Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuchuchu

Przerabianie ubrań, szycie, ozdabianie.

Polecane posty

Gość chuchuchu

HEj. Uwielbiam przerabiac ubrania, szyc cos z niczego ostatnio zajełam sie torebkami, oto jedna z nich: http://img188.imageshack.us/my.php?image=img 0072f.jpg (trzeba przechylic głowke, szyc umiem ale obsluga internetu lezy ) W planie nastepna, wzór pokaze pozniej Ale moze pytanie ejst takie, czy Wy tez to lubicie? Chetnie podziele sie pomysłami jak i poczytam o waszych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfg
fajnie wygląda ta Twoja torebka :) ciekawa jestem co dalej pokażesz.. :P będę zaglądać :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuchuchu
ohh..połechtało mnie to:) chetnie pokaze jeszcze ale chcialabym tez zobaczyc wasze pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przerobiłam dzwony na rurki . Mam gdzieś zdjęcia jeśli chceie to pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka53
Ja mam już ponad 20 lat salon poprawek i przeróbek po krawcach. Nie ma rzeczy nie możliwych. Przecież klient naszym chlebodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez przerobilam dzinsy szwedy na rurki, nie chodze zbytnio tez w golfach wic przerabiam je na rozpinane sweterki fajnie one wygladaja tez bym dala zdjecia tylko nie mam aparatu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka53
Dla mnie prawdziwym wyzwaniem było zmniejszenie kombinezonu do nurkowania. Ale też zmniejszanie majtek od kostiumu,przerabianie sukien ślubnych.Najwięcej mam satysfakcji jak dziewczyny przynoszą sukienki po swoich babkach. To są prawdziwe perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toosmart2you
Miałam dużo starych ciuchów które chciałam odnowić więc oddałam je do hafciarni. Chciałam cekiny i dżety. Musze przyznać że cena wyszła całkiem niezła a precyzja? Moim zdaniem wygląda to lepiej niż na niektórych ubraniach prosto ze sklepu. Gdyby ktoś był zainteresowany to zostawiam linka :P http://www.hafciarnia.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaroslapolna
@toosmart2you Też korzystalam z Haftu Komputerowego Slezak. Odmienili moje ubrania hahah i to doslownie. Pelna profeska kobitki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemyloverx33
Dorzucę swoje trzy grosze. Miałam kilkanaście bluzeczek które oddałam do hafciarni Ślęzak. Efekt - megaaa. Zgadzam się kobitki że to był dobry interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaaaaaaaa
Dużo dobrych opinii o tej hafciarni..uwielbiam przerabiać ubrania. Może powiecie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaroslapolna
@zainteresowanaaaaaaaaaaaa Nejlepiej jak byś sama się do nich bezpośrednio odezwała. Wtedy zapytasz, powiedzą Ci dokładnie to co chcesz wiedzieć. Ja akurat dzwoniłam ale łap linka na w razie w : http://www.hafciarnia.com/index.php?cat=kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie wygląda. Też interesuję się tym tematem od kilku miesięcy. Niedawno zamówiłam dodatki kaletnicze z www.dkal.pl i będę szyć oraz przerabiać torebki i plecaki. Na pewno będą one nieco droższe od tych sklepowych, ale za to będą także unikatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×