Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Gość Elena2525
Hej :) Kurcze Dziewczyny, ale się cieszę, że mnie tak ciepło przyjęłyście :) Wcześniej pisałam na innym forum, ale umarło śmiercią naturalną i zostałam praktycznie tylko ja. Nodule, wzrostu mam 160 cm, niestety, przez co moje wszystkie problemy, bo ważę obecnie 52 i pewnie zaraz usłyszę, że to przecież idealna waga, ale w genach odziedziczyłam skłonność do nieproporcjonalnych kształtów i wszystko idzie mi w tyłek i nogi. Marta, tak jak Tobie zależy mi na wyszczupleniu nóg. Chcę zrzucić jakieś 4 kg, właściwie jeden już poleciał, więc mam nadzieję, że dalej też poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
Wybaczcie, że tak odpowiadam w strzępkach, ale komp mi się zawiesza i wtedy tracę to, co do tej pory napisałam. Acha, problem w tym, że te kg to są te ostatnie, czyli najtrudniejsze do zrzucenia. Wcześniej zrzuciłam jakieś 8 i ciągle dochodzę do pewnej granicy, której za Chiny przekroczyć nie mogę. Teraz się zawzięłam i nie odpuszczę :) Kiyoa, dzięki za miłe przywitanie :) O jejuśku, czy mam wiedzę na temat diet i żywienia...? Hmmm...pewnie, jak wszytkie weteranki diet, wiem dokładnie co zrobić, żeby schudąć, tylko nigdy nie mogę w tym wytrwać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
Przeszłam już przez kopenhaską, 1000 kcal, Atkinsa i wiele wiele innych mniej lub bardziej udanych...chyba znacie to z własnego doświadczenia ;) Nodule, gratuluje tych 0,5 kg :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałas jajeczna????Therm line ładnie przy cwiczeniach modeluje sylwetke, ja polecam + ćwiczenia jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda dieta jest dobra na swoj sposob , problem w tym ze po skonczonej diecie ciagle wracamy do dawnych przzwyczajen , nawykow zywieniowych o waga wraca a najczesciej wlaśnie z nadwyzka w postaci jojo , dlatego , jezeli chcecie znac moje zdanie...uważam ze najlepiej jest od razu zniemic poprostu sposob odrzywiania a nie kataowac się dietami w ktorych czesto znajdują się produkty ktore nie zawsze nam smakują . ja własnie tak zrobilam , nie zagladam do gazet ani steon int. z dietami , poprostu sama sobie robie salatki z tym co lubie i ogolnie jadam to co lubie , tzn to co wolno :P bo czipsy tez lubie :D ale chodzi o warzywka i owocki ;) kopenchaska mam za soba juz b.dawno i nie polecam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ze jest nas więcej , tylko Agatki nie ma :> no ale, może przyjdziesz dzis do nas;p dziewczyny mam do was pytanie.. jeżeli jadłabym 700 kalorii i w tym rózne rzeczy, albo 700 kalorii i same warzywa i owoce (bo słyszałam o takich dietach) to schudłabym tak samo czy inaczej na tych dietach ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma jak jest :P jezeli chodzi o twoje pytanie nodule to ja mysle ze chyba bardziej kozystna będzie dieta owocowo warzywna , nie wiem czy wiecej schudniesz aczkolwiek napewno sie oczyścisz, poprawisz cere, wlosy i pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Tak, tak dawno mnie tu nie było;/ Przepraszam;) Ale ostatnio byłam tak zaganiana ze nawet nie siedzialam przy kompie;/ Przyznam nistety ze ostatnio...to raczej nic dobrego z mojej diet nie bylo;/ Oj przegielam trosze;p Ale to wszystko dlatego ze ciagle jezdzilam na jazdy z prawa jazdy;p Ale z drugiej strony warto bylo sie tak poswiecic bo......musze sie wam pochwalic;p;p;p Dzisiaj....Zdałam!!!! i to za pierwszym razem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ale ja się dzisiaj nażarłam , czuję się taka ciezka :O fuu miusze chyba zrobic sobie ze 2 dni na owockach zeby się oczyścić :O :O:O:O:O czuje sie jak pleps :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejusku od jutra post musimy osiągnąć to co chcesz a z naszym ostatnim zapałem (moim też) to za szybko to nie bedzie raz, dwa motywujemy sie i od jutra nie bedzie wpadek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kromeczka z serkiem wiejskim rano, potem ogórek, o 14 pół grchamki z pomidorkiem i o 17 jogurt naturalny a teraz skończyłam godzinny aerobic ale jestem cała mokra(dobrze ze spada chociaż woda lepszy rydz jak nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
kiyoa gratuluje ze masz jeszcze sile , ja to nawet sie nie chwale tym co zjadlam bo wstyd. nodule jutro nie bedzie juz rozgrzeszania , bierzemy sie do roboty, narzekac tez nie bedziemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ide zrobić peeling a potem balsamik i bańki i na to balsam z olejkiem cynamonowym:) za dwa tyg. przyjezdza przyszła szwagierka (chudzielec przy 160 ma 45 kg moze mniej wiec mam teraz motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie Agatko:D;) musimy wrescie sie zmotywowawać:) ja dzis wypiłam herbatkę przeczyszczającą, wiec po tych obżarstwach ją wypilam juz i to ma ooznaczac ze oczyszczam organizm i biiore sie w garść, bo 15 sierpnia coraz bliżej ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kioya zobaczysz waga pojdzie szybko zobacz u mnie stała 3 tygodnie:< a teraz 0.5kg ubyło chociaz w tym tygodniu to sobie codziennie folgowałam , więc nie wiem jak to jest z tym moim organizmem :) no ale mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej, ej a gdzie autorka topiku ? kalinowa panna? zrezygnowała:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
