Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dzien dobry dziewczynki:-) w lodzi wychodzi po wolutku sloneczko zza chmur:-D sluchajcie czy u was tez jest tak duszno, ze prawie nie ma czym oddychac? u mnie pierwsze oznaki zblizajacej sie @ - pobolewnie piersi i brzydsza cera:-( milego dnia kobiety, nie zalamywac mi sie!!! glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Czy moglabym sie do was przylaczyc? Mam na imie Ola, jestem z Łodzi. Mam 28 lat, staramy sie z mezem o dzidzie od 1,5 roku. Przestalismy się zabezpieczac zaraz po slubie i minelo juz tyle czasu i nic. bywalo ze okres sie spóźniał i narobił nam tyle nadziei... a potem okazywalo się, że to nie to..No i teraaz nadszedł kolejny cykl, nowe nadzieje - obliczyłam sobie dni plodne i działamy:-) szkoda, że jak ktoś pragnie zostać rodzicem to tyle napotyka utrudnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc Ola, jasne ze mozesz:-D wskakuj do naszej tabeli:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
tak juz niestety jest ze spotykamy na swojej drodze mase utrudnien nie tylko jesli chodzi o chec bycia rodzicami... ale Ola, wazne, zeby sie nie zalamywac i wierzyc ze sie uda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie dajmy się POZYTYWNIE NASTAWIONE, u mnie 25dc i czekam i czekam czekam ..... oczywiście dalej nic nie czuję żadnych objawów ale trądzik po prostu jakbym dojrzewała.... dobrze ze teraz nie pracuję i siedzę sobie w domku to mnie nikt oglądać nie musi, ale muszę się wybrać do fryzka a tu tak wyglądam ze strach się z domu wyłonić. tak na marginesie to jutro znowu wyjeżdzam i nie będzie mnie do niedzieli bo w sobotę mam ślub przyjaciółki. ale oczywiście na wtedy mam tez termin @@@ więc oczywiście dam znać potem jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 Liwka.............32........1..........01.06..........Pa bianice.............1 Aleksandra K.....28.......18.........???????..........Łódź..................0. Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dopisuje sie i ja:-) bede troszke pozniej bo juz wychodze z pracki - w domu napewno do was zajrze. pozdrawiam! STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 Liwka.............32........1..........01.06..........Pa bianice.............1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.....................0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
bibi gdziekolwiek jedziesz , baw sie dobrze!!!! na weselichu tez:-D no i oczywiscie wracaj do nas szybko:-) trzymamy kciukiiiiiiiiii, wiesz za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - zeżarło mi długiego posta, wrrrr. Otóż, jestem wśród Was najstarsza, jak widzę... ale dwie moje przyjaciółki ostatnio rodziły, obie mój rocznik, więc jeszcze sobie jakoś nie odpuszczam. Opowiem Wam historię mojej bezpłodnej przyjaciółki. Osiem lat starań po ślubie - nic. Dwa in vitro -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
S.M. bedzie dobrze, masz racje nie odpuszczaj sobie za zadne skarby! mloda laska jeszcze jestes, nie przesadzaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zeżarło, nic nie rozumiem. dwa in vitro - nieudane. W końcu zdecydowali się na adopcję. Śpiewająco skończyli kurs, wyremontowali dom, upatrzyli w zaprzyjaźnionym rodzinnym domu dziecka dwie siostry. Ona tak to przeżywała, ze rzygała jak kot codziennie. Aż jej kazałam te emocje testem potraktować - i co - i córka przyszła na swiat w 32 urodziny mamy. Od tego czasu jeszcze dwóch chłopców powiła :-) Lekarz miał jedno wyjaśnienie - psychika. Za bardzo chciała. Odpuśćmy sobie zatem Wielkie Chcenie i zajmijmy się czymś Bardzo Ważnym, najlepiej, żeby wykluczało komplikacje związane z macierzyństwem i żeby one były Bardzo Nie Na Rękę, cha cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
