Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Ziulka81
Ale wam zazdroszczę że się spotkałyście.Bardzo chciałam się spotkać ale niestety problemy rodzinne zatrzymały mnie w domu.Dajcie znać o następnym spotkaniu a wtedy nie odpuszczę go na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, Żeby się nie rozeszlo po kościach proponuje ustalić termin od razu :) sezon urlopowy, wyjazdowy, wiec warto z wyprzedzeniem cos zaplanować. Stanęło na niedzieli, tak? To może 3 sierpień? Czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombiczka
Bardzo milo bylo się spotkać z dziewczynami i waszymi kochanymi maluszkami i bardzo się cieszę że udal się nam fajny spacerek i troche rozrywki bo tak to caly czas tylko dom, spacer, gotowanie...:))) moja tylko godzine temu poszla spać po kąpielie i juz na noc:) teraz muśimy pomyślieć nad terminem spotkania w Olsztynie :) dobra noc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombiczka
Nam pasuje 3-go :) może i tatusie się dolaczą do nas?!:) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaluje ze nie moglam przyjsc. Bardzo bym chciala sie z Wami spotkac nastepnym razem, ale 3 sierpnia mamy chrzciny Mateuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miło było sie spotkać i myśle ze musimy kontynuować takie spotkanka....całkiem może być sympatycznie a termin olsztyński jest jak najbardziej ok...Tatusiowie to obowiązkowo.... fajne miejsce na spotkanie jest w spichlerzu często jesteśmy tam ze znajomymi na tarasie na zewnątrz można usiąść...ale możemy wymyślic zupełnie coś innego wazne zeby sie spotkać ....za trzy tygodnie to nasze Maluszki to tak podrosna ze ho ho.....a Ja zapraszam na spacerki na promenade Mamusie z okolic ja jestem codziennie i z tego co wiem kilka naszych kolezanek z forum tez...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Kurde ja się pisze dopiero koło wrzesnia-pazdziernika bo jeśli wszystko się uda to 3 sierpnia wrócę dopiero do domu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Ja i Dzidzia też dziękujemy za wspaniałe popołudnie wspólny posiłek i lody za nowo poznane Ciocie i Ich Kochane Maluszki:-) Czekamy na kolejne spotkanie i nowe Ciocie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyny Wam mijają ciepłe dni.?:) Szkoda że nie mogłam przyjść na spotkanie ale miałam jeszcze gości z chrzcin.;) A u Was jak tam z chrzcinami .? Myślicie już.? Ja się cieszę że mam już z głowy.;p i mam takie pytanie, wybieramy się z mężem na działkę do jego cioci, i tu moje pytanie. Czy ja mama karmiąca mogę się opalać.? Uwielbiam słońce i aż żal nie skorzystać z ciepełka.;) 28marzec --> A jak Twoje maleństwo toleruje żelazo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Hej dziewczyny ją rowniez żałuję że nie było mnie na spotkaniu ale z radomska do cz-wy kilkanascie kilometrów jest a jechać z dzieckiem autem bez klimy to masakra. Edzia my przed chrzcinami 3.08 mamy . Całe szczęście że robimy w knajpie bo z tym małym poniżej bym nic nie zrobiła w domu . Nauczył sie odwracac na brZuch i co jest na pleckach przekreca sie na brZuch nawet po jedzeniu .... Jutro jadę mu kupić ubranko wrescie fajne znalazłam bo nie chce standardowego garniturku znalazłam fajny zestaw w Smyku koszula typu body z muszką i fajne niebieskie spodnie na szelkach. wczoraj dostałam też becikowe i mila niespodzianka okazało sie że dostaliśmy podwójne becikowe i rodzinne aż mi oczy wyszły jak zobaczyłam 2077 zł na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiaxxx --> Ja robiłam w domu i w sumie żałuje bo pełno zmywania i sprzątania.;) Mój synek był w ubranku marynarza.;) A co do becikowego to dostałaś dodatek do rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka.;) A jeszcze mam pytanie ile czekałaś na pieniążki .? Ja odebrałam decyzje w tamten poniedziałek i jeszcze nie wpłynęły mi pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ją dostalm normalnie 1000 becikowego. 77,zł rodzinnego i dodatek do zasiłku rodzinnego 1000 zł podobno to niektóre Gopsy wyplacaja bo aż mnie zamurowalo jak zobaczyłam tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Edziaa94--> troche rzadziej robi kupke, wcześniej robiła codziennie czasami miała dzień bez kupki, a po żelazie miała dwa dni bez i jak ją już zrobiła to zapach był straszny i kolor ciemna zieleń. Jest też dosyć zagazowana, a przez to że kupka nie wychodzi to ją brzuszek męczy. I tu mam pytanie czy dajecie coś dzieciom na odgazowanie? Jeśli tak to co i czy pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
