Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubaKaska

Co zrobic zeby w miesiac schudnąć 10kg??

Polecane posty

Prosze o rady;)Zbieralam sie na diete bo chcilalam dobzre wygladac w lato. teraz sie obudzilam ze ju tylko miesiac zostal. ALe wiem ze mozna tego dokonac. Tylko prosze pomozcie mi ;) dajcie jakies rady. Moze jakas dieta. waze 76kg i mam 169cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja droga Kasiu
Moja kolezanka schudla na tym w miesiac 10 kg, ale startowala ze 120. Ja schudlam tez mniej wiecej tyle w mniej wiecej tym czasie jak przeszlam na vege - jakos tam nic nie smazylam. Aha, mozesz jesc kasze, zwlaszcza gryczana i makaron, ale al dente - troche twardy. Zamiast ciastek -salatki owocowe. Poszukaj tez moze topikow o diecie 1500 i 1200 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam 7 kg w miesiąc a boję sie jojo a co dopiero 10 :O tez kiesyś wieżyłam w diety cud, dlateo wyglądam jak wyglądam, dziewczyno nie doprowadzaj się do takiego stanu , nie próbuj na siłe schudnąć jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do swojego rodzinnego lekaża (ja tak zrobiłam ) albo do dietetyka i poproś o recepte na "lindaxa 15" kosztuje ok 50 zł i jest świetna, tzn nie daje 10 kg miesięcznie ala jak juz wcześniej pisałam ja chudłam na niej 7, tzn nie tylko za sprawą tabletek , ćwiczyłam tez i mniej jadłam ( no ale to akurat dzięku lindaxie nie chciało mi się aż tyle jeść ) i gdy zobaczyłam brak pasujących dziurek na pasku zmotywowałam się jeszcze bardziej i mija 2 miesiąc a ja mam -11 kg . więc naprawdę nie na siłe te 10 kg . po będzież załowac w nastepne wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cos a coś...lindaxa to bardzo silny lek powodujący wiele skutków ubocznych... silne bóle głowy, zawroty , niezdolnośc koncentracji, nie wolno prowadzić pojazdów ( choc ja prowadziłam :P ) i wiele innych nieprzyjemnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż wiesz co...może i dało by się na lindaxie i 10 kg zrzucić w z zasadzie to ja w ten pierwszy miesiąc nie przywiązywałam agi raczej do jedzenia bo nie wieżyłam w te tabletki , więc sobie tak myśle że jakbyś je jadła i troszke uważała co jesz to dało by sie 10kg zżucić , lecz tak jak mówię , jojo może się tak czy tak pojawić pozdrawiam i życzę powodzenia :) wierze w Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncoweczka
eh tak szczerze to mysle ze bardzo trudno ci bedzie shudnac 10 kg w miesiac, mysle ze wieksze masz szanse zrzucic okolo 6 do konca czerwca... ale przeciez fakt ze wakacje sie w lipcu zaczynaja nie znaczy ze nie mozesz kontynuowac odchudzania... te 10 kg to mozesz spokojnie stracic w 6-7 tygodni, w zaleznosci od tego ile razy wszystko w cholere rzucisz i pojdziesz sie wieczorem najesc ;). Ja jestem na diecie juz miesiac, zrzucilam narazie 6,5 kg, ale nie pozwolilam sobie na zadne wystepki. Daj znac jesli cie interesuje taka dietka, to napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncoweczka- no mi chodzi o to zeby do wakcji zrzucic okolo 10kg marze o tym a pozniej dalej bede sie odchudzala? a napisz jak wygalda twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncoweczka
moja dieta jest bardzo prosta (i na wielu topikach widze ze dziewczyny ja stosuja z dobrym rezultatem). Sniadanie: jemy weglowodany i bialko (czyli np. kanapka z szynka, albo jakies platkina mleku, albo jogurcik z owocami i do tego chlebek). Najwazniejsze zeby sie pozadnie najesc, i odejsc od stolu bez glodu.) Obiad: jemy bialko i weglowodany w postaci warzyw (czyli, chude mieso w kazdej postaci, jajka, i tyle warzyw ile mozna ale raczej bez sosow) Kolacja: dojadamy warzywami, ale niezbyt duzo, tyle zebys nie umierala z glodu. Ta dieta jest oparta na tym ze to co zjesz rano zdazysz spalic w ciagu dnia, a wszystko co bedziesz jadla po 13-14 niestety zostanie... w dodatku ta dieta sprawia ze sie nie objadasz w chwilach kompulsow (bo wszystko na co masz ochote zjesz rano) a dodatkowo w ciagu dnia masz duzo energi, no a wieczorem komu ta energia potrzebna :) Ah no i co do slodyczy i innych, to mozesz troche rano zjesc, ale nie za duzo, bo w koncu to jest dieta :). Wyprobuj przez 3 dni, i gwarantuje ze ci conajmniej kilogramik spadnie (u mnie to jest mniej wiecej 1,5 - 2 kg tygodniowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncowaczka
