Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość mikado8
ja juz biore podnad rok Sylvie 20 i wlasnie waga mi bardzo spadla, niby sie ciesze ale wolalabym tak 2-3kg przytyc zeby lepiej wygladac a nie jak patyczak:P czy tez tak mialyscie ze spadkiem wagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second
witajcie,ja po raz piewszy tutaj,także jak popełnie jakąś gafę to proszę mnie przywołac do porządku :P poprawię się :) tak poczytałam troszkę opinie na temat tych tabletek i myślałam że spadek wagi jest efektem diety a to sie okazuje że tabletki wspomagają :) jak dla mnie suuuper sprawa:D co do lekkiego pobolewania piersi,to dopiero teraz coś tam,troszeczkę (zostało mi 8 tabl.drugiego opakowania) nie za dobry humorek,również się zdarza i załamanie w nasileniu apetytu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seond
dzień doberek :) wczoraj zapomniałam zapytać Was czy któraś pali papieroski ?? i jeśli tak to miałyście skutek uboczny w postaci odrzucenia fajek podczas stosowania pigułek ?? na początku oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinee
czy podczas przerwy przez 7 dni jestem tak samo zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
second - mi się czasem zdarzają dni że nie mogę wypalić kompletnie nic chociaż na początku mi się chce a potem jestem w połowie papierosa i mi niedobrze.. Czasem z kolei spokojnie wypalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytam was dziewczyny i chcem sie podzielic swoimi spostrzezeniami zostało mi 5 tabletek do zakonczenia pierwszwgo opakowania i musze przyznac ze jak narazie zadnych objawów nie mam jedynie co zauwazyłam to moje piersi sa jedrniejsze ale to akurat mnie cieszy tak miałam krótkie plamienie tak ze 4 dni po okresie i to tyle no i jeszce mam troche pryszczów na twarzy ale zawsze mnie wysypuje przed okresem wiec nie zwalam tego na tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second
Madziuuulka...to mnie dziewczyno uspokoiłaś :D powaga,ja już zaczynałam się stresować co jest grane...a dzięki Tobie jestem już spokojniejsza :) Dziękuję :) a wiecie co,ciekawostka...w zeszłym tygodniu,mniej więcej na początku zaczął mnie pobolewać pęcherz,teraz przerzuciło się na lewą nerkę..jutro idę do lekarza z zapytaniem o co chodzi...wyczytałam w ulotce że jeśli ma się problemy z nerkami to nie wolno ich stosować...a co jeśli problem pojawi się w trakcie ich brania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
second - nerki jeśli chorują to nie bolą, chyba że masz kamienie albo piasek :) może to zwykle zapalenie pęcherza? Miałam milion razy.. Zaczęło się oczywiście jak zaczęłam współżyć. Wystarczy że się nie wysikasz od razu 'po' i bakterii już jest sto miliardów.. Także wcale o to nie trudno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second
Madziuuulka...a tego to nie wiedziałam:)ale doczytałam w ulotce że jak się pojawią problemy z pęcherzem to trza do lekarza...w każdym razie byłam wczoraj i dostałam antybiotyk :/6 dni mam brać,pęcherz kochana to mnie strasznie bolał,na szczęście dwie tabletki i już jest zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvunia000
Znalazłam ten wątek o sylvie i też się podzielę moimi spostrzeżeniami na ich temat. Biorę te tabletki od 7 miesięcy. Przez pierwsze 3-4 cykle miałam delikatne plamienia śródcykliczne, ale ginekolog stwierdził, że to całkiem normalne i z biegiem czasu wszystko się unormuje.... miał rację. Na tabletkach ani nie schudłam, ani nie przytyłam, piersi mnie nie bolą, mam bezbolesne miesiączki, libido takie, jak przed antykoncepcją, czyli średnie :P Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvunia000
Znalazłam ten wątek o sylvie i też się podzielę moimi spostrzeżeniami na ich temat. Biorę te tabletki od 7 miesięcy. Przez pierwsze 3-4 cykle miałam delikatne plamienia śródcykliczne, ale ginekolog stwierdził, że to całkiem normalne i z biegiem czasu wszystko się unormuje.... miał rację. Na tabletkach ani nie schudłam, ani nie przytyłam, piersi mnie nie bolą, mam bezbolesne miesiączki, libido takie, jak przed antykoncepcją, czyli średnie :P Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki Ja juz biore novynette. Jeste rewelacyjnie. Wkoncu normalnie sie czuje. nie jem jak opetana i wkoncu mam przyjemnosc z seksu z mezem :) Monia Ty zyjesz wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka_NS
