Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sportsmenka

Gdzie można dostać pregnyl?

Polecane posty

Gość Górnioczka
! Moja powyższa oferta jest już nie aktualna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl 2x5000j
Moja oferta jest nie aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny kupię pregnyl. Z uwagi na konieczność odpowiedniego przechowywania leku preferuję odbiór osobisty w promieniu do 30km od Siemianowic Śl. Proszę o kontakt na appraca@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamemajkah
Po leczeniu zostało mi kilka ampułek Pregnylu, Clostybegyt , Luteina/Duphaston i Norprolac ( niecałe op.)Odstąpię potrzebującej kobiecie, najchętniej z trójmiasta.Cena do uzgodnienia-mogą być również pieluszki jednorazowe. kondor@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 2 ampułki pregnylu 5000j m, które trzymam w lodówce sprzedaję ponieważ kupiłam więcej ampułek, a przy pierwszym podejściu do IVF udało się, zainteresowane proszę o kontakt handlowiecth@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka80
Tu można kupić bezproblemowo leki Tylko trzea mieć kartę płatniczą ( lecą ok 3 tyg. ) www.magicpharma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawroc33
od 2 tygodni próbuję bezskutecznie kupić pregnyl ,to jakaś paranoja żeby takiego leku nie było od ręki. Jeśli któraś z Was miałaby by odstąpić proszę o kontakt agakozlowska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam dwie ampulki pregnyl 5000 z terminem waznosci 7.2012.80 zl calosc +przesylka.moze byc odbior osobisty.Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z dostepnoscia do formum wiec jesli jest ktos zainteresowany to prosze o kontakt na maila marita.domanska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję leku pregnyl 5000 j.m. - jeśli ktoś ma i może odsprzedać proszę o kontakt na adres cross1971@o2.pl Mieszkam we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viesia
Chcialabym zakupic 2 ampulki Pregnylu 5000 j.m. albo wiecej. Jesli macie do sprzedanie to prosze dajcie znac. sarasarenka@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja również poszukuję Pregnylu. Jeżeli któraś z Was jest z woj. śląskiego to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja również poszukuję Pregnylu. Jeżeli któraś z Was jest z woj. śląskiego to proszę o kontakt na appraca@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Odkupię pregnyl 5000. Bardzo proszę o kontakt osoby, którym został - szukałam w okolicy i nie ma :( kotek11111@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaprog
Witam wszystkich. Pilnie poszukuję leku pregnyl 5000 jedn. 2 ampułki. Szukałam już w wielu aptekach i na razie bezskutecznie. Może ktoś posiada ten lek, chętnie odkupię. proszę o kontakt mailowy. Mój adres: olaprog@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola32
Witam wszystkich jestem z Nidzicy woj. Warmińsko-mazurskie pilnie odkupię pregnyl 5000j.m proszę o kontakt Wioleta2.pl@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa gołębie temu
Odkupię pregnyl 5000. Mój mail awaldyna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Proszę nie pisać. Już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzulek1888
Sprzedam pregnyl Organon 5000j 50zl/amp - MADZULEK1586@O2.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl
Witam. odstąpię pregnyl 5000.j.m opakowanie 3sztuki cena 100zł plus kw. lek oczywiście przechowywany w lodówce. kontakt labudzik@poczta.fm pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem skąd taki problem z tym pregnylem, ja kupuje bez problemu prawie w każdej aptece w mieście... teraz pregnyl jest refundowany i zapłaciłam za ampułkę niecałe 8 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasarna
Sprzedam jedną ampułkę pregnylu, przechowywany w lodówce, data ważności 04 2013r. 50 zł, Warszawa, izasarna@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga198033
Witam, poszukuje Pregnyl 5000 jednostek (dwa opakowania) Najlepiej z woj. sląskiego. kowale27@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxiooooooooooo
kupię pregnyl od osób z okolicy Poznania. Proszę o kontakt ivopat04@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga198033
oferta kupna Pregnylu jest juz nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×