Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

wiem wiem...dam rade i z ta woda mam nadzieje:) A woda najlepsza chyba poprostu niegazowana i bezsmakowa:) Ja tez zmykam...bo na jutro trzeba miec sily;p PA dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje:) własnie wstałam, zaraz rowerkiem jade na miasto, musze kupić sobie pare rzeczy;) a jutro ważenie, chyba sie boje .. jeszcze 7 kg .. do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja spałam to tu wczoraj było strasznie gorąco;) Ja juz po ćwiczeniach dziś ćwiczenia rozciągające ogólnie na całe ciało i widze że spodekni zletują...wagi nie sprawdzałam z o jejuśku ważymy się co dwa tyg( zapomniałam kiedy to wypada:):)) zauważyłam jak nie jem po 17/18 wstaje badziej wyspana, głowa mnie rano nie boli i wcześniej się budze bo ok 6/7 i to bez zegarka;) i mam więcej chęci do pracy :) pozdrowionka ide zaraz do pracy Ten krem to velvetin ze śluzu ślimaka ale myśle że lepszy bedzie z masy perłowej No-scar-zapytaj w aptece o próbki...chyba że Ci wysłać pocztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa ja nie wytrzymałam i zważyłam się w niedziele :( nie mogłam sie powstrzymać. więc u mnie wypada w niedziele za 2 tygodnie , ale pewnie gtez nie wytrzymam . narazie dam sobie spoój z kremami , schudnę do 90 najpiewr i dopiero się będę martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie pisze light jest mało cuku ale więcej tłuszczu wieć na to samo wychodzi...to samo z produktami dla cukrzyków(nie ma cukru ale za to duzo jest tłuszczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! mogę się do was przyłączyć? czy już nie chcecie nowych? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam bardzo! ;-) więc powiem wam coś o sobie, bo gdzieś muszę się wyżalić... mam 17 lat, jestem bardzo niska a ważę ok. 70kg! :/ w zeszłym tygodniu się ważyłam i było 71,5 ... ale troszke zleciałam. Jutro dostanę nową wagę - wyproszoną :P i będę się kontrolować co jakiś czas, bo normalnie załamka! ważyłam się gdzieś tak w kwietniu - było 66kg :/ a potem jakoś "samo się zrobiło" :P:( czytałam kilka stron waszych wypowiedzi, brawo dla wszystkich za wytrzymałość! jednak największe wrażenie zrobila na mnie osoba o pseudonimie "o jejuśku" matko jak Ty schudłaś! super! mam nadzieję, że w końcu znalazłam osoby z którymi będę mogła się codziennie wspierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :) krem ze śluzu ślimaka eee :O nie dla mnie 🖐️ ja dziś przypadkowo weszłam na wagę a tam 64 !!! HA:) czyli 7 kilo mniej :) :) i już już prawie moje wymarzone 62 :) -dziś jadłam makaron,jogurt,platki owsiane i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady en dzięki :) super motywacja , naprawdę . Tobie też się uda ;) codziennie wpadaj i będziemy się motywowac a w razie czego nawet i opierdalać :P jak coś pójdzie nie tak hihi Kalinowa panna 7kg nieźle , ale to chyba łącznie , czy od ostatniego ważenia ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku - pewnie rodzinka Cię wychwala! czytałam że chcesz przyciągnąć uwagę swojego byłego :P hihih ach my kobietki mamy już swoje sposoby :classic_cool: muszę Ci powiedzieć że od walentynek jestem singlem! i od tego czasu się tak zapuściłam :O może najwyższy czas pokazać byłemu co stracił.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja chyba tez niewiele zjadłam: na sniadanko mleko z platkami owsianymi, potem jogurt pitny, a teraz obiadek ...chyba najbardziej kaloryczny;/ spagetii , ale malutko;p Wiczorkiem po kolacji ok 18 podsumuje kalorie. A no i wy[pilam jak narazie 3 szklaneczki wody. Teraz ide na rower i potem sie jeszcze troche pomecze no i zaczne 6 weidera. Mam nadzieje ze dobrne dalej a nie tylko kilka dni jak to bywalo zwykle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolap XD - widze że mamy podobny cel hihihi :) a jesli chodzi o 6 weidera to tez robiłam, ale dotrwałam do 10 dnia... efekty były, ale jak przestałam po jakimś czasie brzuszysko mi sflaczało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :D ja niestety przez remont nie bede mogła tutaj z wami pisać, nie bede miała neta :/ kurde... chyba ze gdzies tam wskocze na momencik by napisac co u mnie :)to potrwa jakieś 7-10 dni :/ mam nadzieje że po tym czasie bede mogła wam sie pochwalic, ze nie schrzaniłam dotychczasowej roboty... trzymam za was wszystkie kciuki, nie poddawajcie sie! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady en dokładnie , niech widzą sukinsyny co stracili :D pokażemy im że bez nich doskonale sobie poradzimy i będziemy jeszcze piękniejsze...eh jak widze codzień ta jego gębę wpatrzoną we mnie to jestem taka dumna z siebie :classic_cool: rodzinka tez pełna podziwu ale wkurzać mnie to już zaczyna bo każdy kto do nas przyjedzie w gości to musze opowiadać co jem , co ćwiczę , bo wypytują :O karolap co tam spagheti , ważne żebyś kolacji dużej nie wrąbała to będzie gut :) littleblack no to trzymaj się kochana , będziemy trzymac kciuki tu za ciebie zebyś przypadkiem się nie zapomniała co postanowiłaś :P a ja dziś zjadłam na śniadanie sałatke , na 2 śniadanie ciasteczko maślane (oj bo nie mogłam sie oprzeć, już 3 dni u mnie w domu są :P ) a teraz 2 kiwi sobie wcinam a na kolacje to jeszcze nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku - mój znawco diet:D powiedz mi prosze, czy na obiad pierogi z truskawkami (bez masła i cukru) są dobrym pomysłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, można się jeszcze do Was dołączyć? Ja odchudzam się już od trzech tygodni, ale teraz chyba potrzebuję wsparcia, bo tracę chęci. Co do parametrów to mam 168 i aktualnie ważę 61 kg. Chciałabym jeszcze zejść tak z 6 kg i byłabym super zadowolona. Od tych trzech tygodni codziennie ćwiczę na moim twisterze przynajmniej po pół godzinki. Twisterek wygląda tak: http://mmo.pl/obrotowy-twister-z-linkami-fitplay-p-128.html i spisuje się naprawdę znakomicie. A wsparcia mi potrzeba, bo przestało mi się chcieć dbać o właściwe żywienie. Jest tak ciepło i nie potrafię sobie odmówić wielkiej porcji lodów z bitą śmietaną albo słodkiego napoju. Macie jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littleblack o jej :( ale koniecznie masz do nas potem zajrzec, KONIECZNIE. ja własnie zjadłam zupkę;), i teraz przyrządziłam sobie sałatke na kolacje i zastanawiam sie nad zrobiniem galaretki? wiecie ile mogą postać zeby sie nie zepsuły, bo raczej w jeden dzień ich nie wciurze:P i jeszcze jedno pytanie .. jak np. na kislach, budyniach, czy własnie galaretkach jest podany przepis i pisze jak ją przyrządzić i jest ze np. dodac 2 łyżki cukru, to potem w wartosci energetycznej jak jest ze w 100g np.62 kalorie, to ten cukier jest doliczony? troche głupie pytanie, do nwieczora:) nie poddawac sie dziewczyny !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mozesZ:) a np. cos słodkiego, teraz są mega pyszne batoniki fitnes orzeczowe, mniaaaam, naprawde, pyszne ;) a co do lodów to można je jeść tylko np. bez bitej śmietany, czy orzechów, czy jakiejkolwiek polewy:) a co do pierogów to ja sie wypiowiem:P ze ja jadłam kiedys 2 z truskawkami na obiad jak chciało mi sie czegos dobrego:) najbardziej polecam z AVIKO, pychaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znawcą diet? :D ojej heh nie wiem , ale wydaje mi się ze pierogi to węglowodany :O bo ciasto przecież. no ale w zasadzie to duży grzech to nie jest , o ile faktycznie będzie bez dodatków :P a co do galaretek nodule i kisli i budyniów...hmm no to galaretki jak najbardziej , kisiel tez , zbudyniem to bym raczej uważała , jak już to mleko 0,5 % . jak ja robie galaretkę to tylko pół , reszte chowam spowrotem i robię z tego 2 porcje , więc na 2 dni to się nie zepsuje, ewentualnie przejdzie zapachem czegoś z lodówki , ale chyba niekonieczkie trzeba trzymać ją w loówce :P tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citron-jasne:) zapraszamy odchudzam się od cczerwca ale jeszcze pod koniec czerwca wazylam 69 kg ( start z 71) na teraz 64 kg:) do jadłospisu dorzuciłam pieczarkę na surowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×