bezchmurneniebo ja zyję oczywiście;) teraz będę miała dla was więcej czasu, bo mój facet wyjechał w delegację na 3 tygodnie i jestem sama, i zero seksu ;( masakra, jak ja to wytrzymam? musicie mi dogadzac ;p;D hehe bo poprostu zwariuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo ja zyję oczywiście teraz będę miała dla was więcej czasu, bo mój facet wyjechał w delegację na 3 tygodnie i jestem sama, i zero seksu ;( masakra, jak ja to wytrzymam? musicie mi dogadzac ;p;D hehe bo poprostu zwariuję !! eiiii pisze to jeszcze raz, bo napisałam jedna literę ze mniej w loginie i wyskoczyło w innym ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
second - no to na mądrego lekarza trafiłas bo ja antybiotyku nie dostałam ani razu i furaginum mnie leczyli co było kompletnym non sensem. Dziewczyna mojego kuzyna w końcu mnie uświadomiła jak to z tym jest bo sama męczyła się z pęcherzem ponad 2 lata. Ona dostała antybiotyk i narazie jest ok, ja po tym zas.ra.nym furaginum, który brałam siódmy raz jak dotąd też ok.. Monia - to odzywaj się, będziemy coś walczyć z Twoja chwilowa samotnością :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minis ---> bedziemy Cie pocieszac a jak :D 3 tyg bez seksu to dla mnie pestka. Teraz moze nie, ale jak bral sylvie20 to wlasnie tak bylo :) Teraz to nie wiem czy bym wytrzymał. Wiecie co mi sie marzy ?? kurcze swinka morska :)a maz teraz nie chce mi kupic tylko na urodiny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam brac te pigólki i narazie nie widze zmian a to podobno od hormonow sie tyje a nie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurneniebo mam nadzieję, że będziecie mnie pocieszac, bo ja naprawdę zwariuję a bez seksu to tym bardziej ;/ pocieszam się tylko że dzisiaj jest już 31 marca i tylko 20 dni i bedzie ale to i tak dużo;/ chciał mi kupic wibrator żebym była jako tako zaspokojnona, ale odmówiłam i powiedziałam że nie chcę, bo powiedziałm mu że to nie jest to samo;/ i w ryk;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
sluchajcie, bo juz jakis czas temu, po badanich moczu wyszlo, ze mam jakies tam bakterie i przez 10 dni 1-2 razy dziennie mialam lykac tabletki (nie pamietam nazwy). nie mam pojecia czy ów bakteria by tak szybko znikla, ale nie podjelam sie 'kuracji' - zastanawialam sie, czy koliduje to jakos z pigulkami antykoncepcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jakiś czas temu miałam zapalenie pęcherza i nerek chyba przy okazji. Nie sądziłam, że nerki mogą tak bardzo bolec :( Na szczęście antybiotyk pomógł :) Dziewczyny zamawiałyście kiedyś gumki z allegro? Za 100 sztuk około 50zł, więc niby bardzo się opłaca. Ciekawe jak z jakością tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo no pewnie że bym wolała z facetem moim ale teraz się nie da;/ octavia ja bym się bała zamawiac prezerwatyw z allegro, nie wiem czemu, ale zawsze możesz spróbowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
a ja mam świnkę morska :) kubuś się nazywa i jak ma ochotę na sałate albo ogórka to do mnie gada :p znajomi kupowali przez allegro i jak narazie bez wpadki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika też się trochę obawiam. Najbardziej kusi cena i to, że od razu jest duża ilość i nie trzeba kupować na zapas, czy biegać co kilka dni do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
bezchmurneNiebo - świnia jest super :p tylko nikt nie mówi o takich minusach jak na przykład konieczność częstego wymieniania sciolki. Jak się im daje codziennie świeże warzywa to ich mocz po prostu... śmierdzi :p noi ja mam stosunkowo mała klatkę i puszczam go żeby biegał po pokoju całą noc praktycznie codziennie. Ale załatwia się do klatki, nie mam co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×