Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość takasobieona27
Ja czułam się fatalnie po kontracepcie - myślałam, że umrę :P Przy sylvie jest zupełnie inaczej - czuje się dobrze, po prostu normalnie, tak jakbym nie brała żadnych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka333
Przez pierwsze 2 opakowania sylvie30 miałam plamienia w środku cyklu :/ Owszem one ustąpiły, niemniej jednak nie było to przyjemne. Całe szczęście, że były one skąpe.... ale to ponoć normalka na początku brania pigułek hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma2
JA miałam migreny po plastrach a nie taBletkach. 3 MIESIĄCE SIĘ MĘCZYŁAM I W KOŃCU RZUCIŁAM TO W CHOLERĘ. Sylvie20 stosuję już tydzień nie mam żadnych migren, trochę boli głowa. Plamienia mam i nic poza tym. Gdyby tak zostało to by,m była happy. Mam przypomnienie w tel i biorę punktualnie bo nie chcę więcej dzieci. Za to mąż nie chce uprawiać sexu bez gumek.... Nie wiem jak go przekonać. Właściwie jak się dowiedział o torbieli w ogóle nie chce się kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mój facet ciagle chce sie kochac bez gumek i konczyc we mnie ale ja sie boje tego dopiero biore pierwsze opakowanie wydaje mi sie ze za szybko na to.Poza tym nie wiem czy to od tych tabletek czy od czego w trakcie seksu bardzo boli mnie dół brzucha wczesniej tak nie mialam a teraz ciagle nie wiem od czego to moze byc ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówczyni
Jeżeli zażyłaś swoją pierwszą tabletkę sylvie w pierwszym dniu okresu, to jesteś zabezpieczona od samego początku i możesz "iść za swoim facetem na całość" :) Bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleczer1 to OSZUST!!!
UWAGA NA UŻYTKOWNIKA FLECZER1" TO OSZUST !!!!!! NIE WYSYŁA TABLETEK !!! OSZUST !! OSZUST!!! OSZUST!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAC DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem Nowa
Hej. Mam do was pytanko: Czy któraś z Was bierze może Asecurelle osłonowo i czy widzi poprawę w złym samopoczuciu itp.objawom? Jeśli takie ma oczywiście. I czy wiecie może czy Asecurelle trzeba zacząć brać wraz z pierwszą tabletką w opakowaniu czy mogę zacząć np. w piątym dniu brania pigułek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 3 opakowania Sylvie 20 data ważnoście to luty 2016 są mi niepotrzebne a szkoda wyrzucic do kosza. Cena to 60 zł info na e-mail : jagoda.h1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma2
60 zł? Ja w aptece zapłaciłam za nie 54 zł- 3 opakowania. Dziewczyny dziś kończę opakowanie- skutków ubocznych w postaci migren narazie brak. Gdyby nie przypomnienie w tel napewno bym nie wzięła kilku tabletek. Torbiel czuję chyba jeszcze bardziej niż wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
To są trójpaki sylvie w aptece? W której można kupić trzy opakowania za 54zł? Bo ja za jedno opakowanie płacę około 21zł czyli za trzy opakowanie 63zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ła
mam do sprzedania 2 opakowania sylvie 20 za 40 zł. gg 7417010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Dziewczyny nie kupujcie pigułek przez neta od nie wiadomo kogo. Zaoszczędzicie dwa złote, bo w tym przypadku tak będzie, a nie jest to pewnie źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuscinskaoo2
hej, mam do odsprzedania Sylvie 20* dziewczyny zainteresowane prosze pisac na maila: kapustaa00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Kasku/Kometa : nie zdecydowalam sie zrobic anty w tabletkach i zazywam rowno roczne opakowanie. Jak jakies uzaleznienie :/.Moja sis brala kiedys pigulki i zaszla w ciaze dopiero po roku od odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marite
cześc mam pytanie, wziełam juz 2 tabletki sylve, nie brałam juz antykoncepcji 3 lata i teraz nie wiem czy to w normie, ale po tych dwóch tabletach zatrzymał mi sie okres, czy to jeszcze komus sie też tak zatrzymało od momentu brania pierwszego opakowanie. Troche sie niepokoję, bo takiej opinii jeszcze nie widziałam, a w ulotce nie znalazłam wyjasnienia. pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Hej dziewczyny :) Byłam dziś u ginekologa i przepisał mi sylvie 20. Jest to moja pierwsza hormonalna antykoncepcja. Czytając ulotkę spotkałam się z działaniami niepożądanymi a mianowicie jakieś zakażenie pochwy(pleśniawki pochwy). Powiedzcie czy którejś z