Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
witaj ;) Jestestem. Na razie muszę wygrzebać się z zaległości póki nie jest koszmarnie gorąco. Ale caly czas będę tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na wezwanie :D Nie testuje któraś przypadkiem, bo jestem rządna wrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz więcej moge powiedziec.......... :(:(;( STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 misia1990........19..........2.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . ....0 tysia123..........27..........3..........22,07.........l ublin.................0 żolinka...........28......................21.07......... jaworzno............0 AAAAA1980......28.........3..........18.08.........POZNAŃ ................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......8......05.03.2010.....Tr ójmiasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam robic test ciązowy w sobote, ale natura pierwsza sie odezwala i dzis dostalam @ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. @ spóźnia się 2 dni:)oby nie przyszła! JAk nie będzie do niedzieli to robię znów tescik. Uciekam bo na urlopie jestem i mąż zakazuje używania komputera:)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA1980 - przykro mi, że sie nie udało. Trzymaj się ciepło 🌼 żolinka - kiedy w końcu zrobisz ten test ?? Marsz od apteki !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć dziewczyny :) melduję się :) żolinka, bratka ma rację...2 dni po spodziewanej @ a ty jeszcze nie zatestowałaś???? tosz to skandal ;) tak samo tysia123!!!termin @ na wczoraj i nie ma testowania :( dziewczyny trzymam kciuki i liczę na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczka jak sie dzisiaj czujesz? główka nie boli mma nadzieje? dziołszki ja nie testuje bo czuje ze lada moment przyjdzie. AAAA nie martw sie moze w przyszłym cylku ją wyprzedzisz testem z dwiema krechami!! ciamciaramciam fajnie masz ze jestes na urlopiku, ale czasami wskakuj do nas!! no a w niedziele to juz koniecznie :) tysia123 jakie masz przeczucia? śmigasz do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
do apteki nie śmigam bo wiem że @ przyjdzie. Czyje to w kościach choc objawów brak. Dopiero jak do soboty nie przyjdzie to zrobie test, bo wesele mam i nie chciałabym nieswiadomie zaszkodzić maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
czuję się dzisiaj nad wyraz dobrze...aż mnie to troszkę przeraża. AAA mi również przykro,ale już trzymam kciuki za ten cykl :) ciamcia,miłego wypoczynku Wam życzę.bawcie się dobrze :) żolinko, a Ty nie bądź aż tak negatywnie nastawiona.pamiętaj,że wszystko się może zdarzyć... :) :) :) brtaka,a Ty jak znosisz te upały??? ja wczoraj z mężem postanowiliśmy zrobić sobie wolne i pojechać na małe zakupy.on chciał kupić kilka koszul,ja jakieś spodnie i sukienkę,bo może to śmieszne,ale przez ten mój nadęty brzuch cisną mnie wszystkie spodnie i spódnice...biodra też mi się chyba już poszerzyły :) i tak w sumie cały dzień nam zszedł, bo się w jego trakcie okazało,że mężulek jednak musi podjechać w kilka miejsc i coś tam pozałatwiać i wróciliśmy do domu ok.21.byłam padnięta...cały dzień duchota taka...u nas wieczorem termometr pokazywał 29st. a wilgotność 57%...maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
hihi...miało być masakra, a nie maskara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczka - ja w klimatyzowanym biurze upał znoszę bardzo dobrze :D A ze spodniami mam bardzo podobnie. Jedne spodnie biodrówki mnie nie cisną, bo wszystkie, które są wyższe to jak siedzę w pracy to mi się wbijają w brzuch. Na razie kupiłam sobie jeszcze jedną parę takich większych, że są za luźne jeszcze, żebym trochę mogła w nich pochodzi, a potem to będzie trzeba się chyba na ciążowe przerzucić, ale to pewnie dopierow drugim trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAA .... to boli, wiem. Tym bardziej ze już miałaś nadzieje..... Nie pozostaje nic innego jak przetrwac @ i brać sie dalej "do roboty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki, obecna :) nie jestem pewna ale igunia chyba miała ten sam temin @ co i ja, a ja mam na sobotę:/ luleczko a czemu ciebie nie ma jeszcze w drugiej tabelce???? i moniadddd też jakoś umilkła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