28marzec-> na gazy to polecam zacząć od masaży brzuszka, dużo leżenia na brzuszku i dociskanie nóżek do brzuszka. Jeśli chodzi o leki to my stosujemy Bobotic forte i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Dziewczyny ja też żałuję że nie mogłam się z Wami spotkać :(, na 3 sierpnia niestety też się nie piszę bo 8 mam termin a wszyscy wróżą że wcześniej urodzę bo brzuch nisko. Wczoraj byłam u gina, moja mała już waży 2770 g, jest odwrócona główką w dół i pięknie się rozwija, więc teraz tylko czekać, aż wyjdzie. A już mi tak ciężko, ani leżeć, ani stać, ani siedzieć, masakra. Jeszcze drętwieją mi ręce, w nocy jest najgorzej. Może znacie jakieś sposoby, żeby sobie ulżyć??? Bo przez to nie mogę funkcjonować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiatusia
Czesc Dziewczyny!!! Jestemw 21tc , wiem ze to wczesnie ,ale juz mnie bardzo interesują wasze opinie na temat porodu w naszym mieście i u kogo prowadzlyscie ciążę. Ja jestem pod opieką dr Olka i mam zamiar rodzic na mickiewicza. Jak wyglada opieka, co trzeba zabrac ewentualnie do porodu dla mnie i dzidzi. :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Tusiatusia do porodu na Mickiewicza musisz mieć wszystko swoje, nawet talerz sztućce i kubek. Ja prowadzę ciążę u dra Strzelczyka, który też pracuje w tym szpitalu :). Co do opieki itd będę mogła napisać Ci za 3 tygodnie bo wtedy mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego gastrologa dziecięcego albo dobrego pediatrę specjalizującego się w leczeniu dolegliwości związanych z dziecięcym brzuszkiem? proszę o odpowiedzi pilne, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Sierpniowa_Mama, może się spotkamy na porodówce. A Ty wiesz od której strony się wchodzi na porodówke?? ja ostatnio byłam wieczorem na Mickiewicza zawieźć próbki do laboratorium w kierunku BGS i za nic nie umiałam się dostać do szpitala, wszystkie drzwi zaryglowane na 4 spusty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Magda16023 próbki GBS zawozisz od lewej strony do laboratorium. Wiem, że chyba trzeba wejść po schodach od ulicy, ale wiem też że o 20 drzwi są zamykane i nie da się ani wejść ani wyjść.... I wchodzisz na pierwsze piętro, tam jest chyba porodówka, powiem Ci szczerze żę niby 4 sierpnia mam przyjechać do szpitala umawiać się konkretnie i wszystkiego się dowiedzieć. A jak mi wody wcześniej odejdą to już mój problem :/, nic się nie dało dowiedzieć. Teraz 28 lipca mam ostatnią wizytę u gina i może coś więcej się dowiem.... masakra, nic nie wiadomo, stres coraz większy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaa94
Żeby wejść wieczorem albo w nocy na Mickiewicza to trzeba z prawej strony przez katakumby .;d Tam po prawej stronie są drzwi, trzeba zadzwonić domofonem i wpuszczają przez piwnice, a potem windą na 1 piętro. Ale zazwyczaj jakaś pielegniarka schodzi albo dozorca pokazuje co i jak..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa Mamo dużą poduszkę na noc pod dłonie, jak spisz na boku to ręce w stronę głowy żeby dłonie byly na wysokości serca albo nawet troche wyżej skierowane wnętrzem dłoni do góry i na poduszkę. Wiem że i tak jest ci masakrycznie niewygodnie a tu takie kombinację ale spróbuj chociaż, mi to pomagało a dłonie czasem tak bolały że aż w łokciach czułam. Oprócz tego dużo magnezu lekarz kazał łykać 2rano i 2 wieczorem. Mam nadzieję że pomogłam chociaż trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Dzięki za odpowiedź, Sierpniowa_Mama laboratorium znalazłam pokierował mnie mój doktor jak tam trafić. Lepiej na Mickiewicza trafić w dzień, bo w nocy wszystko zaryglowane :-/ i można urodzić pod Lidl-em :-). Ja ostatnią wizytę mam 4 sierpnia (jak dochodzę). termin 2 sierpnia. Sierpniowa_Mama Ty masz mieć cesarkę? Ila Twoja dzidzia waży, bo mój "klocuszek" już (podobno) 3850 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka1988
Na Mickiewicza od strony Lidla się wchodzi tak jak karetka podjeżdża . Mnie tamtędy wpuszczano bo tam jest ogólna izba przyjęć na dole. i owszem trzeba domofonem dzwonić żeby ktoś po nas zszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że trzeba też unikać czynności blokujących przepływ krwi do dłoni czyli pisanie na klawiaturze czy prasowanie i temu podobne czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiatusia
Sierpiowa Mamusiu dziekuje za odp i trzymam kciuki:) Chcialabym juz tez być na Twoim miejscu :) A tu jeszcze cala druga polowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Hej dziewczyny mam pytanie czy rodzi może ktoś z Was teraz na parkitce ja mam zaplanowana cesare na 26 lipiec i miło by było kogoś mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2014
Witajcie. Skoro o becikowym mowa to możecie mi powiedzieć w którym miejscu w Częstochowie się składa papieski? I co jest potrzebne? Chodzi mi tu głównie o dochody. Jakieś zaświadczenie ze skarbowki, od pracodawcy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×