Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sportsmenka

Gdzie można dostać pregnyl?

Polecane posty

Gość ANAma
Witam, bardzo chętnie odkupie Pregnyl. Jeśli tylko ktoś ma do odsprzedania prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_
Witam kobietki, potrzebuję Pregnyl 5000iu. Jeśli którejś z Was jest już nie potrzebny to proszę napisz i-love-italia@wp.pl Pozdrawiam gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anagab
Witam Was, dziś kupiłam Pregnyl w aptece na Nowowiejskiej 5 w Warszawie, jestem z łódzkiego ale warto było jechać, za 3 ampuli Pregnyl 5000 zapłaciłam 23,22 zł, wcześniej zadzwoniłam i zarezerwowałam sobie i po 4 dniach odebrałam a lek czekał na mnie. Bardzo miła obsługa. Nr telefonu do apteki to: 22 825 22 42 Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKAEM
Witam, pilnie potrzebuję jeden zastrzyk Pregnyl 5000j. Jeśli ktoś ma na zbyciu to chętnie odkupię. alice.mal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancińska
nadal zostało mi kilka ampułek ;) kontakt: rembiszewska11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mogę odsprzedać 3 ampułki Pregnyl 5000, 50 zł/amp, przechowywane w lodówce, Gliwice. m_agdalena@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie jedna amp pregnylu
jw roza_26@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka1983
Witam, mam do odsprzedania 6 opakowań Pregnylu (każde opakowanie to 1 ampułka 5000j plus roztwór), data ważności 2015 rok., Rozpoczęliśmy starania kilka miesięcy temu, udało się 3 miesiące temu, więc i Pregnyl juz jest zbędny. Z powodu kłopotów z dostaniem leku, zakupiłam większą ilość jak nadarzyła się okazja, teraz mogę odsprzedać, zainteresowane osoby proszę o emaila annzaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Sprzedam Gonal F 900 jm. Cena 800zl lokowata14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka8212
Witam serdecznie Panie poszukujące Pregnylu, ja szukałam od dwóch dni wszędzie i w Polsce i w Czechach i lipa, dzisiaj miałam szczęście i zrezygnowana zadzwoniłam do jeszcze jednej apteki, na Śląsku w Bytomiu Apteka Olimpijska na ul. Olimpijskiej 1 dzisiaj była dostawa Pregnylu, życzę powodzenia i mam nadzieję że tam go jeszcze dostaniecie, Pozdrawiam serdecznie, Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do odsprzedania 3 opakowania Pregnylu (w każdym po jednej ampułce proszek + rozpuszczalnik) w cenie 35 zł za szt. Przechowywany w lodówce, termin 06.2013 r. RZESZÓW, kontakt: solek_81@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonia86
Witam serdecznie!!!! Pregnyl bez problemu można kupić w aptece w Lublinie na ulicy Tymiankowej 7 albo w Bytomiu na ulicy Olimpijskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przemiła Pani z apteki w Lublinie powiedziała, że właściwie z żadnym hormonem nie ma problemu żeby u nich dostać bo mają jakieś tam zaświadczenie od ministra zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńkammm
ale zamieszanie z tym pregnylem wreszcie Pani mgr wyjaśniła mi czemu są dwie różne ceny ok 7pln na receptę lub importowany za około 30pln dobrze że w tej aptece jest zawsze dla zaprzyjaźnionych lekarzy i nie musiałam specjalnie szukać. Dziewczyny polecały już Aptekę w Sezamie a ja tylko mogę potwierdzić bo kupiłam mamie Atrovent którego też nigdzie nie ma, to chore żeby latać po aptekach i szukać leków dobrze że jest forum i życzliwi którym dziękuje za pomoc. A jeszcze numer żeby nie szukać 34 3710945.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl
Odsprzedam Pregnyl. 5000j. cena 200 zł amp. data ważn. 12.2014 662 699 713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnarkuz
Kupię Pregnyl najlepiej z Bydgoszczy(odbiór osobisty) djnarkuz@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaaaa
Witajcie, a któraś z Was szukała w Krakowie pregnylu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pregnyl
dziewczyno za taka cene nikt Ci tego nie kupi i nie mam pojęcia jak można być aż tak pazerna osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjsk
Kupię 1-2 ampułki Pregnyl 5000. Najchętniej z odbiorem w Warszawie. Proszę o kontakt - jskjsk654321@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnarkuz
Witam:) Kupię HCG (Pregnyl, Choragon...), oraz "Clomiphene Citrate" lub "Clostibelgyt", może być też recepta na dany lek... Odbiór osobisty BYDGOSZCZ... Pozdrawiam djnarkuz@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiek1977
Witam mam do sprzedania nowy GONAL F 75 8 sztuk za 500 zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl
odsprzedam Pregnyl 5000j cena za ampułkę 300 zł Data ważności 12.2014r. Kontakt 662 699 713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcialewcia
Witam Odkupię pregnyl lub choragon, Trójmiasto i okolice. Odbiorę osobiście, wiem, że musi być przechowywany w lodówce. evita007@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiek1977
Witam mam do sprzedania nowy GONAL F 75 8 sztuk za 500 zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowamizia
kupię pregnyl lub choragon, poproszę o kontakt mizia30@gmail.com adres bez spacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z janek
Sprawdzałaś na http://www.i-apteka.pl/ ? Zazwyczaj najłatwiej takie leki znaleźć w internecie. Radzę zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udało mi się dostać lek!!
Ale sępy się tu pojawiają, oferując leki za niebotyczną cenę. Brak słów. Informuję, że w aptece w Gdyni jest ovitrelle do dostania i chociaz droższe niż pregnyl, to taniej niż u tych ..., (tu odpowiednie słówo), którzy oferują ampułki pregnylu za 300, 500 zł. Rynek ma swoje prawa, ale spekulacja na lekach.. i to 700 %... Kiedyś się zestarzejecie sępy i będziecie potrzebować leków. Mam nadzieję, że nie będzie was stać na kupno u spekulantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×