Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Madziuuulka
całkiem nowa - na skuteczność tabletek działają niektóre antybiotyki, np tetracykliny. Leki odwadniajace (podkreślam - odwadniające, nie moczopędne!). I wyciąg z dziurawca (ale jeśli pijasz litr dziennie :p ). Witaminy te nie mają na antykoncepcję wpływu bo wchłaniają się zupełnie inna droga - poprzez tłuszcze, a tabletki to krwioobieg. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to wal do lekarza, jest dokładnie od tego żeby się na tym znać co Ci można a co nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
W ulotce wyczytała,że witamina E może być nieco słabiej przyswajalna jeśli biorę tabletki antykoncepcyjne,ale nie ma to wpływu na skuteczność sylvie ;] Dzięki za odpowiedź. Zawsze to więcej informacji ;] a lubię być doinformowana;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
motka21 : te tabletki nie sa dla Ciebie w takim razie. ja przez 1 miesiąc ich zażywania popadłam w jakąś chandrę, było mi smutno, byłam zła i płaczliwa, cały miesiąć plamiłam, wielki apetyt na jedzenie. na chwilę obecną mam rozstępy i cellulit no i krostki na posładkach, cycki jakie były takie są. Iwona/Ilona sylvie : gdy przerwa zaczyna Ci sie po wzięciu ostatniej pigułki, np. u mnie jest to niedziela, to kolejną zazywam w kolejną niedzielę. = 8 dzien. na oko w środę mam okres całkiem nowa : zobaczysz, wszystko bedzie dobrze, gdy poznasz to uczucie :) tez się bałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Na temat interreakcji pigułek z innymi lekami wszystko jest napisane w ulotce. Całkiem nowa ale dziwne witaminy na przeziębienie kazała Ci lekarka brać, na przeziębienie to zazwyczaj witaminę C się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Dała mi takie,bo witaminy C nie mogę przyjmować ze względu na krwotoki z nosa,ale to tak poza tematem całej tej rozmowy ;] w ramach wyjaśnień. Jestem po tym pierwszym razie ;] i szczerze mówiąc mam pewne obawy mimo to,że biorę tabletki regularnie,nie piję,nie palę i nie przyjmuję antybiotyków,także lekki stresik jest,ale mam nadzieję,że jest on zupełnie nie potrzebny ;] Ale było fajnie ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancinka1984
witam. nie ma kóraś z Was do sprzedania Sylvie 20? mój ginekolog jest na urlopie, a nie chciałbym iść do innego, bo mam złe doświadczenia i nie chce eksperymentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancinka1984
A swoją drogą to jestem bardzo z nich zadowolona, to moje pierwsze tabletki i przyznam szczerze, że bardzo się bałam, bo jak wiadomo opinie na temat tabletek są różne, ale jestem mile zaskoczona, zero skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Ja kończę pierwsze opakowanie Sylvie 30,ogólnie jestem z nich zadowlona,bo nie ma żadnych skutków ubocznych,ale póki co mam straszne obawy,że mogło pójść coś po nie mojej myśli,mimo to,że przestrzegam ulotki. Po prostu mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Całkiem Nowa rozumiem ta psychiczna blokadę:) ja tez na początku miałam obawy, ale jak wszystko robisz według przepisu lekarza to nie bój się. Patrz ile dziewczyn bierze pigułki i raczej ni słyszałam, aby któras zaszła w ciążę, mówię o tych które stosują się do ulotki i wskazówek lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Afardo,ja właśnie wiem,że to wszystko siedzi w mojej głowie,za bardzo się tym stesuję,ąż mnie brzuch od tego boli...ale prawdopodobnie spokojna to ja będę dopiero jak przyjdzie okresik ;] zostały mi 4 tabletki,także jeszcze mam czas. Mam nadzieję,że będzie okey i następne "razy" będą mniej steesujące...Pozdrawiam ;] Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
całkiem nowa : pewnie teraz wyczekujesz miesiączki :) a wasz pierwszy raz był z gumką czy bez? jeśli bez, to się nie martw ;) moj pierwszy i kolejne kolejne były z - i jest okeej ;) ostatnio obtarłam się od prezerwatywy :/ pierwszy raz kurde, chyba lateks mi nie służy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Pierwszy był bez,bo stwierdziłam,że po to biorę te tabletki,poza tym ja prawdopodobnie też bym miała uczulenie na prezerwatywy...Ale zaczęliśmy po ponad dwóch tyg. zażywania tabletek,także powinno być okey. Dziś biorę ostatnią tabletkę i później bedę oczekiwała ;] mam nadzieję,że jest okey. W sobotę trochę się przestraszyłam,bo dość mocno plamiłam,pierwszy raz odkąd wzięłam tabletki,ale już jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja333
No, ale nie po to się bierze tabletki - w twoim wypadku sylvie - żeby się stresować wpadką. Wpadką można stresować sie wtedy, gdy kochasz się bez zabezpieczenia, albo kiedy wam gumka pęknie, a nie kiedy faszerujesz się hormonami. Osobiście nie znam przypadku żeby dziewczyna "zaciążyła" biorąć tabletki antykoncepcyjne. A okres z odstawienia na pewno przyjdzie w przeciągu 7 dni - u jednych pojawia się już na drugi dzień, a u drugich nawet w 6 czy 7 dniu. Tak więc nie panikuj bo nie masz o co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnikdomowy
