Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Halinkaaa Kiepskaaa

Świat wg Kiepskich - najlepsze teksty

Polecane posty

Gość podobno .....
Walduś się żeni 😭 On miał być dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
przywiezie zone z usa. bedzie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinoi Team
Wie ktoś w którym to było odcinku? Ferdek przeczytał ogłoszenie w gazecie, że Michael Jackson ubezpieczył swój układ taneczny na 100 milionów dolarów, a Halinka do niego "Poszukaj lepiej ofert pracy". Było to na początku odcinka, siedzieli oni w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytkaa
najlepsze to było wczoraj ;D Mariolka- tato chyba jestem w ciązy.. ferdek- co ??dawaj mi wodkę.. dawaj tu wodkę... duszę się!! ( wypił trochę) A Nie ma spirytusu !! - krzyczał ferdek- To mariolka z tym debilem co to w nocy na garażach wymazuje coś Mariolka- On jest artyską ferdek- dupa nie artystą debil jeden Jakoś tak to było ale śmiesszne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
Wtedy jak arnoldek nie wiedział czy otworzyc drzwi u pazdziocha: " Ciś panie boczek, ciś!. " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
ojciec nie terroryzuj - mariolka do ferdka :D ojciec ja ci radzę, wyluzuj kitę i odpusc sobie - mariolka do ferdka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcinek "zakazane piosenki" "...do basenu se skakała.... wodę dupą wychlapała...." :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezastąpiony Arnold Boczek: Cztery razy po dwa razy, osiem razy, raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Wszyscy wiedzą, że Podlaska to najlepsza jest kiełbaska. Od Chicago po Nebraskę każdy żarłby tę kiełbaskę. Bo Podlaska to krajowy dobry produkt eksportowy, od Texasu do Ohio wszyscy równo ją wciągają. Czasem z chlebem lub bez chleba i z musztardą, kiedy trzeba. Można też ketchupu dać, jak kto lubi, kurwa mać! Dzisiaj opuszcza Cyc domu progi, Gdzie go zawiodą dwie krzywe nogi? Czy w Honolulu, czy w Ameryce, Będziemy tęsknić za naszym Cycem. A że chłopczynę czeka los srogi, Życzmy mu wszyscy szerokiej drogi. -Ja bardzo panią przepraszam, pani Halinko, ale ja obstrukcję bolesną mam! Boczek do Halinki, gdy ta chciała wygonić go z toalety, sądząc, że to Ferdynand tam siedzi. Panie, jak to wszystko wydupcy, to głowy pan szukaj pod Moskwą, a dupy pod Chicago! Przybieżeli do Betlejem pasterze, grają, w mordę jeża, na lirze... Śpię se spokojnie, a tu nagle sru! Panie lecę do kuchni, a tam mi się lodówa rozdupcyła! Za górami, Za wydmami, Za oazami Pobili się Beduini Z wielbłądami. Hej, Araby! Nie bijta się! Jest w haremie dużo kobiet, Podzielimy się! Zaraz Mleko czy kakao się zaczyna! Panie, nie obrażaj pan, dobre?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdziu: Gotowały dwa pedały i ze śmiechu się posrały. Hop, siup, cztery baby, osiem dup. Kozłowski elegancik zasrany, normalnie zapierdziały, a sam ma sandały z koziej pały. Kręci się jak gówno w przeręblu! Ogóra bym se zjadł, ale takiego dryblasa, a nie takie pizdryki, co w sklepie sprzedają. Pałka się przegła! Wierzył chłop w gusła, aż mu dupa uschła. Akukaracza! Akukaracza! Idę do sracza! Trala, la, la. Co pan tak sterczysz jak widły w gnoju? Siekiera, motyka, baba goła, Marian Paździoch to pierdoła! Siekiera, motyka, bum, cyk, cyk. Marian Paździoch stary pryk! Siekiera, motyka, smętna bajka, u Paździocha miętka fajka, Siekiera, motyka, małpi wuj, Marian Paździoch to jest chuj! W Pacanowie kozy kują, więc koziołek mądra głowa kupił sobie skrzynkę piwa, aby dojść do Pacanowa. Widzę, że wszyscy zebrani już się zebrali. Zamiast wyć w magnetofonie, czytaj książki, kutafonie! Zjedz se ogóra, to ci się przeczyści rura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halincia: A pan, panie Boczek, to by się wstydził w cudzej sypialni po nocy mordę wykrzywiać! Wiesz co, Ferdek, jak ty coś powiesz, to normalnie kartofle w piwnicy gniją. Helena Paździochowa: No zdecyduj się pan, bo mi zaraz nogi w dupę wejdą! Szybciej, bo jak ci bańkę zasadzę, to ci z patyka spadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesilla
Kocham oglądać Ś.W.K. ;)) A moimi ulubionymi tekstami są: 1. Dupa, dupa, dupa, dupa 2. - Ferdek , śpisz? - Tak, bo co? 3. - Dlaczego panu się zawsze chce, kiedy mnie sie chce (do kibla) - Nie, to panu się zawsze chce wtedy kiedy mnie. 4. A zasadził panu ktoś, kiedyś kopa gdzieś? Nie mogę sobie przypomnieć mojego najbardziej ulubionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie lukasz ; **
Helena Pazdziochowa jest the best :D Te jej teksty sa zayebiste ;p Taka baba z jajem hahaha ... W du pe węża : Boczka WAM SIE DOPIERO OCZY OTWORZA GDY Mnie SIE ZAMKNĄ : FERDKA karwasz twarz pazdioch ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllkklkll
Ferdek do Halinki Halinka śpisz a Halinka śpie bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,trzeba spac zeby rano wstac,
Halinka do Ferdka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz ja daje moje
Boczek: Panie Ferdku,to ja przyszłem,boś pan kazał Ferdek: Pan żeś jest menda,świnia i zlodziej (o Paździochu) super są teksty w odcinku jak Boczek miał boloka na nodze i jakby go Ferdek wódką nie leczył to by mu noga przy samej dupie uschła Boczek:gówno,dupa,cycki!Gówno,dupa,cycki! Panie,a ja też se lubie pierogi.Panie,daj pan jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja czasem jak na to patrzę
to myślę "Ale idiotyzm", ale jak Ferdek zaraz wypali "co jest kurde? noc jest kurde", no to moje obiekcje znikają:D inne: -kręcisz się jak gówno w przeręblu, -menda, łysa pała jedna erosomańska, -a w pośredniaku byłeś? -pan żeś jest degenerat normalny i erosoman skończony!, -niech pana tłusta, śmierdząca noga nie postanie w moim domu!, -wont mi stąd, -wypierdzielać mie stąd, wypierdzielać mie stąd!, -właśnie my z dziadkiem Mrozem obalili komunę, -ja czuję, że mnie się obraża tutaj i ja wychodzę i ja nie wiem kiedy wrócę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja czasem jak na to patrzę
przeczytałam cały temat:D:D:D nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fklhk
Panie idż pan stąd bo pan tu nie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
Siekera motyka,baba goła Marian Pażdzioch to pierdoła, Siekera motyka bum cyk cyk ! Marian Pażdioch stary byk, siekera motyka smętna bajka, u pażdziochu miękka fajka, Siekera motyka małpi wój MARIAN PAŻDIOCH TO JEST HUJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
no i co? nikt nic nie pisze? "zatkalo kakalo?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-***
Kozlowski do Ferdka : Widzisz pan panie Ferdku plaszcz mi sie rozkutasił ;D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek Władek na pogrzebie: "Po co trzymać bąka w dupie, niech polata po chałupie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ś.W.K. :D:D:D:D
"Aby pana noga w tym śmierdzącym laczku w tym domu nie postała!" "I proszę mnie opuścić natychmiast!" "Wont mi stąd!" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tej chwili albo jeszcze p
redzej ide do adwokata,,Halinka za kazdym razem jak Ferdek cos wywinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cikson
"- Walduś cycu kurde ile Ty lat masz tak w ogóle?? - No to bedzie albo 24 albo 27" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURDE A TAM PIERDZIELUCHY TO S
A...CZY JAKOS TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, a ty coś się w biedrach roztyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia dokladnie w biedrach rozty
las!tak to brzmialo!a te,,pierdzieluchy,,to z wczorajszego odcinka byly.hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×