Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Marta 33
Domi czerwiec---> jak już bedziesz rodzić to jedziesz do szpitala gdzie Ci bedzie pasować, nie musisz się nigdzie zgłaszać wcześniej. Ja będę rodzić na mickiewicza ale to musisz poczekać na relację jeszcze z miesiąc :-) a co twoje koleżanki mówią na temat tego szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_czerwiec
Marta33 Hmmm .. no opinie nie najgorsze , tylko ze podobno problem z poloznymi, caly czas im cos ze tak powiem "nie odpowiada" ale ja mysle ze to kazdy indywidualnie buduje opinie . Z informacji ktorych udalo mi sie uzyskac polowe jest zadwowolona , a polowa nie no ale to tez sa stare opinie bo z przed paru lat . Dlatego interesuja mnie swieze relacje . Zastanawiam sie jak to tam jest jezeli chodzi o porod , no i pobyt . Jak z opieka nad dzidzi no i normalne takie podstawowe info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 Maj czuje sie dobrze rana troche ciagnie ake i tak jest dobrze nie myslakam ze tak szybko do siebue dojde. Taryfa ulgowa w domu tez sie skonczyla takze latam i obiady robie a opieka nad maluszkiem jest lepsza niz silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Patusia karmisz piersia? U mnie na mleku modufikowanym jak byl mniejszy to 3 godz nawet wiecej. A teraz to nawet 4-5 godz wytrzymuje ale daje duuuzo pic miedzy posilkami. Nie zawsze placz oznacza ze glodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecien
Do nieszporek :jak to dr Binczyk nie pracuje na parkitce?bardzo mnie zmartwilas!chodze do niego od początku ciąży, za około trzy tyg poród i nic mi otymnie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczku tak karmiee piersia Teraz mi wisi od 14.30 na cycku masakra zaraz mi plecy odpadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Mamcia 2014 ja mam 28 marca w Olmedicalu, mieli siedzibę na ul. Zajączka, a teraz się przenieśli na Krynicką. Wiesz ja mam guza w głowie, więc jeśli mi cofną cesarskie cięcie to mogą mnie stracić podczas porodu, bo nie wytrzymam ciśnienia... Nie wiem no zobaczymy jak to będzie. Na razie się nie będę stresować bo i tak już sobie co chwilę coś wkręcam... Czekam z niecierpliwością na czwartek :), poznam płeć (przynajmniej taką mam nadzieję) no i mam nadzieję, że dowiem się, że wszystko z dzidzią ok :). Na szkołę rodzenia idę 12 maja pierwszy raz do Juliamedu :). Jak się czujesz?? Masz już duży brzusio? U mnie co nieco urósł ale martwię się, że jest za mały :D, bo jak wciągnę brzuch to jest maleńki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Patusia wspolczuje , pewnie wiekszosc spi przy piersi. Musisz go budzic I niech sie na je bo pozniej ciezej bedzie. Musisz tez miec czas dla siebie. Musisz przetrwac te pierwsze miesiace. Sierpniowa-Mama trzymam kciuki za wizyte.. teraz to jiz bedzie wszystko dobrze dosc sie nacierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 2014
Sierpniowa mama--> Ja właśnie chodze tam dziś miałam drugie zajęcia bo zapisy były od 20 -21 tyg i właśnie 12 maja kończe :) Wiesz ja też miałam na początku Ciąży krwiaka i brałam tabletki ale teraz jest ok ja się bałam że mogę się źle czuć pod koniec ciązy bo na początku musiałam leżeć 2 miechy ;/ szkoda, że nie poszłaś wcześniej byśmy się poznały fajnie tak jak masz termin koło mnie jesteśmy na tym samym etapie :) ja już znam płeć na 80% chłopiec ale wiesz jeszcze mam 20 % może dowiem się pojutrze na 99% ha ha ha ja już troszkę brzuch mam no widać ewidentnie, że jestem w Ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 2014
