Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAAA1980 ale ty jestes silna slonko!!! czekasz z testem, nie panikujesz - ja bym juz dawno testowala bo nie potrafie usiedziec na d....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igunia opisuj wszystko jak najdokladniej:-) moze nam tez sie cos takiego przytrafi, kto wie, to bedziemy wiedzialy co to jest:-) nie wiem co reszta dziewczynek o tym mysli ale ja jestem prawie pewna ze nie dostaniesz tej @ :P:P:P:P i pisz sobie co chcesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
pozyjemy, zobaczymy... boli mnie barrrrdzo brzuch. jak na @. wiec... czekam sobie spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzięki dziwczyny za miłę przyjęcie i kciuki :D wazka85 - patrz, ja bym nie pomyślała, że u Was bety nie można zrobić ... trudno ... Asiula78 - ale ja wcalę nie twierdzę, że się w tym wszystkim nie pogubiłam :P Myślę podobnie jak Ty, że Iga nie dostanie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiula
hej dziewczyny.Czy moge do WAS dolaczyc??Tak czytam i czytam i jest tu masa starczek,dluzej niz rok-wiec pasuje;)) Tznaczy od poczatku.Jestem 2,5 roku po slubie i od tego czasu bez zadnego zabezpieczenia nie mam jeszcze dzidzi:( starac sie zaczelam od lutego-tylko w plodne dni,ale te 2 lata mowi samo przez sie..Lekarz mowi,ze jest ok,ale zmieniam go,bo nawet badania hormonow mi nie zrobil.Napisala tu jedna dziewczyna,ze jak piersi bola przed @ to dobry znak...Mnie wlasnie nie bola prawie nigdy:( Tylko jedna caly cykl-pewnie jakis wlokniak...Ahhh szkoda gadac!! Mierze temp od lutego i wszystko niby ksiazkowo,ale te cycki nigdy nie bola;(( Moge sie do was dolaczyc?? Byloby razniej,bo ja juz wariuje ze soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
heloł dziewczynki! witam nowe kolezanki! ale naprodukowalyscie tekstu:P widze ze szykuja sie zmiany:-) AAAAA u ciebie juz 4 dni po terminie, mialas tak wczesniej???? trzymam kciuki! iga, no zrob test! misiaczku po pierwsze primo: nole brzucha pojawiaja sie na poczatku ciazy, tymbardziej bole piersi - a ty tak masz. to samo z plamieniami... po drugie secundo: i to chyba najwazniejsze, zapalenie pecherza w ciazy nalezy leczyc kochanie a napewno nie wolno go bagatelizowac! no, chyba ze to nie zapalenie - ty tak to odczuwasz a moze w ten sposob twoj organizm reaguje na ciaze:) zrobisz jak zechcesz, bo w sumie teraz doczytalam ze masz dzis termin @ ale obiecaj ze jesli dzis nie przyjdzie t jutro testujesz, ok??? kala, liwka, lola, anahita gdzie jestescie???? kurcze dziewczynki sie nie odzywaja do nas:-( bibi udanego weselicha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
kasssiula witamy:-) wskakuj do tabelki:-D kurcze widzicie dziewczyneczki, niby wszystko jest ok, jestesmy zdrowe a tak dlugo te starania sie przeciagaja. dlaczego nie mozemy tak z marszu zaskoczyc????? bratka, czesc - my sie jeszcze nie znamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasssiula - jeżeli martw cię brak bólu piersi przed @ to możesz sobie zrobić badanie progesteronu około 20-22 dc bez skierowania. Koszt około 20-30 zł. Ale tak naprawdę to te bóle nie są regułą, napewno wśród nas sa dziewczyny, które też ich nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wazka79 🖐️ A może warto męża na badanie nasienia wysłać... Kurczę, zaraz wyjdzie, że ja wszystkich tylko do lekarza wysyłam :o Już przestaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassssiula, pewnie ze mozesz sie dolaczyc, nawet nie pytaj o to tylko dopisuj sie do magicznej tabeli:-) wazka79 no jak ty raz na ruski rok tu zagladasz to pozniej czytasz cale poematy:P masz racje z tym ze gdyby to byla ciaza to powinnam pojsc do lekarza - az sie sama przestraszylam teraz:-( ale zrobie tak -czekam jeszcze dzis bo jak mowie, boli (jesli nie nawala) mnie brzuch, zupelnie jak na @ wiec nie ma co swirowac - jak do jutra nie przyjdzie to zrobie test. kobietki wy moje kochane - ja sie juz kiedys nakrecalam i nic z tego nie wychodzilo... zreszta ja czuje ze ona przylezie a to sie podobno wie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
