Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Sierpniowa_Mama
Olgierda Mama to ja mogę odkupić od Ciebie te podkłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
OlgierdaMama wracajcie do domku trzymamy kciuki, ja też miałam wczoraj biegunkę lekarz polecił pić smecte 3xdz ale nie pilam, bo przeszło samo dziś jest ok. Ja używam do kąpieli i pielęgnacji serię hipa a raz w tyg. kąpię w oilanie, do pupy bepanthen a pupke myje woda wacikami gaga, dlatego pupa jest idealna, chusteczek używałam tylko w szpitalu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
My nadal w szpitalu. Wyniki niby dobre,ale chcą go jeszcze poobserwowac. Jest lepiej. Jak się tak utrzyma do wieczora to chyba wyjdziemy, choćby na żądanie. A Ty skąd jesteś SierpniowaMama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Ja jestem z małej wioski koło Konopisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
W sumie to może na tym spotkaniu lipcowym Ci dam te podkłady? Tak by było pewnie najwygodniej :) A właśnie, ustalamy jakiś termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Olgierda Mama ile chcesz kasiorki za te podkłady?? Nie wiem czy ja dam radę się z Wami spotkać w lipcu, już ledwo łażę :) Hatshepsu odezwij się na mojego maila :) madzialena87@gmail.com to ustalimy lokalizację :D, może jesteśmy sąsiadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka19801
dzieki dziewczyny za odpowiedzi jakby tego bylo malo mam chyba zapalenie gardla stracilam calkowicie glos nie moge z siebie dzwieku wydobyc plus katar gigant....mam juz dosyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Gaja 123-> dobrze że piszesz że to jakiś wirus. ją tez od wczoraj mam biegunkę ale myślałam że coś źle zjadlam. zapodam tą smecte :) zdrowka życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiara88
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was podaje swojemu Maluszkowi mleko Neocate LCP? Dzisiaj dostaliśmy recepte od pani Alergolog, podaliśmy i zobaczym czy będą efety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
My nadal w szpitalu :( biegunka nie ustępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaa94
Dzięki dziewczyny za rady odnośnie diety podczas karmienia .:) Zaczęłam pomału wprowadzać różne pokarmy, smażone, pieczone.:) Zastanawiam się tylko jeszcze nad owocami i sokami.:) Jadłam już arbuza ale nie wiem jak z innymi .:) I mam takie pytanie czy któraś z mam używa może gryzaka do podawania pokarmu.? Mój synek ma 3 miesiące dopiero ale zastanawiam się czy to jest przydatne do podawania pierwszych posiłków. Macie jakieś doświadczenia .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, My od wczoraj w domku nareszcie :) Co z naszym spotkaniem?? Co powiecie na 14 lipca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od kilku dni zaczęły mi puchnąć dłonie i całe nogi.. Miałyście też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Może być ta promenada, chyba, że ktoś da lepszą propozycję. Ja się dostosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :) Czytam to forum już chyba z dwa miesiące, ale dzisiaj dopiero odważyłam się do Was dołączyć i założyć konto na kafeterii. Od razu zapytam czy któraś z Was planuje rodzić na Mickiewicza pod koniec lipca? Mam termin na 27 lipca i fajnie by było spotkać kogoś powiedzmy "znajomego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
OlgierdaMama super że jesteście już w domku, teraz zdrówka dla Synusia i żeby już nie chorował :) Jeśli chodzi o spotkanie to zobaczę jak się będę czuła ale chciałabym dotrzeć :) ryJka mnie puchną nogi, jak powiedziałam o tym lekarzowi to mi zlecił badania żeby sprawdzić czy nie ma zatrucia ciążowego bo tak się objawia. Co prawda pogoda nas też nie rozpieszcza, ale lepiej sprawdzić czy nic złego się nie dzieje dla świętego spokoju :) Gochya ja mam termin na 8 sierpnia i mam zamiar rodzić na Mickiewicza, choć może się spotkamy jeśli mała wcześniej postanowi powitać świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Mamusie mam do was prośbę o napisanie jaki obwód główki miały wasze dzieciaczki w dniu narodzin i w kolejnych miesiącach. Ostatnio rehabilitanka zasugerowala, że moja córka ma małą głowę, nie wiem czy ona wyszukuje u niej jakiejś choroby na siłę, ale każde stwierdzenie, ze coś jest nie tak zaraz wzbudza moje obawy. Czytałam że w pierwszych trzech miesiącach główka powinna urosnąć o 6 cm u nas faktycznie jest troche mniej ale mieści się w siatce centylowej. Proszę napiszcie jak to wygląda u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
i jeszcze jedno czy wasze dzieci lubią leżeć na boku i na brzuszku i czy ewentualnie je do tego zmuszacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
gochya i sierpniowa_mama ja mam termin na 2 sierpnia i rodzę na Mickiewicza, może się spotkamy :-). Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaa94
28marzec --> Mój synek przy urodzeniu miał 33 cm a teraz ma 3 miesiące i 6 dni i ma 40 cm. :) A co do leżenia to na boczki sam się przekręca z plecków i lubi tak leżeć .:) Na brzuszku to zależy ale tak do 5 minut bo zaczyna się później bardzo denerwować . chociaż czasami zasypia na brzuszku i śpi tak z 30 minut.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Myślę, że damy radę 14 lipca:) 28 Marzec, moja mała przy urodzeniu tj. 20 maja, miała 35 cm w obwodzie głowki, teraz ma 38 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaa94
28marzec --> Jeszcze mi się przypomniało że maluszek powinien mieć obwód główki taki sam jak klatki piersiowej.:) Zmierz mu może też w klatce i zobacz czy się różnią czy nie .:) Wtedy zobaczysz czy ma za małą główkę .:) Mój Witek przy urodzeniu miał tyle samo a teraz różni się nie całym centymetrem . Główka 40 a klatka 40,4 cm .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
my się też piszemy na tego 14-go;-) co do leżenia na boczku - Mała lubi i sama się przekręca, zaś co do leżenia na brzuszku to zwykle po kilku minutach zaczynają się złości i najpierw krzyki a jak to nie pomaga to i płacze byle by się rodzice nad nią już nie znęcali i nie kazali leżeć na brzuszku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
28 marzec mam nadzieję, że obawy się nie potwierdzą i że będzie wszystko dobrze :). Magda16023 czuję się dobrze :), oprócz puchnięcia nóg, bólu krocza, bólu kręgosłupa, problemów ze wstawaniem i ogólnego ciężaru jest całkiem nieźle :). Może się spotkamy w szpitalu :). A do jakiego lekarza chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak samo z leżeniem na brzuszku,spokojnie leży jakieś 5 minut i nawet śmieje się przy tym ( Lenka ma prawie 4 miesiące),ale po tym czasie już zaczyna stękać i prychać i trzeba ją położyć na pleckach,a na boczki sama się już fajnie przewraca :) to mamusie 14 lipca na Promenadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
21Maj super że udałaś się do dr Dyczkowskiego i byłam pewna że będziesz z niego zadowolona.Napisz czy płyn pomógł twojemu maleństwu. Jeśli chodzi o spotkanie to mnie również pasuje 14 lipca i miejsce też jest ok.Mam nadzieję że OlgierdaMama i resztę szczęśliwych mamusiek do nas dołączy. :-)Już nie mogę się doczekać :-) Sierpniowa mama Ja jestem ze Starczy więc może mieszkamy gdzieś blisko siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Ziulka ja okolice Konopisk :), więc kawałek jest, ale jak zrobię prawo jazdy to odległość nie będzie stanowiła problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×