 meisiace schudlam 15 kg a pozniej waga staneła.I tak stała i stała wiec skonczylam brac leki ale za pare meisiecy waga wrocila wiec znow po to siegnełam ale juz waga nie spadala jak na poczatku.Obecnie stosuje diete i cwiczenia a po tych cud specyfikach dorobilam sie skutków obocznych. Problemy z krązeniem,z sercem,ze skóra,nie wspomne o tym ze mam straszne nastroje humorow,nerwy itp. Kazdy ma rozum ale szczerze skonsultujcie to z lekarzem i niech dobrze was zbada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrrina_26
Witam Afibronki:) Udało mi sie schudnąć 9 kg i bardzo sie z tego cieszę;) Ale dzisiaj byłam w aptece i sie niemile zdziwiłam,bo okazało sie że od wczoraj zostały wycofane wszystkie leki(afibron zelixa,meridia)! Było podobno za dużo osób,ktore miały skutki uboczne,a poza tym o 11% zwiększyły sie zgony,było dużo zawałów serca itp. Jestem bardzo nie zadowolona bo miałam nadzieję,że jeszcze trochę mi pomogą, no ale cóż jeżeli miałyby mi zrobić krzywdę:( Bądz co bądz tak musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaa
mi lekarz to właśnie powiedział. Dostałam coś innego jakiś Lipo... coś tam :) Ponoć skład prawie identyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrrina_26
Lipo???nie słyszałam Mój lekarz powiedział że wszystko i wszystkie zamienniki wycofali bo jak sie coś stanie to beda duuuuże problemy. Ale zapytam może jest łagodniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiloa
jak dokładnie nazywa się ten lek LIPO.... chciałabym sprawdzić czy jest dostępny w aptekach i jaka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaa
mój znajomy lekarz ma jutro mi dać. Chyba krzywdy nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol a
Jak będziesz miała ten lek to napisz dokładną nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,, A może chodzi wam o Lindaxe? Te tabletki są też odchudzjące - chyba też jakiś zamiennik Meridi,, Ja biorę Afibron od 3 tyg póki co 6 kg do tyłu :) Oby tak dalej :) Dobrze że poprosiłam o przepisanie 60 tab. więc jeszcze na jakiś czas mam :) A później będę kombinować :) no chyba że schudnę do zadawalającego mnie wyglądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaa
dokładnie. Chodziło o Lidaxa. Już ją mam. Chyba od jutra startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola a
a można ją jeszcze kupić w aptekach , czy też ją wycofali . ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
też wycofana od 1 lutego, ale to chyba z prywatnych zapasów załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaa aa
Szkoda. czytałam ,że działa tak samo jak Afibron , Meridia . Ja po Afibronie czuje się świetnie. Oprócz suchości w ustach . W końcu mam normalne ciśnienie 125/75 , a wcześniej to po dwóch kawach miałam 90/60. Zero bólów głowy( a miałam często). Zostały mi niestety tylko 4 tabletki, a schudłam już 8,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w ciągu jakiego czasu tyle schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaa aaa
Zaczęłam 6 stycznia. Kilka razy nie wzięłam , miałam w dwa wekendy uroczystości rodzinne( a ponoć nie wolno alkoholu ), wolałam nie ryzykować. Zaczynałam z wagą 84 kg przy 160 cm. Chciałabym ważyć moje 55 kg sprzed 4 lat, kiedy zaczęliśmy się starać o drugie dziecko. Mamy syna 11 lat i roczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×