Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Ja też nie mam żadnego zwierzątka. Mój chłopak ma dwa żółwie, raz na miesiąc trzeba wymienić wodę z akwarium i czasem wrzucić coś do jedzenia. Kiedyś miałam chomika i teraz już nie zdecydowałabym się raczej. Często trzeba sprzątać, a ja leniwa jestem :) I w sumie nie przepadam za zwierzętami. Jeszcze psa miałam, niestety został zagryziony, do tej pory nie mogę się z tym pogodzić i drugiego też bym raczej nie chciała mieć, bo ciężko później jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla88
czy jestem zabezpieczona w tej 7-dniowej przerwie od brania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdzia ---> podrzuc Ta Twoja swinke do Rzeszowa prosze :) Octavia ---> ja mam 3 psy, ale pupilka jednego co mieszka ze mna w pokoju. Jets zazdrosny nawet o mojego meza. Warczy i chce go grysc haha. A w tym roku planujemy wyjazd we trojke nad wode - ciekawe jak bedziehe :) wkoncu mojego psiaka traktuje jak czlonka rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
bezchmurneNiebo - bierz ja w tym momencie to Ci jeszcze dopłacę :) chciałam się pouczyć ale cały czas gadał i musiałam go puścić żeby pobiegał ale dalej gadał.. Swir..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second
Madziuuulka...współczuje kochana :( bidulka :( niektórzy lekarze zdecydowanie minęli się z powołaniem :/tyle czasu się męczyć...nie będę się bardziej rozwijać bo zostanę zablokowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jateż biorę sylvie20 od ok 8 miesięcy i mam do Was takie pytanko czy zdażało się Wam, że dstałyście okresu przed skończeniem opakowania? ja już miałam tak 2 razy. nie pokolei ale ostatni raz miałam właśnie tak przy poprzednim opakowaniu. Byłam u pani ginekolog, pytałam, powiedziała z wielkim oburzeniem, że to normalne... ale wiecie jacy są lekarze. Moja siostra bierze również te tabletki i jak poszła po receptę(do innego gin) to kobietka zapytała kto w ogóle takie tabletki przepisuje. Oczywiście kazała zmienić na inne bo stwierdziła, że te nasze to podróby okropne. Kur nie wiem co już myśleć. Poza tym zauważyłam, że odkąd biore pigułki to mam zaciśniętą cipkę. Ciężko żeby mój facet we mnie wszedł a jak już sie uda to później boli i szczypie. Z tym też się udałam do lekarza i dostałam antybiotyk: Macmiror i jakiś lactovaginal. antybiotyk już wzięłam i dziś wcisnęłam pierwszą kapsułkę tego drugiego. Nie można przy tym współżyć więc nie mogę sprawdzić efektu. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Skoro dostałaś antybiotyk i lactovaginal, to pewnie jakaś grzybica Ci się przyplątała co czasami zdarza się przy braniu pigułek antykoncepcyjnych. A pani doktor, która stwierdziła, że sylvie to jakaś podróba to pewnie nieźle jest sponsorowana przez producentów innych pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbowoman23
Sylvie20 przyjmuję od 8 albo 9 miesięcy. Od początku dobrze je tolerowałam, nie miałam żadnych krwawień i plamień śródcyklicznych. Okres z odstawienia trwa u mnie dosłownie 2,5 dnia i jest go tyle co kot napłakał. W ogóle czuje się dobrze, czego i wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
a mi się przyplataly jakieś problemy żołądkówe i rzygam już trzeci dzień.. Co jednak najlepsze zawsze bierze mnie wieczorami i tabletka ma niby nie tracić skuteczności bo 4 albo więcej godzin zawsze udaje mi się wytrzymać po połknieciu. Dostałam jakieś leki, dam znać jak mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
a mi się przyplataly jakieś problemy żołądkówe i rzygam już trzeci dzień.. Co jednak najlepsze zawsze bierze mnie wieczorami i tabletka ma niby nie tracić skuteczności bo 4 albo więcej godzin zawsze udaje mi się wytrzymać po połknieciu. Dostałam jakieś leki, dam znać jak mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzamuzamuza
chyba popadam w paranoje... co może oznaczać jakby leciutkie zazielenienie (cholerka wie jakie w koncu) w okolicy lechtaczki? sie znaczy z jednej i drugiej strony na tej cieniutkiej skorce, ktore doprowadza do naszych kobiecych platkow malych i duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ---> mam nadzieje ze samopoczucie na dniach Ci się poprawi, i problemy żołądkowe znikną. Ja ostatnio miałam chyba problemy też żołądkowe, tyle że z ubikacji wyjść nie mogłam. Teraz jest lepiej. Nie martwię się że anty by nie działały. Większość koleżanek z forum radziły mi by podjąć już konkretne kroki w kierunku założenia rodziny. Cóż, nie planuje tego, ale jak się zdarzy to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
