Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sportsmenka

Gdzie można dostać pregnyl?

Polecane posty

Gość inkak
Zgadzam się z przedmówcą. Pregnyl za 300 zł - chyba kogoś pogięło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W której gdyńskiej aptece jest ovitrelle??? Czy mogłabym prosić o adres???? Kupię pregnyl, choragon lub inny zamiennik, od kogoś z Trójmiasta i okolic - nie ukrywam, że to dość pilne: xandi1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi się dostać lek!
krusyna, dopiero teraz weszłam do neta, napisz na evita007@o2.pl, jesli to nadal aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak widać
coś nie idzie sprzedaż tego pregnylu za 300 zł :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pregny mozna dostac w aptekach ktore zaopatruja sie w hurtowni hurtap w Gliwicach lub w Tychach. Oczywiscie po wczesniejszym zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot
Kupię jedną ampułkę pregylu w rozsądnej cenie. kasicka7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo szukałam, ale znalazłam Pregnyl :) w aptece na Żwirki i Wigury. Prawie na lotnisku. Maja podobno prawie zawsze, ale proszą żeby wcześniej zadzwonioć. Tel. do nich 226097497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl 5000
Witajcie, Zaszłam w ciążę i zostało mi 2 opakowania Pregnylu 5000. Data ważności 04/2015. Przechowywany w lodówce. Odsprzedam po kosztach zakupu, tj. 75 zł za ampułkę. Odbiór osobisty w Warszawie. Kontakt: sudoku5@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia77
250 - 300 dziewczyny nie dajcie się naciągać na receptę pregnyl kosztuje 7pln a z importu ok 35 pln zadzwoniłam do Apteki podanej kilka razy na tym forum mają bez problemu i taki i taki wystarczy zadzwonić. 535110945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesie1977
Witam mam do sprzedania nowy GONAL F 75 8 sztuk za 500 zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Pregnyl
Witam Dziewczyny mam do sprzedania 3 opakowania pregnyl 5000. Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i nie jest mi już potrzebny. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail A tak wogóle to trzymam za wszystkich kciuki aby wam się udało tak jak mnie. Acha termin ważności to 12.2014, cena 30 -bardziej mi zależy żeby komuś się udało niż żeby na tym się dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Pregnyl
Hej chyba coś mi nie poszło mój adres e-mail to anielka_23@poczta.onet.pl zainteresowane osoby proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami&jas
Witam, odsprzedam 5 ampułek Pregnyl 500, data ważności 2015rok, cena 70zł/ ampułkę. Mój mail kamm16@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami&jas
To ponownie ja odbiór najlepiej okolice Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluzyna40
Kupie Pregnyl 5000j. za rozsądną cenę-Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijago
Witam . Odkupie Gonal f 75. Kontakt gg 9396595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM POSIADAM DO SPRZEDAŻY PREGNYL 5000 jm FIRMY ORGANON. POZOSTAŁOŚĆ PO LECZENIU!!! JEST TO ORGINALNY LEK A NIE ZAMIENNIK CZY TEŻ PODRÓBKA PREGNYL ZAKUPIONY W POLSKIEJ APTECE W GRUDNIU 2012 ROKU PRZYWIEZIONY W LODÓWCE I PRZECHOWYWANY DO TEJ PORY W LODÓWCE. / DLA ZAINTERESOWANYCH FAKTURA ZAKUPU PREGNYLU DO WGLĄDU, MOJE ZLECENIE PRZYJMOWANYCH ZASTRZYKÓW Z PREGNYLU / DATA WAŻNOŚCI DO 2015 ROKU. CENA -51ZŁ ZA AMP +WYSYŁKA 20 zł / pudełko styropianowe + suchy lód/ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W OKOLICACH KRAKOWA ILOŚĆ DOSTĘPNYCH AMPUŁEK - 6 KONTAKT SKEYP: roberk1 po 19 -tej tel. 733- 503-403 - po 19 -tej POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_b
Witam, mam do sprzedania Choragon 5000 z terminem ważności 01 2014. Oryginalnie zapakowane (3 ampułki z proszkiem i 3 ampułki z rozpuszczalnikiem). Opakowanie otwarte - czytałam ulotkę - jednak zawartość nie naruszona + oryginalna ulotka. Na szczęście się nie przydało :) Zaproponuj cenę - myślę, że się dogadamy. r.bialas@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiek1997
Witam mam do sprzedania nowy GONAL F 75 3 sztuk za 150zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kupię Gonal 75 w ilości 5 ampułek w Łodzi lub okolicach. Kontakt via-mail: 161bd346@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiek1977
Znajomy jedzie na święta do Łodzi i może przywieźć nowy GONAL F 75 3 sztuk za 150zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo szukałam, ale znalazłam w końcu ten Pregnyl :) , zgłosiłam się pod to ogłoszenie zamieszczone tu na kafeterii w tym temacie : "Pregnyl Posiadam Pregnyl 5000j. Choragon Ovitrelle , szczepionkę Buccalin Berna . Cena 160 zł . Tel .662 699 713" Konkretna osoba, wszystko szybko i sprawnie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl
Posiadam Pregnyl 5000j. Cena 200 zł za ampułkę. Kontakt 662 699 713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuuch
Odkupię PREGNYL 5000 w rozsądnej cenie.... Kto może odsprzedać 1,2 ampułki? Kontakt: ChocolateNiunio@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami&jas
Witam, mam do sprzedania Pregnyl 5000 data ważności 2015r. Mój mail kamm16@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×