bratka masz racje bo jesli te starania sie przeciagaja to nie ma na co czekac, trzeba cos z tym robic ale co jesli wszystko jest ok, lekarze nie widza zadnych problemow a dzidzi i tak nie ma? a to sie tez zdarza... dziwne to wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
iga nie chcialam cie nastraszyc poprostu uwazaj na siebie:-) bardzo bym chciala zeby ktoras z nas w koncu powiedziala ze jest w ciazy:) ale wiem, ty najlepiej znasz swoj organizm wiec nie bede ci wmawiala ze to dzidzia - mimo to pamietaj -myslimy pozytywnie:-) kassssiula, mnie tez nigdy cycki nie bola:P kazda z nas jest inna, nie ma sie co sugerowac tym co sie dzieje u innych dziewczynek. jestesmy niepowtarzalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka79 no niestety takie sytuacje też się zdarzają, wtedy najczęściej problemem jast blokada psychiczna. Ale Ty nawet nie myśl o czyms takim, zobaczysz z naszym wsparciem zaraz \"zaskoczysz\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
no wlasnie dziewczynki my sie tu razem trzymamy w kupie, pocieszamy i zobaczycie uda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, to ja moge sie juz wpisac w dolną czesc tabeli:-( posluchajcie, okazuje sie ze: te bole piersi to rzeczywiscie szalenstwo hormonow plamienia przed @ w pewnym wieku :P to normalka trzeba probowac dalej:) sluchajcie nie wiem dlaczego ale ja sie nie zalamuje - wkurza mnie tylko ten cholerny bol brzucha bo w polaczeniu z zapaleniem pecherza to masakra jest:P a poza tym, BEDZIE DOBRZE!!! W KONCU SIE UDA! STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bratka_.........27..........11......27/28.06......Trójmi asto...........0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno - dziewczynki wsluchujcie sie w wasz organizm bo on wam wszystko powie - tylko robcie to bez wmawiania sobie niczego - ja wiedzialam ze @ przyjdzie, poprostu czulam to w kosciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
igunia a ja bylam pewna ze ty... kurde no:( a jednak mialas racje, nie dalas sobie niczego wmówić... super ze sie nie łamiesz, masz racje, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iga, Iga..... trzymaj sie. W przyszłym miesiącu się uda!!! Słuchajcie... ogólnie mnie zawsze na tydzień przed @ bolą mnie piersi. W tym mieciącu bolały ale bardzo krótko, jakies 2-3 dni a nie cały tydzień. Mąż mógł je dodtykac dopiero w drugi dzień @ bo wtedy przestawały. Teraz nie bolą mnie w ogóle..... Czy dlatego że czas @ minął, czy nie wiem......... Hm..... No nic, jutro bede robic test jak @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA1980 nie wiadomo dlaczego tak sie dzieje. czzsami nasz organizm robi dziwne rzeczy... byc moze nie bola bo jestes w ciazy a moze poprostu, nie bola. mnie za to nawalaly i do dzis bola - a to jeden z pierwszych objawow ciazy podobno - a w ciazy nie jestem... powinnas zrobic test - ty jestes juz dosc dlugo po terminie @. i bedzie wszystko jasne:-D trzymam kciuuukiiiiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieroj
osobiscie korzystam z wszystkich tych firm.sa w 100% wyplacalne i uczciwe http://pulsreklamy.pl/pages/ptp.php?refid=gieroj1988 http://imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=gieroj1988 swietne 3 polskie firmy.posiadaja tego samego admina, najlepiej platne http://www.zielonymail.com/pages/ptp.php?refid=gieroj1988 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=gieroj1988 bardzo dobrze platne kliki kazdy po 1gr meile takze http://bux.to/?r=gieroj1988 najlepszy zagraniczny bux w 4 dni 1dolar http://www.cencik.info/promo.php?refid=2111 chyba najlepsza polska firma dziennie ponad 30gr http://deep-c-links.com/pages/ptp.php?refid=gieroj1988 na koniec najlepsza zagraniczna firma dziennie ponad 20 centow!!! http://www.ariaptc.com/pages/index.php?refid=gieroj1988 bez minimum wyplacania swietna firma zagraniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga - przykro mi, ale najwidoczniej tak miało być. Widzę, że naprawde dobrze znasz swój organizm - podziwiam ;) Jeżeli