was przytrafiło się coś takiego? Bo ja rok temu miałam infekcję i nie chce tego znów przechodzić, zwłaszcza przez tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nic takiego nie przytrafilo na szczescie jedyny skutek uboczny jak zaczelam brac tabletki to byly bole glowy i piersi i plamienia przez caly pierwszy miesiac. Tak sie zastanawialam czy nie zaczac brac Asequrelli zeby chronic watrobe no i podobno poprawia sie samopoczucie i wzrasta libido co o tym myslicie?Ktoras z was bierze te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Czy to prawda że po tabletkach spada libido? Czy to skutek źle dobranych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kometa: ja kiedyś kupiłam opakowanie Asequrelli (nie wiem, czy dobrze napisałam, a mam dzisiaj strasznego lenia i nie chce mi się sprawdzić, sorry ;p), ale ostatecznie leży w apteczce. Na początku brania tabletek był taki czas, że strasznie mi spadło libido, nic poza tym. Ale jeszcze przy pierwszym opakowaniu wróciło do normy. Biorąc tabletki nic nie przytyłam (tyję, kiedy jest sesja - stres), więc jakoś tak nie miałam motywacji, żeby w końcu sięgnąć po te tablety. Ale w sumie nie pomyślałam o mojej biednej wątrobie :( chyba mnie zmotywowałaś do zadbania o nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaar: mi na początku spadło, jak napisałam post wyżej, ale szybko wróciło do normy, może jeszcze nawet powiększone ;p nie jest to skutek źle dobranych tabletek. Po prostu jeden ze skutków ubocznych, o którym chyba nawet jest napisane w ulotce (nie mam pewności, a sprawdzać mi się nie chce). Jak dla mnie Sylvie 20 były dobrane idealnie, a jednak na krótki czas spadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Kasku, Kometa dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tabletek anty. Czy gdybym po 1 opakowaniu przybrała na wadze,źle się czuła etc. czy mogę odstawić tabletki całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Odstawić możesz, ale pod kontrola lekarza. Jednak myślę, że po pierwszym opakowaniu odstawia się pigułki tylko wtedy gdy samopoczucie faktycznie jest okropne. Praktykuje się branie pigułek do 3 miesięcy, kiedy to organizm się do nich przyzwyczai i wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Oprócz cytologii (z której pani ginekolog nie miała wyników) nie miałam żadnych badań. Czy powinnam mieć zrobione przez nią jakieś badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe_yes
Sprzedam sylvie20 * :) anqua_1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterolistna91
kupie sylvie 20... pilne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Przed rozpoczęciem brania pigułek konieczne jest badanie ginekologiczne, badanie gruczołów piersiowych, wykonanie cytologii, ocena czynności wątroby i układu krzepnięcia, ocena profilu lipidowego krwi, pomiar ciśnienia tętniczego. W czasie stosowania antykoncepcji hormonalnej należy systematycznie przeprowadzać badania kontrolne. Pierwsze powinno zostać wykonane 3 miesiące po rozpoczęciu przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, następne co 6 - 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam prywatnie u ginekologa ale chyba do zlego poszlam bo ja mialam tylko normalne badanie ginekologiczne nic wiecej...mialam robiona cytologie ale wyniki gdzies zgubil...;-/ ale w poniedzialek ide do innego wiec pogadam z nim o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko kiedy lekarze zalecają badania. Ten do którego kiedyś chodziłam, wypisywał recepty tylko na podstawie rozmowy. Tak im wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Co do badań każdy lekarz ma swoja filozofię. Ale myślę, że cytologia jest na tyle ważna, że skoro lekarz ją zgubił powinien powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj u innego lekarza i zrobil mi cytologie mam nadzieje ze on jej nie zgubi... Mam pytanie do Was czy palicie papierosy?bo nie powinno sie palic biorac tabletki ja pale ale nie nalogowo czasami jak wychodze ze znajomymi pielegniarka mnie sie spytala czy pale to jej to powiedzialam to taka zdziwiona sie spojrzala na mnie i powiedziala ze biorac tabletki nie moge palic bo bede miala zakrzepice...i teraz juz nie wiem czy rzeczywiscie powinnam calkowicie rzucic bo to jest bardzo ryzykowne czy od czasu do czasu kilka papierosow moge spalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×