a tymi postami to rzeczywiscie sz... trafia kiedy wyprodukuje sie taka ilosc tekstu a tu zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
zgadzam sie, jestem nawet w stanie cos takiego zrobic tylko...JAK?:P jak nie myslec, jak nie skupiac sie na tym, jak zapomniec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uprawiaj wolontariat w hospicjum, DPS, może nawet domu dziecka? Serio mówię. Ja kiedyś chodziłam do szpitala dziecięcego, gdzie było sporo dzieci z dala od rodziców, całymi tygodniami, miesiącami nawet. Ta moja kumpela chodziła właśnie do tego rodzinnego domu dziecka (tam dzieci nie są obarczone patrzeniem na każdą osobę jak na potencjalną mamę/tatę, więc nie ma tego psychicznego obciążenia dla nich i dla Ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
problem w tym ze no to trzeba miec czas a ja pracuje niestety w 2 miejscach i biegam jak oszalala z jednej pracy do drugiej, pozno wracam do domciu... wiesz, moze u mnie problem lezy wlasnie w tym - ze za duzo pracuje... tzn nie jest to praca fizyczna, w sumie wiekszosc dnia siedze przed kompem i w papierach ale to tez robi swoje... sama juz nie wiem. pocieszam sie tym ze niedlugo urlop, zamierzamy sie z mezem wybrac do chorwacji i moze zmiana klimatu... a propos czy ktoras z was dziewcyznki byla na wakacjach w chorwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wlasnie wrocilam do domu. uffff w koncu wolne po pracy:-) przeczytalam to co piszecie o mysleniu czy nie-mysleniu o ciazy i powiem wam ze niestety nie zawsze pomaga zajecie sie czyms innym. ja tez mialam nadzieje ze wyjade, odpoczne i wtedy sie uda - a jednak nic z tego nie wyszlo. opiekowalam sie babcia dosc dlugo i jej problemy bylo chwilowo najwazniejsze i tez nic:-( to zalezy od organizmu chyba...poprostu dla kazdej z nas musi przyjsc jej czas:-D a przyjdzie, zobaczycie ze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
no pewnie ze przyjdzie:-) tylko niech sie za dlugo nie ociaga bo powariujemy tu:P ja tez zmykam cos zjesc, zaraz moj mezus wroci z pracy. dziewczynki bede pozniej, wieczorkiem - chociaz nie wiem na 100% bo dzis sa mojej tesciowej imieniny i idziemy na kolacyjke:-D ale postaram sie zajrzec i zobaczyc co u was:-) ps. ja nadal plamię... bardzo delikatnie ale nadal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze tylko odpowiem ci iga na pytanie odnoscie chorwacji - my bylismy juz trzy razy i jestesmy bardzo zadowoleni:-) pogoda zawsze super, nie jest drogo, no i nie jest az tak bardzo daleko. My jezdzimy do Makarskiej (riviera makarska) i polecam to miejsce. gdybys miala pytanka to smialo zadawaj - jesli bede znala odpowiedz to napewno pomoge:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
dzieki Aleksandra, bede pytac napewno:-D trzymajcie sie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien mam nadzieje ze nie bedziesz musiala dlugo czekac,,takie to niesprawiedliwe ehhhh :(:(:( AAAA trzymam kciuczkii,,az mi zdretwialy,,,:) tak wogolee to mialam o tym nie pisac ale jakos musze to z siebie wyrzucic,,bylam w lazience i przy porannej toalecie:) hehe wpadly mi w rece testy owulacyjne,,,tak sobie wzielam jeden i zrobilam i za sekund 5 wyszly dwie krechy:O:O:O coz to moze oznaczac! OWULACJA HEHE wOGOLE TO POWINNAM SIE ZAJASC CZYMS POZYTECZNYMM a nie sobie na razie glowe zawracaccc:O:O dajcie mi sily abym dotrwala do @, mam