Hej :) Aż nie chciałam zaglądać, bo trochę nawaliłam i wstyd mi było...a tu proszę, nie jestem jedyna ;) chyba jesteście moimi pokrewnymi duszami ;) A tak na poważnie to jutro rano dostanę @ i mam taki ciątacz, że aż sobie miejsca znaleźć nie mogę... Zawsze tak mam na dzień, dwa przed...do tego miałam takiego nerwa na wszystko i wszyskich że szok ...grrrrrrrrrr.... Dobrze, że jutro już powinno być ok. Trochę nagrzeszyłam, ale od jutra tak jak piszecie pełna dyscyplina !!! Czekam na opier...al ;) przyda się jako dodatkowa motywacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
a............ zapomniałam, a'propos złotego środka dietetycznego to ja wiem co na mnie najlepiej działa, już to stosowałam, a dietami cud typu kopenhaska tylko sobie przemianę materii rozregulowałam. Mój przepis na dietę to 5 posiłków dziennie, np. 9.00 coś pełnoziarnistego 11.00 jabłko 13.00 mięsko lub inne białko + surówka 15.00 jabłko 17.00 białko + surówka Chudnie się na tym pięknie, sprawdziłam ale mój problem to uleganie pokusom...bo tu coś słodkiego, tam jakaś imprezka i alkohol...same wiecie...;) Któraś z Was wspominała o diecie jajecznej, nigdy nie stosowałam ale na samych jajkach długo nie pociągnę, na Atkinsie przetrwałam 20 dni, schudłam prawie 5 kg ale 20 dnia rano jak zabaczyłam omlet na śniadanie to mnie zemdliło ;) i było po diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja krzycze:D i opiep*rzam, ale wszystkie pogrzeszyłyśmy, wiec sie rozgrzeszamy i od jutra znów zaczynamy:d i nie ma słowa \'wpadka\':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
Nodule, jeżeli chodzi o Twoje pytanie to wydaje mi się że osiągnęłabyś ten sam efekt, może jak wspomniano wyżej miałabyś trochę lepszą cerę po owocowo warzywnej, ale też prawdopodobieństwo efektu jojo większe. Kiedyś miałam zajęcia z dietetykiem i babka mówiła że odchudzanie to zawsze dostarczanie mniejszej ilości energii niż potrzebujesz do utrzymania stałej masy ciała i że na snickersach też można się odchudzać, trzeba tylko jeść odpowiednio małą ilość. Na 2-3 snickersach dziennie to chyba ciężko by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
Dzięki za opieprz ;) Też opieprzam w rewanżu ;) Oby poskutkowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza dieta to słuchanie potrzeb organizmu,co do diet to miałam wypróbowane dr Dąbrowskiej, kopehhadzka,jajeczna-dla mnie idealna z połaczeniem therm line cudownie kg leciały ale i ciałko się ładnie wyrzeżbiło-efekt uboczbny nie moge zjesc jajka mam wstret teraz do jajek-choc czasem jedno zjem:) Teraz jem wszystko zgodnie z zasada mż( i małe conieco jak inni nie widza) może dlatego waga stoi???!!! Spodziewałam się bardziej luzniejszych ubrań ale nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie;) dla nas wszystkich ostatnio nie idzie;) ej gdzie jest kalinowa panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Jej dobrze idzie i zaskoczy nas swoja siągniętą waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) jestem jestem Dziewczyny-3mam za was kciuki i wierzę ze każda powoli ale na trwale osiągnie swój cel:) O jejuśku-nie poddawaj się, tyle już osiągnęłaś więc warto jeszcze trochę sie pomęczyć ^^ nodule-nie poddałam sie ale miałam problemy z komputerem i .... Kiyoa-czy ja wiem ;) noo ale waga 61,5 kg wiec jest bardzo dobrze;) witam wszystkei nowe Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziołchy ,jestem w końcu. jestem zalamana :( moja waga zamiast spadac to rośnie , zamiast 93 jak w stopce ja mam 96! a jeszcze wczorsj bylo 95 😭 no przeciez nie moge tak tyc duzo szybko :( nie wiem co sie dzieje , zjadlam dzis salatke jak zawsze i chyba dopiero zjem kolacje-tez salatke . nie wiem co sie dzieje , cos sie we mnie chyba psuje gdzies w srodku 😭 mam ochote isc w kont i ryczec i zeżrec kg frytek z tego wszystkiego 😡 jade zaraz na rower choc wcale mi sie nie chce bo to nic nie da przecież :( nawet nie robie juz masarzu pruzniowego od tygodnia bo stracilam wiare calkowicie chyba , chcialabym wejsc na wage a tam chociaz 90 :( ciesze sie z waszych sukcesow :) i ze mimo wpadek wam sie udaje ... szkoda ze tylko wam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie poddam, a ty o jejuśku zaraz w dupsko dostaniesz i sie opamiętasz ! zamiast kilograma frytek może być 1 kg marchewek:D dasz rade, Agatko:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×