Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carea666

CO sądzicie o moim wyglądzie CDN

Polecane posty

Gość to i ja się wypowiem
dziołszka ale ci powiem ze nie powinnaś, bo 100 razy lepiej wyglądasz w tym blondzie co tam masz a raczej miodowych niż w tych czarnych. Zrób się lepiej na bachlede, bo tak serio fajnie, np na tej fotce co wrzuciłam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihp
yhymm no to troche zle wybralas, ona jest prze .... pipipipip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuerwa demon
ty sie dziwczyno chyba z jakas glupia na rozum zamienilas , serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepiej było Ci w brązowych włosach. Wyglądałaś świeżo i młodo. Czarne włosy Cię postarzają i sprawiają, że cała sylwetka wygląda dosyć ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuerwa demon
hahah, wiesz co dziwczyno, to jest troche nienormalne i chore. Powinans kreowac siebie, i swoj wyglad, powniewaz moze byc on orginalny i o niebo ladniejszy.A nie branc w to co jest w sumie oststnio ciagle powtarzane ;/ zastanwiam sie gdzie zostawilas mozg ;/ ale jesli chcesz sie zniszczyc to zycze powodzenia.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki tego topiku
strasznie żal mi takich dziewczyn jak ty. Musisz być bardzo niedowartościowana i zakompleksiona by dawać swoje fotki do publicznej oceny i pytać ludzi jak cię oceniają. Nie obawiasz się że ktoś z twoich znajomych z nk straci do ciebie szacunek, kiedy zobaczy na kafeterii twój post?? Jesteś bardzo przeciętną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja wcześniej opisałam sprawe dlaczego to podaje ale ktos niestety usunął a drugi raz nie bede pisała tych powodów trzeba było czytac od początku to bys wiedziała o co halo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewoduX07
Hey wam. Tak poczytalam te rozmowy i wiecie co sadze, ze autorka mnie neizle zaskoczyla . Po 1 jest ladna . Po 2 jest niedowartosciowana. Po 3 chce zrobic z siebie , sztuczna bule . Teraz naturalnosc jest w cenie . Zamaist podkreslic swojen walory to bedzie nadsladowac innych, a to nie znaczy, ze bedzie to do ciebie pasowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
"trzeba było czytać od początku" Do autorki tego topiku -> no widziesz... trzeba było czytać od początku a nie czytałaś to nie wiesz tego jak toczy się ta mega fascynujaca historia na temat "dziewczęcia o końskiej twarzy" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy naturalnośc jest w cenie...moje koleżanki które sa modelkami non stoper uczęszcząja do centrum estetyki i poprawiaja niedoskonałosci i dla nich to normalka ja dałam ten post po to by ktos tez zauważył te niedoskonałosci w celu ich wyeliminowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
a ty wolisz być w przyszłość a) modelką, b) profesorem opto-elektroniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewoduX07
haha wiesz co tak naprawde ludzie traca na wartosci gdy tak robia , to racja... Tlumaczysz sie glupio, ze checsz cos poprawic u siebie, a ty chcesz zrobic sie na kogos innego to po co sie nas pytasz.Jak chcesz tak wygladac tyo musisz jescze przytyc i zjarac sie na smole, a potem chodzic w zmarszczkach . Chyba nie masz zielonego pojecia w co sie pakujesz, ale twoj wybor . Kreuj sie na te z tv , bedzie smiesznie . Juz takich kim kardashian i scherzinger chodzi w chuj i jeszcze troche ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i owe uwagi zatrzymuje dla siebie poniewaz dzieki nim bede mogła podjąc dalsze kroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła szara dziewczynka
z ciebie...taka jakich mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie zalezy na tym żeby być oryginalnym wiadome jest że nie bede tak wygladała jak te gwiazdy bo każdy jest inny ale wady urody można poprawic jak sie ma tylko kase na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek z wsi pod bogdńcem
to i ja się wypowiem -> ty zadajesz pytania :D Serio myślisz że ona wie co to jest optoelektronika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
PONAWIAM MOJE PYTANIE: a ty wolisz być w przyszłość a) modelką, b) profesorem opto-elektroniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko mi o wasze opinie chodziło ja sie widze na codzień wiec nie moge zauważyć tego co ktos obcy teraz na tych fotach zobaczy...a jezeli zdjecie dam komuś kto bedzie chciał mnie zatrudnic zobaczy te same wady co i wy .....wiec można tego uniknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
o matko ona jest jak na prochach w ogóle nie rozumie co się do niej gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewoduX07
haha no i co chcesz je nasladowac hahah, dobra jestes, wiesz co stwierdzam, ze jestes glupiutka , jescze keidys docenisz to jak wygldasz teraz ;] I co te koelzanki robia poprawiaja sobie biusty, wciskaja colagen , i co jescze ? ciekawe ile z tych koelzanke tak robi . bo ja etz mam kolezanke modelkie, ktora ma koelzanki modelki, i zadna nic sobie nie poprawia . takie rzeczy robia tylko ci wszyscy co im kasa do glowy uderzyla i slawa. Masz aldne usta i oczy, ja nie wiem co ty od siebie chcesz. Majac takie duze i pele usta to swtena sparawa. Zejdz na ziemie kobieto, albo idz porzmawiaj z mama moze ona ci wytumaczy ze cos z toba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelka nie można być na dłuższa mete a niestety profesorem opto-elektroniki nie moge zostać ponieważ nigdy sie nie uczyłam w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
no to się poczuć! Przecież jesteś w wieku na naukę! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że sie ucze to jedno a moje hobby to drugie....wiec co sądzisz że sie nie ucze tylko stercze przed lusterkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewoduX07
O ja pierodle dziwczyno zacznij sie cenic!! haha teraz to zroblas z siebie posmiewisko, do ciebie nic nie dociera , intenpretujesz to pod swoje chore wyobrazenia . Ja bym na twoim miejscu zaczynala najpierw poprawiac kabelki w glowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×