czasem by się zdarzyło, że znikam bez ostrzeżenia to znaczy, że pracuję, bo ja z roboty piszę i zaglądam tak co jakiś czas coś naskrobać ;) Mam tylko nadzieję, że nikt mnie na tym nie przyłapie, bo w domu to się chowam przed mężem z tym forum, bo by mnie pewnie wyśmiał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAi wlasnie o to chodzi ze u jednej bol piersi jest przed okresem a u drugiej nie musi tak byc,, w kazdym organizmie inaczej to przebiega i trzeba wpatrzec sie w sowj organizm,, to co dla cebie jest nenormalne , bo tak wczesniej nie mialas u innej jestczyms normalnym:) wiecc trzeba zaufac sobie i w swoj organizm,, czesto czytam pytana typu,, jestem w ciazy test wykazal ale piersi mne ne bola,,cos jest ze man nie tak chyba se zle ciaza rozwijaa:O:O:O to jest bzduraaaaa, wszytsko jest ok ale kpobitki juz nawert jak zajda to nadal doszukuja se anomalii i czy na 100 zaszly wciaz nie wierza,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka moj to sie dopiero ze mnie smieje,,tym bardziej ze to moj pierwszy cykl i tak sie wkrecac ehhhh hehehe, mowił \'i jak tu Cie nie kochac\':):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, a ja dopiero wczoraj mojemu Mężowi powiedziałam o \"WAS\" :) Powiedziałam, ze nie chce mu głowy zawracać, a Wy życjecie i myslicie i macie takie mysli jak ja :) Wiec po co chłopakowi na głowe wchodzic :) niech lepiej zarabia na dom a mnie zostawi \"TE\" sprawy :) No nie? :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oczywiście że najważniejsze jest dobre nastawienie, chociaż jak wszystkie wiemy różnie z tym bywa. I z tą intuicją też jest tak, ze sporo podpoiwiada - nie chce nic zapeszać, ale w sumie domyślam się, co AAAA podpowiada intuicja i dlaczego z całym spokojem odwleka termin testu... Natomiast z tym Bardzo-Już-Chcę to niestety bywa tak, ze bardziej przeszkadza niż pomaga i chyba się tego teraz boję - że się ocknęłam parę lat za późno i już nie będzie tak łatwo jak za pierwszym razem. I pamiętajcie, ze ze staystyk wynika, że takie nastawienie na ciążę i skupianie się na \"zajściu\" - jest najczęstszą przyczyną braku ciąży... bo to straszny stres a organizm stresu nie lubi. Jeśli idzie o ból piersi, to ja nie miałam w ogóle całymi latami takich objawów - wiele mi się zmieniło po dziecku, jajeczkowania stały się bolesne, zespół napięcia przedmiesiączkowego też występuje. Piersi kiedyś przed okresem nie mieszczą i bola bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiula
Dziewczynki nie wiem co wpisac w tabele,bo jak napisalam wczesniej 2 lata z mezem wspolzylismy tak kiedy sie chcialo-w ogole o dziecku nie myslalam,nie zalezalo mi...nawet nie wiem czy w dni plodne??Ale od lutego tylko w dni plodne..Ile wpisac w tabele cyklow?? Wpisuje na razie 4-bo to rzeczywsicie byly staranaia!! Co do Igi-Kochana glowa do gory..:) Wszystkie musimy sie wspierac nawzajem... Ja dodatkowo jestem po laporoskopii torbiela.Musi byc dobrze! STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bratka_.........27..........11......27/28.06......Trójmi asto...........0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bielsko................0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiula
A z tymi cyckami mnbie pocieszylyscie.Mnie wlasnie dawno temu bb bolay,po usunieciu torbiela jakby wlasnie nic:(( No ale pocieszam sie,ze owu i faze wyzszych temp mam ksiazkowo,choc rzeczywisice trzeba to i tak zbadac.. Dziewczynki sle dla was buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
czesc dziewczynki:) najwieksze usciski dla naszych nowych kolezanek:) iga, przykro mi, ja tez myslalam ze 'spadniesz' do drugiej tabeli. tzrymaj sie kochaniutka, bedzie dobrze! AAAAA1980 cos mi sie teraz wydaje ze bedziesz pierwsza:-D AAAA i wazka85 ja tez mojemu mezowi powiedzialam ze siedze na forum bo ostatnio pytal co ja robie ze tak znikam mu z oczu, zaszywam sie czasami w pokoju i nie daje znaku zycia:) chyba go to zaniepokoilo:P kasiula, a mialas jakies dolegliwosci zwiazane z tym torbielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×