Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

kiyoa mogę cię ewenrualnie pocieszyc ze zadnej z nas ostatnio sie nie udaje :( hmmm...może to wina fazy księzyca???? hihi trzeba szukac usprawiedliwienia :D zjadlam dzis na sniadanie pol jabkka , i jogurt , potem tez pol jablka i przedchwila jajecznice z 4 jajek ale takie malusie z mlodziutkiej kurki , datego az 4 :D nie chce mi sie nawet jezdzic rowerkiem ostatnio :O nie wiem co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co będzie? dieta .. :) dziewczyny, damy rade, ja dzis sobie kupiłam płatki z błonnikiem, mniaam;) i do tego sobie jeszcze kupie miód, to będziwe wyżerka:D fajnie jest sie zdrowo odżywiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to już nie mam siły i wkurza mnie że tak się musze pilnowac jak pofolguje sobie troszke to na drugi dzioeń jest +1 kg to nie fair:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
a ja mam dzisiaj grila , i zjem zaraz kielbaske i chlebek :O i co ? i w du,pie juz to mam 😠 tak sobie mysle ze bede dalej wcinac swoje salatki bo poprostu je lubię , ale jak czasem bedzie trezeba zjesc cos wiecej to poprostu zjem i juz , tak jak dzis ten grill , normalnie mam to w nosie albo i jeszcze gdzies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, raz przecież można zjeść, nic sie takiego nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze juz dalszych efektów więc nie ma mnie juz co mobilizować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych prosuktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 5, 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
wkurza mnie ten kubuś 😠 kiyoa zaraz dostanieszs lanie to sie zmobilizujesz!!! nie chce wogle slyszec ze ktoras z was rezygnuje!!! albo wszystkie albo zadna!!! ja sie nie poddam napewbno z duzo osiegnelam zeby spowrotem wracac do tego stsnu , tez nie mam juz takiego zapalu co przedtem ale walcze , i wy tez macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie dalej ciasnawe:( i opona na brzuchu:( niby ktos powie że 64 przy 170 to nie duzo ale spodnie musze nosić 40/42 zależy jaka firma i krój...zaczyna mnie wkurzac to że ani poł kg nie leci a po zelixie straszna mam duszność teraz i czuje sie czasem jak na karuzeli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kioya nie przesadzaj, mi waga stoi juz miesiąc i nie przestaje, a jak zdarzają się jakies wpadki tzn. ze dobrze, bo nie obrzydziłas sobie jedzonka i wszystko z tobą w porządku, i przynajmniej nie popadasz w żadną chorobę;) wiec raz, dwa mobilizuj sie ;) o jejusku, co u Ciebie;), jak zdrówko:P? i w ogóle czemu jestescie tu tak rzadko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
no ja puki co nie narzekam na zdrowko , predzej na wage :O wydaje mi sie ze przytylam , wczoraj uwieral mnie stanik , pewnie dlatego ze zrobuil sie za maly a ja za duza 😠 eh...ale powalcze jeszcze przez wakacje , moze sie uda, zato napewno juz nie dopuszcze zeby sie zapasc tak jak przedtem . a jestem zadko bo przeciesz mam zepsuty komputer :P kiyoa ja to bym ci stlukla du,pe zebys raz na zawsze mnie zapamietala :P 40/42 i juz tragedia?? chcesz się zamienic ???? z miłą chęcia oddam ci swoj rozmiar 42/44 jak twoj cie nie satysfakcjonuje :P nodule a z twoja waga dalej nic???? powaznie\? kurcze podziwiam cie, ja bym dawno juz siedziala w koncie zaryczana chyba :D tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez ten tydzień nic, ale i tak sie ciesze ze nie przybyło:[ bo ten tydzień to było jedne wielkie FOLGOWANIE, miałam gości i szczerze to tylko jeden dzień w tym tygodniu to byla dieta, wiec spoko i sie ciesze ze nic nie przybyło, ale jak ten tydzień bedzie dobry w odchudzaniu, a potem sie zważe i będzie źle to umre:[.. o jejusku czemu sie nie zaczernisz;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaczerniona tylko nie chce mi sie wpisywac hasła :p no to jest po równo , bo ja tez sobie pofolgowałam ten tydzień jak nie zarlam tabletek , ale juz od wczoraj jem i bede sie bardziej pilnowac , mam nadzieje . kurcze nodule misimy dac rade , chyba tylko my tu zpstalysmy :O a wogle jak ty sie nazywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) a ty? ja nie odpadnę, osiągnę to co chcę i na wadze zobacze 48:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