Sierpniowa mama--> Ty się niczym nie martw wszystsko będzie dobrze a brzuszek napewno masz w sam raz nie sugeruj sie tym każdy jest inny ważne aby dziecko się dobrze rozwijało :) ja się czuje dobrze tylko jedyne co to kręgosłup mnie boli ale zawsze miałam z nim problemy więc liczyłam się z tym, że w ciąży będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsiewcmzyny mam pytanko do tych co mialy cesarke. Czy macie czasami takie uczucie jakby was prad przechodzil przez kregoslup szczegolnie kiedy zasypiacie ? U mnie maly wrescie zasnal od 15 wisial na piersi i dopiero tetaz zasnal padam ba twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Patusia ja nie mialam po zadnej z cesarek. Moze to wlasnie od przeciazenia masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey dziewczyny.:) z tej strony Edziaa94 pisze z tel. ja juz jestem po.:) rodzilam na parkitce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Edzia gratulacje:-) jak tylko dojdziesz do siebie to czekamy na relacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota09
Do patusiaxx moja bratowa Monika która leżała z Tobą na patologii jakos cos kolo 5-6 marca urodziła dzisiaj o 16.44 synka Marka. Trzymali ja od piątku. W sobote zalozyli balon i po jakiś 3 godzinach wypadl, miala skurcze ale słabe i kazali czekac i tak czekała do dzisiaj. Dopiero dziś zdecydowali się wziąć ja na porodowke i podać kroplówkę i wkońcu po całym weekendzie czekania urodzila. Jakby nie mogli wczesniej tego zrobić tym bardziej ze to już tydzień po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaa94 ---> wielkie gratulacje! :) Urodziłaś w moim terminie :) a u mnie nadal nic a też już bym chciała być po. Jak będziesz mogła to napisz jak Ci poszło, jak opieka i w ogóle wszystko :) pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 84
Witam, Mnie również czeka poród w Częstochowie. Z dwojga złego wybralam poród na Mickiewicza. Rodziłam tam córkę ponad 3 lata temu, poród wspominam bardzo dobrze, ale to głównie zasługa mojej giny i mojego przygotowania. Nie mówię o szkole rodzenia. Od 7 m-ca mialam 4 cm rozwarcia i krążek, dlatego poród wywoływany na dzień przed terminem przebiegł bardzo sprawnie - caly poród trwał 2h. Tym razem jest inaczej, bo jestem w 9 m-cu ciąży i rozwarcie mam na... cóż 0 cm. Brak rozwarcia mnie trochę niepokoi. Zresztą moją gine też. Przeważnie drugi poród przebiega sprawniej, właśnie ze względu na rozwarcie. Organizm wie jak ma "zadziałać", bo nauczył się tego podczas 1-ego porodu. Mój chyba wtedy poszedl na wagary ;), bo podali oksytocynę i teraz brak wiedzy się uwydatnia... :D Poród w Częstochowie, to bardzo wyjątkowe przeżycie. Szczególnie, jesli jest wywoływany. Brak swojego lekarza może źle wpłynąć zarówno na komfort rodzącej, jak i... i to najważniejsze sam przebieg porodu. Moja gin robiła wszystko, by maksymalnie przyspieszyć rozwiązanie (oksy, przebicie pęcherza, trzymała mnie nawet za rękę, bo mąż nie zdążył dojechać do szpitala przed urodzeniem coreczki). Teraz mam dylemat, czy isc na indukcje oksy przed terminem, uplywa 3. 04., bez żadnego rozwarcia (zaznaczam, że dziecko wazy już 3, 5 kg), czy moze zaczekać, az samo się zacznie i rodzić bez swojego lekarza, za to z moja siostrą w ramach porodu rodzinnego. .. Bylam w tym szpitalu na porodówce i ginekologii 3 razy i wiem, ze jesli nie ma tam Twojego lekarza, to rodzisz w samotności, dopóki główka sie nie pokaże. .. A sposobów na poród łatwiejszy jest dość dużo. Co myślicie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 84
A nie dodalam, że porod wywoływany bylby w tą środę, tzn. 26. 03. na tydzień przed terminem. Trochę się boję, ze oksytocyna może nie zadziałać i wtedy nie wiem kiedy wrócę do domu do mojej 3-letniej córeczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszporek
do alicja kwiecien: ano od stycznia tam nie pracuje, choc uspokaja ze bedzie pod tel. i pomoze jak coś ... jak bedziesz na wizycie teraz to podpytaj ... i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota09 narescie Monia urodzila . Codziennie o niej myslalam i gadalismu o niej z moim mezrm . Przeboje miala niezle, no alee najwazniejsze ze juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Edzia94 -> Moje ogromne gratulacje.Mam nadzieję że wszystko poszło szybko, bezboleśnie i bez komplikacji :-)Teraz czekamy na twoją relację z tego wielkiego wydarzenia. No i kolejna forumowiczka nam się "rozsypała",trzymam