co do diet jednoskladnikowych i glodowek to faktycznie sa bardzo dobre, jedyny problem ze trzeba na nich wytrzymac!!! (i to tak naprawde, jasli caly dzien jesz mieso, a pozniej zjesz cos niedozwolonego, to niedosc ze nie schudniesz, to jeszcze przytyjesz). Ja proponuje zaczac jakas diete z ktora mozesz bez problemu zyc, i jesli po tygodniu naprawde jestes zmotywowana, to przeskocz na taka miesna, zupelnie bez wegli. Ja kiedys probowalam Atkinsa, i wytrzymalam 3 tygodnie a pozniej mi tych wegli tak brakowalo ze po prostu zucilam w cholere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg na Atkinsie to rzeczywiscie niezle;) Mnie strassznie korci ta Stilmana(mięcho) i to tylko 7 dni ja sie przeprowadza. a wlasnie uprawiasz jakis sport?? jak myslisz gdybym coddziennie zaczela biegac to cos by mi spadlo przez miesiac z ud bo mam straszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncoweczka
Mysle ze jezeli masz odwage to powinnas sprobowac Stillmana, fakt ze 7 dni to niedlugo, tylko dowiedz sie jak sie z tejdiety wychodzi, zeby te kilogramy od razu nie wrocily! Ja sportu uprawiam troche 2x w tygodniu basen alo tenis... na pewno bieganie pomoze ci z uksztaltowaniem sylwetki i swietnie nogi ksztaltuje, natomiast codzienne bieganie rozbuduje ci miesnie, wiec prawdopodobnie waga bedzie wolnie spadac (miesnie waza wiecej niz tluszczyk, z tym ze lepiej wyglada). Wiec jesli bedziesz biegac, to nie wymagaj zeby kilogramy szybko lecialy w dol, i sugeruj sie bardziej mierzeniem... Ah na marginesie, ja na Atkinsie (tez podstawa to mieso) wogole nie mialam sily zeby cwiczyc, bo mimo wszystko brak wegli robi swoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulenka
ja mam 11 lat i waze 35kg a mam metr 61 poprostu jem warzywa sniadania malo a obiad to zazwyczaj nic smarzonego tylko salatka z warzyw lub owocow praktycznie nie solic wtedy lepiej schudnac:Dnom a na kolacje jogurt naturalny a do picia dobra woda naturalna niegazowana to wszysto mozna zrobic zeby schudnac wkoncu jak mowia,,Dla chcącego nic trudnego" a i po godz 19 nie mozna juz jesc podobna jak je sie kolacje o 19 to sie nie tyje tak duzo jak po tej godzinie i najlepiej regularnie ćwiczyc poleca sie a i chyba pszesadzilam z tym obiadem normalnie zupe mozna ale bez duzej ilosci soli, tam co napisalam te posilki to ja tak jem nom zupe to ras na ruski rok ale jak chcecie wy np,,3mies temu wazylam 60kg"ale to nieznaczy ze wy tak szybko schudniecie jak ja wystarczy prubowac [poprostu wystarczy tylko chciec(no chyba ze chcecie byc takimi otylymi ludzmi do konca zycia to niepolecam)poniewaz szybciej sie umiera np na optłuszczenie serca ja tez polecam programy w telewizji dla otylych pomoga wam napewno odmienic zycie pozdrawiam i niemartwcie sie tym co mowia inni ludzie niech popatrza na siebie bo byc zachudym to tez niedobrze wiec jeszcze raz pozdrawim i buziole dla tych kturzy sie staraja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Madziulenka czy ja dobrze zrozumiałam? Z 60kg schudłaś na 35kg? Na dodatek masz 11 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniu
cześć nazywam się tomek mam 147cm i ważę 45kg , proszę powiedzcie jak mam schudnąć szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjaaaaaaaa
wogole co za debilizm żeby 11 latki sie wypowiadaly na takich forach przeciez dziewczyno jestes dzieckiem zajmij sie nauką zabawami z dziecmi na podworku a nie wypisujesz na forum nie dla dzieci gdzie ci rodzicie do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja porada jest uniwersalna i ponadczasowa :D Jak teoria względności Einsteina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja waze. 60kg przy wzroscie 165 jak moge schudnac mam niedoczynność tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
