Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxoleczkaxxx

gdzie poród - ELBLĄG ???????????

Polecane posty

Gość gość
Do porodu jeszcze mam czas- do czerwca. Ale staram sie ustalic wczesniej gdzie bede rodzic a zalezy mi na znieczuleniu. A ile bierze za wizyte ordynatorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o drugi szpital to chodzilo mi nie o wojskowy bo wiem ze tam juz nie ma polozniczego a o miejski ten na zolnierskiej bodajze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ile bierze dr Macinkiewicz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Mirosławę Kazik, przyjmuje prywatnie i również pracuje w szpitalu. Miła i bardzo profesjonalna. Życzę szybkiego porodu i jeszcze szybszego powrotu do domu. Rodziłam w sierpniu 2015r, jeśli miałabyś jakiekolwiek pytania to chętnie odpowiem, jeśli będę znała odpowiedź ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z tym znieczuleniem? Ponoć jest nie wielu anastezjologow i nie ma pewnosci ze go podadza? Jak warunki? Jesli nie zalapie sie na jedyna pojedyncza sale poroda to sie rodzi w pokoju z 4 lozkami do porodu? Jeden obok drugiego? Gdzies czytalam ze nawet parawanem nie zaslaniaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunkiem podania znieczulenia jest obecność anestezjologa. Niestety, nie zawsze jest akurat dostępny więc nie ma co liczyć na to, że znieczulenie będzie na 100%. Nie wiem, jak wygląda poród naturalny (rodziłam przez c.c.), ale z tego, co słyszałam o atmosferze intymności można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno na znieczulenie zzo nie ma co liczyć w wojewodzkim. Chyba że anestezjolog akurat może przyjść. Ale podobno nie zdarza się to... ja też się zastanawiam gdzie rodzic... a rodze w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w Wojewódzkim. Gdybym mogła cofnąć czas wybrałabym inny szpital. Poród to jedno, natomiast to, co się dzieje później, to inna historia. Zwłaszcza terror laktacyjny o którym, niestety, wcześniej nie słyszałam i nie byłam na to przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy mamy które rodziły w szpitalu Miejskim mogą napisać czy trzeba ze sobą zabierać rzeczy dla dziecka (ubrania,kosmetyki). Wiem że w Wojewódzkim nie tylko na wyjście, a jak to jest w Żeromskim. Będe wdzięczna za info co tam ze sobą potrzeba zabrać. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnej mamy z Elbląga:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. W wojewódzkim możesz mieć swoje ubrania ale nie musisz. Lepiej swoje mieć tylko na wyjście - mniejsze ryzyko przeniesienia do domu bakterii. Zadzwoń na oddział i się dowiedz, będziesz spokojniejsza. Pamietaj, że rodzina zawsze może dowieźć brakujące rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×