Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Zaczne w poniedziałek:) i bede zdawać relacje co i jak:) a potem 10 dni jajecznej i przechodze na 1000 kcal:) Ale mem teraz powera kobitki kto ze mna?! Kto czuje sie ze może góry przenosić?! Ze wszystko w naszych rekach?!Kto che byc seksi?!To bierzmy sie do pracy:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co cię tak zmieniło przez ostatnie pare dni?? rady nie dawałas a teraz góry chcesz przenosić ?? pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia2009
witam reszte dziewczynek:)tez bym chciała wejsc w rozmiar 42 a mam takie spodnie do których nie wejde bo mi przez uda nie chca wejsc ale zato sa moja motywacja bo jak schudne to bede miałą fajne spodenki:D:D o jejuśku ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia2009
znowu dzisiaj padało straszna ta pogoda i nie poszłam na rower i mam moralniaka ze sie nie poruszałam ale jutro mam nadzieje ze to nadrobie(to znaczy rowerek )pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia2009
jestem slepa nasz 180cm juz wiem:D:D:Dto fajnie wysoka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie zmieniło????To ze marudzeniem nic nie zdziałam tylko sukces można osiągnąć ciezka praca a rezultaty sa zaskakujące i motywaujące:) dzis kupiłam sobie seksi bielizne poswieciłam troszke czasu na pielęgnacje ciala i godz ćwiczeń:) therm line dodał mi skrzydeł:):):):):):):):):) pozatym przymierzałam dzis cudowne spodnie tylko to biodrówki i brzuch sie wylał ze spodni:( i postanowiłam schudnąc nie marudzic bo chce te spodenki widziec na swojej pupci:):):):)::):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cellulit proponuje masaże bańka chińska + oliwka ja uzywam bambino. Na poczatku moga być siniaki ale to z czasem mija a ciałko po tyg jest pół cm mniej w obwodach = do tego peeling z kawy-ciałko aksamitne poprostu cudo!!!!A my kochane mając wiecej tkanki tłuszczowej mamy cudną skóre tylko podczas chudniecia musimy o nią zadbać:) do tego codziennie masaż rekawica i cud malinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na śniadanko sałata+pomidor+ogórek+rzodkiwka+ pasta z tuńczyka :) potem jade do przyszłych teśców ma grila wiec musze sie pilnowac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
sysunia ja tez mam moralniaka bo tyko 30 minut na rolkach a a rozwrze nic bo dalej nie naprawiony , juz mi tego brakuje :( kiyoa ja mam cellu 5000 z tv marketu , on jest podobny do baniek bo tez wsysa alke nie uzywam bo c os nie wierze w to , chyba ze mnie przekona cie ze jest inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moge potwierdzic ze jak stosowałam codziennie ale tak ok 15 min uda, biodra, brzuch to widziałam efekt nawet moje koleżanki zakupiły te chińskie bańki i stosują-każda zauwazyła mniejwszy bądz większy efekt!Co Ci szkodzi spróbuj codziennie przez 7 dni, zmierz najpierw obwody i zobaczysz czy skóra sie zmieniła, obwody a jak nie do dzasz komuś!!!Ja sobie wydrukowałam kalendarz tygodniowy z duż ilością miejsca do pisania,zaczełam od dzis notować wszystko co zjadłam,wypiłam i ile ćwiczyłam!Zobacze za tygdzień jak sie nie nie zmieni to coś wyrzuce z jadłospisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu to nie jest tak... jak sobie coś zanotuje zaraz będą śmiechy i kpiny że i tak nie schudną :( a mama będzie się tylko wściakała że się odchudzam , ona traci kase na \"exstra\" jedzenie a i tak nic z tego nie będzie.w domu z odchudzaniem jestem sama, nikt mnie nie wspiera, nawet nik chyba nie zauważył ze jem inaczej i że wogle schudłam 😭 muszę sobie sama radzić , czasem zrobie liste zakupów co potrzebuję i to dostaję, nikt niepyta po co mi to itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobre to może byc takie notowanie :) nawet jak skończysz dietę to masz gotowy przepis na następny raz :) ale oby nie był onastępnego razu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tego nie musi przecież widzieć w swoim pokoju sobie notuj lub jak bedziesz na spacerze-u mnie nikt nie widzi!!!Kazdy komentuje ze sie odchudzam a ich zdaniem wyglądam ok wiec robie to w zaciszu domowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo????:( bede dopiero wieczorkiem lub jutro czekają mnie odwiedziny u przyszłych teściów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 🖐️ na chwilkę :) jestem juz po śniadanku , sałatka z kapusty pekińskiej , kukurydzy i papryki , mniam :) teraz sie poruszam troszkę sprzątając hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dlaczego producenci ubrań uważają ze dziewczyna powyzej rozmiarówki 40 to jakiś kaszalot który nie ważne co ubiera bo i tak jest brzydki????? i dlaczego wydaje im się ze mamy wszystkie te same wymiary ??? moja koleżnaka-wchodzi w bluzki 36 ale są na nią za krótkie i musi mieć min. 40 na dlugość a ja np.nie zapinam się w biuście nawet w 42,44:O:O:O:O SPRZECIW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie nie jedna z nas ma taki problem :O wszystko szyte na modelki na wybiegach a o normalnych ludziach nie pomyślą ..... ja z kolei mam problem z długością spodni ... wiecznie za krótkie :O a przecież są i wyższe dziewczyny niż 180 i co one mają zrobić?? szok :O a jak wygląda wasze dzisiejsze menu? moje: śniadanko sałatka obiad plaster arbuza kolacja plaster arbuza , skubłam troszkę sałatki ważywnej i chciałam kiwi ale jakas niedojżała była :P aa i jeszcze taki malusi kawałek milki z orzechami , jakieś 1/3 kostki ale zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łochocho pięknie;) ja to się obżeram-płatki owsiane z jogurtem,bulka grahamka,zupa jarzynowa,dwa razy sorbet truskawkowy,trochę soku winogronowego i jeszcze kilka wafli ryżowych :) duuuzo tego ale jak jem mało to mam zabójczy humor -potrafie zabić wzrokiem a ze pada za oknem to i na rower nie pójdę :( ani z psem się nie wybiorę na dluższy spacer echh niby czerwiec a pogoda jak w jesieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam juz sił , wyniszczaję mnie chyba tak te tabletki , serce mnie boli , ręce się trzęsą , lękam się już sama siebie :( tak bardzo chcę schudnąć nawet za cenę swojego zdrowia . albo się przekręcę albo ....co może byc gorszego eh ale ja głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz sam mi je przepisał , ale buszuje po forach i to takie świnstwo jest , jedni m ówia ze psychotropowe, inni że narkotyzujące, prawda jest taka że niszcza wszystko i są świnstwem 😭 niezależnie od podzielonych zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście nieciekawie... a co to za leki,na co? moze mozesz z nich nie korzystać skoro az tak negatywnie reagują na Twój organizm.Wydaje mi się ze przy nastęnej wizycie powinnaś mu powiedzieć o Twoich obawach i objawach:) buziaki wpadnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jakie? na odchudzanie przecież :( meridia / zelixa / lindaxa , jeden ciul wszystko świnstwo :( wkoncu sama chciałam , eh nie ma co narzekac tylko wziąś się w garśc , najwyżej będą mie ratować jak się przekręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolek
u mnie waga stoi w miejscu po tygodniu diety ale mysle ze w koncu sie ruszy, widze ze brzuch mam mniejszy ale to chyba dlatego ze mniej jem bo tluszczyku raczej ejst tyle samo ciagle.nabralam motywacji po obejrzeniu straych zdjec. juz naeet nie chodzi o to ze jakos strasznie duzo waze bo wiem ze tak nie ejst ale przez to ze przytylam dosc szybko to tluszcz mi sie tak jakos odlozyl ze mi sie wszedzie wylewa, mam cellulit straszny nawet na ramionach.nie wiem jak sie robi te wykresy z waga i celami ale jakos sprobuje ;) czerwiec ---> 62 (wzrost 162) cel na lipiec ---> 58 cel na siepień ---> 54 dalszy cel ---> utrzymac wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejuśku ja jestem farmaceutką i nigdy w życiu nie poleciłabym tych tabletek!!!To prawda wyniszczają organizm przechodza przez watrobe jek wszystkie i ja niszczy!!!Te tabletki są dobre na miesiąc by przzwyczaic sie od nowego odżywiania mniejszej ilości kalorii ale to nie sposób na chydnięcie!!!!Pochodna amfeteminy.....Jak długo je stosujesz????Jakie jeszcze masz działania niepożadane????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ZNALAZŁAM NA INNYM TOPIKU!!!!!!!!!!!!!! Od 1997 roku na rynkach światowych - a od marca 1999 także w Polsce - jest nowy lek (meridia) nasilający uczucie sytości. Preparat o nazwie sibutramina początkowo miał leczyć depresje. Okazało się jednak, że na depresje nie pomaga, za to testujący go chorzy wyraźnie chudli." Sibutramina działa znacznie łagodniej niż pochodne amfetaminy czy deksfenfluramina. Nie powoduje masowego wydzielania serotoniny przez komórki nerwowe - jedynie przedłuża jej działanie. Producent sibutraminy - firma Knoll AG - reklamuje preparat następująco: "Możesz jeść to, co lubisz, nasz lek sprawi jednak, że zadowolisz się znacznie mniejszą porcją". "Do działań ubocznych sibutraminy należy zwiększona potliwość, uczucie suchości w ustach, bezsenność, czasem podwyższenie ciśnienia tętniczego lub przyspieszenie akcji serca. Nie powinny stosować jej osoby cierpiące na zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca czy tzw. niestabilną chorobę wieńcową.Lek łyka się raz dziennie przed śniadaniem przez kilka miesięcy. Zdaniem producenta sibutramina przez trzy do sześciu miesięcy redukuje masę ciała, a potem utrzymuje ją, dając pacjentowi czas, by zmienił nawyki żywieniowe.Żaden z tych preparatów nie jest też cudowną pigułką na otyłość. Zdaniem lekarzy ludzie chcieliby schudnąć aż o połowę. Tymczasem większości pacjentów każdy z preparatów pozwala pozbyć się w ciągu roku kilku kilogramów. Tylko i aż tyle! Nawet mała, 5-10-procentowa, utrata masy ciała powoduje spadek ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy we krwi, złych tłuszczów zatykających naczynia krwionośne." Cytat z portalu "zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące już i kupiła sobie znowu na kolejne 2 miesiąse , jakie mam jeszcze skutki uboczne ?? no tak jak pisałam wyżej , boli mnie serce, ręce mi się trzęsą , nawet pisanie na klawiaturze spraw3ia mi trudność, a długopisem już nie wspomne :O ne potrafie się skontentrowac , szczegulnie jak jade samochodem , strasznie spowalnia mi się reakcja reagowania, casem się boję nawet porowadzić 😭 mam dziwne lęki , ciągle wtydaje mi się jakby mnie ktoś sledził heheh głupie co :D czasem płacze bez powodu , no ale pomagają więc je wcinam :P ale zato poprwiła mi się cera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moga prowadzic do depresji, lęki, strach tego nie można ignorować:( proponuje je odstawic za duzo masz skutków ubocznych nie warto marnowa zdrowia nie w taki sposób!!!!zwykle działania uboczne mijają po dwóch tygodniach a Tobie sie nasilają wyrzuc albo sprzedaj to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 tygodnniach minęły bule głowy , nudności , i bezsennośc , bo na piczątku strasznie było :D nie mogę odstawić bo chcę schudnąć , nie chcę całe zyciew byc gruba :( przez 19 lat mi to przeszkadzało aż czas powiedzieć dość!!! nie chcę więcej tak wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×