i od razu zrobiłoby się przyjmniej patrząc ze jest już 5 przyszłych mam i tooooooo ......... w ciągu niemalże miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli, boli, ale juz pomału dochodze do siebie. Teraz postanowilam! Zadnego nakrecania sie nie potrzebnie. Jak sie dowiem ze4 jestem w ciazy w 5 tygodniu to bedzie fajnie, a jak nie to trudno! Nie bede juz niczego pilnowac ani analizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Bo ja od razu nabieram nadziei ze uda się w końcu i mi, jak nie teraz to w kolejnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
AAAAA ja ostatnio własnie się nie nakręcam, nie robię nadziei ( bo sumie u mnie 26dc i zadnych objawów znowu nie mam, piersi nie bolą, śluzu brak,) postanowiłam nie myślec z aduzo o tym co prawda mierzę tempkę i pilnuję owulacji testami owu. ale chyba nie ma co bo potem te rozczarowania. wszystkie chciałybyśmy zeby się udało ale co nam pozostało działać i uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAA - super postawa ;) trzymam kciuki zeby udalo ci sie ja utrzymać przez cały cykl ;) Ostatnio w jakiejs gazecie nawet czytałam artykul, że wiele par w wakacje podejmuje decyzje o dziecku i potem przychodzi rozczarowanie, bo "za bardzo chca" i przez to nie wychodzi ;) Trzeba chyba sobie wmówić że nie chce sie dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
Bibi,przeniosę się do drugiej tabelki,ale dopiero po wizycie u lekarza,jak potwierdzi ,czyli w sobotę :) obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nio to ruzumiem :D buziaczki dla naszych zafasolkowanych mam i naszych staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piątkowy poranek! ojjjj wstyd jak spadłysmy daleko :( ciesze sie ze juz piatek. jakie macie plany na łikend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie. nie pisałam tu przez kilka dzionków ale czytałam na bierzaco Wasze wypowiedzi. byłam zajęta ostatnimi przygotowaniami do ślubu. nabyłam test ciażowy i zrobie go jutro- fakt z tygodniowym wyprzedzeniem ale nie chciałabym zaszkodzić jakoś dzieciątku podczas jutrzejszej imprezki- oczywiście moze być za wczesnie na to ale nasza kolerzanka takze zrobiła tescik tydzień wczesniej i pokazał iz jest w ciazy więc myślę ze jeścli jestem to mi to pokaze juterko. a więc weekendzik bedzie u mnie wyglądał tak iż w sobotę testuję a potem idę na panieńskie-niedzielę odsypiam i biorę się za wypieki kołaczy. więc trochę zabawy i obowiązków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
witaj ;) ależ u nas pada pd rana. Na szczęscie obyło się bez nawałnic. A jak u was? Nikt nie ucierpiał? z tego co widziaalm w TV to tej nocy w wielu regionach nieżle pogoda dała się we znaki. Weekend - jutro weselicho, w niedziele imprezka rodzinna a wieczorem grill (o ile jeszcze dam radę). Taaaa jutro wesele a @ ani widu ani słychu ;/ Jak znam moje szczeście to jutro się zacznie i będę się meczyc na tych wszystkich imprezach ;/ niesprawiedliwe to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
żulinka..... az boję się pytać.... i jak u ciebie, przyszła @??? bo mocno trzymam kciuki zeby nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu ochrzciłas mnie nowym pseudo ;) hehe ale sie usmialam, bo jakis ma ŻUlowaty akcent :D no słuchaj nie przyszła do mnie. chyba sie jej zapomnialao... ale od rana boli mnie głowa wiec to jest oznka ze sie jednak zbliza, a mężulek juz sie tak cieszy ze bedzie dzidzi ze szok. tyle tylko ze ja go sprowadzam na ziemie i mowie ze nic z tego teraz nie bedzie... no pozyjemy zobaczymy. no, ale widze ze imprezowy łikendzik sie szykuje tu impreza, tam weselicho, panieńskie - super! sama poszłabym na swoje jeszcze raz!! :) my również sie wybieramy na imprezke, a konkretnie na parapetówkę do znajomych, którzy nota bene staraja się o maleństwo juz baaardzo długo. jesli do jutra mi nie przyjdzie to zrobie jutro tescik, bo musze wiedziec przed rozpoczęciem imprezki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o rany, przepraszam ;))))) tak wczesna pora ze jeszcze nie myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a to w takim razie będziemy obie testować. Jesli do jutra nie będzie u mnie @ to też z rana robie teścik. tak na wszelki wypadek, żeby z czystym sumieniem móc sie bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×