Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carea666

CO sądzicie o moim wyglądzie CDN

Polecane posty

Gość ghbjnm
no to ja nie wem, ale serio portwolio mozesz wykonac sama, to musi byc tak uwzglednione: -zdjecie calej twarzy , naprost i z boku - calej sylwetki z przadu i z tylu i z boku , a i wlosy zwiazane i rozpuszczone , najlepiej, ujmij zdjecia, w takich pozycjachm, nawe na lonie natury i bedzie dobrze :) moze w koncu sie wypogodzi wiec aparat w droge kolezanke ze soba, ktora moze sie intersuje fotografia i bedzie meic lepsze podejscie do tego niz fotograf- bo oni maja juz opcyjkane pozycje , miejsca i wogole ,zadnych orginalnych przemyslen, im zalezy tylko na kasie . Potem wrzuc na komputer i jelsi nie umiesz uzywac photoshopa to popros kogos kto sie na tym zna i bedzie superrr. Juz same te zdjecia sa o wiele lepsze i fajniejsz eniz mailabys robic je u fotografa i zaplacic mu z apare zjec z 300 zl ;/ szkoda czasu i kasy ... Nie potrzebne Ci ejst nie wiadomo ile zdjec . Jak ja dawalam to dala pare od fotografa i wiesz co pwoiedzieli mi, ze woa te amatorskie, ktore robilam sama :) znaczy sie koelzanka mi robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała pocahontas
Nie martw się Jesteś taka brzydka i gruba jak ja i Moja Mama:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej zdjęcie jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbjnm
nie ma sparawy , mam andzieje, ze wezmeisz ja pod uwage :) za pewne zazdrosna moderatorka forum :) /jestes sliczna, uweirz w to, nic nie kombinuj wiecej bo przekombinujesz :) pamietaj brak rozu i bedzie dobrze :) nie rob tez bardzo mocnych oczu, mysle, ze sam layner wystarczy i delikatny cien , no i wloski podciac tak ze 2 cm . , wyprostowac . A dla baranow ktorzy sie nie znaja na fotografi itp. to wlosy czarne farbowane, wygladaja na zdjeciach zupelnie inaczej niz w realu, znam sie troche na tym dlatego smie twierdzic , ze w tych jest Ci bardzo dobrze i pasuje Ci do karbacji w tamtych bys wogole nie blyszczala do tych pasuje Ci bardzie uroda :) oczy, usta i wogole calo ksztalt. Tamte byly za blade i malo wyzywajace , te sparwiaja, ze rzucasz sie w oczy :) i jestes boginia seksapilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli rady ghbjnm są równie
świetne jak jej składnia i ortografia to wróżę autorce świetlaną przyszłość w modellingu po zastosowaniu się do nich :O Cóż za bełkot :O A jeśli chodzi o robienie zdjęć przez koleżankę- ideałem nie jesteś, co pokazały zdjęcie na n-k. Masz zbyt długą, końską twarz i masywne uda w porónaniu z resztą sylwetki i na większości zdjęć jest to uwydatnione, zamiast być ukryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figura ok, ale twarz mi sie nie podoba, jak ktoś napisał "końska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhyh
Nie wiem gdzie ty tam widzisz duze, nieproporcjonalne uda ;] Dziwczyna ma figure klepsydry, bardzo kobieca, i ma niewielkie kraglosci,a to bardzo dobrze, i nietypowo jak na te czasy, bo oststnio widac same chodzace wieszaki, a nie kobiety ! Ty chyba, konia nie widzialas , bo twarz jest bardzo ladna. Puknij sie w glowe, albo wybierz sie do okulisty. Chyba ty maszproblem ze soba, skoro tak krytykujesz innych . Na jednym zdjeciu chyba widac, ze uzywala jakiegos balsamu barzujacego , a mianowicie na tym co ma barzowe wlosy. W czarnych jest Ci lepiej . Tylko nie uzywaj mocnych cieni do oczu. Podsumuje- jest idealnie , nic dodac nic ujac:) Ps. nie zwaracj uwagi na brydkie komentarze, zawsze takie sa, bo sa i takie zazdrosnice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki waszym radą mam nad czym popracować pokaże za jakis czas swoje fotki...zobaczymy czy bedzie jakas poprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhjkl
Tu akurat ta krytyka jest zbedna, bo w sumie nikt nic konkretnie nie skrytykowal. Po prostu nie ma czego . Tylko te zakapleksine malpy dorzucily swoje 3 grosze bo musza sie doszukac byle czego , by sie dowartosciowac. Sliczna z Ciebie kobieta. Nie masz czego w sobie zmieniac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniinaaa
a co masz zamiar zmienic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kobity kobity
figura bardzo ladna, twarz moze faktycznie zbyt pociagla ale ogolnie ladna. jedynie do czego moglabym sie przyczepic- zbytnia opalenizma. mysle ze w jakis sposob byloby mozna cie porownac do Marysi Goralczyk, jednak ty jestes ladniejsza od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
masz troche końską twarz, bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce poprawić nieco swój zgryz bo przez to mój podbródek jest troche wysuniety a na zdjęciach jednak to widac i wydaje sie że mam pociągła twarz...ogólnie zeby mam na równi a jak wiadomo przednie powinny zachodzić na tylnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
no właśnie opalona jest fajnie!!! Nie skwarzona, i na ładny kolor i nie za bardzo. Opaleniznę można pochwalić w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na te zmioany trzeba poczekać bo od niedawna mam aparat i w sumie przez to też tak idiotycznie wyszłam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniinaaa
w sumie racja , co do opalenizny, zbyt mocna opalenizna Cie postarza , niepotrzebnie , wystarczy lekko sie opalic, nie przesadzic, bo w tedy wyglada to tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o włosy to fakt mam dosyć bardzo porozdwajane końcówki ale z tym to juz do fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniinaaa
pierwsze slysze , ze zeby maja na siebie zachodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
ta! No już wiem kogo mi przypominasz! Bachlede - curus !!!! No własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×