Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

gość2503- nic się nie przejmuj, mój maluch 2 tygodnie temu ważył 2250 więc jest na prawdę duży :) a ten sklep matex to w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2503
marta2403 - niedaleko Urzędu Pocztowego na ul. Kilińskiego, po drugiej stronie ulicy, tylko nie wiem co to za ulica, chyba Broniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huskyoo >> my kupiliśmy z Mężem smoczek Avent Sensitive 0-6mc w sklepie Agatka i Jacek na 1. Maja. Polecam ten sklep już nie raz, dobrze Pani doradza i jest spory wybór. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info odnośnie smoczków i szlafroka:) na pewno zajrzę do tych sklepów, allegro też już przejrzałam, w tym sklepie agatka i jacek już byłam ale na pewno jeszcze muszę tam kupić stojak pod wanienkę i wanienkę wiec najprawdopodobniej kupię tam i te smoczki:) właśnie lukam na promocje pampersów i widzę że tesco i superpharm mają promocję białych więc tam też uderzę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marta2403 dzięki:) całe miasto przejeżdżę za tą wyprawką ale na promenadę również zajrzę:):) dobrze że już niewiele zostało..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2503
A czy macie już wózki? Kupione albo zaplanowane? Ja myślę o wózkach z Babylandii, taka tańsza firma Skyline, ale nie wiem sama. Chciałabym wielofunkcyjny no ale mam duże ograniczenie finansowe bo muszę się zmieścić w 1000 zł. Używanego nie chcę bo to jest zawsze ryzyko. A może znacie jakieś Częstochowskie firmy, które produkują tanie i dobre wózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2503- ja kupiłam wózek właśnie w babylandii, sprawdzalam wszędzie i tam było najtaniej. Ja kupiłam roan teo. Od razu wpadł mi w oko i w sumie innych nie szukałam. Wiem że te wózki produkują w Częstochowie na wyczerpach tylko nie wiem czy prowadzą sprzedaż detaliczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Wozki w Deltim maja fajne i sa takie do 1000zl i mozna utargowac. Maja takie lzejsze i ciezsze w zaleznosci od preferencji. Musialabys sie przejechqc i zapytac. To jest na wyczerpach jak sa rzasawy. W redzinach u producentow tez maja fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wozek Skyline 3w1 i bardzo jestem zadowolona. Jedyny minus ze nie jest superlekki ale w cenie do 1000 zl za nowy zestaw jest bardzo dobry, skretne kola pompomowane, dobrze sie prowadzi, niezle amortyzuje, regulacja wysokosci raczki, dwa lata gwarancji i producent w razie czego na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Dziewczynki powiedzcie, jakie koszule do porodu kupować, jakie się sprawdzą przy pierwszym kontakcie z dzidzią: wiązane, a może rozpinane wzdłuż...? Wiem, że nie należy kupować drogich, bo może być ona właściwie na raz. Podpowiedzcie też gdzie kupowałyście i jakie macie, zawsze to łatwiej jak coś doradzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecM firme Raf-pol :)producent ma siedzibe przed Klobuckiem-na necie mozna znaleźć dokladny adres. 960 zl zaplacilam za 3w1 tzn taki gdzie k azda czesc tzn gondole,spacerowke i fotelik mocuje sie na stelazu . Mieszkamy na 4 pietrze wiec stelaz zostawiamy w aucie a dzieciatko nosimy w foteliku czy gondoli, poza tymwiekszosc czesci jest taka sama jak w wozkach z Tako,a Tako ma o wiele wyzsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2503
evia24 - dzięki, właśnie zależało mi na opinii o firmie Skyline bo nigdzie nie umiem znaleźć, ja myślę o modelu Sorento. Może nie jest super z wyglądu ale jak na tą cenę ma fajne funkcje no i nie wydaje mi się bardzo ciężki co jest dla mnie ważne bo czeka mnie wnoszenie i znoszenie z 3 piętra. Myślałam też o wózku Verdi Sonic z Allegro, który jest jak dla mnie naprawdę ładny ale boję się kupić "kota w worku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2503
marta2403 - bardzo mi się podoba Twój wózek, ale niestety przerasta mnie finansowo :( Gość - jeśli chodzi o Tako to sama ta nazwa mnie przyprawia o dreszcze dlatego, że miałam tam wątpliwą przyjemność pracować przez kilka tygodni. Może te wózki są dobre jakościowo ale idzie za tym okropny wyzysk człowieka. Do dziś mam gęsią skórkę jak pomyślę o tej firmie i jej właścicielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
podbijam pytanie Gaja123, też właśnie głowie się nad koszulą do porodu. Czy musi to być zarówno koszula do karmienia. Czy zaraz po porodzie dostawia się maleństwo do piersi, czy tylko kładą pod koszulą na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 2503 ja mam model Safiro. Tez mieszkam na trzecim pietrze i tak jak przedmowczyni stelaz w bagazniku w aucie a dziecko do fotelika i znosilismy tak na spacer. Poza tym mam male mieszkanie i wozek w nim jeszcze bardziej by zagracal przestrzen. Niedlugo przejde juz na spacerowke i o nowym foteliku musimy pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Ja kupywalam na ryneczku i rynku na zawodziu na gieldzie tez widzialam polecam takie po bokach rozpinane dobrze sie karmi takie po srodku tez sa ok pid warunkiem ze nie cisna w piers przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Pazdzierniczek--- dziekuje za podpowiedź odnośnie koszul. Dzisiaj