Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carea666

CO sądzicie o moim wyglądzie CDN

Polecane posty

Gość Jezuuuuuu
To ze sie jest w innym kraju to nie znaczy ze sie powinno zapomniec wlasnego narodowego jezyka. Szczerze - zal mi takich ludzi co wyjada i po tygodniu polskiego zapominaja :D Moze Ty faktycznie siedzisz dluzej, ale moim zdaniem to i tak bez sensu - a jak sie kontaktujesz ze znajomymi z Polski, rodzina?? Tylko telefony gdzie nie widac bledow? A co do autorki - masz ladna figure, zgrabne nogi. Podoba mi sie. Ale twarz - faktycznie pociagla, moim zdaniem nawet aparat Ci nie pomoze, masz po prostu taki typ urody. Aparat poprawi zgryz ale sie zmieni ksztaltu zuchwy. Co do opalenizny - moim zdaniem jasniejsza bylaby lepsza, ale wlosy wtedy tez jasniejsze - ladniej Ci w takim miodowym brazie. Czarny Cie bardzo postarza, a w przyszlosci czarne wlosy bardzo uwidaczniaja optycznie zmarszczki na twarzy - zlaszcza te po solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z jezuu aparat zuchwy raczej nei poprawi tylko zgryz , ja mam malutki problemik bo mi dolne zabki zachodza troche na gorne a powinno byc odwrotnie:P:D ale coz to tylko troche nie widac tylko na zdjeciach z boku:P zgadzam sie z jezuuu ze lepiej ci w brazie i troszke jakbys mogla przestac korzystac z solarium ,jasniejsza bys mi sie ladniej wydawala a co do pociaglej twarzy masz taki typ ale ile aktorek modelek ma taka pociagla -masa :) jestes ladna tylko popraw cere ,wlosy , i daj znac jak bedziesz slawna:P:D odmladzaj siebie a nie postarzaj solarium i czarnymi wlosami ,czarne wlosy nie kazdemu pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euno
za granica siedze od diecinstwa, tylko mama polka, nie mam znajomych w polsce , jakas mala rodzina , z kora praktycznie nie utrzymuje sie kontaktu,wiec mam prawo do bledow, bo na cod zien nie posluguje sie polskim tyle co z mama porozmawiam czasem, lub wejde tutaj :) nie kurywam, ze ejst mi troszke wstyd, ale zmienilam obywatelstwo. Rodzicow sie nie wybiera :) Nie ejst jej tak zle w czarnych wlosach, tylko po porstu moze akby mienila uczesanie :) i je rozczesala a nie potargala :) i podciela w sumie nawet sporo podciela, i moze nie rezygnowala z czarnego, ale troszke mniej intensywniejszy czarny i oczywiscie nie rpzesadzala, z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co wy z solarium ja nie chodze wcale na solarium!!! a na zdjeciu sie moge wydawac opalona bo było złe oświetlenie na jednym zdjeciu zbyt blado wyszłam a na drugim zbyt ciemno i stad ta rozbieznośc a zdjecie były robione w ten sam dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewojdsmlk
ee ty pokahontaz a ty to nie masz co robic tylko ciagle tu siedzisz i tlumaczysz swoje podejscie do wygladu ;/zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika miaksa
a wiesz, że jak zoabczylam twoje zdjęcia to od razu skojarzyłas mi się a kim kardashian. jestes do niej bardzo podobna, ale zdecydowanie lepiej wyglądasz w jaśniejszych włosach i bez grzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imho faktycznie lepiej wyglądałaś w jasniejszych włosach.Grzywkę bym zostawila,skraca trochę twarz,a Twoja jest pociągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fłancuzka
twarz brzydka, sztuczne włosy- kim jest naturalną brunetką, nicole również- mają orientalne, egzotyczne korzenie, a Ty jesteś Polką! BARDZO ŹLE Ci w tych ciemnych włosach- o niebo lepiej w tych karmelowych! Jak chcesz ładnie wyglądać- zmień to! Bo się tylko oszpeciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuuu
Ja nie mowie ze chodzisz na solarium ale wygladasz jakbys chodzila :D I dobrze ktos radzi - grzywka!! i moze nawet lekko wycieniowane przy twarzy - powinno zmniejszyc ta pociaglosc. A co koloru zdania nie zmienie - nie sluzy Ci czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×