10 kg w miesiąc jest możliwe jeśli się za to dobrze weźmiesz ale też nikt Ci tego nie zagwarantuje bo każdy organizm odchudza się w swoim tempie i nie ma na to żadnych konkretnych liczb ile schudniesz robiąc tak a ile robiąc tak. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZACZNIJ ZDROWO KAŻDY DZIEŃ! Szczęście Wspaniałe produkty z których korzysta także świat sportu który docenia różnice w organiźmie który musi być gotów do działania na najwyzszym poziomie przez cały rok. M.in do takiego grona można zaliczyć takie postacie jak Leo messi z zespołem FC Barcelona czy david becham z la galaxy. a także szereg olimpyjczyków i innych sportowców. Odżywczy koktaj formuła 1 w prosty i smaczny sposób zastępuje posiłek daje organizmowi całą gamę witamin i w niesamowicie wygodny sposób pozwala kontrolować swoją wagę i czuć się zdrowo i świetnie bez względu na wiek. Wysokiej jakości KOntrola w procesie od ziarna do posiłku a także obowiązek spełnienia we wszystkich ponad 80 krajach na świecie surowych norm dla żywności oznacza, że klienci mają gwarację, że ich organizm otrzymuje wszystko co jest na etykiecie w najwyższej jakości. Twój organizm nie może pozwolić sobie na półśrodki. dlatego najwyższa technologia pozwala wyciągnąć ze wszystkich upraw i roślin extrakty o najwyższej jakości i przydatności dla każdego organizmu. bez względu na wiek twój organizm potrzebuje witamin i minerałów aby czuć się świetnie. Herbalife może realizować zobowiązania dotyczące dostarczania wiodących na rynku produktów wellness, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom nad rozwojem nauki o odżywianiu. Herbalife współpracuje w tej dziedzinie z nowo utworzoną Radą Naukową Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego & Molekularnego im. Marka Hughes. Naukowcy z Rady Naukowej Herbalife nadzorują przełomowe badania dotyczące wykorzystania produktów odżywczych do poprawy zdrowia i kontroli wagi. Dzięki badaniom nad synergicznym łączeniem ziół stanowią siłę napędową rozwoju naszych produktów. Ich dane kliniczne potwierdzają korzyści zdrowotne pewnych rodzajów ziół i przyczyniają się do ulepszenia formuł naszych produktów. Członkowie Rady zarządzają naszymi badaniami nad produktami, nadzorując ich rozwój oraz ekspansję, ale także zapewniając ich jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. Rada Naukowa stanowi nieocenione źródło rozległej wiedzy o korzyściach płynących ze stosowania naszych produktów i programów. Zacznij swój dzień od zdrowego, smacznego i zbilansowanego posiłku formuła 1 i ciesz się swoimi efektami przez całe życie. SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!!! aandziulaa@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się głodziąłm i ładnie zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można se uciąć noge. A na poważnie spróbuj slimcea, to w 2 miechy jak się postarasz to to ogarniesz. Tak to zwyczajnie nie ma szans... A jak sie uda, to jojo gwarantowane. A tu i środek naturalny i efekt trwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj diety jogurtowej. Proste i niedrogie dania :) poczytaj w necie:) mi na niej zeszlo w 4 dni 1.5 kg. Wczesniej mialam diete 8 h połączoną z 1200-1400 kcal i zeszlam po dwoch ciazach z 83 kg do 70:) oczywiscie silownia i rozne cwiczenia w domu i jest efekt:) nie katowalam sie cwiczeniami i nie cwiczylam po godzine tylko do 20 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście mam bardzo pozytywne mniemanie na temat slimcea, biorę ją od 2 miesięcy, z początku przez jakiś czas nie było widać żadnych efektów, ale tak w połowie 1 miesiąca się rozkręciło i zaczełam gubić te moje zbędne kilogramy, teraz po tych 2 miesiącach schudłam 66,5 kilograma dam znać jak skończe kuracje za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby na diecie bezglutenowej muszą uważnie czytać etykiety, ponieważ gluten może być ukryty w wielu produktach. Ten składnik nadaje żywności odpowiednią konsystencję, dlatego dodaje się go m.in. do wędlin, ryb w puszkach, dań gotowych, zup w proszku, wyrobów garmażeryjnych czy sosów. Mogą zawierać go także jogurty, lody, napoje, jak również owoce i warzywa - mrożone i te z puszki. Gluten mogą zawierać także owoce suszone (niekiedy są posypywane mąką, żeby zapobiec sklejaniu), jak również wsady owocowe. Gluten występuje także w postaci słodu jęczmiennego, dlatego można go znaleźć w płatkach śniadaniowych, i hydrolizowanego białka roślinnego. Gluten może znajdować się także w niektórych preparatach do odchudzania, lekach i preparatach wielowitaminowych, jak również wybranych aromatach i cukrze waniliowym. Należy także uważać na glutaminian sodu - ten pochodzący z pszenicy również może zawierać gluten. Jeśli w składzie jest podany glutaminian, a nie ma informacji, że produkt może zawierać gluten, to wydaje się, że taki produkt jest bezpieczny. To samo dotyczy skrobi modyfikowanej (z pszenicy) i syropu glukozowo-fruktozowego (z pszenicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×