Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Ziulka81
patusiaxxx-> mnie przez jakieś dwa tyg. po porodzie bardzo bolał kręgosłup ale to nie jest od tego że dzidzia wisi na piersi tylko od tego że nasz kręgosłup był bardzo obciążony do czego się przyzwyczaił a nagle stracił cały ten ciężar i musi się przestawić ponownie na brak obciążenia.mnie to minęło i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszporek
ja mam wizyte u Bińczyka 10.04 ale ja już go bezpośrednio spytałam czy to prawda i potwierdził, ale jestem bardzo ciekawa co Tobie powie... a ogólnie zadowolona byłaś z niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Patusia nowe smaki I nie wszystko dziecku podchodzi :) u mnie tez sie krzywi np ma jablkowy deserek. Tym razem ja mam pytanie do mam czy robilyscie lub robicie mleko na wodzie minerqlnej? Jakiej marki I czy trzeba koniecznie gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Dodam zr starszemu synowi dopiero po roku robilam mleko na takiej wodzie a chodzi mi o to czy takiemu malcowi nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Październiczek--> ja starszemu synowi robiłam mleko od 3 tyg. bo miałam mało pokarmu. Robiłam na przegotowanej wodzie kranówce. Ja myślę że musisz spróbować po troszku wprowadzać wodę i patrzeć czy brzuszek nie boli, bo każde dziecko może inaczej reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecien
Do nieszporek >>>>>powiem Ci ze jestem bardzo zaskoczona. Ogólnie to jestem zadowolona. Ciaza przebiega bez jakichkolwiek niespodzianek, nicsie nie dzieje, wiec tez nie mogę za bardzo pomoc. Wizyta trwa 10minut, 150nie moje i o! A teraz jak juz mi mówisz ze jego tam nie ma to normalnie żałuje, ze do niego chodzilam. Byłam 8marca na wizycie i jeszcze się pytał czy wybierak CC, jeśli tak to umiwimy się tydz przed terminem do szpitala. To teraz jestem w kropce. Nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecien
Ponawiam pytanie o to co jest potrzebne do szpitala, zarówno dla mnie jak i dla dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alicji kwiecien -> co do zabrania do szpitali pojawia się mniej więcej co kilka stron, wystarczy je przejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecień
nieszporek>>>>> właśnie zadzwoniłam na oddział i rzeczywiście nie pracuje. no jestem tak zdenerwowana jak CHOLERA, za przeproszeniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecień
husky00>>>>>>>>>>>przejrzałam trochę stron i nie znalazłam nic na temat rzeczy potrzebnych do szpitala. a nie jestem w stanie wyczytać tych 200stron. być może znajdzie się miła osoba i napisze aktualne zapotrzebowanie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszporek
a już sie zastanawiałam czy moze nie wrócił .. przykro mi ze przeze mnie się musiałas wkurzyć ale sama miałam na niego nerwy w styczniu, on nie mówi bo pewnie boi się że część pacjentek odejdzie ja juz chyba nie bede go zmieniać ale ponieważ bedziesz pierwsza rodzic to bardzo bym Cię prosiła o opinie potem czy rzeczywiście pomoze tak jak zapewnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecień
jasne. dam znać napewno. no i dobrze, że w ogóle napisałaś.tylko teraz w kropce jestem i nie wiem co robić, a wizyta dopiero za tydzień. zastanawiam się czy choćby nawet dał mi skier.do spzitala później tydzień przed terminem to czy inni lekarze nie będą robić problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecień
a Tobie konkretnie co powiedział? szczerze mówiąc, gdybym był n a Twoim miejscu to bym zmieniła, mi jużbrakuje tylko około 3 tygodni także nie ma sensu tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Jak znajde liste di szpitala to wkleje pozniej. Zawsze mozna isc chociaz na kedna wizyte do lekarza co pracuje w szpitalu I powiwdziec jaka jest sytuacja I czy w razie czego mozna liczyc ma pomoc. Wspolczuje Wam ze tak pod koniwc ciazy sie stalo. Trzeba byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecien
Zobacze co powie dr na wizycie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2503 i 28 marzec jak tam u Was? Dzieje się coś? Ja miałam termin na wczoraj i nic :( dzisiaj zaliczyłam wizytę u lekarza i mam jeszcze czekać, jeśli się nic nie wydarzy to w następny wtorek dostanę skierowanie do szpitala. Mam nadzieję że do tego czasu urodze. Ciekawa jestem jak tam u Was bo terminy mamy dzień po dniu w zasadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczku ja tez robie mleko na przegotowanej kranówie.alicja kwiecien to faktycznie idzie sie wkurzyć ale moze faktycznie pomoze skoro pracował w szpitalu.miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszporek
alicja kwiecień - mi powiedział że pomoże i żeby się nie martwić bo większość dyżurujących lekarzy na parkitce zna albo u niego pracują, ale jakim się okaże w dniu porodu to zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kwiecien
No dam znać co mi powiedział:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
marta2403 - u mnie narazie nic się nie dzieje, jutro mam wizytę u gina to napisze co mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecień
Dokładnie miesiąc został do terminu ale zazdroszczę wam dziewczyny ze macie to juz za soba :) Z checia bym juz urodzila bo czasami mam wrazenie ze zaraz mi brzuch peknie a maly sie tak wierci ze szok:D Może któraś z was bedzie rodzic pod koniec kwietnia na parkitce?? Pozdrawiam wszystkie mamunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Dziś moja Kornelia kończy już miesiąc.Jak ten czas leci :-) chyba tak dla przypomnienia mi że mam malutkie dziecko w domu wczoraj do godz 23-ciej płakała i nie mogła zasnąć a całą noc się wierciła.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Dzieki dziewczyny za wypowiedzi co do wody. Ogolnie gotuje taka z kranu ale ñie zawsze I wszedzie jest mozliwosc zagotowania mam na mysli u m9ich tesciow maja wode ze studni I ma sporo kamienia dlatego jak tam na dluzej jedziemy wolalabym dawac mineralna bo nie zawsze jestem z w stanie zabrac zapas wody lub braknie. Dalam malemu troche mineralnej nie gotowalam zobaczymy jak zadziala :) Dzisiaj piekny dzien spaverowo sie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Dzieki dziewczyny za wypowiedzi co do wody. Ogolnie gotuje taka z kranu ale ñie zawsze I wszedzie jest mozliwosc zagotowania mam na mysli u m9ich tesciow maja wode ze studni I ma sporo kamienia dlatego jak tam na dluzej jedziemy wolalabym dawac mineralna bo nie zawsze jestem z w stanie zabrac zapas wody lub braknie. Dalam malemu troche mineralnej nie gotowalam zobaczymy jak zadziala :) Dzisiaj piekny dzien spaverowo sie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Przepraszam ze dwa razy to samo poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje dziewczyny za dobre slowo i gratulacje.:) mielismy jutro wyjsc ale maly dostaje antybiotyk i nie wiem kiedy nas wypisza. mysle ze moze w sobote.:) na spokojnie wtedy wam napisze co i jak.:) Edziaa94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczku ja cie zamęczę pytaniami bo n jakimś forum wyczytałam żeby w 5 miesiącu wprowadzać po łyżeczce gluten czyli kasze manne czy ty tak robiłaś.Ja jak jade do mamy to bioręwode w termosie ale ty na dwa dni to nie nabierzesz musisz praktykować z butelkową bo ze studni to bym chyba troszke się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas dzis pediatra byl w domku maly dostal wit. D3 i K i aphtin bo mu sie plesniawy zrobily . Macie jakies sprawdzone sposoby na nie ? Gdzies mnie dzis rana ciagnie.Edzia gratulacje !!! Czekamy na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie do pań ktore sa po cesarce, czy idac na cc mozna miec pomalowane paznokcie u stop? nie chodzi mi o jakas krwista czerwien ale np czy mozna miec np delikatnego mlecznego frencha? i drugie pytanie czy na stole lezy sie calkiem nago czy ma sie swoja koszule? lub czy oni daja jakies ubranko? prosze o odpowiedz i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam delikatnym kolorem pomalowane paznokcie u nóg rodziłam na Mickiewicza i tam mi dali szpitalną koszule wiązana z przodu w dwóch miejscach i cała rozcienta.Patusia nie wiem jak u ciebie ale u nas ten specyfik nic nie pomagał dopiero ciocia mi poradzła zeby podkładać dziecku pieluche tertową i moczem smarować w buzi i się pleśniawy skończyły a tak smarowałam tydzień i efektu nie było.Moja mała dzisiaj się nauczyła przekrecać z pleców na brzuch ;_))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×