byłam u ginki, przyszły wyniki glukozy i wszystko jest ok:) a już się martwiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luty2014 --> jesli chodzi o przejazdy kolejowe ( i uniknięcie stania przed szlabanem ) to po wjeździe do Lublińca można skręcić w lewo tuż przed stacją benzynową, taki szybszy objazd o którym powiedział mi lekarz. Oczywiście też trzeba przejechać przez tory kolejowe ale przejazd jest bez szlabanu - niesterzeżony, więc przecięcie go trwa krócej ;) Jeśli chodzi o akt urodzenia to szpital wysyła dokumenty do urzędu stanu cywilnego w Lublińcu. Przy odbiorze aktu urodzenia małego mąż musiał mieć przy sobie mój i swój dowód oraz akt ślubu. Można rzeczywiście załatwić to przez urząd w Częstochowie, jednak trwa to dłużej także szkoda czasu i lepiej pojechać i załatwić to osobiście, tym bardziej że w przypadku starania się o zasiłek macierzyński dokumenty do Zusu musza dotrzeć w ciągu 2 tygodni od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat pochodzę z Lublińca i często tam bywam. Po wjeździe do Lublińca za stacją benzynową skręcasz w prawo i jedziesz aż do skrzyżowania gdzie po prawej masz Tauron, a po lewej taką firmę dużą TurboCare i tam skręcasz w prawo (jesteś cały czas na drodze z pierwszeństwem). Potem masz wiadukt i przejeżdżasz nad torami (więc przez przejazd nie jedziesz wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek delti emu taki czteroletni bo akurat po dziecku w najbliższej rodzinie. wyczytałam wiele złych opinii o tych wózkach, na szczęście mam tylko gondolę i fotelik do samochodu, mają podobno słabą amortyzację choć myślę że małej na początku nie będzie to przeszkadzać w końcu cały czas nią trzęsę jak chodzę, jedyny plus to taki, że jest bardzo lekki, ale przy zakupie uważajcie bo są inne adaptery do fotelika i inne do gondoli. ja te pół roku przetrwam a potem kupię jakąś lepszą spacerówkę, plus tego wózka to lekkość... rodzina z Irlandii bardzo poleca markę quinny, nawet te 3 w 1 ale chyba to wyższa półka cenowa. jeśli chodzi o koszulę do karmienia to ja kupowałam na ryneczku za pzu, zapłaciłam 20 zł za 1, od razu rozpinane, a wszędzie gdzie patrzyłam nawet na wyprzedażach były droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w przypadku obu córek wózki Chicco 3-funkcyjne i byłam b.zadowolona. Lekkie zwrotne, ładne. Nie popsuły mi się wcale. Ten po młodszej córci oddaliśmy znajomym ponieważ nie planowaliśmy już dzidziusia. To był model Chicco enjoy trio. Teraz oglądaliśmy w sklepie i jesteśmy zdecydowani na model Chicco living smart trio. Fakt że cena to ok. 2200 zł, ale w komplecie jest też porządny fotelik z bazą, poza tym jakość wykonania - naprawdę jest imponujaca - w porównaniu z wieloma wózkami (np. w sklepie Od narodzin). Poza tym ostatni wózek ten był eksploatowany do 3,5 roku życia. A teraz używają go znajomi. Jest w pełni rozbieralny. Jako jeden z nielicznych modeli spacerówka składa się bez konieczności zdejmowania bazy - jednym ruchem. B.polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek xlander xmove 2 w 1, kupowalismy w sklepie deltimu na wyczerpach. Natomiast fotelik samochodowy maxi cosi citi kupilismy osobno, jedynie adaptery dokupilismy zeby mozna bylo wpiac fotelik do stelaza wózka. Wozek jest dosc ciezki, ale porzadnie wyglada i latwo sie prowadzi, jak narazie używany 3 razy. Czekam na cieplejsze dni;) wtedy i recenzja będzie obszerniejsza ;) jesli chodzi o koszule to napewno takie zeby latwy dostęp do cycka był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, krótkie pytanie: Zamierzam karmić piersią, czy w szpitalu (rodzę na Parkitce) trzeba mieć laktator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luty2014
Karolinka i domi - dziękuję za rady ale mój synek się pośpieszył i 31.01 urodziłam w szpitalu w lublińcu z czego bardzo jestem zadowolona. Przy porodzie położna i lekarka super, ogolnie bardzo jestem zadowolona z warunków i opieki tutaj. Cisza i spokój. Polecam! w poniedzialek chyba nas wypiszą to napiszę coś więcej jeśli któraś z dziewczyn jest może zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc2503 - duuuzo juz nasluchalam sie o Tako bo moj małżonek ma tam przyjemność pracować - tak jak mowiłaś ten cudowny szef...:) i jego coraz to nowsze i lepsze pomysly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2503
asiara88 - znajoma która rodziła niedawno na Parkitce miała laktator ze sobą ale kompletnie jej się nie przydał i mówiła, że w szpitalu nie wymagają, wzięła go chyba sama z siebie, koniec końców nie karmi piersią... Oj o Tako to ja bym mogła popsioczyć :) Pamiętam jak poszłam tam w pierwszy dzień i szefuncio ryknął coś przez radiowęzeł a ja skoczyłam na równe nogi, do tej pory śmiać mi się chce. Przed Tako pracowałam kilka lat w TRW i powiem wam , że w porównaniu to TRW to pełna kultura jest...no ale to temat z innej beczki A wracając do wózków to dziś znowu przeglądałam i spodobał mi się wózek Vigo firmy Prampol spod Częstochowy. Wydaje mi się solidny, tylko musiałabym wyskrobać te 200 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Asiara nie musisz miec laktatora. Pozniej mozesz sobie zqkupic jak juz w domu bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×