Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć tysiu. cześć wszystkim :) ja właśnie zjadłam śniadanko i skoro się dobrze czuję to trochę mężowi w papierach pomogę.tak więc...do pracy rodacy ;) zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
część wszytskim, ale u nas dziś pusto ...buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej bibi ja jestem zaglądam tu co raz, samej nie chce mi sie pisac. Poza ty w pracy siedze. Ulewa przed chwilą u nas niesamowita byla ;/ dziwne to lato w tym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a jak u was staranka? My akurat w trakcie dni płodnych więc szalejemy ;) poprzednie 2 miesiace zauwałyłam ze mialam bardzo malo sluzu płodnego, chociaz zawsze normalnie plynelo ze mnie ;) w tym miesiacy juz jest dużo lepiej. ;) Fajnie, moze w koncu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysiu, u mnie dopiero 8dc, więc ja jestem przed swoimi starankami. u mnie śluzu na razie nie widać, zresztą ja nigdy nie zauwazałam, ale teraz drugi miesiac wiesiołek, więc moze pomoże:) aha i jeszcze krok do przodu jutro idę zrobić badania do laboratorium tzn. progesteron, prolaktynę i jakieś ASPAT,ALAT, i bilirubina te trzy ostatnie zleciła mi gin jak jej mówiłam ze będę się starała o dziecko. może ktoś wie czy jeszcze coś powinnam zbadać. z tego co kojarzę to prolaktyna i progesteron są chyba istotne w staraniach o kruszynkę bo nieodpowiedni poziom hormonu może przeszkadzać w zaskoczeniu w ciąże.mam rację???? może ktoś mnie oświeci:) bo ja zielona w tek kwestii. i chyba ten castagnus bierze się na obiżenie prolaktyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej castagnus rzeczywiscie pomaga na wyregulowanie poziomu prolaktyny. Jesli lekarz zlecil ci badania nie bierz nic na wlasna rękę. Zobaczysz jak wyjdą wyniki i lekarz zdecvyduje czy tzreba jakies leki brac czy nie. Bibi, a co cie skłoniło do zrobienia badań? Czy to inwencja lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tak więc ja działam w przyszłym tygodniu :) i nie powiem ale z tym cyklem wiąże już spore nadzieje, bo w końcu to już 5 cykl starań, drugi miesiąc wiesiołek i mam nadzieję ze staranka tez bedą owocne bo w tym ostatnim cyklu ze ślubem to słabiutko było, za dużo na głowie, troche stresu to i staranek prawie nie było, nawet nie zdązyłąm zrobić testów owulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysiu, progesteron i prolaktyna sama chcę sprawdzić, bo ktoś już pisał o swoim wrednym charakterku, ja niestey tez czuję u siebie jakieś huśtawki hormonalne, a te ASPAT, ALAT, bilirubina, zleciła mi ginekolog + chyba morfol, cukier. tylko miałam je zrobić zanim zacznę się starać i zgłosić się z wynikami do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
teraz sopjrzalam na tabelke nasza i widze bibi ze staramy sie o dziecko mnie wiecej tyle samo, mamy tyle samo lat, i okres doslownie kilka dni - różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tylko ja mam dość cieżko z moją panią gin bo do niej cięzko się dostać mimo ze bierze ciezkie pieniadze za wizytę, to trzeba czekać ok. 1,5 miesiąca na wizytę. w ogóle po głowie chodzi mi zrobienie monitoringu cyklu,zeby sprawdzić czy ok endo się rozwija, ale ne bardzo wiem gdzie w warszawie, czy to u kazdego gina który ma usg w gabinecie??? z kolei skoro do mojej pani gin muszę czekać 1,5 miesiaca to cięzko stwerdzić kiedy będzie owu szczególnie ze ostatnio moje cykle trochę wariowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nioooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
rany, to rzeczywiscie bardzo dlugo na wizyte sie czeka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysiu własnie zerknełam w necie, ze za wysoki poziom prolaktyny uniemożliwia zajscie w ciąże, pisaly jakieś kobietki ze staraly się rok i nie mogły a potem okazało się ze za wysoka prolaktyna czasem naet 8X wyższa od normy, a potem zaskoczyły więc chyba warto sprawdzić jaki sie ma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