jakas taka cichcaa nadziejeeee.....................jak za pierwszym razem..................................................................................................................................................................... Sralis Moralis zanim wyslesz wiadomosc to wez ja skopuj ,,m nie raz se tak przytrafilo jak tobie wrrrrrbardzoooo wnerwiajaceeeee wiec lepiej sie prszed zabezpieczyc :) wkleic w raze co swoja skopiowana wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc wszystkim, witam nowe kolezanki:-) AAAAA1980 ja tez trzymam kciuki!!!! super ze informujesz nas o wszystkim co jakis czas:-) oby nadal nie bylo @:-) iga, za ciebie tez trzymam - cos dlugo trwaja te plamienia, nie sadzisz ze juz powinna byc @???? :P a moze jednak cos z tego bedzie:-D wazka - zabierajcie sie ostro do pracki hehe i czekamy na efektyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
zapomnialam wam opowiedziec... dzis wracajac do domu spotkalam chrzestna mojego meza. gadu gadu i tak temat zawedrowal na...moja ciaze a wlasciewie jej brak:/ zaczela mi mowic ze mam juz swoje lata, ze po trzydziestce to juz z kazdym miesiacem bede wieksze problemy itd... zrobilo mi sie tak goraco ze szok... myslalam ze cisnienie mi glowe rozsadzi. dziewczynki czy ludzie sa na tyle glupi zeby nie pomyslec ze moze ktos sie stara, chce miec dziecko ale sie nie udaje i ze taka paplaniną tylko pogarsza sytuacje??? i ze nie bede na lewo i prawo 'chwalila sie' ze cos jest nie tak??? o ona wyskakuje z tekstami typu: Asiu no zrobcie sobie w koncu dzidziunia'. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ehhhh musialam sie wygadac. podniosla mi cisnienie cioteczka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
dobra widze ze was na razie nie ma, pojawie sie wieczorkiem:-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniu, cioteczką się nie przejmuj, powiedz jej, ze właśnie sie przymierzacie do psa, żeby się wprawiać przez najbliższe 10 lat a potem pomyślicie o dzieciach ;-) albo jej powiedz: no, jakby ciocia dała tak z 3000 becikowego, to kto wie.... ech, ta wścibska rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Asiulaa tak to juz jest i chyba bedzieee z tym gadaniem,, nam tesciowa gadala a czy to nie za wczesne bo rodzenstwo mego meza duzo starszee nie pedzilo sie do dzieci i do slubu:) hihihi a my tu zapoczatkowali i wesele i dziecko :) to potem i rodzenstwo za nami polecialo hehe Asula a co do owulki to ja juz ja mialam 11 dc teraz jestem przed@ i czekam,,tylko ze dzisiaj zrobilam tak z glupoty:O ten test owulacyjny i wyszly dwie krechy tylko ne wiem czemu:O napisalam bo moze ktosik slyszal o czyms takim zeby tak wyszlo komus przed @:O:O:O wogole to mam klucia w dole brzuchaa, czasem nawet uciazliwe i mam jakis wzdety brzuchh jakbym zezarla slonia:) moj sposob przepowiadajacy@ to bol plecow, rzadko bol brzucha (i za 1 lub 2 mialam@,rzadko przechodzilam ja z ostrymi bolam) (i takie klucia:*) upsss truje wam co by meza nie atakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za pierwszym razem test był pozytywny na 4 dni przed terminem @, ale nie wiem, jaka jest różnica między testem ciążowym a owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srals Margolis poczekam do weekendu i sie moze okaze,,, bo chyba do srody kipneee:) czytalam pare watkow ze tak dziewczyny robily(wychodzly im pozytywne i byly w ciazy), ale az tak sie tym nie bede sugerowac, o nie niee, po zrobieniu testu dopiero bede sie cieszyc:) na razie pruboje nie shizowacccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×