Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość gość
Umnie przy dwoch synach na ciemieniuche poglo mydlo z jonsona fioletowe i wyczesywanie. Do tej pory kapie ich tylko w tym mydle. Nie sprawdzil sie fakt ze mydlo wysuszq. Dodam ze nie uzywam zadnych balsamow bo maja idealna skore. Co prawda nie musi sie tez sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Mamuska 2014 ---> mnie cc robil Z.Strzelczak i B.Czekaj (oni akurat mieli dyzur 1 maja) trzymam za Ciebie kciuki,napewno bedzie ok, ja bardzo pozytywnie wspominam cc a dr Mackowiak tak,jak juz pisalam w moim odczuciu jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28marzec --> Hemoglobiny miał 8. dokładnie nie pamiętam bo lekarka tak tylko powiedziała tyle o ile. Ale żelaza miał 30 . A Twoje maleństwo jak .?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombiczka
OlgierdaMama- u naszej Nicole tez czasami byly kupki zielone i ja myslalam dla tego ze ja biore Elevit z zelazem (mala tylko na piersi) i moze jakos zelazo przenika do mleka ale wczoraj zapytalismy pediatry dla czego sa zielone kupki byly i ta mowi ze od powietsza...jak dziecko przy karmieniu polyka duzo powietrza to potem wychodza zielone kupe. Wczoraj robilismy pierwsze sczepienia (bezplatne) i mala troche w domu plakala potem bo bardzo czerwona miala jedna nozke ale soda jej szybko pomogla:) w poniedzialek tez bede na Promienadzie z wami:) p.s. sorry za bledy orfograficzne bo jescze nie nauczylam sie dobrze pisac po polsku:) aaa i o porodzie ja nic nie pisalam- meczyly mi na Parkitce 13 godzin a rozwarcia nie bylo, opieka byla dobra, i tylko dzieki Blukaczu (moj prowadzacy lekarz) mi zrobily cesarke...sam Blukacz robil i potem 2 razy nawed do mnie przychodzil na odwiedziny)) mnie on tez nie bardzo sie podobal podczas ciazy ale pomogl przy porodzie...bo maz juz nie mogl padszec jak ja sie mecze i poprosil Blukacza o cesarke a ten juz sam prosil ordynatora...ordynator nawed nie przyszedl do mnie sprawdzic... moge wiecej napisacc jesli komus to ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie ile czekałyście na pieniądze z becikowego.? :) Dostałam decyzje w poniedziałek i powiedziała że mają tydzień czasu na wypłatę. A jak to u Was wyglądało .? Dodam że oprócz becikowe również nam przyznali rodzinne, więc czekam i na to i na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec- dzieku za naniary na ta rehabilitacje. My bylismy na konsultacji o jeszcze musimy chodzic, chociaz powiedziala ze tej aaymetrii juz prawie nie ma, ale jeszcze glowke na lewej stronie woli trzymac. No i ma przez to znieksztalcona glowke. Wlasnie kupilam w tym tygodniu zpecjalna podusie na takie znieksztalcenia. Zobacze czy pomoze. Edziaa94- ja na becikowe czekalam jakies 5 dni od decyzji. Takze moze jeszcze dzisiaj dostaniesz przelew. Mamusie mam pytanie do tych karmiacych mlekiem modyfikowanym, ja niestety od dzisiaj nie karmie poniewaz mam zapalenie sciegna w prawej rece i dostalam silne leki. Podaje Mateuszkowi witamine C i D i teraz nie wiem czy jak przechodze na karmienie tylko butelka to czy mam dalej podawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
nie było mnie tu kilka dni, ja tez się piszę na poniedziałek na 14, tylko gdzie dokładnie ( ja też promenadę znam tyle o ile nie za dokładnie) Asiara88 - mi mija 4 miesiące i też zauważyłam że włosy zaczęły bardziej wypadać, karmie nadal piersią + butelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Edziaa94 - moja miała HGB 8,8, a żelaza nie wiem, bo nie miała teraz robionego. Mam jej pobrać krew za 3 tygodnie i wtedy sprawdze. marta2403 - zaciekawila mnie ta podusia bo moja Wikusia też ma troszke zniekształconą głowe i mnie to martwi. Napisz coś wiecej co to za podusia, może masz jakiś link gdzie można ją zobaczyć i gdzie ewentualnie kupić. Dziewczyny widze, ze już załatwiałyście becikowe ja narazie pościągałam wnioski ze strony MOPSu, jak możecie napiszcie które trzeba wypełnić. Czy trzeba wypełnić to zaświadczenie o dochodach i czy trzeba z tym iść do pracodawcy?? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
21 maj dzięki za ciepłe słowa jak będę już po to się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec- przesylam Ci linka na temat tej podusi www.headcare.co moj Mati spi na niej od poniedzialku i jest zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec- tam na stronie jest napisane wszystko na temat podusi, ja ja kupilam wlasnie przez ta strone. Na allegro byly tylko 2 uzywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowa Mama