kurcze kiedyś nawet byśmy nie pomyslały ze zajscie w ciąże jest takie trudne ... jak już się chce oczywiście ... bo jak ktoś nie chce to mu raz wystarczy :) a tu tylko można się wstrzelić w kilka godzin owu, a tu za wysoki poziom jakiegoś hormonu i już mozesz się starać i nic .... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiem bibi, wiem..... tak sobie mysle że jeszcze rok czy dwa temu jakbym wogole nie myslala o dziecku to seks bez zabezpieczenia od razu zakonczylby sie ciaza... a teraz.... PRL rzeczywiscie jak jest za wysoka to uniemozliwoa zajscie w ciaze. Ja jakis czas temu mialam PRL robioną - wyszla na granicy normy. Póki co mama próbowac starac sie o dziecko bez leków, ewentualnie wlasnie cos ziolowego - castagnus na przykład, albo taki inny lek na ma..... cos tam, nie pamietam nazwy. Jak sie nie bedzie udawalo bede sie truła mocniejszymy lekami. Ale ja wierze ze bedzie oki ;) Naczytałam sie juz o bromergonie i jego pokrewnych i az mnie tzresie jak czytam o skutkach ubocznych ;/ mam nadzieje ze uda mi sie tego uniknąc, a jak nie, to niestety trzeba bedzie pocierpiec. Zeby miec dziecko jestem w stanie zrobic wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wlasnie moje kopchanie napisało mi na gg ze mam nic na wieczor nie planowac bo dzieci bedziemy robic, bo wg jego wyliczen powinno sie dzis udac ;) alez on sie przejał ;) fajnie wiedziec ze nie tylko ja sie martwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nio fajnie tysiu. mój m chyba az tak się nie przejmuje zazwyczaj to ja mu mówię kiedy są dni płodne, chociaż ostatnio staramy się nie zwracać na to az tak uwagi. a teraz chyba nie będę mu wspominać to chciaż on będzie miał lżejszą psychikę :) w czasie staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj dziewczyny:) jestem w ciazy:):) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........4.........23.07.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........5.........24.07.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........6.........25.07.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........5.........26.07.......Lodz.... ...........1 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............... Lolcia52.............22.....2......3.......???.......ns...........2.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lolcia - ogromne gratulacje 🌼 :D Tygodnie ciąży liczymy od ostatniej @ więc jesteś w 5 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
lolcia, ogromne gratukacje ;) wierzę że po tobie zaraz kolejne dziewczyny przeniosą się do dolnej tabelki ;) A tak wogóle to dzień dobry wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka dzieki za uswiadomienie:) nie wiedzialam myslalam ze liczy sie od owulacji:P mam nadzieje ze teraz to pujdzie juz z gorki wam wszystkim tego zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........4.........23.07.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........5.........24.07.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........6.........25.07.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........5.........26.07.......Lodz.... ...........1 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............... Lolcia52.............22.....2......5......???.......ns. ..........2.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć dziewczyny. odpalam rano nasz wątek i co...lolcia w ciąży!!!! moje serdeczne gratulacje! szczerze mówiąc miałam po cichu taką nadzieję :) oj dziewczyny okres wakacyjny coraz bardziej dla nas szczęśliwy ;) skoro w lipcu było nas kilka, a z początkiem sierpnia lolcia kontynuuje, to czekamy na następne szczęściary :) jejku jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
widze ze dzis gwarno od rana sie zrobiło ;) luleczka - popieram, ja tez wierze ze ta ciąża pociagnie za soba kolejne, jak to bylo w sierpniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zapełnia się dolna część tabelki :) Lolcia GRATULACJE!!! :) No ja teraz mam dni plodne ten caly tydzien, ale nie kochamy sie z mmężem codziennie tak jak w ostatnim cyklu, ale co 2, 3 dni. Ponoc plemniki sa wtedy mocniejsze, ale pomijajac tą sugestie, to wrzuciłam na luz i jak cos bedzie to bedzie, a jak nie to trudno. Takze grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAAAAAA suoper że humor dopisuje ;) pozytywne nastawienie to jedno, a drugie: wylączyc myselnie. ;) tylko jak to zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane:) musze sie z ta mysla oswoic w przyszlym tygodni ide do lekarza:) wiec wszystko bede juz wiedziec:) ale z wyliczen to chyba 5 lub6 tydzin ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
lolciu a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Hejoł ;) lolciu ja rówież greatuluję :) ale musisz się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×