Cześć Dziewczyny:) Właśnie wpadłam na Wasze forum w poszukiwaniu towarzyszek niedoli ;) Mam nadziję, że mnie przyjmiecie... Troszkę sobie ostatnio pofolgowałam, a za 3 tygodnie wyjazd i to chyba ostatni dzwonek, żeby jakieś efekty było widać. Do tego mój facet wraca za dwa tygodnie...może chociaż coś mi się wklęśnie tu i ówdzie ;) Wczoraj zaczęłam z mocnym postanowieniem dietowania. Dzisiaj też było grzecznie :) Zamierzam jeść 4-5 małych posiłków dziennie, nie jeść po 17.30 i ujeżdżć mój rowerek treningowy na którym jak dotąd siada tylko kurz ;) O przepraszam...od wczoraj siadam też ja ;) Jeszcze Was nie przeczytałam w całości, ale mam zamiar trochę nadrobić...oczywiście, jeżeli mnie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam:) a ile masz wzrostu, wagę, i ile chcesz zrzucić;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elena razem rażniej:) jestem po urodzinach i....wypiłam herbatke i 4 szkl. wody mowiąc ze jest za póżno:) dzis kromka z ogórkiem, o 14 pół grachamki z serkiem topionym i ogórkiem a o 16 kaszka manna z sokiem (taka gotowa) i nic więcej...jakos sie czuje tak pełna że nic nie wciśne w siebie...zwaze sie i zmierze w piątek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata , miło mi :P Elena no jasne ze Cie przyjmiemy 🖐️ tylko sie zaczernij i uzupełnij stopke to będzie nam łatwiej bo sie nie znamy :P rowerek treningowy to ja mysle ze dobry jest zimą a latem lepiej w teren sie wybrac , jest ciekawiej i przyjemniej :) tak myślę :) ja np często zwiedzam jelenie i zające w lesie :D kurcze za kazdym razem jak przychodze do siostry na kompa to u niej na biurku lezą otwarte dwie paczki czipsow z biedronki i czekolada milka i normalnie nie moge sie oprzec zeby sobie nie skubnać :O za kazdym razem jak tylko zerkne na tą paczke to az mnie ręce swedzą :O już tyle ich dzis zjadłam...niby wydaje sie ze malo bo garstka ale jak tak 10 razy bylam na kompie to 10 razy podkradalam :O jej , niech ona to szybko zjada bo nie wytrzymam 😠 nodule jutro bierzemy sie ostro za siebie , zero słodkiego ZZEEEROO! zero gazowanego i innych pierdół !! i przedewszystkim słonych przekasek (paluszki krakersy) bo to jest straszne :O a jak na złośc u mnie w domu zawsze są 😡 dzis wtorek , no prawie środa ;) do niedzieli pisz mi swoj jadlospis postaram sie zgadnąc dlaczego twoja waga stoi , ja tez bede pisac a ty mnie opier,dalaj w razie czego :D Elena a ty masz jakąś wiedze na temat zywienia?? i jakies dośw. w odchudzaniu ? i jak często bedziesz nas dziennie odwiedzac ? ;) P ja zmykam spać , im szybciej pujde tym mniej czipsow zjem :D do jutra dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Nie wytrzymałam musiałam wejść na wage-dziś 64 kg ale mam jakis ten brzuch mniejszy...zauważyłam że jak byłam młodsza to szybciej te kg leciałay a teraz jakoś wolniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga ruszyła 0.5kg;p ale i tak sie dziwie bo w tym tygodniu to jadłam dużo, wiec moze juz koniec tego okresu przejsciowego:) zaraz zmienie stopke:) kioya nie przesadzaj stara nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no tak , bo ty stara dupa juz :P zleci ci wszyzstko , nie przejmuj się , a co do wagi to ja codziennie wskakuje bo wytrzymac nie mogę i co , i du.pa , pomalu , pomalu wszystkie sobie schudniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie ciesze z tych pół kilograma:D normalnie, znów chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta6
Czesc dziewczyny, można się dołączyć do Was? jestem od dwóch dni na diecie, założenia mojej diety to 4 posiłki, w tym ostatni przed 18, staram sie nie przekraczac 1000 kcl, codzinnie 40 minut pływania i do tego ćwicze ok pół godzinki. Zależy mi na wysmukleniu sylwetki do czasu urlopu, mam na to 2 tygodnie, nie jestem gruba 64kg przy 170cm, ale niestety siedzacy tryb zycia i czeste wypady na piwko ze znajomymi zrobiły swoje;) nie mam takich ambicji jak niektorzy na forum i nie chce tracic 10kg w tydzien hehe, chce pozbyc sie brzuszka by czuc sie dobrze w stroju ;), a powiem wam ze dzis zaczynam dopiero 3 dzien diety a juz czuje sie szczuplejsza ;) zachecam was do chodzenia na basen naprawde swietnie wplywa na samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta6 juz Cie lubie:) za to że napisałas ze przy 170 cm 64kg(teraz tyle mam) nie jestes gruba:) czyli ja też nie:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta6
64 przy naszym wzroście to podobno idealna waga :), ale obie wiemy że przy 60 czułybyśmy się jeszcze lepiej, a to tylko 4kg, damy rade! :), tylko nie wiem jaki realny czas sobie wyznaczyć na zrzucenie tych 4kg.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie kg leca wolniej ale mysle że 3-4 tyg to super czas na stałą utrate wagi.... ja doje sobie czas 1,5 miesiąca czyli do września musze mieć 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta6
mnie też sie marzy 58 ;) mamy zatem 6kg do zrzucenia, mysle ze do wrzesnia uda sie spokojnie! no to bierzmy sie do roboty ! ide pocwiczyc :) tak btw co sadzicie o pilatesie? znalzlam na youtube pilates na nogi, trwa to moze 10 minut albo nawet mniej, nie wiem czy to wystarczy, ale slyszalam wiele opini ze bardzo wysmukla uda a mi na tym okropnie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych prosuktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 5, 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus bez obrazy ale idz pobiegadz gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×