Mi nie służyły. Miałam spadek libido, ospałość, huśtawki nastroju. Właśnie dlatego mimo wszystko wolę npr z monitorem cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Jak już wcześniej wspomniałam,dzisiaj ostatnia tableteczka,a od jutra oczekujemy ;] ja to sie stresuje,bo to moje piewrsze tabletki,pierwszy raz,same rozumiecie ;] poza tym moja ciocia biorac tabletki,moze nie te,ale wpadla,tylko,ze ona duzo pali papierosow,takze,czytajac ulotke wnioskuje,ze to przez te fajki mogla wpasc. Dzieki za wsparcie ;] na pewno was poinformuje jak stres opadnie ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błonniczek
ciocia pewnie wpadła, bo nieregularnie zażywała pigułki bądź też o jakiejś zapomniała :D Nie panikuj, bo skoro nie pominęłaś żadnej pigułki sylvie to nie zaliczysz wpadki. Ja z mężem idziemy na całość od pierwszej pigułki i jakoś nie wpadliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
ha, a ja się cieszę ze swojego "postępu" teraz będąc myślami wstecz myślę sobie, że to było CHORE! ja z pół roku zażywałam pigulki, zanim coś zaczeliśmy robić w tym czasie byłam i w jakieś depresji przez tabletki i w ogóle psuło nam się w związku, próbowaliśmy coś zrobić na przełomie 2/3 opakowania, ale nam po prostu nie wyszło, ale za to w czerwcu wyszło i aż się dziwię, że teraz tak potrafimy nawet co kilka dni ;p coś się we mnie przełamało, otworzyło i jest cudownie :) a i związek nam się poprawił, tylko czemu znów mam zachamowanie i nie chcę spróbować bez gumki, skoro mam pewność bo sylvie zażywam od 10 miesięcy (czasem jednak zdarza mi sie wziąść tabletkę kilkanaście minut przed, albo i kilka godzin po :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Mi tylko raz zdarzyło się wziąć tabletkę 20 minut później,pod koniec opakowania. Zawsze staram się brać o 18,ale bywało tak,żę wziełam minutkę czy dwie poźniej,ale taki czas raczej nie ma na to wpływu ;] mam nadzieję ;] dzisiaj drugie dzień bez tabletki,trochę stresik jeszcze mnie trzyma,ale czekam cierpliwie,w końcu mam jeszcze czas do 10,żeby mi się dostało ;] ale będę skakać z radości jak stres odpuści jak już dostanę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
:) Ten uśmiech mówi sam za siebie..Już mogę trochę bardziej zaufać Sylvie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_21
Dziewczyny pomóżcie!! Gin przepisał mi sylvie 20 sa to moje pierwsze tabletki juz wzielam ich 10 a jest 21.. jak juz wezme tą 21 tebletkę i opakowanie sie skonczy to kiedy mam zaczac drugie?? w ósmym dniu od zażycia ostatniej?? i tak w kółko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeweeeelinka
ma ktoś do sprzedania opakowanie sylvie 20 w krakowie ? pilne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_21
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie... po zażyciu ostatniej tabletki robie 7 dniową przerwe podczas ktorej powinnam dostac miesiaczke. załużmy ze dostane ją w drugim dniu przerwy ale bedzie trwała tylko przez 3 dni... co daje w sumie 6 dni przerwy i czy odrazu po okresie mam wziasc nastepna?? nie wiem jak to jest pomóżcie..!! zagubiłam sie a do mojego gina za 3 tygodnie dopiero moge sie dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy któraś z Was miała przy braniu tych tabletek ciemną, wręcz czarną wydzielinę? biorę je od miesiąca, a zauważyłam ją po pierwszym tygodniu stosowania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancinka1984
też macie takie skąpe i krótkie okresy przy braniu tych tabletek? jakoś nie daje mi to spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancinka1984
Hej. Wy też macie takie skąpe i krótkie okresy przy braniu tych tabletek?? jakoś nie daje mi to spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem Nowa
Nie martw się,ja to przed braniem tabletek miałam okres 3 dni,a po pierwszy miesiącu brania mam też trzy dni,ale bardzo skąpe,ale jakoś mi to nie przeszkadza,wręcz przeciwnie. Jutro zaczynam drugie opakowanie;] mam nadzieje,że bedzie mniej stresu niz ostatnio..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancinka1984
To, że trwa krótko to akurat duży plus, nawet ginekolog wspominał, ze może tak być i nie trzeba się przejmować, to jednak gdzieś po główce chodzą myśli o tym, że może nie działają tak jak powinny... Oszaleć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_21
Dziękuję za odpowiedź. Dziewczyny nie martwcie się tymi "innymi" miesiączkami to normalne.. jedna bedzie miala 3 dni okresu a druga z was 5. Ja miałam po tych tabletkach 6 dni miesiączki ale jeszcze 4 dni plamienia. To się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaa7777777
może to dziwnie zabrzmi, bo pisałam o tym już rok temu mianowicie : zimne, sine palce od stóp i rąk mamy jesień i "efekt" ponownie się pojawił pigułki sylvie20 przyjmuje od grudnia 2010 i zimą 2010 pierwszy raz tak mocno zdarzyło mi się marznąć, palce osiągały kolor sino granatowo czarny... pytałam się ginekologa jakoś w wakacje, czy może tak się dziać z powodu tabletek, stwierdził że niby nie fakt, zawsze miałam czerwone palce, ale zimą 2009 ani nigdy wcześniej nie były aż tak straszne! po 10m'cach przyjmowania pigułek moje libido nie powróciło to wczesniejszej normy przed antykoncepcją :( boję się, że i tej zimy tak strasznie będę cierpieć :/ a nie chcę! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×