Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Kalinowa panna przestuj bedzie chwilowy cierpliwości potem zobaczysz jak poleci...ale zauwarzyłam ze nie mysle o jedzeniu i jak ktos mi nie powie to bym poł dnia nic nie jadła czu to normalne????A jak juz dostane porcje to przebieram we wszystkim a i tak to jest niskolaloryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa a ja mam o ciebie pytanko co do tych baniek honskich , no bo ja mam ten cellu 5000 no i jak powiedzialaś ze banki ci pomagają to teżź zaczęłam uzuwać, wczoraj 30 minut dziś 1h i 20 minut ale na 1 noge zeby zobaczyc rezultaty , no ale jeszcze nie widzac ..... e kurcze miałam pytać a nie opowiadać :P no wiec chcialam zapytać czy ten masaż prózniowy mozna tez uzywac na brzuch ? próbowałaś moze? bo ja mam duzą oponkę , no i co z teg ze nogi mi chudną jak brzuch wielgaśny , już duzo kiecek jest \"prawie \" dobre tylko ze w brzuchu sie nie zapne a na tyłku wisi :O a pozatym to jak mam rozstępy 😭 durnowate odchudzanie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) kupiłam jakiś balsam ujędrniająco-antycellulitowy;) i zaczęłam stosować (od wczoraj) i zobaczymy jak to będzie działac ja zadnych farmakologicznych środków nie używam bo zdrowko ważniejsze wg mnie:P Trzymajcie się Dziewuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra robi się jedrniejsza juz po tygodniu a po miesiącu zauważyłam ze nogi mi szczuleją ale stosowałam tylko co 3-4 dni:) teraz strouje codziennie:) robie tylko boczki i czasem przejade po brzuchu ale czytałam różne opinie ze się nie powinno, ponieważ pobudza sie podskórne receptory które na różne rzeczy działa!!!Wiec sie troszke boje a wracając do czasu to nogi, pupa i boczki zamuja mi jakies 15 minut.Pisało gdziesz ze ma sie robic tylko do zaczerwienienie skóry bo ma pobudzic imfe nie dlużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupleją, a cellulit tez maleje ?? bo głownie to celulit jest najokropniejszy na nogach . miesiąc czasu to mi się nie będzie chciało :O no ale coz za coś w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja wam wspolczuje ze zeby schudnac musicie sie tak trudzic i katowac i odmawiac wielu rzeczy :( ja nie mam az tak zle... styka 5 malych posilkow dziennie, a jak jeszcze te posilki sa dietetyczne to juz w ogole w 2 miechy 10 kg mi spadło.. a przyznam super dietetyczne to one nie byly ;D cwiczenia duza daja jesli sie nie obzera przy oazji slodyczami weglowodanami i tlustym jedzeniem ;D ja w was wszytskie wierze... a ja hmm.. teraz chce schudnac 10 kg, bo jedne 10 juz za mna... waga 60 kg wzrost 160 cm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) jem śniadanko- odrobina serka homogenizowanego z fasolą czerwoną:) waga nadal stoi ale zauwazyłam ze mi w talii lecą cm więc jest chyba dobrze:) a taka ladna pogoda za oknem ze chyba pójdę pobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) ja dzis na sniadanko kromeczka z pomidorem:) na obiad nie mam pomysła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! Pierwszy dzien za mna....ufffff Wypilam wczoraj chyba ze 3l wody zeby troche wyplukac z toksyn moj biedny organizm chociaz nie cierpie wody i normalnie staram sie zamienie pic inne napoje... Jesli chodzi o moja diete to jest dosyc prosta: slodycze nie istnieja, podobnie jak tluste i wysokokaloryczne produkty. Pieczywo, makarony itd tez odstawione....Duzo owocow i warzyw, serki, jogurty i te sprawy no i PRZEDE WSZYSTKIM: RUSZAC SIE !!!! czyli jesli o mnie chodzi to jest basen co 2 dzien (1km-stylem byle doplynac) bo silowni i aerobikow, ze o bieganiu nie wspomne nie cierpie. Po ok mc 5kg gwarantowane i jesli tylko nie wracam do starych nawykow to nie ma zadnego jojo. Ja w przeciwienstwie od Was jem pozno bo pozno wracam do domu wiec o 21 jeszcze wciagam kolacje, jak mam ochote na jakies \'conieco\' (patrz:owoc ;-)) to tez nie patrze na zegarek a ze chodze spac kolo polnocy to sie zdarza - ale laczna suma kcal na dobe nie przekracza 1500kcal-z reguly jest to jakies ok 1200. Ja mam figure 100% klepsydra-ale roznica w obwodzie miedzy moja talia a biodrami jest porazajaca (dol nosze 2 rozmiary wiekszy od gory!). Nogi slupy, biust raczej maly.....dlatego jak duzo plywam to jest jedyna szansa zeby pozbyc sie moimch ud i tylka, sama dieta \'odtluszcza\' rownomiernie wiec tylek dalej pozostaje mega w porownaniu z reszta.... Poza tym juz tyle razy zaczynalam i konczylo sie na dobrych checiach ze mam nadzieje tym razem raz na zawsze zrzucic ta 10 i miec to z bani-tyle by mi az nadto wystarczylo.... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy takie rann ptaszki jesteście? ja jeszcze w pieżamce :) 90-60-90 ruch to podstawa , włascie szczególnie jak chcesz odchudzić poszczególlne częsci ciała , bo na diecie to zacniesz od cycków :D wczoraj buszowałam po sieci i znalazłm ciekawy artykuł na temat jazdy na rozweze , nie pamietam już dokadnie ale pisali że powinno się jeździć minimum 20min podczas jednej jazdy i wtedy się bardzo dotlenia i przemiana materi jest wtedy szybsza, no o pozatym no to na nogi rewelka , tylko na lekkich przeżutkach trzeba ;) bo na ciężkich to mięśnie urosną ;) ja dziś na śniadanko sok z arbuza i zielona cherbata , a na obiad sałałatke warzywna zobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś chodziałm po sklepach-> strach mnie przeleciał:(:(:(:(:( zobaczyłam sie w szybach sklepów i wyglądam jak ogromny paszczet:) ramiona szerokie:( brzuch plecy:( teraz to napewno sie wezme bardziej rygorystycznie za siebie bo wyglądam strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty chyba pasztetów nie widziałaś nigdy :) pozatym to szyby przecież powiększają . Ja lubię chodzić do nas w mieście do apteki bo tam stoi lustro odchudzające :) superowo w nim wyglądam :D poprostu trzeba się wziąśc za siebie i będziemy piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem tak padnięta że chyba ćwiczyc nie bede:( śniadanko kromeczka z pomidoerm, potem kubuś mały, serek gratka, marchew i teraz 2 zmieniaki i mizeria:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo za dużo pracujesz i myśłisz o chłopie, dlatego siły nie masz :P zato masz usprawiedliwienie, bo ja dziś tylko 30minut na rozerze pojeżdziłam i więcej mi się nie chciało poprostu i nie mam usprawiedliwienia na moje lenistwo :( nawet na rolki mi sie nie chce ja dzis sok z arbuza, mały śledzik , sałatka warzywna i sok z bananów a jutro koniec roku :D i wakacje wkońcu :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od dawna nie mam wakacji:( praca a weekendy na uczelni teraz po obronie na szczescie ma co drugi weekend wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie nikogo nie ma:( dziś coś mnie głód męczy:( śniadanko kromka z jajkiem jedzona od 9-11 hihihi potem marchew i serek gratka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) kurde ja rano 2 kromki z chudą wendlinką i magraryną , wode smakową cytrynową , jednego michałka i pizze taką na zimno małą 😭 zabiegana jestem dzis i nie mam czasu na normalnie jedzenia, chodziłam po sklepach osd 11 i o 15 jade zaś , poszukuje sukienki na wesele i butó i torebki na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolek
czy slyszalyscie o diecie "odchudzanie na zawolanie"? ja wlasnie ja zdobylam i mam zamiar wkrotce wyprobowac, czytalam o niej na forach i rezultaty sa zachecajace.czy ktoras z was jej probowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w poniedziałek kupiłam bio c.l.a i jestem zadowolona , waga spada, oczywiście przy tym mniej wysokokalorycznych potraw unikam. Staram się duzo pic wody niegazowanej. Jest jedno ale (to chyba po tych tabletkach, taka reakcja) ciągle biegam do łazienki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga schyba sie podniosła, a nawet jak nie t do poniedziałku napewno się podniesie, jutro ide na wesele , w niedziele na poprawiny , mam dziś urwanie głowy , miałam nie isc na wesele a dziś sie dowiaduje ze jednak ide, szukam , ganiam , przymieżam , jeżdzę , jutro jeszcze jade malowac pazury , po torebke a o 13 do kościoła :O eh nie mam nawet czasu zrobić sobie nic do jedzenia i jem ormalny obiad co mama zrobila czyli spaghetti , bialą czekoladę co chwile podjadam , z tego wszystkiego nie kupilam nawet wody i pije słodkie soki , szlak trafił moją diete dziś , czuje siętaka wielka dziś , jakbym miala z 10 kg więcej , taka zapchana , pełna :O fu. buty mnie obtarły a jutro na weselu to chyba na bosaka będę , nie wiem jak to będzie . w życiu nie byłan na weselu jeszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu waga spadła, haha , jestem zadowolona. Z 79 kg. na 78kg. A jutro to całkiem , pojeżdzę sobie na rowerku. W laskach, popatrzę czy jagody są, mieszkam na mazurach to u nas póżniej. Z teściową po zielonych świątkach pojeżdżę na jagody. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz pewnie jesz obiadek weselny a pózniej sobie potancujesz a w tańcu spala się duuzo kalorii;) na pewno ładnie wyglądasz i mam nadzieje ze dobrze się czujesz:) ja coś drgęło z 70 kg mam 68,5 i mam nadzieje ze juz nie wróci to 70 kg! a w talii lecą kolejne cm -teraz mam 86cm pozdrawiam i trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie jedne wesele ominie, a dlatego ze kolega przez którego bylismy zaproszeni, chciał żebyśmy byli tylko na ślubie, a na weselu już nie. A ten ślub jest oddalony około 80 km. Więc doszliśmy do wniosku ze nie ma sensu jechać. A przy okazji jestem zadowolona bo należycie nie schudłam. Chyba zrobię sobie przez parę dni głodówkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×