witam Kochane Was serdecznie po trzymiesięcznej ciszy ....szkoda słów jak ten czas leci mam nadzieję ze teraz częściej bedę tu zaglądać. Wszystkie mamy te same problemy kupki , jedzonko ,sen , rehablitacja, szczpionki.....i wszystko to może przynieść szczęście i uśmiech naszych maluszków. Często zapominając o sobie w tej pogoni za Malcem ale to zrozumiałe. 28 marzec prosze napisz gdzie chodzisz na prywana rehabilitacje i z której jestes zadowolona . Mój Mały ma asymetrię i słabą obręcz barkową i nie jest w stanie utrzymać samodzielnie główki chodzimy na sobieskiego na rehabilitacje ale tam trwa to bardzo szybko i powiem ze nie jestem w stanie zapamiętać tych cwiczeń a pozatym bałabym sie ich robić dlatego muszę pilnie prywatnie bardzo bede wdzieczna za odpowiedz. co do spotkania na promenadzie to piszę sie mieszkam prawi na promenadzie ale najwazniejsza jest pogoda ja często spaceruje z synkiem tak że jak któraś z Was spaceruje to chetnie sie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Hej Kochane, mam nadzieję, że pogoda póki co utrzyma Nam się do jutra:) u mnie rosołek już gotowy, Mała śpi, więc udało się coś ugotować:) mój "nocny marek" usnęła o 00.30 wybudziłam Ją na cyca o 6:30 bo tak to jeszcze pewnie by spała, potem usnęła o 8:40 i śpi do tej pory...:) A wy jak dajecie radę z gotowaniem, bo ja to często nie mam czasu ugotować, bo jak chę się do czegoś zabrać to Mała wstaje...:) Cieszę się na jutrzejsze spotkanie, oby Nas było jak najwięcej:))))) Będziemy się szukać, bo ja tez nie znam Promenady. Co powiecie na hasło: "KAFETERIA" :) Miłego dzionka Kochane, do juterka:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
marta2403-> a jak w przypadku tej poduszki sprawdza sie spanie na boku? Bo tez szukam czegos takiego ale wydaje mi sie ze w przypadku spania dziecka z glowka w jedna strone to ta poduszka powinna miec blokade z jednej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Gaja ->ja się piszę jutro na korepetycje jak Ty to robisz, że 6 godzin ciągiem i to jeszcze w takiej porze Twoja Mała przesypia :) u nas było blisko, ale krótki wyjazd wybił z rytmu i znowu w nocy wstajemy :( Jutro pod fontanną tak? Jakby co mam wózek czekoladowo-bezowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o której jutro pod fontanną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
dziewczyny to jutro 14-sta? a gdzie dokładniej jest fontanna? ja będę pewnie szła od strony M1 - czerwony wózek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Tak Kochane jutro o 14 :) Ja też nie wiem gdzie są fontanny, bo nie znam Promenady ale znajdziemy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, Ja przyjadę autem. Gdzie mam stanąć żeby było blisko tej fontanny? Bo nie mam pojęcia gdzie to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Olgierda Mama ja nie mam pojęcia gdzie tam zaparkować auto bo nie znam tamtych terenów, ja będe miała podwózkę, ale myślę, że da radę gdzieś zaparkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,najlepiej zaparkować przy dyskotece RETRO,to jest naprzeciw tej fontanny,ale jak do niej dojechać to już nie wytłumaczę bo pewnie każda z innej strony przyjedzie :) super że się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
My z Michalkiem też spróbujemy dotrzeć chyba że michał zasnie o 13 to nie będę go budzić. Tak jak większość nie wiem gdzie na promenadzie są fontanny ale jakoś damy rade;) do zobaczenia o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny zazdroszczę Wam strasznie ja musze leżeć ale jeszcze 12 dni i mój skarb będzie ze mną trzymajcie się i bawcie się dobrze :) Piszę się na następne spotkanie . Jak tylko będziecie mieć chwilkę napiszcie proszę czy na parkitce na sali po CC mąż może być z nami czy dopiero jak nas przewiozą na na normalną salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
Mamuśka 2014 - teoretycznie nikt nie może być z Tobą na pooperacyjnej, praktycznie pozwalają żeby tatuś te kilkanaście minut przywitał się z maleństwem. a na położnictwie to już cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bardzo chetnie bym sie z Wami spotkala ale niestety dzisiaj nie dam rady. Mam nadzieje ze zorganizujecie jeszcze jakies spotkanie :) Husky- ta podusia sprawdza sie przy spaniu na wznak. Ja ja kupilam z powodu odksztalconej glowki i asymetrii. Mati na niej spi bardzo ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, Spoznie siw Poczekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
malaRybkA no widzisz a mój ginekolog mówił że może być ze mną ale lipa a tak myślałam że to ściema. A powiedz mi Tobie przed porodem też się obniżył brzuch bo teraz się zastanawiam czy dotrzymam do 26 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, Dzięki za spotkanie :) fajnie było się zobaczyć na żywo :) Czekam na termin olsztyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
Ja też dziękuję za miłe spotkanie i czekam na kolejne;-) moja Mała zaraz w aucie usnęła, jak zmęczona to czasem jest taka mała maruda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
Mamuśka 2014 - mnie za bardzo brzuch nie zdążył się obniżyć, co do tej pooperacyjnej to chyba też zależy czy będą tam też i inne dziewczyny - ja akurat byłam sama, i jakie będą położne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×