Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carea666

CO sądzicie o moim wyglądzie CDN

Polecane posty

Gość jewoduX07
mze i sie uczysz, ale nauka nauka. A rozum w zyciu to drugie, jak bedizsz myslec tak dalej, to sie zniszczysz, psychicznie i fizycznie . No i hobby masz , co zrobic by przypominac ta i tamta i jakie wykonac operacje, No hobby masz nie powiem bo normalnie ambitne ;]czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mi nie chodziło o to hobby....jak by ktoś chciał zauważyć to pisze na nk czym sie aktualnie zajmuje.....a to że dąże do doskonałości to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo nie wiadomo
moim zdaniem nie powinnas tego robic ... niektorzy maja tu racje , zniszczysz sie bardzo w tym wieku i przy takiej urodzie . A tak naprawde chce byc obiektywna, napisz konkretnie co chcesz w sobie poprawic, po kolei co chcesz jescze zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssłońce
Fajnie wyglądasz ;-) Myślę,że masz spore szanse jako modelka :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie figura ok,jak najbardziej,ale jednak twarz tak jak juz wczesniej wielu zauwazyło konska.na niektorych zdjeciach wydaje mi sie niesamowicie długa.konca nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik tzw końskiej twarzy wynika z tego że dolna rzuchwa jest troche przesunięta do przodu a zgryz jest na równi, a przendie zeby powinny delikatnie zachodzic na dolne, górna rzuchwa powinna być bardziej do przodu wysunięta ale to robota dla ortodonty narazie mam aparat zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy robie zdjęcie to widac ten wyostrzony podbródek natomiast w realu jest to nie zauważalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki ...
Żuchwa!!! modelki tez powinny miec cos w glowie - masz 19 lat i nie wiesz jak sie to slowo pisze?? a na gorze nie ma zuchwy tylko jest szczeka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłaszam ten topic do usunięci
dla twojego własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahaaaaaahahaha
Chodziłem z tą pindeczką do lo!!!!!! Buahahahahaha ja pierdole! Musze to po znajomych rozesłac ale będa jaja! Paulina bodajze. Nie no umieram! ŻAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahaaaaaahahaha
a nie wiem czy paulina, ale no serio do klasy obok chodziła! :D O kurwa mać, ale jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahaaaaaahahaha
ale żałosne :O weź ty się lepiej już wyprowadz bo pośmiewisko z ciebie jest niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja uazam zeauper figure ,moim zdaniem jest ona cacy b kobieca a zarazem szczupla zazdroszcze ci jej :) co do twarzy wiesz za bardzo pociagla ,oczy masz ladne i usta twarz tez b.ladna tylko pociagla z pewnoscia tez dlatego jak pisalas z powodu zebow nie martw sie ja tez mam pociagla troche , winna zebow dolnich moze tego tak u mnie nie widac w realu ale na zdjeciach z boku masakra :( tylko ze ja nie jestem az tak ladna jak ty :D wloski ci pasuja braz sredni badz jasny czarne moze za bardzo wyostrzaja twoj typ urody wloski dlugie super tylko zadbaj o nie bo troche takie rozczochrane :D to tyle z mojej strony napisz prosze cie cos o tym aparacie ile musisz go nosic i ile kosztowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady gaga 22 wreszcie ktoś kto wie o co mi chodzi za aparat metalowy na dolna szczeke dałam 1500 nie całe ale prócz tego musze cie jeszcze zgłosić do ortdonty bo mama mi mówiła że on tez ma jakiś sposób na przesuniecie tej szczeki...wiec zobaczymy. włoski masz racje musze iśc do fryzjera bo sa już straszne ale boje sie że ja zawsze mi duzo zetnie, jezeli chodzi o czarny kolor włosów to jest to mój ulubiony kolor zazwyczaj chodze prawie na czarno ubrana wiec mi pasuje prawie do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgghfgdka
nie patrz na opinie innych tylko po prostu jak sie czujesz ze swoim wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie dowolnie wymodlować kształt twarzy wybielaczem acze, albo zgłosić się do amerykańskich naukowców o przeszczep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euno
Moim zdaniem twarz jest ok, tylko po porstu robisz takie dziwne miny i dlatego tak to wyglada . Jestes ladna porosze Cie nie rob z siebie pustaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam tylko sprawdzić czy to co mi przeszkadza innym też sie rzuca w oczy....ale jednak sie to okazało prawdą ....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euno
no nie wiem czy prawda, wszystkim sie tu podbasz, i akzdy mowi Ci ze jestes ladna tylko niby ze twarza masz za duga, a moim zdaniem ejst ok, jakos nie zauwazylam ze na zdjeciach jest cos nie tak, na jednym tylko wydaje sie byc dluzsza, ale to przez to, ze zrobilas nieodpowiednia mine . No i po co sobie psujesz zeby to naprawde nie rozumiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euno
czyli wnoskuje, ze chcesz podciac wlosy, i poprawic zgryz by szczeka wydawal sie krutsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuuuuuu
Szczeka jest u gory!! i pisze sie krótsza. Nawet uroda w zyciu nie pomoze jak sie nie ma chociaz podstawowego wyksztalcenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euno
jak sie siedzi w innym kraju od dawien dawna, to sa efekty w ortografi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progresso
Wiesz patrząc na foty bardziej podobają mi się w tych brązowych włosach niż w tym ... jakby to nazwać "czarnym pyrzu". Takie tematy zakładają tylko puste panny chcące się dowartościować. Więc nie rób z siebie pustaka, o ile już nim nie jesteś. ... myślenie o różnych zabiegach kosmetycznych żeby sie upodobnić do kogoś już podchodzi pod pustactwo ... W tych czarnych połamanych i bez wyrazu włosach masz bliżej do Michaela Jacksona niż do jakiejkolwiek Nicole czy kogoś tam ... (wybacz że nie znam się na gwiazdach). To takie moje skromne zdanie. Btw. Jakiego samoopalacza używasz.. lepiej idź się wybiel może będzie wtedy jakakolwiek szansa na to ze w wieku 25 lat nie będziesz nazywana 50-latką... Powodzenia z modelingiem... krzyż na droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euno
aha no to mysle , ze tyle do poprawy autorce starczy, bo naprawde jest ladna tylko ejcsez wiecej wiary w siebie by sie przydalo :) Wloski ladne ale koncowki zniszczone podciac , zalozyc aparta i wsyztsko w jak najwiekszym porzadku . Ja nie wiedze koneicznosci co do aparatu, ale jak sie tak zle z tym czujesz ... A jak sie boisz fryzjerki to mozesz poprosic mame czy kolezanke o podciecie, bo tu akurat nie am wielu ceregieli, a fryzjerki fakt i tak robia po swoiemu mimo tego ze sie im wytumaczy,nawet za granica tak jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×