kciuki za kolejne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Mamcia ja pisałam z nimi wcześniej na temat szkoły rodzenia, ale babka mi powiedziała że nie ma sensu wcześniej niż 12 maja, więc dlatego mam taki termin :). Szkoda, że się nie spotkamy, ale w sumie nic straconego :). A jeśli chodzi o mojego guza to sprawa jest trochę poważniejsza niż krwiak :(. Lekarze sami do końca nie wiedzą co z nim zrobić, podejrzewają oponiaka lub szyszyniaka. No ale chodzę już ponad rok z tą diagnozą i moja neurolog powiedziała, że gdyby to był oponiak to już by mnie zwinął z tego świata do tej pory, a szyszyniak jest guzem wrodzonym, więc tym się pocieszam. Ja od dziecka miałam problem z bólami głowy, zawrotami itd, należałam się w szpitalach. Jednak decyzja o ciąży była przemyślana, a lekarz powiedział że nie widzi przeszkód do zajścia w ciążę :). Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, szczególnie z moją dzidzią :). Mnie też boli kręgosłup i biodra, choć przytyłam mało jak na razie. Trzymam kciuki :) i zdrówka dla Ciebie i maleństwa :* *** Patusiaxxx może kręgosłup Cię boli właśnie przez to, że dzieciątko tyle Ci wisi na piersi, to jest duże obciążenie dla kręgosłupa, a jeszcze masz cały domek na głowie. Trzymam kciuki, żeby kręgosłup przestał dokuczać, no i żeby dzieciątko ładnie jadło i spało i dało mamie dłuższą chwilę na odpoczynek :) *** Edziaa94 gratulacje ogromne :*, zdróweczka dla Maleństwa i buziaki dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszporek>>>>> kurde powiem Ci, że po wczorajszym przeczytaniu Twojego wpisu próbowałam się czegoś dowiedzieć i znajoma z Częstochowy była u niego 2 tygodnie temu właśnie w szpitalu i był. Jestem zdziwiona niesamowicie, bo jeśli nei pracuje to powinien o tym poinformować. Będę u niego za tydzień w czwartek na wizycie to dam znać co i jak. Do mam, które już przeszły poród mam pytanie odnośnie tego co jest potrzebne dla dziecka na parkitce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 2014
Sierpniowa mamo ja też mam problemy urologiczne i mam świetnego lekarza w krakowie jak będziesz chciała podam Ci adres i telefon przyjmuje też w szpitalu w krakowie super babka i konkret leczę się od 7 roku życia i na tych naszych z częstochowy nie ma co liczyć a Ty się nie martw wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 2014
Neurologiczne wkradł mi się błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki gratulacje dla mamuś i dużo cierpliwości dla tych przyszłych u mnie ostatnio mało czasu na pisanie załapałam gardło i bez antybiotyku się nieobyło Lena na szczęscie nie załapała.Sierpniowa Mama skoro lekarz mówi że jest dobrze to tak musi być a małym brzuszkiem to się nie przejmuj jedne mają piłeczke a drugie balon :-)Pazdzierniczku mozesz mi napisac ile twoj maluch zjada mleka bo moja ostatnio cos mniej i podaje jej po troszku marchewke z ryzem słoiczek na trzy razy i moje pytanie jak dostanie cały słoiczek to wystarczy za posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Edziaa94---GRATULACJE!!! Czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
GG--- pewnie ze wystrczy I zaliczaj to jako posilek tylko ze tyle ze moze jej np na 2 godz wystarczyc badz mniej. U mnie jezeki nie zje jakiegos deserku miedzy posilkiem to 150ml mleka zje czasem zostawi. . Jak dajesz juz sloiczki to czasem tez picie dawaj. U mnie zalezy od dnia czasem mniej je a czasem wiecej potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Edzia Gratulacje! Szybkiego powrotu do domu I zdrowka dla Was. Teraz juz bedziesz mogla z nami mamami dzielic sie urokami macierzynstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za szybkie odpisanie nie ma to jak rada doswiadczonej mamusi bo niezabardzo wiem jak jej to podawac picie tez dostaje ale ostatnio nie bardzo chce i bawi sie smoczkiem mysle zeby jej soczek jeszcze dokupic moze bedzie chetniej piła kaszke jej kupiłam jabłkowa ale jej niepodeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×