Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

o szajse, nie udało sie napisac , napisałam drugo raz a tu psikus i dwa posty są :) na drugie śniadanko wcinam jabłko i jade na rowerek :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna:) zybko ci te kg spadają:) i o jejusku tak bardzo Cię przepraszam,ale juz ostatni raz zapytam sie jak robisz tą zupkę;) tzn wiem ze pół kostki ale w ilu ml:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś nie ma bo ja dużo jeżdzę :P a zupkę to robię w małym kubku , mam taki fajny kubek z knora , 200 ml i daje pól kostki i zalewam wrzątkiem :) i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , no widzisz :) no to nie jest źle wcale :) jeszcze trochę a laska będziesz ze cho cho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze \'trochę\' długie te trochę;) no ale nawet jak bedzie 50 to bede okropnie sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz znalazlam czas zeby do was na chwile zajzec:) Dzisiaj troszke bylam zaganiana...rano dlugie zakupy, rower. Potem robilam Tiramisu...dla innych domownikow;/A ja zjadlam dzisiaj rano owsianke, obiadek :ryba i kalaFIOR i wieczorem Activie o i to tyle plus czerwona herbatkla i woda.Jutro tez mnie chyba za czesto nie bedzie bo jade na kurs prawka. :*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka czyli co? płatki corn flakes i mleko ? głupie pytanie no ale nie wiem :O a ja właśnie wróciłam z rolek , mam ochote poskakać na skakance :) ale mama śpi bo do pracy rano ... no i nie poskacze. jutro z rana moze wezme sie za nordic walking a puźniej sporóbuje coś niecoś pobiegać , mam nadzieje ze juz padac nie bedzie bo dzis na rowerku to mnie taki deszcze złapał ze szok :D o 22 zanim pojechalam zjadlam sobie plasterek żóltego sera :O a teraz bede grała w simsy znów do 4 :D a w między czasie bede farmic na travianie :) gracie moze w rtaviana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) ja dzis ok, zaraz mam duzo pracy, wiec dzis dopiero wieczorkiem cos napisze;) do wieczora, trzymajcie się, hyh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie była taka burza że nie dałor rady wejść na kompa :/ maasakra była hehe... kurcze dziewczyny wczoraj tak mocno zgrzeszyłam z czekoladą i chipsami :O czuje sie strasznie... dzisiaj jakiś detoks chyba musze zrobić hehe bo okropnie jest ze mną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule - widzisz, mówiłam! :) gratuluję straconych kilogramów, o jejuśku :) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzis byłam u dendysty i troszke mi zeszło:( ale za to mam 63,5:):):)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc[ witam wszystkie dziewczynki :) kurcze tak padało przed chwila ze nawet przez otwart balkon nakapało mi na klawiature heheh :D jadę na rowerek puki chmurki troche zniknęły :) na sniadanko zjadłam sobie platki z mlekiem . lady nie przejmuj się , jeden dzień nie robi tragedi przecież :P kiyoa powyrywałas zęby to normalne że mniej ważysz hehehe :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrwałam mam wszystkie swoje ząbki:)Ale wiem ze jestem gruba i bezkształtna przymiaerzałam dzis wiele rzeczy 42 za duże 40 nie było a 38 za małe...wszystkie tak ladnie chudna tylko nie ja:( zreszta cały dzien w trasie wróce po 20 to kiedy mam ćwiczyc jak musze zacząc sprzatak bo pół soboty też w pracy:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaxD
hej dziewczyny:)Widze ze wasze kilogramy spadaja w dol...wiec gratuluje...ja dopiero zwaze sie w poniedzialek bo wtedy minie pierwszy tydzien. O jejusku owsianka to mleko z platkami owsianymi...te platki mozna jesc tez z woda...no i sa bardzo zdrowe , dzialaj a dobrze na trawienie bo maja duzo blonnika sqa sycace a maja malo kalori...moze ilosc kalorii jest porownywalan do normalnych plkatkow ale czytalam ze owsiane sa zdrowsze. (1 szklanka mleka 0,5 % z platkami to 173 Kcal, mi to wystarcza do obiadu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaxD
Ja juz wrocilam z prawka i godzinke robilam cwiczenia aerobowe, ale to na dzisiaj jeszcze nie koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , ja chyba mam takie płatki gdzieś w domu :) spróbuję na kolacje ale coś mi się wydale ze jak je mam w domu to znaczy ze nikt ich nie jadł i dlatego zostały bo pewnie sa niesmaczne heheh :D a narazie wcinam sałatkę jak zwyklę tą samą ;) no i znów zmokłam na rowerze , szkal 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaxD
Dla mnie te platki nie sa az takie tragiczne chociaz kiedys ich nienawidzilam;p Prawko....i praktyka i teoria, no i jestem juz przy koncowce bo wtym miesicu egzamin;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia na egzaminie w takim razie , obyś zdała za 1 razem :D mi się nieststy za 1 nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zgrzeszyłam, ale raz na jakis raz moge, dzis mam nadzieje ze do konca dnia tylko galaretka;) dziewczyny mam pytanie? ja tez chce zacząć ćwiczyć bo mam dużo wolnego czasu, ale nie chce zeby robiły mi sie mięsnie tylko zebym chudła, hyh:) bo jak zawsze cwicze to potem wiecej ważę, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz ćwiczyć ćwiczenia aerobowe . nie chodzi w tym żeby jak najszybciej tylko zeby jak najwięcej, na początek zawsze polecają jazde na rowerze, szybkie spacery , mozesz tez biegać (truchtać) ale nie po asfakcie ani po niczym twardym jak np kostka chodnikowa , skakac na skakance a nawet joga . żadne ćwiczenia typu brzuszki , a6w itp . jak bedziesz jezdzic na roweze to na lekkich oprzezutkach bo na ciezkich zrobią ci się wielkie umięsnione łydki , i nie licz km tylko czas. mozesz tez chodzic z kijkami (tzw nordic walking) ja chodze i to tez pomaga :) czyli ogólnie sport co nie dziala na nic konkretnego . (yy..tzn wiadomo ze na roweze czy rolkach szybciej zgubisz z nóg niz z brzucha , ale agólnie bedziesz chudła z wszystkiego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×