bezchmurneNiebo - szcześciara:) nie musisz się już tak tym przejmować, masz męża i wszystkie pozostałe rzeczy do dzieciaka potrzebne :p niedługo kończę 18 lat:) i szykuje mi się impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka zazdroszczę imprezy. Super wspomnienia mam z okresu 18stkowego :) Którego dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przy was to juz stara jestem hehe :) czy jest czego zazdroscic?? Niewiem.... niewiem tez co bym zrobila jakbym faktycznie zaszla w ciaze....kurcze nie mysle o tym... Boje sie wszystkiego co jest zwiazane z ciaza...porod, pierwsze dni noworodka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamrotka0000
Dziewczyny a czy podczas brania sylvie20 ma się większy apetyt? Boję się, że przytyję. Bo wiem, że od brania pigułek się nie tyje tylko ewentualnie apetyt się zwiększa a wiadomo do czego to prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuskaa
to malo wiesz, bo przytyc mozesz nie tylko przez apetyt ale takze zatrzymywanie wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) dawno mnie tutaj nie było, a widze temat wrze;) mi coś znowu dolega, strasznie boli mnie żołądek mam 7 tableek do końca, jutro idę do gina zobaczymy co mi powie, ale myślę że mi wypisze inne tabletki. ;( a się troszkę boję, bo nie chciałabym przytyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamrotka ---> to faktycznie malo wiesz, ja wlasnie po sylvie20 przytylam 8 kilo vbo zatrzymaly mi wode w organizmie, na dodatek nie moglam zapanowac nad moim apetytem :) Monia ---> jak tak zyjesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy zaczął Wam się po tych tabletkach cellulit tworzyć albo powiększać? Ja nigdy nie miałam z nim problemu, przy wzroście 170cm i wadze 53kg nie było o nim mowy, a po kilku miesiącach brania tych tabsów moje pośladki i uda nie wyglądają tak jak wcześniej. Nie przytyłam nic ale przeraża mnie widok własnego tyłka!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
Zaparta - wcale nie jest powiedziane że cellulit to domena tlusciochów. Nieprawidłowa dieta i brak ruchu nawet u chudzielca robi cellulit. Mówi Ci to 49 kilo przy wzroście 167 :) mi wystarczył pilling 2 albo 3 razy w tygodniu przez ok 5 miesięcy.. Teraz nawet jak ściskam skórę to tego nie ma :) BezchmurneNiebo - dokładnie to 10 maja równiutko o godzinie 12.00 w południe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurne niebo oczywiście w dzień wizyty u ginekologa żołądek mnie wcale nie bolał a teraz troszeczke pobolewa, narazie mam odstawic tabletki a po świętach idę na usg ciekawe co tam wyjdzie. ale tak to ogólnie wporządku;) Moj ężczyzna przyjechał i właśnie szykujemy się nad jeziorko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
Octavia - perfecta o zapachu czekoladowo kokosowym :p to jest jakiś cukrowy. Ogólnie miła w dotyku skóra po nim zostaje ale są w nim też takie nierozpuszczalne brązowe zluszczajace kuleczki, które przyklejaja się do ciała jak się dobrze nie splucze :) ok 15 zł takie spore opakowanie. Noi używalam do tego nawilzajaco ujędrniającego kremu który śmierdział jak sto pięćdziesiąt a miał pachniec cynamonem i pomarańcza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia ---> ja mam 29 wizyte u gina, i pewnie zrobi mi ta cytologie, ktora nie dallam sonie zrobic ostatnio :D tak poza tym bardzo sie ciesze ze masz juz chlopa kolo siebie :) Swieta spedzam w pierwszy dzien swiat z tesciami, a drugi dzien swiat z moimi rodzicami i siostra meza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvie a miesięczna przerwa
Ostatnio ginekolog kazał mi zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu sylvie20. Stosuję je od roku czasu i ginekolog stwierdził, że taka miesięczna przerwa jest wskazana i oczyszcza organizm. Też tak macie? Także robicie przerwy w stosowaniu pigułek, czy może zażywacie je bez przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo nooo a ja faceta znowu nie mam, kuźwa jakie życie;/jak się to mówi wpadł i wypadł. masakra. a u gina byłam teraz na dniach zrobił usg i nic nie pokazalo się i mówi że to może byc na tle nerwowym, i zalecił żebym udała się do lekarza rodzinnego. zobaczymy co z tego wyjdzie. ja nie robiłam jeszcze przerwy z sylvie, no tylko wiadomo te w czasie miesiączki a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×